PDA

View Full Version : всичко, което не казах ..



AiKaTa
09-15-2009, 10:02
Всичко, което не казах на време ... Всичко, висящо в спомените, давещо се само в безгранични реки извиращи от поболялото се по теб съзнание и вливащите в разтвореното сърце ...
Не се ли давиш .. в този безкрай, в тези любовни води ...
Аз се давя... в очите, който всеки път всякаш плашат пеперудките в стомаха ми... В усмивката, която никой не би могъл да обикне, както аз ...
Ръцете ... ръцете, който ме правиха силна... аромата, който вдишвах с часове от въздуха, сутрин ... когато си тръгнеш ...
Тайните, който пазех ... Всяка вина,която поех ... Всеки удар обръщах към себе си ... всякаш да те защитя, а бях толкова слаба ... и накрая ти повярва на хората, подмолните същества уж душевни...завистници! На онези, който нямаха това, което аз ти дадох ...
Знам колко искаш да бъдеш обичан ... знам колко ти трябва , а само ако знаеше, това гордо лице и тези презиращи очи ... колко плачат всяка вечер за теб, но не смеят да потъпкват гордостта си ..
Само ако знаеше... мило мое зайче ... колко си ми липсвал през всички тези дни ... само, ако можеше да знаеш колко много искам да ти дам ...
само ако искаше да знаеш ....
Всичко... което не казах ....
На една любов с любов ...
СДА 2009

raia338
09-17-2009, 15:42
wow ,много е хубаво .БРАВО :-)

Dimana99
09-17-2009, 15:47
=D>