PDA

View Full Version : как да и кажа



kypo
09-15-2009, 15:44
здравейте, много отдавна не съм писал тук. мислех че няма смисъл, защото съм преодолял всичко, но днес се събудих и всичко се обърка отново (за пореден път).
на кратко - имам приятелка която срещнах в един период, в който се отдадох на работата си изцяло след раздялата си с бившата си приятелка. бях сам около 5-6 месеца, работих за да си я избия от ума и мисля че успях, след това се запознах с тази колежка и нещата се случиха сами, и така от известно време ми е гадже. всичко уж си беше супер - отдавна забравих бившата си мисля, която бих казал, че много обичах и ми беше наистина тежко след като се разделихме, всичко с новата е наред - тя е красива, готина, секса е добър... но просто има нещо явно което е объркано. замислих се днес, че вътрешно не съм щастлив - няма онази тръпка преди да я видя както преди, няма безсънните нощи в мисли за нея, липсват ми някои думи и жестове на бившата, липсват ми обръщенията между нас си... липсва ми, само се залъгах че съм добре. най-гадно е, че не мога да се влюбя в новата - всичко е като по график - виждаме се, пием кафе, секс и пак така, няма безсънни вечери в колата, няма гушкане, няма лудо биене на сърцето преди да я видя или като се сетя за нея . разбирам че не може да е както преди и е грешно да искам тя да прави всичко както съм свикнал, но много ми е гадно, че едва ли не я заблуждавам. не искам да я въвличам в това което става в мен, в личния ми живот - пълна каша. не знам какво да правя, а най-лошото е че не знам ако бившата някой ден ми се обади ще се върна ли назад и ще и простя или никога няма да и простя, както казах и излъгах че не искам никога повече да я виждам?

е как да кажа на новата че нещо не е в ред с мен? няма да е честно да я лъжа, но ако и кажа че все още обичам бившата си (явно) ще и стане гадно, че съм се опитал да я забравя чрез нея. ще се почувства така гадно, както аз се почувствах след като разбрах че бившата ми приятелка се е върнала при бившия си, а аз съм бил само заместител. знам колко е болезнено, но съм длъжен да и кажа, за да ми олекне и на мен, защото се чувствам много натоварен емоционално.

е кажете

anonimchetou
09-15-2009, 15:50
мисля че трябва да и кажеш на 100 % защото няма смисъл да я залбуждаваш и нея и себе си ; )

TooLittelTooLate
09-15-2009, 15:51
Ми помисли и си изясни чувствата напълно. Доколкото разбирам от написаното, с новата ти приятелка всичко е приключило, но ти искаш ли да приключи наистина?! Ако не искаш се опитай да подновиш връзката ви, да върнеш тръпката. И не я сравнявай с бившата си, така няма да се получи нищо.
Хубаво е да й кажеш какво чувстваш и какво мислиш да правиш с отношенията ви оттук нататък. :)

kypo
09-15-2009, 15:59
с новата просто няма тръпка, никога не я е имало. просто от първия ни разговор, една две шеги и беше ясно че ще се получи нещо между нас. след това всичко стана рутинно. не знам приключило ли е, защото започвало ли е изобщо? ако трябв ада съм реалист новото момчие е много по-красива и готина от бившата ми, доста момчета я заглеждат, но някак си не усещам нещото което ме караше да стоя буден цели нощи преди, да сънувам, да се чувствам толкова щастлив. пример - вече трети ден не съм я виждал, и честно това не ме притеснява, нито имам убийствена нужда да я видя... а с бившата имах нужда да бъда всеки миг. нещо не е както трябва, а не мога да я лъжа - не м ие заради секс или нещо такова. искам да бъда честен, но не знам какво да и кажа?

Crazytu
09-15-2009, 16:48
Кажи й истината, че още не си забравил бившата си. Може сега да й стане гадно, но е къде къде по-добре, отколкото да я заблуждаваш ..

FromAutumToAshes
09-15-2009, 17:40
Разбира се, че трябва да и кажеш истината. Истината>всичко останало... както казах в една друга тема.

300
09-15-2009, 17:54
Бате 1 съвет от мен направи си една голяма почивка от към любовно отношение.

RaZzer
09-15-2009, 17:57
Подкрепям това за почивката...

PurpleDream
09-15-2009, 20:02
Бате 1 съвет от мен направи си една голяма почивка от към любовно отношение.
съгласна съм...
ами кажи на приятелката си това което написа тук, обаче не и казвай, че си я използвал за да забравиш бившата си, а и кажи, че си си мислел, че си я забравил, но си усетил как всъщност не си и искаш почивка от връзките........ нещо подобно, просто да е по- мило...Успех :)

MiMcHeToOo
09-16-2009, 07:22
Е, според мен не бива да и казваш чак всичко, защото ще и стане много неприятно. Все пак омекоти някак си нещата и и кажи по начин, по който няма да я заболи толкова.

HONDA
09-16-2009, 07:38
Много е хубаво, че искаш да бъдеш откровен с нея.
Аз мисля, че трябва да й кажеш нещата, които написа тук. Наистина е неприятно, че тя ще се почувства като заместител, но това е самата истина.

Shadow1596
09-16-2009, 11:51
Абе, чукай я докато не ти омрАзне и й го кажи тва, което си написал тук... :lol:
Stay out of my forums forum trolls O:-

Отностно темата, казваш на мацката квото си казваш и си даваш почивка от година или две...докато не решиш че е правилно. Гледай само да обмисляш какво правиш щото може пак да заседнеш като сега.

kypo
09-20-2009, 13:12
много съм тъп бе деба, значи тия дни не намерих време да и се обадя на моята. и така вече 6 дена някъде нито съм я виждал, нито съм я чувал.малко е тъпо така, исках да и кажа или да видя какво да правя, ама сега се чудя има ли смисъл да и се обаждам или да си останат нещата така... ама все едно има нещо недоизказано и не м исе ще да и е гадно, ако си мисли нещо

е казвайте сега

m0n4yyy
09-20-2009, 14:17
Кажи й истината, че още не си забравил бившата си. Може сега да й стане гадно, но е къде къде по-добре, отколкото да я заблуждаваш ..

Така или иначе, рано или късно истината излиза на яве .. по- добре сега, отколкото после, когато нещата се задълбочат повече. Тогава, повярвай ми, повече ще я боли. Може да не е лесно, но трябва да и кажеш истината. :( :(

slun4ice_90
09-20-2009, 14:26
Направил си ГОЛЯМА грешка.Как може да тръгнеш с друга,когато не си забравил бившата?!...Не ги разбирам тия игрички. :? И не,нещата няма как да са същите,когато още обичаш другата...МИСЛИ,малко! 8)

Re5peC7
09-20-2009, 15:18
"....и след нея и нейното предателство, вече нищо нямаше да е същото..."
Нормално е май или не...не знам. Трябва да мине още време явно за да се получи нещо такова пак, разбира се няма да е същото, защото първия път винаги е най-хубав, дали поради наивноста която още те съпровожда или розовите очила...но след като знаеш вече, че дори и човека в който не би се осъмнил може да те предаде, как да продължиш?! Така е виж поговори с момичето, братленце и виж как стоят нещата, тогава ще решиш как да постъпиш, но мисля, че няма смисъл да се насилват нещата след като връзката за теб е един вид изчерпана още преди да започне. Някъде там има момиче, което ще те накара да се почувстваш пак жив и обичан. Момиче което ще те накара да забравиш за всичко минало и този път ще е много по-хубаво и истинско, но май това не може да се случи със сегашното момиче, така, че всеки по пътя си...

П.С. Съжалявам, ако не ми се разбира какво искам да кажа, ама ме разберете, че и в моята главица не е много подредено :)

kidwestern
09-20-2009, 15:45
еми кво да ти кажа ? ти си решаваш,когато обичаш нещо се стремиш да го запазиш,по дълго време,възможно най-дълго време,а когато го загубиш се опитваш да си го върнеш !

Neopitom3na
09-20-2009, 21:14
трябва да и кажеш

kypo
09-21-2009, 12:08
няма да и кажа явно нищо, защото понякога смисълът е в неизказаните неща. всичко е ок, аз не и звъня и тя не ми звъни - всичко точно

а за бившата - помнете ми думата след време тя ще ми се обади и ще иска да се върне в живота ми (щото ще съм милионер сигурно 8-) ) . е тогава ще дойде моя час за отмъщение, ще я накарам да иска да се ожени за мен и когато трябва да кажа "да" ще кажа "духай курвооо" :razz: :razz: ще ме запомни за цял живот след такова фиаско на собствената и сватба

или много филми гледам а? :lol:
пп. наистина много я обичах!

djudjulinkaa
09-21-2009, 12:12
Кажи й, че ще е по-добре да се разделите временно и ако искаш и обясни защо.. След като останеш сам виж как ще се чувстваш.. Дали ще чувстваш, че имаш нужда от нея или ден след ден ще ти става все по-безразлична и реши какво да правиш.. Успех :)

09-23-2009, 08:31
Подкрепям това за почивката...
И аз,трябва ти време