PDA

View Full Version : Прием след осми клас



Beautyful
09-16-2009, 19:32
Искам да попитам всички софиянци/софиянки и хора,които учат там-Кажете някое добро училище,за което да си заслужава да пътуваш по 1- часа на ден,след 8-ми клас!!? :o Да...пропуснах точният момент-след седми клас,когато му е времето и когато е редно.....,но така е по-добре късно отколкото никога!! 8-) Усещам,че тази година,ако не предприема нещо подобно просто ще загубя мотивация за учене....искам нещо,което да ме стимулира и мотивира през тазига година,колкото и да звучи глупаво.Моля ви,помагайте!!

PurpleDream
09-16-2009, 19:55
като гледам как си си написала ника не знам дали ще те приемат някъде.... :?

Beautyful
09-16-2009, 19:58
като гледам как си си написала ника не знам дали ще те приемат някъде.... :?
Ееее,айде стига с тоя ник...ми ползвам го на една приятелка,тя го е сгрешила без да иска и това е!!!Ще си направя нов,че няма да помогнете-няма,ама поне да няма за какво да се заяждате постоянно!

PurpleDream
09-16-2009, 20:01
ами направи си, остави неграмотната си приятелка да я ползва тая регистрация

lisi4ety
09-16-2009, 20:02
като гледам как си си написала ника не знам дали ще те приемат някъде.... :?
Ееее,айде стига с тоя ник...ми ползвам го на една приятелка,тя го е сгрешила без да иска и това е!!!Ще си направя нов,че няма да помогнете-няма,ама поне да няма за какво да се заяждате постоянно!

Това извинение с приятелката вече е супер изтъркано, измисли друго.
По темата - какво искаш - езици, ТОХА? 8-)

Beautyful
09-17-2009, 11:24
Eзици,туризъм,мода...каквото предложите :-o

Beautyful
09-17-2009, 12:28
Току-що видях,че във испансака гимназия може да се кандидатства след 8-ми клас,но едва ли някога ще мога да ги настигна тях,защото не изучавам испански език.. :?

Beautyful
09-17-2009, 14:40
Хора,моля ви помагайте...яко съм се отчаяла! :(

john95
09-17-2009, 14:47
Въобще не знам къде искаш да влезеш при условие, че свестните даскала са фул :D , а дори и да има някъде място ти трябва да си изучавала езика който те са учили... Щот нас в Немската ни бутат яко немски и съм сигурен, че няма да може да се влезе след 8 клас освен ако нямаш връзки и не си учила немски здраво... Общо взето си се прее**ла като не си кандидатствала след 7 ми клас... Пък и ако мислиш,че ще те приемат така лесно хоп и си вътре а всички там са си късали задниците за да влязат след 7 клас... абе нещо заблудено същество ми се струваш :?

john95
09-17-2009, 14:48
като гледам как си си написала ника не знам дали ще те приемат някъде.... :?
Ееее,айде стига с тоя ник...ми ползвам го на една приятелка,тя го е сгрешила без да иска и това е!!!Ще си направя нов,че няма да помогнете-няма,ама поне да няма за какво да се заяждате постоянно!

Това извинение с приятелката вече е супер изтъркано, измисли друго.
По темата - какво искаш - езици, ТОХА? 8-)

ТОХА май ще зове нашата авторка :D

Beautyful
09-17-2009, 14:57
Някъде да съм казала,че ще влезна лесно???Готова съм да уча здраво и упорито имам желание,но нямам стимул в момента,и точно затова потърсих помощта ви,но нещо ми се струва,че съм на грешното място...потребителите във форума стават все по-зле и по-зле..!! :shock: :?
П.П john95 останала съм със впечатление,че си по-свестен,но явно съм сгрешила :(