PDA

View Full Version : Много кофти ситуация...



Youfailed
09-16-2009, 20:53
Здравейте.Казвам се Иво и съм на 15 години :) .
Проблемът ми е много сложен :oops:
В началото на 8ми клас сляха моята паралелка с една друга поради недостиг на ученици (нали след 7ми клас се кандидатства-приеха поне 85% от класа аз реших да не се местя заради приятели,а имах много добър успех с който влизах 100% в едно училище)
На първия учебен ден се срещнах с учениците които бяха преместили в нашия клас.Видях едно момиче от другата паралекла което много ми допадна.След като учителката ни чете конско 45 минути би звънеца и напуснахме стаята.Поговорих с въпросното момиче и си допаднахме,станахме много добри приятели.
Мина известно време и се влюбих в нея....Аз съм много притеснителен човек и дори неможах да и кажа какво чувствам към нея :o .Разболях се и отсъствах 1-2 седмици,върнах се на училище и видях как най-добрия ми приятел и момичето което обичах се целуват и т.н от там (u)
Ходиха 3 месеца и се разделиха...Аз знаех,че ще се случи...
На 15ти септември (първия учебен ден) най-накрая имах шанса да я видя (цяла лятна ваканция съм мислил за нея и т.н)Замислих се дали ще бъда по-добър като приятел или като нещо повече.Аз съм някакъв "ЕМОподобен" сериозен,намръщен кисел поради много проблеми със семейството и приятелите :( а тя е една весела винаги грее...Аз от толкова много проблеми със нямам настроение за да си поговоря с нея за нещо хубаво нямам какво да споделя с нея само лоши неща ми се случват и не ми идва на ум дори нещос което да я впечатля а немога лице в лице да и кажа,че я обичам...Реших да почна с намеци,разбирасе нямам успех .Днес обаче отново най-добрия ми приятел почна пак да я забива тя май още го обича но не съм сигурен ако пак тръгнат не знам какво да направя определено той не я заслужава,познавам го от много години и ми е споделял защо ходи с нея (секса и други неща..не му пука за чувствата и и т.н) Аз много рядко се влюбвам такаче не искам да я изпускам.Мисля,че трябва да продължа да опитвам но с намеци няма да стане нищо...Моля помогнете ми дайте някакъв съвет.

Kukumqvka
09-16-2009, 20:58
А казал ли си на този твой приятел,може би ако му кажеш той ще се одръпне и терена ще е чист така да се каже,щом той няма някви силни чувства към нея и след като се увериш,че всичко е точно .. трябва да поговориш с момичето и да и кажеш директно какво чувстваш към нея,щом с намеци не става.От там всичко зависи от нея,ако ти отговори на чувствата ще е добре,ако ли не здраве да е .. поне ще знаеш,че си опитал ;)

Kukumqvka
09-16-2009, 21:05
Успех :)

LadyDi
09-16-2009, 21:05
Първо промени държанието си. Никой не обича намусените и кисели момчета. Всеки си има проблеми, но се опитай да си по-ведър и усмихнат.
Теми за разговор ще се намерят. Ако щеш дори, поговорете си за някой филм, предаване по телевизията. Нещо, което според теб тя харесва.

Но зарежи намръщената муцуна. Това ще ти е в минус. Винаги.

Youfailed
09-16-2009, 21:07
А казал ли си на този твой приятел,може би ако му кажеш той ще се одръпне и терена ще е чист така да се каже,щом той няма някви силни чувства към нея и след като се увериш,че всичко е точно .. трябва да поговориш с момичето и да и кажеш директно какво чувстваш към нея,щом с намеци не става.От там всичко зависи от нея,ако ти отговори на чувствата ще е добре,ако ли не здраве да е .. поне ще знаеш,че си опитал ;)
Еми казвал съм му ама явно или гадно иска да ми направи или просто иска много да си направи кефа с нея и да я зареже...
Ииии нали споменах,че съм много притеснителен и срамежлив..такаче лице в лцие ако и го кажа ще е чудо :| затова искам съвет иначе съм му казал на този чвор,че ако няма чувства към нея да не я заблуждава,а да се отдръпне и да не ми пречи :|

.. DeViL mAy CrY ..
09-16-2009, 21:08
Ако приятеля ти незнае,незнам трябва да му кажеш,той не може да знае,но ако знае някво гадно,щом ако знае че имаш чуства,а той само я използва.Щом сте такива приятели с това момиче по-добре и кажи,поне ще знаеш че си и го казал,а не да се чудиш какво щеше да стане ако и беше казал :)

Youfailed
09-16-2009, 21:10
Първо промени държанието си. Никой не обича намусените и кисели момчета. Всеки си има проблеми, но се опитай да си по-ведър и усмихнат.
Теми за разговор ще се намерят. Ако щеш дори, поговорете си за някой филм, предаване по телевизията. Нещо, което според теб тя харесва.

Но зарежи намръщената муцуна. Това ще ти е в минус. Винаги.
Знам,че е минус но се опитвам да бъад по-положително настроен поне на външен вид да си личи...

Youfailed
09-16-2009, 21:12
Първо промени държанието си. Никой не обича намусените и кисели момчета. Всеки си има проблеми, но се опитай да си по-ведър и усмихнат.
Теми за разговор ще се намерят. Ако щеш дори, поговорете си за някой филм, предаване по телевизията. Нещо, което според теб тя харесва.

Но зарежи намръщената муцуна. Това ще ти е в минус. Винаги.
Знам,че е минус но се опитвам да бъда по-положително настроен поне на външен вид...

TheLegend
09-16-2009, 21:13
Кофти ситуация...Но пък нищо няма да загубиш ако опиташ,нали? :-P

leko_otkachena
09-16-2009, 21:13
Такива бройкаджии като твоят приятел много ме дразнят.Чудно защо повечето момичета си падат по момчетата които ги цакат...

Youfailed
09-16-2009, 21:16
Такива бройкаджии като твоят приятел много ме дразнят.Чудно защо повечето момичета си падат по момчетата които ги цакат...
Еми той е как му викате вие "сладък,чаровен" нещо подобно...
Не,че съм грозен напротив хората казват,че съм бил много привлекателен даже си направих impulse да видя мнението на другите.Не съм глупав справям се отлично в училище. Ще опитам утре да говоря с нея пък ако ме отреже няма да ходя на даскало 1 месец докъто не мине срама и това е

Kukumqvka
09-16-2009, 21:17
Такива бройкаджии като твоят приятел много ме дразнят.Чудно защо повечето момичета си падат по момчетата които ги цакат...
Еми той е как му викате вие "сладък,чаровен" нещо подобно...
Не,че съм грозен напротив хората казват,че съм бил много привлекателен даже си направих impulse да видя мнението на другите.Не съм глупав справям се отлично в училище. Ще опитам утре да говоря с нея пък ако ме отреже няма да ходя на даскало 1 месец докъто не мине срама и това е

А не ..ако те отреже отиваш на даскало отново,няма да и правиш кефа :)

LadyDi
09-16-2009, 21:18
[quote=LadyDi]Първо промени държанието си. Никой не обича намусените и кисели момчета. Всеки си има проблеми, но се опитай да си по-ведър и усмихнат.
Теми за разговор ще се намерят. Ако щеш дори, поговорете си за някой филм, предаване по телевизията. Нещо, което според теб тя харесва.

Но зарежи намръщената муцуна. Това ще ти е в минус. Винаги.
Знам,че е минус но се опитвам да бъда по-положително настроен поне на външен вид...
Е, щом опитваш, значи не всичко е загубено. А пък и едно по едно, нещата винаги се нареждат.

Youfailed
09-16-2009, 21:20
Тя не си прави кефа от нещастието на другите.Никога не би направила нещо гадно на някой,особено на мен.

leko_otkachena
09-16-2009, 21:20
Такива бройкаджии като твоят приятел много ме дразнят.Чудно защо повечето момичета си падат по момчетата които ги цакат...
Еми той е как му викате вие "сладък,чаровен" нещо подобно...
Не,че съм грозен напротив хората казват,че съм бил много привлекателен даже си направих impulse да видя мнението на другите.Не съм глупав справям се отлично в училище. Ще опитам утре да говоря с нея пък ако ме отреже няма да ходя на даскало 1 месец докъто не мине срама и това е Не трябва да се срамуваш,че си опитал.Аз от доста време не съм намирала някой за чаровен или сладък. :-D Не се притеснявай дори и да те отреже.Кофти е,но не можеш да се криеш вечно :)

Youfailed
09-16-2009, 21:22
[quote=LadyDi]Първо промени държанието си. Никой не обича намусените и кисели момчета. Всеки си има проблеми, но се опитай да си по-ведър и усмихнат.
Теми за разговор ще се намерят. Ако щеш дори, поговорете си за някой филм, предаване по телевизията. Нещо, което според теб тя харесва.

Но зарежи намръщената муцуна. Това ще ти е в минус. Винаги.
Знам,че е минус но се опитвам да бъда по-положително настроен поне на външен вид...
Е, щом опитваш, значи не всичко е загубено. А пък и едно по едно, нещата винаги се нареждат.
Еми можеби не е,а можеби е.Днес тя си копуваше карта за градския транспорт и моя приятел отиде и говори с нея за нещо и бас ловя,че пак ще се съберат :@ затова не знам дали да рискувам :| а и тя май още го обича и не знам дали е редно да говоря с нея за това сега.

leko_otkachena
09-16-2009, 21:25
тоя келеш я е наранил,ако тя пак тича по него трябва да е мн. спряла :x а теб това не трябва да те спира,бори се за това което искаш :grin:

fc
09-16-2009, 21:27
Научи се да контролираш потока си на мисли! Не си мисли за това как се спичаш и т.н. Бъди жив, никой не иска да ходи с тъжен човек. Щом грее тя, значи можеш и ти. Закачай я, играй си с нея, пипай я , дръж я за ръката, когато сте на кафе сядаш плътно до нея, навеждай се да и помиришеш косата даже си играи с косата и, и т.н. Мързи ме да изброявам...
п.с. Гледай я в очите и не си мести погледа, ако тя продължи да те гледа, усмихваш се, ако тя се усмихне, значи има надежда :)
п.с.2 Започни физически контакт при първа възможност! Не ти е нужна причина за да я докосваш :)

fc
09-16-2009, 21:29
Първо промени държанието си. Никой не обича намусените и кисели момчета. Всеки си има проблеми, но се опитай да си по-ведър и усмихнат.
Теми за разговор ще се намерят. Ако щеш дори, поговорете си за някой филм, предаване по телевизията. Нещо, което според теб тя харесва.

Но зарежи намръщената муцуна. Това ще ти е в минус. Винаги.
Знам,че е минус но се опитвам да бъад по-положително настроен поне на външен вид да си личи...
Ако вътрешно си настроен кисело, няма как да го скриеш на вън! Бъди положително настроен вътрешно, не външно!!! Трябва да ти е весело и т.н. Не се депресирай, не мисли даже ако трябва, бъди усмихнат!

LadyDi
09-16-2009, 21:30
А, голямата работа, че и твоя приятел искал да се събира с нея. Ти си длъжен да си пробваш своя късмет.

Я си представи, че след 15 години случайно се срещнете с нея, седнете да се видите някъде и тя ти каже: "Абе, ти знаеш ли в 9-ти клас колко си падах по теб, ама ти никакъв знак не ми даде?"

Youfailed
09-16-2009, 21:36
Научи се да контролираш потока си на мисли! Не си мисли за това как се спичаш и т.н. Бъди жив, никой не иска да ходи с тъжен човек. Щом грее тя, значи можеш и ти. Закачай я, играй си с нея, пипай я , дръж я за ръката, когато сте на кафе сядаш плътно до нея, навеждай се да и помиришеш косата даже си играи с косата и, и т.н. Мързи ме да изброявам...
Правя част от нещата...без държането за ръце.Мисля,че ме има повече за приятел което е така засега.Проблема е,че немога да и кажа лице в лице какво чувствам към нея наистина...колкото и да ви е лесно да кажете "Просто го направи" или "Не мисли за това за което се спичаш" просто немога да го направя имало е моменти в които съм събирал куража но е ставало прекалено късно.Ще опитам да я видя някъде сама нещо насаме да поговорим защото имам чувството,че тоя дръвник пак ще я примами към него.

Youfailed
09-16-2009, 21:40
еми fc ще опитам да не мисля за проблемите ми колкото и лоши да са поне за един ден колкото да споделя с нея чувствата си :) а ако не ме отреже няма как да не променя настроението :D

lubomirky
09-17-2009, 11:52
Ти си смотльо. И то не просто смотльо, а такъв, който дори иска да прецака приятел заради едно момиче. Не помня в коя тема w0sh беше написал 'дори Мис Свят да е, ако каже нещо за приятелите ми, да си стяга багажа' или нещо от тоя род и беше много прав.

mOBSCENE
09-17-2009, 13:50
А, голямата работа, че и твоя приятел искал да се събира с нея. Ти си длъжен да си пробваш своя късмет.

Я си представи, че след 15 години случайно се срещнете с нея, седнете да се видите някъде и тя ти каже: "Абе, ти знаеш ли в 9-ти клас колко си падах по теб, ама ти никакъв знак не ми даде?"

Shadow1596
09-17-2009, 23:28
Bros before hoes.... but wateva... (:

Youfailed
09-21-2009, 00:32
Ти си смотльо. И то не просто смотльо, а такъв, който дори иска да прецака приятел заради едно момиче. Не помня в коя тема w0sh беше написал 'дори Мис Свят да е, ако каже нещо за приятелите ми, да си стяга багажа' или нещо от тоя род и беше много прав.
Не аз прецаквам него а той мене...чети всичко преди да коментираш.

valdesbg
09-21-2009, 06:10
Знам,че е минус но се опитвам да бъад по-положително настроен поне на външен вид да си личи...

Тц..ако преиграваш ще се закопаеш съвсем. Не че има накъде повече де, но това е друга тема.

Принципа е следния:

На мен ми е добре, чувствам се готино -> показвам го(дрехи, външен вид, хигиена, поведение, начин на говорене и мислене) -> хората ми се кефят

А не:

Не ми е хубаво -> Симулирам че ми е яко -> Надявам се да ми стане наистина яко -> Хората ми се кефят

А иначе се филмираш все повече и повече. Девойката ти е последната грижа. Имаш куп работа по себе си.

boJestveN
09-21-2009, 07:03
ако ти беше НАЙ-добър приятел както казваш ти щеше да си му споделил,че я харесваш и той щеше да се отдръпне..но явно не ти е НАЙ-добър приятел..Почни да я базикаш за такиваа любовниии работиии...накрая я целуни и готово :-P

vesito13
09-21-2009, 07:12
Научи се да контролираш потока си на мисли! Не си мисли за това как се спичаш и т.н. Бъди жив, никой не иска да ходи с тъжен човек. Щом грее тя, значи можеш и ти. Закачай я, играй си с нея, пипай я , дръж я за ръката, когато сте на кафе сядаш плътно до нея, навеждай се да и помиришеш косата даже си играи с косата и, и т.н. Мързи ме да изброявам...
п.с. Гледай я в очите и не си мести погледа, ако тя продължи да те гледа, усмихваш се, ако тя се усмихне, значи има надежда :)
п.с.2 Започни физически контакт при първа възможност! Не ти е нужна причина за да я докосваш :)Това ми се видя най-правилно, като мнение. Все пак тъпо е просто да цъфнеш пред нея и да и кажеш, че я харесваш, без никакъв намек, ще те гледа така :shock: Освен това се опитай да бъдеш по-ведър, по-мил. :) И не на последно място замисли се колко "най-добрият ти приятел" ти е приятел. ;)

LDto
09-21-2009, 09:03
ако продължаваш така момче да отстъпваш на този твой приятел ще загубиш
покания на филм ама ей питая първо какви филми обича и отидете на кино прави и малки комплименти и тъй и с времето всичко ще се нареди тя ще направи сметка кой е по-добър и се усмихвай



УСПЕХ!!! \:D/ :wink: :smt008 :mrgreen: :wink: :wink: :wink: \:D/ \:D/ \:D/

Sevgincho
09-21-2009, 09:46
Ако си искрен с нас , и ако момичето те опознае по -добре , ще избере теб .. Ако неможеш устно , пробвай писмено , едно смсче винаги може да ти свърши работа , щот гледам че те бива романтичните думички "грее като слънце" и т.н. , ако и напишеш половината поне , които си ни написал ще успееш ! :)

shmurkam
09-21-2009, 09:50
Прережи си вените по-добре, няма любов, брат :? Остай ги тия шибаняци, нека си се чукат, ще намериш някоя друга, или няколко други, не се травмирай. Няма смисъл да се бориш за такава простотия, само главоболие ще ти докара.

kidwestern
09-21-2009, 09:53
депресирам се като ви гледам кви сте прости,полвината дет са писали в темата.
на автора да му пикам на емото.тва че си задръстен не е неин проблем,келешо.намери си някоя зубърка и си ходи с нея,според теб ако тя чустваше нещо към теб би ли тръгнала с оня? ем-не.

SilverSin
09-21-2009, 10:11
ако ти беше НАЙ-добър приятел както казваш ти щеше да си му споделил,че я харесваш и той щеше да се отдръпне..но явно не ти е НАЙ-добър приятел..Почни да я базикаш за такиваа любовниии работиии...накрая я целуни и готово :-P+ =)