PDA

View Full Version : Кръгло Лице



neopitomena_
09-15-2009, 11:51
Здравейте :-) Искам да ви питам има ли някой с кръгло лице нека каже как си носи косата,че все не мога да си направя някаква прическа.Имам чувството,че ми прави мн пълно лицето,и как да го направя да изглежда по дълго.Косата ми е чуплива и не много дълга до раменете.

sladi4ka_qni4ka
09-15-2009, 11:56
ми моето е май кръгло .. тоест имам големи бузки.. и хората им се радват .. хаха аз предпо4итам косата ми да е пусната и да си има някакъф обем .. рядко я връзвам .. а и да е къдрава

aloveyou
09-15-2009, 12:04
Кръгло лице
Много от жените смятат своите лица за кръгли, но в действителност това е най-рядка форма на лицето. Ако все пак това е така, значи вие не трябва да носите пищни прически, закриващи ушите, челото и очите. Косите трябва да са акуратно прибрани от лицето. В идеалния случай желателно да се коригира формата на лицето с приповдигане на косата на темето. Това може да бъде къса прическа с плоски слепоочия и къс бретон, но топирана отгоре. По такъв начин може зрително да се придаде на лицето удълженост.
На вас идеално ще ви подхождат прически, заобикалящи лицето с меки къдрици. Косата може да се накъдри и отделни кичури да се спуснат върху челото, а отстрани косите да се срешат гладко на слепоочието и бузите. Допустима е всякаква дължина на косата, но най-подходящата ще бъде 20-25 см. При кръгло лице по-добре е да се избягват ниското странично сресване на път, прически с пряк път и гладко сресани настрани коси, а също така много големи или плоски прически.

подходящи прически за кръгло лице (http://www.roshavka.com/2009/06/nai-podhodqshtite-pricheski-za-krugli.html#comments[/url)

ameli
09-15-2009, 15:03
предпо;агам дълга права коса

така оптически се издължава малко (лицето)