PDA

View Full Version : Какво да направя???



sugargirl78
09-16-2009, 12:11
Аз харесвам едно момче от класа ми.Много e сладък. =P~ :smt060 :smt049 :smt049 :smt055 Казва, че съм му най-добрата приятелка, а аз искам да съм му гадже.За жалост той вече си има. :smt074 :smt065 :smt021 :smt071 :smt071 :smt073 Харесвам го от3-4 месеца.Знам, че е малко но не спирам да мисля за него.Когато го погледна просто искам да го заговоря, но незнам за какво.Много ми е забавно с него.Аз съм срамежлива :oops: .Това още повече ми пречи.Просто когато близо до мен постоянно (дори през часа) искам даго гледам.Веднъж на мен само беше казал кого харесва.Даже на най-добрия си приятел не беше казал.Това означава ли нещо???Ако да какво???Кво да прайа да му кажа ли??? :-# :neutral:

fire_cat
09-16-2009, 12:16
Ами и аз не виждам какво можеш да направиш, освен или да го оставиш, понеже не виждам шанс за теб, защото той си има гадже и те приема само като приятелка, или да опитваш и да се надяваш да изпита нещо повече към теб като продължаваш напред и да те избере пред гаджето си.

sulley
09-16-2009, 12:20
Айдее,откри се сезонът с училищните драми и мюзикъли.

Това,че ти е казал,значи,че държи на теб,че може да се отпусне пред теб и най-важното,че може да ти вярва.Това е хубаво ама не значи,че са ти споделени чувствата.
По-добре не му признавай,защото така ще го ракъсваш между себе си и гаджето му,което не е честно,пък е най-вероятно да го отдалечиш от себе си.Така че,засега си трай. :neutral:

FromAutumToAshes
09-16-2009, 12:34
Еххх училищна любов ... :D :D


Мда съгласен съм с мненията до сега, кажеш ли му ще влошиш нещата и най-вероятно да изгубиш и приятелството му. Рано или късно ще ти мине и ще видиш, че има и други момчета, къде по-подходящи за теб ;)

vagarious
09-16-2009, 13:34
Ти си му най-добрата приятелка.От това следва, че сте близки, а ти не знаеш какво да му кажеш!? :shock: К'во приятелство, к'ва любов бе човек?! :shock: Щом си има гадже, ами остави го да си го има.Не е хубаво да има трети човек в една двойка.Постави се на негово или нейно място и ще разбереш к'во е. :shock: 8-)

Sh@d0w
09-16-2009, 14:30
Ае даскалото почна,децата се върнаха от море,започнаха и яките теми!

NJOY :grin:

Kukumqvka
09-16-2009, 15:35
Няаш шансове,има те само за приятелка..къф е смисъла?

AnzaRe
09-16-2009, 18:01
ей начи какво се прави,ти за търсачка не си ли търсила WTF?

TheBlueAvalanche
09-16-2009, 18:40
Ти си му най-добрата приятелка.От това следва, че сте близки, а ти не знаеш какво да му кажеш!? :shock: К'во приятелство, к'ва любов бе човек?! . :shock: 8-)
Грешка! Понякога дори най-добрите приятели нямат какво да си кажат! Ако си с някого всеки ден, почти постоянно, няма ли да се намерят поне няколко момента на непринудено мълчание?
По темата...ти си му най-добрата приятелка. Човекът, с когото винаги може да сподели. Това е добре. За мен винаги е по-хубаво първо да си приятел с човек, а после да се "загаджите" (мразя тази дума, но е най-точна). Имаш 3 варианта - или да бъдеш до него постоянно, като най-добра приятелка, надявайки се да те забележи, или да му признаеш, отново с надеждата за нещо повече. Ако те заебе, не е истински приятел. Да го духа, както обичам да казвам. Третият вариант е да си направиш харакири, като престанеш да мислиш за него като повече от приятел, а в краен случай, ако не се получава и не можеш да го забравиш, да престанеш изобщо да мислиш за него и да го зачеркнеш. Не е за препоръчване последното.

Hilary_
09-16-2009, 19:03
Има те за приятелка в такъв случай се опитай да му намекнеш, че не искаш само приятелство от него .. :-o

RaZzer
09-18-2009, 18:19
На този етап нямаш никакъв шанс с него... Единственото, което показва и описаната ситуация (че казва на теб за др момиче, за което на друг не е каза) е, че той те приема за страшно добра приятелка... Ако на този етап тръгнеш да се опитваш да го задяваш - ще си развалиш контакта с него...

Съветвам те да промениш поведението си като от време на време показваш някакви по-сериозни чувства (без да го правиш прекалено явно) и ако ти се отвори шанс някой ден (раздели се с приятелката си) ... тогава ще можеш да се разкриеш!

bebe7o
09-18-2009, 18:20
Ае даскалото почна,децата се върнаха от море,започнаха и яките теми!

NJOY :grin:


:lol: :lol: :lol:

didity9
09-20-2009, 11:29
Според мен му кажи директно чуствата ти ..!!!.И ако те е много срам знай..Всяко чудо за 3 дни .Ако той не отговори на тях здраве му :razz: А и щом има отдавна приятелка е време да скъсат :razz: :razz: :razz: .

kidwestern
09-20-2009, 15:52
момиченце,гледаи си урочетата .. "Искам да го гледам" рофл?
няма какво да ти обеснявам,писнало ми е да наливам интелект във тъпите ви детски глави. !

LoveRetroMusic
09-20-2009, 16:03
кООоЛкуТуУУ и ДЪЪъъЪъ е сЛаДъЪЪк :smt049 :smt055 :smt007 ... За него си само приятелка, така че го остави да е щастлив със сегашната си 'любов' .