PDA

View Full Version : AVON



v3r43to
09-15-2009, 18:08
Здравейте!

Казвам се Вероника.Живея в София и съм представител на Avon. Студентка съм в УНСС и предлагам продуктите на Avon. Ако някой желае да си поруча нещо от каталога на Avon може да ми пише.Да се разберем за поръчката и каде да се срещмем за да ви я доставя +каталог. Гарантирам 100% точност и отговорност. Ако някой желае да се свърже с мен може да ми пише лично съобщение или да ми изпрати е-mail на v3r3t0@abv.bg . Ако желаете може да разгледате каталога http://www.avon.bg/ .

Благодаря предварително !!!

PepSsSi
09-15-2009, 19:52
Упех с работата, но нали знаеш,че дистрибутори има под път и на път.... Всеки има я приятелка, я майка.... надали това е начинът да си търсиш клиентела :)

brokeninside13
09-15-2009, 20:03
Упех с работата, но нали знаеш,че дистрибутори има под път и на път.... Всеки има я приятелка, я майка.... надали това е начинът да си търсиш клиентела :)

мда :?

mirki4a
09-17-2009, 18:46
Така си е...Аз съм дистрибутор на Avon и Oriflame,но не се занимавам сериозно,а само за мен и някой роднина,ако иска нещо.Дори препоръчвам на всички,които искат да купуват нещо да станат и те дистрибутори,защото е много по-евтино и с времето ще спестят доста пари.При Ейвън процентите печалба са така:
99,99лв - 15%
100лв - 200 - 20%
над 200 - 25%

При орифлейм си има пък 1 постоянен процент - около 21%


Пример (ОРИФЛЕЙМ)
Парфюм,който по каталог струва 24,90 в действителност струва 19,15.
24,90(Цена за клиент)-19,15(цена за консултант)=5,75 (спестени)


Вие си преценете колко може да спестите...Аз на месец спестявам около 30-тина лева...А да не говорим за промоциите,в които може да купите парфюм от 40 лева за 13лева,крем "диамантен" от 50 лева го взимате на 19лева...

ПОЛУЧАВАТЕ И ПОДАРЪЦИ ВСЯКА КАМПАНИЯ АКО ПРОДАДЕТЕ ПРОДУКТИ ЗА 100 ЛЕВА...Парфюм,чанта,портмон ,кремове,маски и т.н.Подаръци със стойност над 25 лева...

pinki
09-17-2009, 18:58
Така си е...Аз съм дистрибутор на Avon и Oriflame,но не се занимавам сериозно,а само за мен и някой роднина,ако иска нещо.Дори препоръчвам на всички,които искат да купуват нещо да станат и те дистрибутори,защото е много по-евтино и с времето ще спестят доста пари.При Ейвън процентите печалба са така:
99,99лв - 15%
100лв - 200 - 20%
над 200 - 25%

При орифлейм си има пък 1 постоянен процент - около 21%


Пример (ОРИФЛЕЙМ)
Парфюм,който по каталог струва 24,90 в действителност струва 19,15.
24,90(Цена за клиент)-19,15(цена за консултант)=5,75 (спестени)


Вие си преценете колко може да спестите...Аз на месец спестявам около 30-тина лева...А да не говорим за промоциите,в които може да купите парфюм от 40 лева за 13лева,крем "диамантен" от 50 лева го взимате на 19лева...

ПОЛУЧАВАТЕ И ПОДАРЪЦИ ВСЯКА КАМПАНИЯ АКО ПРОДАДЕТЕ ПРОДУКТИ ЗА 100 ЛЕВА...Парфюм,чанта,портмон ,кремове,маски и т.н.Подаръци със стойност над 25 лева...
и аз съм дистрибутор и на 2те марки, но мисля, че това, което каза не е за широката аудитория :) Това са фирмени тайни, които не засягат никой друг освен нас - дистрибуторите

Sintya
09-17-2009, 19:30
Така си е...Аз съм дистрибутор на Avon и Oriflame,но не се занимавам сериозно,а само за мен и някой роднина,ако иска нещо.Дори препоръчвам на всички,които искат да купуват нещо да станат и те дистрибутори,защото е много по-евтино и с времето ще спестят доста пари.При Ейвън процентите печалба са така:
99,99лв - 15%
100лв - 200 - 20%
над 200 - 25%

При орифлейм си има пък 1 постоянен процент - около 21%


Пример (ОРИФЛЕЙМ)
Парфюм,който по каталог струва 24,90 в действителност струва 19,15.
24,90(Цена за клиент)-19,15(цена за консултант)=5,75 (спестени)


Вие си преценете колко може да спестите...Аз на месец спестявам около 30-тина лева...А да не говорим за промоциите,в които може да купите парфюм от 40 лева за 13лева,крем "диамантен" от 50 лева го взимате на 19лева...

ПОЛУЧАВАТЕ И ПОДАРЪЦИ ВСЯКА КАМПАНИЯ АКО ПРОДАДЕТЕ ПРОДУКТИ ЗА 100 ЛЕВА...Парфюм,чанта,портмон ,кремове,маски и т.н.Подаръци със стойност над 25 лева...
и аз съм дистрибутор и на 2те марки, но мисля, че това, което каза не е за широката аудитория :) Това са фирмени тайни, които не засягат никой друг освен нас - дистрибуторите
Всеки който иска да поръча - да си намери начин. Същото важи и за хората, които искат да станат представители.
До тук. Темата може да се заключи и / или изтрие.

titinkaa
09-18-2009, 10:46
темата може да се заключи вече,не е нужна,а и не мисля че тук е мястото да си предлагаш нещата,Ейвън е достатъчно разпространен че никой да няма познати,че да си поръча от тука :?

mirki4a
09-18-2009, 11:57
Така си е...Аз съм дистрибутор на Avon и Oriflame,но не се занимавам сериозно,а само за мен и някой роднина,ако иска нещо.Дори препоръчвам на всички,които искат да купуват нещо да станат и те дистрибутори,защото е много по-евтино и с времето ще спестят доста пари.При Ейвън процентите печалба са така:
99,99лв - 15%
100лв - 200 - 20%
над 200 - 25%

При орифлейм си има пък 1 постоянен процент - около 21%


Пример (ОРИФЛЕЙМ)
Парфюм,който по каталог струва 24,90 в действителност струва 19,15.
24,90(Цена за клиент)-19,15(цена за консултант)=5,75 (спестени)


Вие си преценете колко може да спестите...Аз на месец спестявам около 30-тина лева...А да не говорим за промоциите,в които може да купите парфюм от 40 лева за 13лева,крем "диамантен" от 50 лева го взимате на 19лева...

ПОЛУЧАВАТЕ И ПОДАРЪЦИ ВСЯКА КАМПАНИЯ АКО ПРОДАДЕТЕ ПРОДУКТИ ЗА 100 ЛЕВА...Парфюм,чанта,портмон ,кремове,маски и т.н.Подаръци със стойност над 25 лева...
и аз съм дистрибутор и на 2те марки, но мисля, че това, което каза не е за широката аудитория :) Това са фирмени тайни, които не засягат никой друг освен нас - дистрибуторите

Не е фирмена тайна.Просто дистрибуторите не казват на какви пари взимат продуктите.Защо?Защото си рекламирал марката на някой много добър приятел и ако си поръча нещо и му вземеш пари по каталога ще е грозно,но 1 оправдание,че печалбата е малка и тя е колкото да си платиш доставката решава проблема.Ей затова всички си мълчат колко печелят,защото ще е грозно системно да "брулиш" приятел.Чудя се защо като знаете,че е грозно си ги брулите?Аз лично давам продуктите на консултанската цена,ако някой ми поиска нещо.


П.П.Държа да отбележа защо не е фирмена тайна-Ейвън или Орифлейм си получават това,което искат,а имено да си платиш продукта на цената пък ти го давай за колкото си искаш...

pinki
09-18-2009, 14:38
Така си е...Аз съм дистрибутор на Avon и Oriflame,но не се занимавам сериозно,а само за мен и някой роднина,ако иска нещо.Дори препоръчвам на всички,които искат да купуват нещо да станат и те дистрибутори,защото е много по-евтино и с времето ще спестят доста пари.При Ейвън процентите печалба са така:
99,99лв - 15%
100лв - 200 - 20%
над 200 - 25%

При орифлейм си има пък 1 постоянен процент - около 21%


Пример (ОРИФЛЕЙМ)
Парфюм,който по каталог струва 24,90 в действителност струва 19,15.
24,90(Цена за клиент)-19,15(цена за консултант)=5,75 (спестени)


Вие си преценете колко може да спестите...Аз на месец спестявам около 30-тина лева...А да не говорим за промоциите,в които може да купите парфюм от 40 лева за 13лева,крем "диамантен" от 50 лева го взимате на 19лева...

ПОЛУЧАВАТЕ И ПОДАРЪЦИ ВСЯКА КАМПАНИЯ АКО ПРОДАДЕТЕ ПРОДУКТИ ЗА 100 ЛЕВА...Парфюм,чанта,портмон ,кремове,маски и т.н.Подаръци със стойност над 25 лева...
и аз съм дистрибутор и на 2те марки, но мисля, че това, което каза не е за широката аудитория :) Това са фирмени тайни, които не засягат никой друг освен нас - дистрибуторите

Не е фирмена тайна.Просто дистрибуторите не казват на какви пари взимат продуктите.Защо?Защото си рекламирал марката на някой много добър приятел и ако си поръча нещо и му вземеш пари по каталога ще е грозно,но 1 оправдание,че печалбата е малка и тя е колкото да си платиш доставката решава проблема.Ей затова всички си мълчат колко печелят,защото ще е грозно системно да "брулиш" приятел.Чудя се защо като знаете,че е грозно си ги брулите?Аз лично давам продуктите на консултанската цена,ако някой ми поиска нещо.


П.П.Държа да отбележа защо не е фирмена тайна-Ейвън или Орифлейм си получават това,което искат,а имено да си платиш продукта на цената пък ти го давай за колкото си искаш...

Как си позволяваш да ме коментираш като единственото, което знаеш за мен е никнейма ми?! А и това си е бизнес малко или много и аз решавам на кой ще си дам каталога и на кой ще дам намален продукта! Аз съм се захванала с Ейвън и Орифлейм, за да си спечеля някой лев, а не за да печелят хората от мен! Също така не съм длъжна да давам каквато и да е информация на клиентите си относно какво печеля и какви са ми облагите, клиента го засяга само това в каталога ;) и пак казвам аз сама решавам на кой ще отпусна аванта, и на кой ще направя подарък и т.н.
Все още считам, че издаваш фирмена тайна :)

Pepincetyy
09-18-2009, 15:10
Упех с работата, но нали знаеш,че дистрибутори има под път и на път.... Всеки има я приятелка, я майка.... надали това е начинът да си търсиш клиентела :)

мда :?
+1

sanna
09-18-2009, 15:51
айде ключето точка-клиентела тука няма :(

avonclub
09-29-2009, 09:52
Всички фенове на Аvon могат да потърсят Клуб AVON в интеренет пространството.
Там е мястото където можете да се развивате, да предлагате, да търсите, да черпите опит.
Успех! :grin:

natity91
09-29-2009, 11:03
От компетентни по-компетентни... изядохте се 8)

rihanna344
09-29-2009, 11:48
Вие си преценете колко може да спестите...Аз на месец спестявам около 30-тина лева...А да не говорим за промоциите,в които може да купите парфюм от 40 лева за 13лева,крем "диамантен" от 50 лева го взимате на 19лева...



Абе промоций...кой знае дали Ейвън или орифлейм там каквото е не го взимат напр. парфюма за 13 лв. и да го дават мноог по-скъпо и после изведнъъж да го намалят на цената на която са го взели.Толкова голяма промяна в цената изведнъж....не ми се вярва! (това беше моето мнение не искам да обиждам никой,както каза една потрбителка-...ще се изядете.... :D ) :-D :( :-o :-o

petiam
09-29-2009, 16:40
аз съм била и на двете марки ... но орифлейм е по - добре за дистрибуторите ..... на ейвън много лъжат, поне така е в моят град и бях много разочарована .... пфффф , ако искате да ставате станете на орифлейм ! ейвън са тъпи ( нищо лично ) :P а на орифлейм не дават много подаръци :x

doublet
09-29-2009, 19:42
Здравейте!

Казвам се Вероника.Живея в София и съм представител на Avon. Студентка съм в УНСС и предлагам продуктите на Avon. Ако някой желае да си поруча нещо от каталога на Avon може да ми пише.Да се разберем за поръчката и каде да се срещмем за да ви я доставя +каталог. Гарантирам 100% точност и отговорност. Ако някой желае да се свърже с мен може да ми пише лично съобщение или да ми изпрати е-mail на v3r3t0@abv.bg . Ако желаете може да разгледате каталога http://www.avon.bg/ .

Благодаря предварително !!!

..пробвай с съучениците си.Имаш по-голям процент да вземеш някоя поръчка :) 8-)