PDA

View Full Version : Молба



kamelchety
09-17-2009, 11:18
Здравейте искам да попитам дали някой може да ми помогне с писането на молба за стипендия.Трябва да напиша собственоръчно Молба за стипендия в София но ми е трудно да напиша някакви мотиви заради които искам да спечеля тази стипендия,някои може ли да даде някаква примерна молба или някакви мотиви ?

oziris
09-17-2009, 11:24
Здравейте искам да попитам дали някой може да ми помогне с писането на молба за стипендия.Трябва да напиша собственоръчно Молба за стипендия в София но ми е трудно да напиша някакви мотиви заради които искам да спечеля тази стипендия,някои може ли да даде някаква примерна молба или някакви мотиви ?

Добре де, ти за какво я искаш тая стипендия - просто ей тъй, или защото си има обясними причини (осиротяла, социално слаба, с отличен успех, с изключителни умения и постижения в дадена област и прочие)?

kamelchety
09-17-2009, 11:27
ето това е стипендията http://bcaf.bg/Bulgarian/CampaignsAndInitiatives/info/scholarship/2009.aspx тя е за "Ученици и студенти сираци или полусираци, които в момента се обучават в държавни училища и университети." а аз съм само от "Учениците"

kamelchety
09-17-2009, 16:09
плс някой да даде някакво мнение :(

lipstik
09-17-2009, 16:46
Класната ти трябва да ти го даде образеца.

slavito007
09-17-2009, 16:52
"Ученици или студенти сираци или полу сираци" - щом казваш, че покриваш "ученици", предполагам, а и се надявам, че не си полусирак или сирак. Ако не си, не можеш да кандидатстваш за тази стипендия.

kamelchety
09-17-2009, 17:37
"Ученици или студенти сираци или полу сираци" - щом казваш, че покриваш "ученици", предполагам, а и се надявам, че не си полусирак или сирак. Ако не си, не можеш да кандидатстваш за тази стипендия.
На мен ми каза едно момче от моя клас че може защото той се занимава с такива фондации и той ме покани да кандидатствам за тази стипендия

lipstik
09-17-2009, 17:39
Щом нямаш починал родител,не можеш да вземаш тази стипендия,защото с молбата се представя и копие от смъртния акт....