PDA

View Full Version : моля за мнения и съвети



ERvili
09-15-2009, 17:14
Здравейте!Дълго време се чудих дали да пусна тази тема но вече наистина не знам какво да правя....Историята е следната:
В кр.на м. Януари т.г. се запознах с 1 човек в скайп(сега си представям каква ви е първата мисъл която ви идва на ум..)...всичко стана много случайно.Може би първо трябва да започна с това че съм на почти 18 а той е на 30 и е от София а аз от Варна.Разговорът ни започна по съвсем нормален начин с обичайните въпроси и т.н....и така около 1-2 седмици,докато най-накрая нещата не започнаха да се развиват в др. посока.Той вече имаше моя снимка която аз му изпратих а после и той на мен...много се харесахме...дотогава само сме си писали но после започнахме и да си говорим с камерите.Разменихме си телефоните и последваха ежедневни дълги телефонни разговори до късно през нощта...беше толкова хубаво..след това през март месец ми се наложи да отида до София и направих грешката да му се обадя в последния момент за да се видим(може би го направих от страх и затова изчаквах) но за съжаление той имаше неотложен ангажимент и не можахме да се видим...след това не сме си писали около 3 месеца...през които аз нищо не знаех за него но после се чухме и се изяснихме и вс. беше ок....и така до края на м. юни.говорехме си постоянно...Той ми говореше през цялото време толкова хубави неща..наистина сякаш не бях на земята...Успява да ме предразположи по 1 невероятен начин-никога не съм изпитвала такива чувства до сега!!!От началото на Юли до ден днешен не знам нищо за него...обаждам му се а той не вдига...имейли ...sms-и...какво ли не..и нищо!
Беше ми казал че ще доиде за лятото ,че искал да е с мен,разни такива неща и аз глупачката ест. повярвах...но нищо такова не се случи!...
А аз искам да съм с него...Той ми повтаряше че ме обича и т.н.
Моля Ви дайте ми съвет какво да правя...ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ДА СЕ БОРЯ ЗА ТОЗИ ЧОВЕК?...

Преместена от Punisherrr

Robe
09-15-2009, 17:26
Никога не трябва да се възгордяваш или да тъиш големи надежди.......... ЛОЛ ЗЛЕ !

LovelyGirl
09-15-2009, 17:29
За какво по-точно да се бориш?
Какво искаш пт 30 годишен мъж?
Извинявай, ама изобщо не мислиш като 18 годишна.
Не смяташ ли, че щом не ти вдига и не те търси, следователно не иска нищо с теб.
А, вие, реално, какво може да имате?
Имате много голяма разлика в годините.

ERvili
09-15-2009, 17:39
За мен разликата в годините не е чак от толкова голямо значение...естествено в началото доста се замислих и наистина беше проблем....вече и аз не знам какво да си мисля.Той се притеснява от годините повече от колкото аз.

play23
09-15-2009, 17:39
Остави го тоз!Кой знае колко още като тебе зарибява :-)

LovelyGirl
09-15-2009, 18:00
За мен разликата в годините не е чак от толкова голямо значение...естествено в началото доста се замислих и наистина беше проблем....вече и аз не знам какво да си мисля.Той се притеснява от годините повече от колкото аз.

Той се притеснява, защото гледа реално на нещата.
Ти си общувала с този човек само по телефона и по скайп.
Не се е усетила чак толкова разликата в годините.
Друго е, ако сте заедно.
Не мисля, че трябва да правиш нещо, не мисля и, че можеш, щом той е спрял контактите.
Помисли си хубаво кое всъщност е правилното.

ERvili
09-15-2009, 19:43
Помисли си хубаво кое всъщност е правилното.
......
Някъде дълбоко вътре в мен знам че не е правилно всичко това което се случва....това казва разумът ми но не и сърцето...сигурно ще кажеш че съм доста наивна...знам така е!...Аз искам някакви неща,които знам че не са правилни и едва ли някой ден биха се случили...въпреки че толкова много ги искам.

LovelyGirl
09-15-2009, 19:57
Но ти реално не знаеш как биха протекли отношенията ви наживо.Вие дори не сте излизали.
Не виждам за какво изобщо можеш да се бориш.
Не искам да кажа нищо лошо, но просто и губиш времето с мисли какво да правиш.

Bixel
09-15-2009, 20:02
муахахах нека ти е гадно, такива сме мъжете >:)

ERvili
09-15-2009, 20:02
Но ти реално не знаеш как биха протекли отношенията ви наживо.Вие дори не сте излизали.
Не виждам за какво изобщо можеш да се бориш.
Не искам да кажа нищо лошо, но просто и губиш времето с мисли какво да правиш.
Осъзнавам,че е по-добре да се опитам да забравя всичко което се е случило,да не мисля (за съжаление не се получава...колкото повече се опитвам толкова повече мисля за това)....но е толкова трудно...мамка му!...

ERvili
09-15-2009, 20:03
муахахах нека ти е гадно, такива сме мъжете >:)
Благодаря ти...много си мил както обикновено....!
А на теб нека ти е още по-гадно

Kukumqvka
09-15-2009, 20:25
Нищо не си заслужава .. предлагам да намериш някой твой връстник,стига с тия чичковци 8-)

stup1fy
09-15-2009, 21:00
Човека женен и с деца , ти го занимаваш с глупости.

leko_otkachena
09-15-2009, 21:06
Нищо не си заслужава .. предлагам да намериш някой твой връстник,стига с тия чичковци 8-) Точно!Е и да не е връстник .. малко по-голям все тая .. ама 30 .. то е мъж за женене

PurpleDream
09-15-2009, 21:20
Здравейте!Дълго време се чудих дали да пусна тази тема но вече наистина не знам какво да правя....Историята е следната:
В кр.на м. Януари т.г. се запознах с 1 човек в скайп(сега си представям каква ви е първата мисъл която ви идва на ум..)...всичко стана много случайно.Може би първо трябва да започна с това че съм на почти 18 а той е на 30 и е от София а аз от Варна.

прочетох до тук и ми стана ясно...откажи се от него, няма смисъл, по скайп много неща може да ти каже...е му вярвай на абсолютно нищо...

TheLegend
09-15-2009, 22:10
Спрях да чета след като видях, че възлюбения ти е на 30 г. :? и от София
Аз не одобрявам връзките от дистанция,но това си е мое мнение... :-P

LifeIsGood
09-15-2009, 23:28
муахахах нека ти е гадно, такива сме мъжете >:)

Това си е самата истина....
ЗАЩО, ама ЗАЩО сте такива!!! Когато нямат изгода от теб, мъжете те захвърлят и не им пука дори да ти обеснят ЗАЩО не ти се обаждат, какъв е проблема- няма капка съчуствие. Аз бих била добра и чуствителна към всеки, дори и да не съм влюбена в него, дори и да не ми пука за него, пак бих му дала обяснение и бих се държала състрадателно ако знам че той има чуства към мен само защото не обичам да причинявам болка на хората. Жените сме такива..

Както и да е!!!

ERVili-
как можеш да се бориш?? Той не ти отговаря, просто няма какво да направиш повече от това което си направила...Много е гадно знам обаче си е така.
Не мога да разбера защо всички говорите толкова за разликата в годините, има ли значение?? Ако човека е на 30 и не е женен, няма никакъв проблем да има приятелка на 18 според мен.

scanadal
09-16-2009, 06:27
Един вид се е позабавлявал с теб,просто си е убивал времето.Няма смисъл да се тръшкаш заради него.Излез на среща с някой РЕАЛЕН младеж и ще видиш,че е много по-хубаво и приятно от измисления образ в скайп.Не си струва да хабиш нерви и емоции за някой,който не го заслужава.Може и той да си е намерил някоя мацка там и вече да не си му интересна.
Все пак опитът учи.Пък и мъжете верно са си гадняри :D

tempting
09-16-2009, 06:58
Ако ти беше на 25,а той на 35 би било по-добре може би,но в тоя случай той просто те разиграва :?

MiMcHeToOo
09-16-2009, 07:09
Не, не си заслужава. Просто е била някаква нет закачка от негова страна. Това все пак е 30 годишен мъж, осъзнай се.