PDA

View Full Version : Съчинение



mystericalkid
09-17-2009, 10:49
Хей .. :P ..абе час и половина си мъчих мозъка над нещо и накрая реших да се посъветвам с моите скъпи съфорумници :D ..за утре имам да пиша съчинение по английски от около 150-200 думи.Съчинението трябва да съдържа следната информация: Пътували сте някъде.Кога се е случило ,къде и с кого сте били?Каква забележителност видяхте и направихте ли нещо интересно?Забавлявахте ли се ?.. ако може някой да ми помогне ще му бъда мноооого благодарна .. много много много .. и ще го обичам цял живот :D

mystericalkid
09-17-2009, 14:09
Аайде бе хораа помощ чакам :D :( :(

Mr_Crowley
09-17-2009, 14:10
Еееее, то само с едната обич не стааа...и то точно тука сред най-разгонените форумци в ъеб пространството :razz: :razz: :razz: :razz:

slavito007
09-17-2009, 14:32
Много мразя като дадат така 200 думи - нищо не можеш да напишеш...
Та ти какво искаш да ти кажем? :D Къде си била ли? Разкажи с няколко думи къде си ходил/а на екскурзия или пък с вашите. Какво сте видяли, какво сте правили, хареса ли ти, някакви по-интересни случки.
Ако имаш затруднения, пиши и ще помогна. Ама не да ми нащракаш цялото съчинение и да го превеждаме тука, че много гъзари така правят :razz:

mystericalkid
09-17-2009, 18:17
А не аз самичка ще си го преведа .. ама работата е там че не ми идва на акъла кво да напиша ;d

mystericalkid
09-17-2009, 18:21
Еееее, то само с едната обич не стааа...и то точно тука сред най-разгонените форумци в ъеб пространството :razz: :razz: :razz: :razz:

Ами доколкото съм наясно с качествата на останалите потребители .. за разгонените е alexandra93 :neutral: :D

mystericalkid
09-17-2009, 19:21
Мисля ,че вече няма нужда от темата ,така че КЛЮЧ плийс ;-) ;-)