PDA

View Full Version : ПРАВА КОСА?



`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
09-15-2009, 15:47
Какво използвате за да ви се задържи косата по-дълго права? Моята постоянно се чупи, а с лак имам чувството, че става още по-зле :( А уж е за права коса :( Дайте някакви идеи моля ви! Слагам и вакса, но явно не помага! Кристалите от значение ли са за това? Сега мисля да си взлимам нови (също може да ми препоръчате някакви)!
Благодаря ви :)!

MimmZzZchYyY
09-15-2009, 15:52
пробвала ли си първо да пръскаш лак и тогава да издърпаш с пресата :) при мен помага, а може и да опиташ шампоан и балсам за изправяне на коса, но ефекта е различен при различните видове коси :-o

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
09-15-2009, 15:59
пробвала ли си първо да пръскаш лак и тогава да издърпаш с пресата :) при мен помага, а може и да опиташ шампоан и балсам за изправяне на коса, но ефекта е различен при различните видове коси :-o

Ползвала съм серията на NIVEA в продължение на една година! Имаше някакъв ефект, но мисля че от дългото използване си увредих косата и го смених!
А лака... чувала съм че така много се гори косата и за това избягвам да я изправям така :(.

sunshine92
09-16-2009, 11:32
Ако първо напръскаш с лак и после започнеш да минаваш с пресата косата ще се изгори още повече от попринцип. Опитай да сложиш пяна на мокра коса и след като изсъхне давай с пресата. :)

vagarious
09-16-2009, 13:47
^^ Е същата работа, като с лак.Ами задържай повече и минавай по няколко пъти кичура.Друго не знам какво да те посъветвам, понеже моята коса си остава права и почти никога не се начупва толкова, че да се наложи изправяне наново.А и по-добре слагай кристали.С тая преса крайщата ти няма да са много добре. :)

xHARDCANDYx
09-16-2009, 14:43
Еййййй...Аман от такива теми...
Потърси има 7482754875 подобни все за задържането на изправената коса

elle_123
09-16-2009, 14:56
Момичета, съжалявам за тъпия въпрос,но днес за първи път използвах лак за коса и искам да ви попитам дали,когато се разресвам той пада?

Beatriss
09-16-2009, 16:02
пробвала ли си първо да пръскаш лак и тогава да издърпаш с пресата :) при мен помага, а може и да опиташ шампоан и балсам за изправяне на коса, но ефекта е различен при различните видове коси :-o Това прави косата мазна и лепкава.. По добре опитай със сушоар, попринцип държи доакто не се изкъпеш (освен ако това не е след 4 седмици) :D

Beatriss
09-16-2009, 16:02
Момичета, съжалявам за тъпия въпрос,но днес за първи път използвах лак за коса и искам да ви попитам дали,когато се разресвам той пада? Ммм да, горе-долу, но остават едни като пърход.. Поне на мен

monttitty
09-16-2009, 17:05
Ооо аз имам същия проблем особено зимата...напрао незнам кво ще права кат стане пак така влажно :X:X:X

iashxui
09-19-2009, 12:16
кристалите за коса са да не ти изгаря косата от изправяне ,сушене ,къдрене etc.

няма какво да ти задържи косата изправена .. питаш ли ме мен в бургас с тъпите магли и влажно време .. а и най- гадното е че като се начупи от влагата става една на лимби ужасно грозна и изглежда изгоряла :smt012

и се пак може да пробваш шампаон за права коса или някви мазила .. или си напраив трайно изправяне , сигурно после ще останешп без коса но няма значение :D

а и това на нивеа което беше за "права коса" ми начупваше косата още повече .. ужасно гадно е