PDA

View Full Version : Скука в училище



d00d
09-16-2009, 21:04
Хора трябва ми незабавна помощ!!!
В даскало ми е адски ТАПО!
Няма кво да се прави, преподават ми все някакви много странни тапи учители (всяка ми е смешна и ако тръгна да я слушам се пръскам от смях по време на часа). Трябва ми някакво интересно занимание - нещо което няма да е загуба на време ... Щото дори не може да се спи на тия твърдите столове и чинове ... много е сад ;(
Помагайте! Искам идей !

KadifWerewolf
09-16-2009, 21:06
Математиката беше най-сад :(
Разплаках се!

p1nk_girl4e
09-16-2009, 21:23
Ами междучасията залегни над учебника по български може да научиш как се пише "тъпО". Общо взето вземи да научиш граматиката преди да си търсиш забавления.

Seducti0n
09-16-2009, 21:30
8-) заеби вълнуващите случки

и си стой на дупето да го научиш малко тоз прЪвУпИз,
че положението е Т Р А Г И Ч Н О!

clever
09-16-2009, 21:37
8-) заеби вълнуващите случки

и си стой на дупето да го научиш малко тоз прЪвУпИз,
че положението е Т Р А Г И Ч Н О!определено :lol: :razz:

leko_otkachena
09-16-2009, 21:47
:D смей си се какво му е скучното,хили се до припадък там и това е .. ние не можем да ти помогнем

d00d
09-16-2009, 21:51
Аве колко трябва да си бавен за да не разбереш, че го пиша нарочно?
... и моля ви - по темата!

Seducti0n
09-16-2009, 21:54
Аве колко трябва да си бавен за да не разбереш, че го пиша нарочно?
... и моля ви - по темата!


:) А колко просташки оригинален трябва да си за да го напишеш?

По темата- доколкото знам образованието в Бълрагия е задължително до 16 години.В случай, че амбициите ти са свързани с работенето като хигиенист, хамалин или нещо в тези среди-давай напред. :)

KadifWerewolf
09-16-2009, 21:55
Ами междучасията залегни над учебника по български може да научиш как се пише "тъпО". Общо взето вземи да научиш граматиката преди да си търсиш забавления.
Мхм, сигурно в учебника по Български има правописа на думата "тъпо" 8) Пък и деа знам, учебник по Български не сме имали от шийсе години!
Па верно сте много зле, да не усетите, че е нарочно..

d00d
09-16-2009, 21:57
Аве колко трябва да си бавен за да не разбереш, че го пиша нарочно?
... и моля ви - по темата!


:) А колко просташки оригинален трябва да си за да го напишеш?

По темата- доколкото знам образованието в Бълрагия е задължително до 16 години.В случай, че амбициите ти са свързани с работенето като хигиенист, хамалин или нещо в тези среди-давай напред. :)
Въпроса е там, че вие сте бавните.

А и това, че на теб ти трябва образование за да работиш нещо скъпоплатено не се отнася до всички ;)

Seducti0n
09-16-2009, 22:01
Щом искреността се равнява на бавност, окей.
То си е за теб, ако в действителност си толкова неграмотен на колкото се правиш.

Моето образование е осигурено, не се тревожи. :)

d00d
09-16-2009, 22:02
Бълрагия
//end

Seducti0n
09-16-2009, 22:05
Бълрагия
//end

Не можеш да спориш, дори не можеш да се защитиш по нормален начин:)

d00d
09-16-2009, 22:06
само дето не разбрах кое ми е неграмотното ;д dunno

Seducti0n
09-16-2009, 22:07
:) Ще разбереш някога... надявам се

KadifWerewolf
09-16-2009, 22:07
То си е за теб, ако в действителност си толкова неграмотен на колкото се правиш.
Сега е неграмотен, защото е написал "тъп" с А и то нарочно?
кк!


Моето образование е осигурено, не се тревожи. :)
Тва к'во общо има..
"Братовчед ми заминава за Лондон в Петък"

Seducti0n
09-16-2009, 22:12
офф, нищо общо няма
тАпо не е единствената допусната грешка, ако се загледаш по-внимателно, няма смисъл да обяснявам повече при положение, че нито приемате, нито предавате...

d00d
09-16-2009, 22:16
офф, нищо общо няма
тАпо не е единствената допусната грешка, ако се загледаш по-внимателно, няма смисъл да обяснявам повече при положение, че нито приемате, нито предавате...
ама нали... влиза през едното и излиза през другото ;)

Tempest
09-16-2009, 22:39
ае брат, за да не ти е тапо, мое да идеш в тоалетната, да си наплискаш очите, да пуснеш една вода и да се върнеш в стаята... може да ти се доучи или поне може да напръскаш даскала, току-виж ти станало по-интересно


п.с. : като няма желание, има оправдание ;)

KadifWerewolf
09-17-2009, 05:33
то бахти зубарите в тоз форум :lol:

Hurtmore
09-17-2009, 06:02
Аз нямам такъв проблем... през междучасията си има достатъчно идиоти, с които да се забавляваме, така че... не мога да ти кажа. На мен като ми е скучно през часа си рисувам :]

Tempest
09-17-2009, 07:22
драги партизанин, я предлагам на теб да запееш военни маршове, так тебе няма да ти е скучно

с разваления ти руски, остави, че не си интересен, ами не си и компетентен :razz:

Force_bladeR
09-17-2009, 09:31
В даскало ми е адски ТАПО!


Много ти е тАпо в даскалото нали.. ми ше ти е тАпо, като не знаеш и 1 правилна дума да напишеш!

Ами например вземи чуй някой урок.. не всички са глупави, има и интересни.

d00d
09-17-2009, 10:48
@Tempest - идеята ти ми харесва, но не си никак оригинален.

@Force_bladeR - кажи ми сбъркана дума освен ТЪПО, което пак ще напомня, че е написано НАРОЧНО!!!

FuCkInBuBbLeGuM
09-17-2009, 13:00
Алооо я се осъзнайте малко бе. Момчето не иска мнението ви за правописа си.

По темата : Драскай си нещо някъде, слушай музика на GSM-a (със слушалки де)... де да знам... премести се в др даскало ако искаш... уфф не знам. На мене като ми е тъпо в час си слагам слушалките в ушите и заспивам :D

Tempest
09-17-2009, 13:01
@Tempest - идеята ти ми харесва, но не си никак оригинален.

@Force_bladeR - кажи ми сбъркана дума освен ТЪПО, което пак ще напомня, че е написано НАРОЧНО!!!

хахухуахуахуауахухауах

мен кво ме интересува дали съм оригинален о.О

rfvtgbyhn
09-17-2009, 13:05
Може да си бъркаш в гъ*а и после да си миришеш пръстите...Освен ''тъпо'' имаш още около 5-6 грешки. 8-)

d00d
09-17-2009, 13:08
Може да си бъркаш в гъ*а и после да си миришеш пръстите...Освен ''тъпо'' имаш още около 5-6 грешки. 8-)
питах КОИ са те а не КОЛКО са ...

rfvtgbyhn
09-17-2009, 13:23
Може да си бъркаш в гъ*а и после да си миришеш пръстите...Освен ''тъпо'' имаш още около 5-6 грешки. 8-)
питах КОИ са те а не КОЛКО са ...

Изпуснал си няколко запетаи и се пише идеи,а не идеЙ.Другото ти е вярно. :-D

SasHeTo0
09-17-2009, 14:00
Защо толкова излязахте извън темата :-o :-o :-o

KadifWerewolf
09-17-2009, 14:10
Защо толкова излязахте извън темата :-o :-o :-o
Защото трябва да сме интересни. 8)

smiLexaga1n
09-17-2009, 14:23
На мен ли го казваш.. Имам по 4 часа на ден английски.. ъх писна ми, ебати скуката. :? Драсках, говорех си - не помага 8-) (за т'ва от време на време си говорех със сладурите пред мен xDD - поне беше забавно :D). Иначе просто ще търпиш, все пак си там, за да учиш, а не да се забавляваш :wink: .. но все пак можеш да си драскаш /рисуваш, слушаш музика, говориш с някой зад теб/пред теб/ отстрани 8-) варианти има много.

Beautyful
09-17-2009, 14:24
Първо за пореден път се уверявам,че повечето хора са тука,за да се разнообразяват,като постоянно се заяждат със хората за дребни грешки..! :? По темата:Ти сам си го направи интересно!! :)

ElinoOor
09-17-2009, 15:08
Цвети е повече от права ама нали сте бунтари.. :?
Като не ти изнася или не влизай в часовете и повтаряй до живот или слушай музика в часа,не научавай нищо и повтаряй до живот.. (да,точно така повторението е нарочно)

brokeninside13
09-17-2009, 16:15
Математиката беше най-сад :(
Разплаках се!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucho
09-17-2009, 16:20
Чакай бе, ти защо си там тогава ? Не си ли там да се учиш ? Как така ти е скучно ?

d00d
09-17-2009, 19:49
Авторът има право да му е тъпо... А дали след училище ще се развива в университет или ще бачка, си е негово решение.

Безсмислиците, с които ни занимават некомпетентни учители и ни губят и без това загубеното време, ни забатачва отвсякъде откъм развитие, и не за друго някои клонят към идиотизъм - мозъкът е устроен да си намира забавление, когато му липсва такова.

В наше време се набляга над нашмъркано-безмозъчните теми, които трябва да се развиват... Тоест учиш три хиляди страници антарктидо-гренландска история, за да станеш логист-артилерист и полеви масажист на граждански пост с военна длъжност... ?!? СЕГА КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ?!? Как да не ти е тъпо и да не чувстваш, че вече акаш без да се напъваш?!?

А човекът се избъзикал с една дума и всички му скочихте да му доказвате колко е тъп... И се правите, че сте му бесни, само за да се разбеснее той и да ви храни... Както се спомена по-нагоре - България.
А, ето го чакания пост!!!

remix1912
09-17-2009, 20:19
Научи се да пишеш на родния си език и тогава казвай колко са ТАПИ даскалите

d00d
09-17-2009, 20:46
Научи се да пишеш на родния си език и тогава казвай колко са ТАПИ даскалите
поредния !!!

Tempest
09-17-2009, 22:34
Авторът има право да му е тъпо... А дали след училище ще се развива в университет или ще бачка, си е негово решение.

Безсмислиците, с които ни занимават некомпетентни учители и ни губят и без това загубеното време, ни забатачва отвсякъде откъм развитие, и не за друго някои клонят към идиотизъм - мозъкът е устроен да си намира забавление, когато му липсва такова.

В наше време се набляга над нашмъркано-безмозъчните теми, които трябва да се развиват... Тоест учиш три хиляди страници антарктидо-гренландска история, за да станеш логист-артилерист и полеви масажист на граждански пост с военна длъжност... ?!? СЕГА КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ?!? Как да не ти е тъпо и да не чувстваш, че вече акаш без да се напъваш?!?

А човекът се избъзикал с една дума и всички му скочихте да му доказвате колко е тъп... И се правите, че сте му бесни, само за да се разбеснее той и да ви храни... Както се спомена по-нагоре - България.

бях го написал някъде, но пак ще го кажа...


АКО НЯМА ЖЕЛАНИЕ СЕ НАМИРА ОПРАВДАНИЕ!

remix1912
09-17-2009, 22:53
Научи се да пишеш на родния си език и тогава казвай колко са ТАПИ даскалите
поредния !!!
Така е.Поредния който за разлика от теб знае езика си.
Да ти е гадно 8-)

AzEbaTeletabisi
09-18-2009, 02:11
Цвети е повече от права ама нали сте бунтари.. :?
Като не ти изнася или не влизай в часовете и повтаряй до живот или слушай музика в часа,не научавай нищо и повтаряй до живот.. (да,точно така повторението е нарочно)



Ти самата си казвала много пъти, че ходиш на училище само с тетрадка в джоба и си слушаш музика в час...
:-o

Snickers
09-18-2009, 02:31
d00d :smt003

От кога не беше влизал... ;/

KadifWerewolf
09-18-2009, 04:29
Научи се да пишеш на родния си език и тогава казвай колко са ТАПИ даскалите
поредния !!!
Така е.Поредния който за разлика от теб знае езика си.
Да ти е гадно 8-)
rofl
напишеш тапо нарочно и вече не знаеш български.. :-o
ше ме уморите, копелета..

raia338
09-18-2009, 05:10
все ще има нещо да се намери,не ми се вярва да нямаш приятели с които да си говориш ,обсъждаш разни работи,през междучасията поиграй баскет на двора,нахрани се стабилно иииии ще е супер шоу :grin:

Rza
09-18-2009, 06:52
Хора трябва ми незабавна помощ!!!
В даскало ми е адски ТАПО!
Няма кво да се прави, преподават ми все някакви много странни тапи учители (всяка ми е смешна и ако тръгна да я слушам се пръскам от смях по време на часа). Трябва ми някакво интересно занимание - нещо което няма да е загуба на време ... Щото дори не може да се спи на тия твърдите столове и чинове ... много е сад ;(
Помагайте! Искам идей !
1.тЪпо
2.Наслаждавайте се на ученическите си години!Ето 12 клас съм и изобщо не се радвам като се сетя,че това м ие последната година в училище,но много малко от вас ще ме разберат..

d00d
09-18-2009, 10:54
Хора трябва ми незабавна помощ!!!
В даскало ми е адски ТАПО!
Няма кво да се прави, преподават ми все някакви много странни тапи учители (всяка ми е смешна и ако тръгна да я слушам се пръскам от смях по време на часа). Трябва ми някакво интересно занимание - нещо което няма да е загуба на време ... Щото дори не може да се спи на тия твърдите столове и чинове ... много е сад ;(
Помагайте! Искам идей !
1.тЪпо
Ехеее... евалата!
Най-сетне ми открихте грешката!

KadifWerewolf
09-18-2009, 11:20
1.тЪпо
Няма лайно.


Наслаждавайте се на ученическите си години!Ето 12 клас съм и изобщо не се радвам като се сетя,че това м ие последната година в училище,но много малко от вас ще ме разберат..
И догодина няма да те разбера :-o

raia, харесва ми как мислиш.
Всеки час се говори и яде, но понякога 'ранътъ свършва и госпожите почват да се оплакват на всяка буквичка, която кажеш :x

Аз мисля да почна да си плета чорапи..

Unendlich
09-18-2009, 11:32
Ако ти не си го направиш весело, няма кой да ти го направи. :? 8) Аз лично много се забавлявам на училище, ама то си е и до човека .. Има много неща, които можеш да правиш, а и най-вече - да се обогатиш с някои знания в часовете, а до междучасията - там винаги има какво да се прави. :grin:

clever
09-18-2009, 12:05
решавай судоку на телефона
драскай си нещо ..
слушай музика на слушалки
ако искаш даже си сърфирай в нета от телефона по време на час :lol:
има много начини АНТИскука 8-)

dimitar_ak
09-18-2009, 12:17
Защо не опиташ нещо различно? Да се вслушаш в това дето ти пее учителя

Lucho
09-18-2009, 13:02
Всеки час се говори и яде, но понякога 'ранътъ свършва и госпожите почват да се оплакват на всяка буквичка, която кажеш :x

Аз мисля да почна да си плета чорапи..

А смяташ ли, че трябва да се яде и говори в час, в класната стая в коридора ? Не става ли това на определените за целта места ??!

d00d
09-18-2009, 13:51
Всеки час се говори и яде, но понякога 'ранътъ свършва и госпожите почват да се оплакват на всяка буквичка, която кажеш :x

Аз мисля да почна да си плета чорапи..

А смяташ ли, че трябва да се яде и говори в час, в класната стая в коридора ? Не става ли това на определените за целта места ??!
яде се там, където огладнее човек ... или там където има храна ;)

impassive7
09-18-2009, 14:59
Тая тема си стана направо общ чат, единия се лигави и пише ТАПО, другите го изядоха, той пък като най-големия умник тръгна да се защитава и на всеки, който го ''обиди'' той веднага му отвърна, написвайки сто пъти едно и също. Малоумници навсякъде, просто нямам думи.

Смешни сте... :?

KadifWerewolf
09-18-2009, 15:01
Всеки час се говори и яде, но понякога 'ранътъ свършва и госпожите почват да се оплакват на всяка буквичка, която кажеш :x

Аз мисля да почна да си плета чорапи..

А смяташ ли, че трябва да се яде и говори в час, в класната стая в коридора ? Не става ли това на определените за целта места ??!

Да, смятам! Никой не може да стои напълно безмълвен 40-45 минути!
А за яденето няма забрана, просто не е прилично, но като си гладен дреме ли ти? Ако да - явно не си достатъчно гладен.
Места за ядене?
льол

Rza
09-18-2009, 19:45
1.тЪпо
Няма лайно.


Наслаждавайте се на ученическите си години!Ето 12 клас съм и изобщо не се радвам като се сетя,че това м ие последната година в училище,но много малко от вас ще ме разберат..
И догодина няма да те разбера :-o

raia, харесва ми как мислиш.
Всеки час се говори и яде, но понякога 'ранътъ свършва и госпожите почват да се оплакват на всяка буквичка, която кажеш :x

Аз мисля да почна да си плета чорапи..
Поправих го,защото каза,че го е написал нарочно с А,а аз го написах правилно да продължа със заяждането :) а щом и догодина няма да ме разбереш....значи си доста прост :D

bathory
09-18-2009, 23:00
Що не си наемеш клоуни да те забавляват!?

KadifWerewolf
09-18-2009, 23:02
Що не си наемеш клоуни да те забавляват!?
Е те това е идея! :grin:

d00d
09-18-2009, 23:04
Gibson обществото си знаем вкусовете!
Чудесна идея! Нямам търпение по-бързо да минат тия 4 почивни дни!

bloodyF
09-19-2009, 10:13
решавай кръстословици,говори си... аз или тва правя или се хиля по цял час...и през междучасията...и след това 8-) или слушай музика...или спи...хмм..изчерпаха ми се идеите май,.. ;д

п.п. готин аватар :-)

Hilary_
09-22-2009, 10:36
решавай кръстословици,говори си... аз или тва правя или се хиля по цял час...и през междучасията...и след това 8-) или слушай музика...или спи...хмм..изчерпаха ми се идеите май,.. ;д

п.п. готин аватар :-)

слушай адашката .. тя знае .. :razz: :razz:
бту ако има с кой играй белот .. при нас доста бързо минава времето като играем .. :D :D

п.с. и мен ме радва .. 8-)

mrtn
09-22-2009, 10:59
решавай кръстословици,говори си... аз или тва правя или се хиля по цял час...и през междучасията...и след това 8-) или слушай музика...или спи...хмм..изчерпаха ми се идеите май,.. ;д

п.п. готин аватар :-)

слушай адашката .. тя знае .. :razz: :razz:
бту ако има с кой играй белот .. при нас доста бързо минава времето като играем .. :D :D

п.с. и мен ме радва .. 8-)
Белота е идеалното занимание, ако можеш да игареш часа ти ще минава ужасно бързо :D

Hilary_
09-22-2009, 11:48
[Белота е идеалното занимание, ако можеш да игареш часа ти ще минава ужасно бързо :D

:-# :-# знаех си че не съм единствена!!! Знаеех сииии .. :grin: :grin: :grin: :lol:

белота рулира .. 8) :razz: :razz:

soni4kuu
09-22-2009, 12:18
Чакай бе, ти защо си там тогава ? Не си ли там да се учиш ? Как така ти е скучно ?
+1 :razz:
ти ако слушаше поне малко в час нямаше да имаш такива елементарни грешки.С това можеш да почнеш :D

petinkataaa
09-22-2009, 20:33
8-) заеби вълнуващите случки

и си стой на дупето да го научиш малко тоз прЪвУпИз,
че положението е Т Р А Г И Ч Н О!



+1

tanch3t093
09-22-2009, 22:13
По принцип когато ми е тъпо в час рисувам карикатури на директорката и заместник-директорките. :D А веднъж в час по химия нарисувах карикатура на целия клас какво прави в момента :razz: Абсолютно никой не слушаше господина, а всички или се караха, или говореха, или играеха карти... :D Беше си доста забавно :razz:

Jumbie483
09-23-2009, 05:43
Авторе като ти гледам мненията в темата, по-добре не ходи въобще на даскало. :D

d00d
09-23-2009, 13:33
Чакай бе, ти защо си там тогава ? Не си ли там да се учиш ? Как така ти е скучно ?
+1 :razz:
ти ако слушаше поне малко в час нямаше да имаш такива елементарни грешки.С това можеш да почнеш :D
не сам направил никакви тапи грешки не разбирам?
Яко си малоумен ;) (няма точка)

slynchoo
09-23-2009, 14:36
Абе не се чуди какво да правиш в часовете,ами си седни малко на дупито да научиш нещо (особенно по БГ)

LoveRetroMusic
09-23-2009, 15:44
Е, като не ти е забавно пък учи.















:razz:

ELS0N
09-23-2009, 17:00
то бахти зубарите в тоз форум :lol:

Има нещо вярно в това което казваш !! :razz: \:D/

impassive7
09-24-2009, 15:41
то бахти зубарите в тоз форум :lol:

Има нещо вярно в това което казваш !! :razz: \:D/

пфффф това, че можем да пишем грамотно на български ни прави зубАри... абе много сте зле... смешници :?

d00d
09-24-2009, 21:32
то бахти зубарите в тоз форум :lol:

Има нещо вярно в това което казваш !! :razz: \:D/

пфффф това, че можем да пишем грамотно на български ни прави зубАри... абе много сте зле... смешници :?
Можел.. вярващ ли си?

vesito0
09-25-2009, 09:46
не ходи на училище :D