PDA

View Full Version : Не харесваме взаимно приятелите си!



Staple
09-15-2009, 20:44
Аз и моето гадже изобщо не си харесваме приятелите поотделно! Неговите ме мразят! А на моите им е безразличен....! И всичко тва е в един клас.....Мислих ,че тези тъпи групички няма да ни попречат...ако наистина държим един на друг...обаче и двамата взаимно се дразним...ако той излезе с неговите най-добри приятели или аз с моите...Той ми прави големи проблеми.....всеки път му обеснявам ,че са ми само приятели и нищо повече ама.....винаги се повтарят едни и същи скандали..Мн е тъпо! На всичкото отгоре....вдигат телефона му от негово име и ме наричат курва ии т.н.....без той нищо да им каже....докато първо ,че моите фр никога няма да го направят тваа щото е супер просташко....второ ако стане тва..ще ги напрая на две стотинки...Не мога да разбера....кво трябва да му кажа...за да МЕ ЗАЩИТИ НАЙ-НАКРАЯ пред онези олигофрени...иии да спре да ми го връща ...щото като разбере ,че съм на кафе с моите фрс ....веднага ходи при неговите и ми се надува, а те са доволни от което ...Тва си е направоо тормоз..отвсякъде...пък не искам да го късам! :-o

LadyDi
09-15-2009, 20:47
Ами кажи му точно това, което пишеш тук.
Само избягвай използването на думата "олигофрени" по посока на приятелите му.

stup1fy
09-15-2009, 20:56
Не мисля ,че е нужно да спестява "олигофрени" защото именно такива са те.Ако той не те разбере и защити тях ,значи просто не си залужава да продължавате връзката си.От там ще стане ясно колко държи на тебе

leko_otkachena
09-15-2009, 20:59
Да бе...Ей момиче имай малко дастойнство.Мен ако някой ме нарече така ще го учистя в буквалният смисъл... + Твоето гадже трябва да е мн. бавен и НЕЗРЯЛ за да постъпва така и да гледа как те обиждат,ако държеше на теб до сега да те е защитил 100 пъти,помисли малко.Дори и да го прави от ревност е малко прекалено.Обичаш,не обичаш това е няма да позволяваш да ти се качват на главата!!!.Какво дори и да говориш с него смяташ ли,че ще забравиш тези думи!?Не позволявай такива неща.

w0sh
09-15-2009, 21:00
Ако ще с мис България да излизам, само да каже една думичка за приятелите ми и може да си събира багажа.

LadyDi
09-15-2009, 21:00
Не мисля ,че е нужно да спестява "олигофрени" защото именно такива са те.Ако той не те разбере и защити тях ,значи просто не си залужава да продължавате връзката си.От там ще стане ясно колко държи на тебе
Никога в една връзка не трябва да караш половинката си да избира между теб и приятелите си. Това е тъпо, изключително тъпо. В крайна сметка, днес си ти, утре друга ще си ляга до него. Но и днес, и утре, той пак ще излезе на бира с тях.

stup1fy
09-15-2009, 21:05
По това да разбирам ,че приятелите му могат да я обиждат и той да не я защити , а тя да не може една майна да им тегли?
Знам ,че е изключително тъпо и съм 99% сигурна ,че авторката не знае какво е сериозна връзка.Но идва един момент в които мъжа няма как да се ожени за приятелите си и няма как приятелите му да му родят деца.
Като се замислиш,щом са му приятели,много ли ще им коства да задържат мнението си за себе си?Аман,от такива приятели >.<
Не виждам смисъл да спорим в момента ,защото нито знаем колко сериозна е връзката на авторката и момчето ,нито знаем колко истински са приятелите му.

LadyDi
09-15-2009, 21:08
По това да разбирам ,че приятелите му могат да я обиждат и той да не я защити , а тя да не може една майна да им тегли?Всъщност да.


Знам ,че е изключително тъпо и съм 99% сигурна ,че авторката не знае какво е сериозна връзка.Но идва един момент в които мъжа няма как да се ожени за приятелите си и няма как приятелите му да му родят деца.[/b]
Това беше тъпо. Не мислиш ли, че когато мъжът тръгне да си подбира жена за брак, той ще търси в нея определени качества? И част от тия качества може би ще бъде толерантността? Ако тя обижда приятелите му, тя никога няма дори да влезе в графата "потенциални съпруги".

Замисли се ти. Никога (особено на тази възраст) гаджето не е с предимство пред приятелите. Ако ги обижда пред него, наистина ще му види гърба.
Единственото, което може да направи е да му каже, че се чувства неприятно и да се надява той да е достатъчно свестен и сам да им направи забележка.
Във всеки случай - цялата история е обречена кауза.

Staple
09-15-2009, 21:12
Не мога да определя връзката като несериозна....смисъл ходим от 3 месеца ама се познаваме от 2 години...и..тази комапния в кяото той продълйава да е...е моята бивша компания.... това е основната причина...защото те са големи интриганти....и добре ,че го разбрах навреме...Затова се ядосвам...те не са му никви приятели..доакто тези с които съм аз...са ми като братя....правили са мн неща за мене...и винаги са ми мислили само доброто..Аз знам ,че са истински и затова никога няма да ги зарежа заради него....Всъщност вече и а знз какво ме задържа при него...Тва дето мис е случи днеска...Да му звънна да ми вдигнат телефона и да чуя :курвоо от устата на моя "бивша '' пирятелка....и гаджето ми нищо да не и каже...беше върха....

GodLovesYou
09-15-2009, 21:13
вингаи ми е било противно като класовете се пръснат на групички, се едно сте от два свята ахах

Staple
09-15-2009, 21:14
Сори малко за правописа...ама в бързината...

LadyDi
09-15-2009, 21:14
Не мога да определя връзката като несериозна....смисъл ходим от 3 месеца ама се познаваме от 2 години...и..тази комапния в кяото той продълйава да е...е моята бивша компания.... това е основната причина...защото те са големи интриганти....и добре ,че го разбрах навреме...Затова се ядосвам...те не са му никви приятели..доакто тези с които съм аз...са ми като братя....правили са мн неща за мене...и винаги са ми мислили само доброто..Аз знам ,че са истински и затова никога няма да ги зарежа заради него....Всъщност вече и а знз какво ме задържа при него...Тва дето мис е случи днеска...Да му звънна да ми вдигнат телефона и да чуя :курвоо от устата на моя "бивша '' пирятелка....и гаджето ми нищо да не и каже...беше върха....
Ами зарежи го.

stup1fy
09-15-2009, 21:16
Представи си авторката на 13,а ние за женитба заговорихме.Както и да е.
Но тя спомена ,че не ги е обиждала,както и нейните приятелки не са ги обиждали.Въпрос на елементарно възпитание..?
Апък то става пределно ясно ,че тя няма да харесва приятелите му,щом я обиждат.Нека поговорят и ако това продължава,просто да се разделят.
Ще го преживее? о.О

leko_otkachena
09-15-2009, 21:17
Не мога да определя връзката като несериозна....смисъл ходим от 3 месеца ама се познаваме от 2 години...и..тази комапния в кяото той продълйава да е...е моята бивша компания.... това е основната причина...защото те са големи интриганти....и добре ,че го разбрах навреме...Затова се ядосвам...те не са му никви приятели..доакто тези с които съм аз...са ми като братя....правили са мн неща за мене...и винаги са ми мислили само доброто..Аз знам ,че са истински и затова никога няма да ги зарежа заради него....Всъщност вече и а знз какво ме задържа при него...Тва дето мис е случи днеска...Да му звънна да ми вдигнат телефона и да чуя :курвоо от устата на моя "бивша '' пирятелка....и гаджето ми нищо да не и каже...беше върха.... да питам .. какво още чакаш!?

PurpleDream
09-15-2009, 21:17
ами съберете си приятелите, нека да общуват малко повече заедно, може и да намерят общи теми или седнете 2та и поговорете, тва са лапешки истории- единия да се сърди, че другия излиза с приятелите си и после му прави на пук...на колко сте? :-o

Staple
09-15-2009, 21:18
ами 16 всъщност...ама то и на тази възраст има нужда от съвети...

LadyDi
09-15-2009, 21:18
Представи си авторката на 13,а ние за женитба заговорихме.Както и да е.
Но тя спомена ,че не ги е обиждала,както и нейните приятелки не са ги обиждали.Въпрос на елементарно възпитание..?
Апък то става пределно ясно ,че тя няма да харесва приятелите му,щом я обиждат.Нека поговорят и ако това продължава,просто да се разделят.
Ще го преживее? о.О
Няма значение, не разбираш ли :) Когато едно гадже застане срещу приятелите на половинката си, винаги е в неизгодно положение :) Винаги.

Според мен ще го преживее. 3 месеца не е чак толкова сериозна връзка.

stup1fy
09-15-2009, 21:20
ами 16 всъщност...ама то и на тази възраст има нужда от съвети...
Ами и на 16 не си за женене още ,рофл.
Заеби го.
+1 LadyDi

MiMcHeToOo
09-16-2009, 07:20
Ако ще с мис България да излизам, само да каже една думичка за приятелите ми и може да си събира багажа.

Мхм ;-)

mOBSCENE
09-16-2009, 11:45
Ами кажи му точно това, което пишеш тук.
Само избягвай използването на думата "олигофрени" по посока на приятелите му.

FromAutumToAshes
09-16-2009, 12:39
Ако ще с мис България да излизам, само да каже една думичка за приятелите ми и може да си събира багажа.


Подкрепям напълно. Заради п*тука, п*тка не ставай ! Едно от най-важните житейски правила :D

LadyDi
09-16-2009, 13:48
Ако ще с мис България да излизам, само да каже една думичка за приятелите ми и може да си събира багажа.


Подкрепям напълно. Заради п*тука, п*тка не ставай ! Едно от най-важните житейски правила :D
Тоя лаф, за твое добро, не го използвай пред жени :)

fc
09-16-2009, 14:16
Щом не му пука и дава да бъдеш обиждана го режи.