PDA

View Full Version : Писна ми!



revolver
09-15-2009, 18:32
"Така,значи поканих едно момиче/момче у нас и се еб*хме и с кондом обаче той беше скъсан!Дали съм/е бременна?"

или

"С приателя/приателката ми се разгорищихме варгалях/въргаля си пениса върху вагината ми/и и испусна предеуацио...............лна течност!Дали съм/е бременна?"

Ако ви е писнало от този тип теми глазувайте за ПРОТИВ!Ако ли не ЗА

amk933
09-15-2009, 18:35
Предлагам темата да стане важна, че ми писна от невижи, но чукащи се дечица, за които кабинетът и учебникът по биология са на марс, но да се таковат безмозъчно е безпроблемно.... :(

Robe
09-15-2009, 18:39
+ 1. :-o :?

revolver
09-15-2009, 18:41
Нали знаеш,че така и така нищо няма да променим,докато хората `или по-точно пиклите и пикльовците не се научат да се образоват поне мъъъничко преди да правят секс.. Предполагам на всеки в този форум му е писнало

Трябва да се правят реформи в този сайт, и "пиклите и пикльовците" да спрат да пускат такива теми,на всеки му е писнало от тях!Да спрат да зе еб*т като зайци и да се осъзнаят!

Punisherrr
09-15-2009, 19:19
Гласуването на За и Против няма да спре темите,нито ще спре безотговорните тийнове.
А форума е за това в крайна сметка ... да си задават хората въпросите. (независимо колко тъпи изглеждат за останалите понякога). Тук сме,за да си помагаме.
И точно за това,скоро във форума ще има реформи,целящи тийновете да са прочели и да знаят => да намалеят описаните от теб въпроси.