PDA

View Full Version : Гадост.



SmileMoreOften
09-17-2009, 10:04
3драсти на всички! :)
Пиша ви,эащото съм се самонавила,че така ще ми стане по-добре.Пък и да получа някакви мнения,съвети или там каквото решите драснете.Предварително благодаря эа отделеното време!
Ето эа какво става дума:
От дълго време съм си сама.3а връэка и дума не е ставало,пък и реална въэможност не съм имала,нито човек,с когото да поискам подобно нещо.Но от доста време има един човек,с който просто си правим кефа,така да се иэраэя,че по друг начин не ми идва в момента.В какво е иэраэява въпросният кеф? - Целувки,прегръдки и малко по-интимни действия.Но до секс така и не стигнахме,въпреки че и двамата эверски много го желаехме.Някаква огромна страст има между нас.Но като че ли при мен освен,че е огромна страст има и някакво по-сантиментално чувство.И сега в обясненията си намесвам и трети човек.Наскоро срещнах едно момче,което е много свястно.Пълна симпатяга.Иска да е с мен,сериоэен е,внимателен...не е само эа едното ебане,сигурна съм.Аэ също иэпитвам нещо към него.Откакто се эапоэнахме ми стана много симпатичен и интересен.И ето я същината на проблема ми: Искам да имам връэка.Искам сериоэни отношения.Искам да имам някого до себе си.Просто ще е пракрасно.НО онова момче,эа което плямпах в началото ми се е эабило в акъла като пирон.Не мога да го иэбия оттам.Чувствата са смесени.Страст,страст,стра т,много страст.Нека си кажа истината - само при мисълта эа него се въэбуждам - и емоционално,и фиэически.И това мисля,че няма как да не попречи на евентуална връэка между мен е симпатягата.Наричам го така,эащото не искам да споменавам имена.
Иэвинете,че стана дълго.Имах някакво иэмамно намерение да е по-късо,ама пък си каэах всичко,така е по-добре.
:) А,да,някой ако се интересува - на 18 съм.

w0sh
09-17-2009, 10:07
И с другото момче не можеш да имаш сер. връзка.
Тъй ли да разбирам.

SmileMoreOften
09-17-2009, 10:09
И с другото момче не можеш да имаш сер. връзка.
Тъй ли да разбирам.
Да.
Ако имаше такава въэможност,отдавна да съм се въэполэвала от нея.
Ама насила хубост не става.Банална фраэа,която се повтаря постоянно с повод и беэ повод,ама е истина.

w0sh
09-17-2009, 10:10
Фърляй монета.

Като се падне нещо ще разбереш кое искаш повече.

Трудно за обяснение, но действа.

fire_cat
09-17-2009, 11:33
Ами като не можеш да имаш връзка с него - защо въобще се интересуваш. Ясно е, че го харесваш, но като не можете да бъдете заедно сериозно, ни виждам смисъл. Ако наистина харесваш и другото момче, можете да опитате, но ако не изпитваш интерес, по-добре недей да му даваш надежди.

tanchu
09-17-2009, 11:39
Ами като не можеш да имаш връзка с него - защо въобще се интересуваш. Ясно е, че го харесваш, но като не можете да бъдете заедно сериозно, ни виждам смисъл. Ако наистина харесваш и другото момче, можете да опитате, но ако не изпитваш интерес, по-добре недей да му даваш надежди.

+1

Mr_Crowley
09-17-2009, 12:59
Е туй е то жинЪтъ - не знам какво искам, но го искам веднага!

Направо се чудя от къде имате толкова много свободно време да се филмирате за такива тъпотии!!!

На тази възраст друго освен секс не ти е в кратунката, така че фащай го оня убавец и се ръчкайте. После, като поотраснеш и се поосъзнаеш на коя планета си и какво точно искаш - тогава мисли за човек до себе си. :-x :-x :-x

pwnage
09-17-2009, 13:37
Според мене,трябва да го пробваш мистър секси. Ако не ти хареса "страстният" секс,значи имаш нужда от по-чувствена връзка така да се каже.
Не че страстта е лошо чувство,ама по-сериозни работи.

gentlelover
09-17-2009, 20:50
охххх боже........

PurpleDream
09-17-2009, 21:40
хващай си симпатягата и го забрави другия

TheBlueAvalanche
09-17-2009, 21:55
Значи искаш връзка. ОК. Има 3 варианта :
1) Мъжагата, дето като мислиш за него едва ли не получаваш оргазъм. Помисли добре дали можете да имате сериозна връзка с него. Искрата е нужна, тя няма да ви липсва, но ако няма други чувства, пак няма да се получи. Може да иска само да те изчука ?
2) Симпатягата. Е, при него е обратното - щом е сериозен, ще се получи дълга и пълноценна връзка. НО...е нужна искра. Страст. Ако цялата ти страст е насочена към другия, няма шанс да излезе нещо от това. Ти сама каза, че другият те възбужда по много начин само с мисъл. От друга страна може ако тръгнеш с него, може да започнеш да го желаеш като първия.
3) Нито единият. Мда, може да звучи тъпо, но двама се карат, третият печели не е лишено от логика тук. Ако ти липсва нещо и при двамата, защо трябва да се мъчиш? Пък и като гледам така, не ти липсват кандидати. Може късметът ти да е при друг.
Аз лично какво бих направил? Не бих избрал втория. Без искра, връзката рано или късно ще умре. Не съм хазартен тип и едва ли бих заложил на това искрата да се запали след време, ако евентуално тръгнеш с него.

TheLegend
09-17-2009, 21:58
И с другото момче не можеш да имаш сер. връзка.
Тъй ли да разбирам.
Да.
Ако имаше такава въэможност,отдавна да съм се въэполэвала от нея.
Ама насила хубост не става.Банална фраэа,която се повтаря постоянно с повод и беэ повод,ама е истина.

Ами като не можеш с първото хващай симпатягата или както там беше...

Shadow1596
09-17-2009, 23:03
Е туй е то жинЪтъ - не знам какво искам, но го искам веднага!

Направо се чудя от къде имате толкова много свободно време да се филмирате за такива тъпотии!!!

На тази възраст друго освен секс не ти е в кратунката, така че фащай го оня убавец и се ръчкайте. После, като поотраснеш и се поосъзнаеш на коя планета си и какво точно искаш - тогава мисли за човек до себе си. :-x :-x :-x
Най добре изказаният коментар по темата. +++

RaZzer
09-18-2009, 18:23
Искаш сериозна връзка, но първия не може да ти я даде => взимаш "симпатягата"...


Ама хубаво си помисли дали наистина искаш да се обвързваш сериозно!

machoka
09-18-2009, 18:39
Първо се начеши хубаво отдолу и после помисли кое би било най-добре за теб... защото докато те сърби явно не можеш да мислиш трезво.

sulley
09-18-2009, 18:55
Ам,преспи с единия и хващай другия. Купон all the time! :grin: