PDA

View Full Version : едно лято..една несподелена любов



.. DeViL mAy CrY ..
09-15-2009, 16:15
Искам да разкажа за това лято.Мъчи ме от много отдавна,свърши преди повече от 1 месец,но не мога да го превъзмогна.
Значи тази година бях в Търция с майка ми и баща ми и с голяма компания с децата им.Беше много забавно и хубаво.Там имаше и една друга група българи-млади момчета на по около 20-23години.Запознахме се с тях,излизахме и ходехме навсякъде заедно.Аз започнах да си падам по това момче,което беше невероянто,той е на 21 години,а аз съм на 16.Дойде последната вечер на мойте приятели,аз понеже бях с 3-4 дена след тях и щях да остана.С него си прекарахме перфектно,отихохме да се разхожфаме всички по плажа,седнахме ии цяла вечер сме си говорили.На следвашата сутрин,когато мойте приятели си тръгваха,на мен ми беше гадно,че си тръгват и че няма да е така,както беше и се разплаках,но той доиде и ме гушна,и започна да ме успокоява.Последния ден се дъпжа много мило,тогава беше и тяхната последна вечер,танцувахме държахме се за ръцете и си пеехме,аз усещах една тръпка,едно напрежение.На мен пак ми стана кофти и пак се разплаках и сме били по4ти цяла вечер пак заедно той беше толкова мил с мене,успя да ме развесели,но уби бяха се разбрали да гходят на дискотека а мен нямаше да ме пуснат наще и за жалост се прибтах в хотела съсипана.Откакто съм се прибрала има около месец и половина почти,и постоянно си мисля за него,преди да тръгна на море тръгнах с едно момче,не можах провалих всичко след това и скъсахме,аз постоянно мислех за него,той ми беше в главата.Сега само той мие в ума и не мога да си представя да не го видя повече.Страшно много хлътнах,а за съжаление той е от Русе и няма често път към София,а аз изобщо към Русе.Исках просто да го напиша :)

w0sh
09-15-2009, 16:21
Търция

Гърция, или Турция

.. DeViL mAy CrY ..
09-15-2009, 16:25
Търция

Гърция, или Турция

турция

GodLovesYou
09-15-2009, 16:26
Търция

Гърция, или Турция

някаде по средата ХАХАХ

Crazytu
09-15-2009, 16:51
Времето лекува .. :wink:

mOBSCENE
09-15-2009, 17:34
И с какво викаш да ти помогна?! 8-)

FromAutumToAshes
09-15-2009, 17:36
Времето лекува .. :wink:


мда

LadyDi
09-15-2009, 17:37
Нищо не пречи все пак да поддържате връзка. Ако чувствата са наистина силни, ще се справите някак.
За съжаление, няма какво да те посъветваме по въпроса с редките ви срещи...

RaZzer
09-15-2009, 17:59
Какви чувства?! Държали са се за ръце и я е прегърнал когато се е разплакала... за мен това не е нищо повече от едно приятелство от негова страна!

LadyDi
09-15-2009, 18:15
Не може да знае, преди да е говорила с него. Това беше и идеята. Да поддържат контакт и АКО има чувства...

ThePowerOfLove
09-15-2009, 18:15
Приеми го по-леко ;) Просто като "лятна свалка". Съмнявам се, че може да се получи нещо. Разстоянието е голямо, а и не знаеш той какво мисли по въпроса? Една прегръдка наистина не означава толкова много..

.. DeViL mAy CrY ..
09-15-2009, 18:27
аз не съм си мислила че от държането на ръцете има нещо,просто мислълта ми беше че самия той,държанието му,и както съм написала в заглавието е несподелена,исках просто да разкажа :) ноо не си и мисля 4е има нещо от държане на ръце

fc
09-15-2009, 18:43
Догодина пак ще се видите в Търция!!! Ти си хапни и легни да поспиш да ти мине.

PurpleDream
09-15-2009, 19:58
Догодина пак ще се видите в Търция!!! Ти си хапни и легни да поспиш да ти мине. :razz:
п.т. абе сякаш не ми прилича на любов... ииии забрави го, щом сте толкова далеч, той е по- голям (понякога няма значение но....), знаеш, че нищо няма да стане, опитай се да го забравиш

tempting
09-16-2009, 07:13
Драматизираш :? Някаква тръпка и нищо повече

.. DeViL mAy CrY ..
09-16-2009, 07:30
Драматизираш :? Някаква тръпка и нищо повече

Сигурно е така, :o

Shadow1596
09-16-2009, 12:06
Ех...това е гадно...еми другият вариант е да беше питала за номер...или да беше дала номер...на 21 каза че е...можеше и да имаш шансове...за 10 дена на година...тази връзка ми се вижда като губене на време...в днешно време е най добре когато имаш някой с който да си наживо, а не по скайпчета и глупости...колкото и да е тъжно...интернетът е хубаво нещоо но все пак не е истинският живот...може да е едно бледо отражение в някой случеи... но попринцип си е пълна скърна и половина.

Другото. Любов от пръв поглед няма, има силно привличание. Връзката се гради , тя не се поевява от никъде. И със самото градене идва и любовта, привързаноста и тн. НО(едно голямо но) колкото и да обичаш някой и да си привързан и да си полудял по него(в твоят случей последното е най правилното) - Всичко има край и времето за твоят "драматичен" край е тук.

Каква е поуката - Не бъркайте моментната слабост и привличане с любов.

P.S. Днешните деца са голема работа... xD направо ми се плаче като чета драмите тука...човек може да прихване някое психическо раболяване о.О