PDA

View Full Version : проблем с пениса



boltt
09-15-2009, 19:11
Здравейте.Имам проблем с оголването на главичката. Значи , мога да оголя главичката безпроблемно в спокойно състояние , но не до края ,просто точно накрая кожичката се е слепнала с главичката.Опитвал съм да я опъвам ,въпреки болката не става.Дали трябва да се обрязва нещо ?Някой имал ли е подобен проблем и моля ви не хранете ,защото никой не се ражда научен.

П.П на 14 съм (почти 15)
П.П2 дано сте ме разбрали

jadacris4o
09-15-2009, 19:18
Ми доколкото съм разбрал ти имаш фимоза http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598
ето може да прочетеш тази статия !
В нея може да намериш проблема , не съм сигурен че е фимоза но както ти ми го обясни !
Както всеки ще каже доктор и това мисля че е най доброто решение !

amk933
09-15-2009, 19:20
Няма кой да те храни в раздел здраве. ;)

Иначе по темата: Ами така от това, което разказваш, си нямам и идея какво е. Ами и някак си не ми става ясно как така колкото и да дърпаш и да боли да не слиза по-надолу? :-o Не мога да си представя точно какво е по разказа. Единственото, което се сещам да ти кажа в този момент е да отидеш на един андролог или уролог, защото, първо, той знае много по-добре от всички нас какво ти е и, второ, НЕ отлагай! Може да е нещо много по безобидно от глупостите, които ти минават през главата (предполагам). Успех!

ПП: Баткодоки, ако е тук, може да ти каже нещо по-конкретно... :)

boltt
09-16-2009, 14:49
Ето направих един постер , значи там кожичката където съм сложил кафявото кръгче се е слепнала с червеното кръгче , но само до там .. В спокойно състояние или възбудено си го забелвам без проблем до там където се е слепнало , но в надървено ми е много трудно да го забеля или ако го забеля започва да ме боли и кожичката веднага се вдига нагоре сама.И да ви спомена че това не е 1вия път в които съм имал такъв проблем само че преди изобщо неможах да я забелвам , сега... Иначе за информация това слепналото е само отгоре на главата и малко в страни ,но не стига до гемчето.Благодаря за мненията

EarthShaker
09-16-2009, 15:06
и на мен ми се е случвеало това като малък.. постъпих ГРЕШНО и го отлепих сам :) бавно и внимателно, и все пак си болеше бая

boltt
09-16-2009, 19:44
http://prikachi.com/files/1069777Q.jpg ето снимка за горния пост,че забравих :

ExtrAc7
09-16-2009, 22:12
Ами според мен консултирай се с доктор :) той ще ти го забели както трябва :)

boltt
09-18-2009, 21:13
http://www.urology-andrology.com/userfiles/image/im10.jpg Ето точна снимка (на втория ред ,втората от ляво на дясно) ,точно така ми е , само че кожичката се е слепила с главичката и неможе да се забели по надолу.

DrSmurph
09-18-2009, 23:17
това не е фимоза и не е за обрязване, а за физиотерапия. Ако са ти нужни допълнителни напътствия - пиши пак!

georgi12
09-19-2009, 07:33
Явно доктор Смърф не чете внимателно .
Младежът казва , че му изглежда като въпросната снимка , но има СЛЕПВАНЕ между кожичката и главата , което общо казано е кожен мост.
Обрязване не е не обходимо , но е необходимо този мост да бъде махнат .
Варварското разлепване мисля , че вече не се практикува . .Мостът се прекъсва оперативно , което е една много лека и бърза процедура .

boltt
09-19-2009, 11:11
И какво представлява тая физиотерапия?

misturX
09-19-2009, 21:52
попринцип имах същия проблем но слава богу вече го нямам та мисълта ми е докато се къпеш измий пениса си с топла вода но само около главичката защото за тестисите не е полезно особено после почни леко да опъваш нагоре надолу ии докато мастурбираш (защото аз мастурбирах много и един ден като се къпех ии тръгнах да правя процедуратаа иии беше съвсем малко и се откъсна като дръпнах леко ) дърпай нагоре надолу по-силно П.С отиди задължително до личния си лекар кажи какъв е проблема и тя ще те насочи там където трябва ! дано съм помогнаал :)

boltt
09-28-2009, 19:10
абе пробвах го , значи започна леко да се отлепя , но много малко , имаше и кръв , първия път като се мучех не ме болеше , обаче следващите пъти си имаше болка.Мерси все пак , ще се посъветвам с доктор , въпреки че той ще направи същото , ще я отлепи със сила ...

filip1908
10-01-2009, 15:41
Трябва да се консултираш с лекар. Има лекари специално с подобни неща се занимават ще ти оправят проблема .При процедурата (еднократна е) знам че малко боли , а после трябва да си топиш главичката в един разтвор от билки и лекарства 2-3 седмици на ден по 10 минути и си готов. Не е много сложно но потърси лекар или кажи на вашите не е срамно

mi6kata666
10-03-2009, 06:30
И аз бях така до 14 годишна възраст но си го оправих сам не болеше много но все пак имаше болка по лесно ще ти е да го отлепиш като масурбираш с бебешко олио или вазелин мажи се там и тва е :)

HyperBoy
10-04-2009, 12:29
И аз имам същия проблем с слепването ,но от известо време мастурбирам по често ии.. в момента е почти изцяло разлепена кожичката..

На 14 съм

batkodoki
10-05-2009, 22:41
И аз имам същия проблем с слепването ,но от известо време мастурбирам по често ии.. в момента е почти изцяло разлепена кожичката..

На 14 съм

точно така!
това е нормално!

а нали се сещаш, че темата е пародия на проблем коментиран на 150страници!

а Ти ВИНАГИ ползвай нещо за смазка при разлепването!!! ;)