PDA

View Full Version : Запитване за упражнения в домашни условия.



Wosh
09-15-2009, 12:02
Съжалявам,че пиша така,но нямам кирилизатор ... Моля не трийте темата
Нямам времето да ходя на фитнес...знаете как е,работя,студент съм .... имам приятелка на която трябва да отделям време,обичам футбола и не ми остава време да взема някоя карта за фитнес да заякна малко...не да ставам някфа машина прсото някое друго килце и плочка ... Та както и да е,някой да има някфа идея за някфи упражнеия,повторения и т.н. да си цъкам в нас и на лостове ... лицеви,набирания,коремни,у ражнения с гири имам възможност по 1 час на ден ...... Моля ви само да ми кажете що-годе някфа програма да спазвам

Редкатирано от Punisherrr
Занапред ползвай това,за да не бъдат мненията ти трити > http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

clever
09-15-2009, 13:09
прави към 20-30 лицеви на ден
ако не си свикнал почни с 10 и ги увеличи след няколко дена
към150-200 коремни всеки ден
ако искаш почни от по-малко
ако спокойно правиш 200-можеш да ги увеличиш и така всеки ден ..
клякания-можеш по серии от 50 .. колкото искаш и можеш серии
и упражнения с гири-можеш да вдигаш по 50 на серии
точно в 1 час можеш да вместиш всичко това :)
с всекидневни коремни преси за няколко месеца можеш да имаш плочки
а ако искаш да свалиш килограми най-добре не наблягай на силовите упражнения а ходи да бягаш;защото бягането спомага за раздвижването на всички мускули и гори мазнини)ако почнеш със силови упражнения няма да разкараж мазнините;особено ако са повечко :)

racegirl
10-19-2009, 08:09
Има лесно-вземи си диск на който показшат упражнения (аеробика) и.. става за домашен самоучител 8)

voLtage
10-19-2009, 10:36
лицеви - всички разновидности
коремни
клекове
набирания на некъв лост пред вас
мостирания - не ти ги препоръчвам ако не си тренирал борба или некой който да ти ги е показал :D

Belair
10-21-2009, 08:27
Просто можеш да тичас сутрин в парка и някаква аеробика.Със сестра ми правим такива работи всики ден.Обаче е най-добре да правиш аеробиката гол,защото така се подобрява обмяната на кислород.