PDA

View Full Version : проблем с килограмите?



plamenka88r
09-17-2009, 11:30
преди една година бях 50кг и разбира се си бях мн доволна от себе си щото аз сам висока ими отива но от тогава имах мн проблеми в уч-ще с приятеля ми и т.н и спрях да се храня получих гастрит и от тогава едно повръщане ужас корема мн ме болеше и така но почнах да си пия нужните лекарства и сега сам ок но отслабнах с цели 7кг мн се притесних да не стана по зле приятелят ми си прави майтапи че си ме харесва уж такава финна но ве4е от 2 мес пия вит и гледам да кача някое кило питам ви проблем ли е да си така слаб?

clever
09-17-2009, 12:49
колко си висока?
яж полезни и калорични храни и спортувай за да напълнееш
не слушай приятеля ти .. сега момчетата харесват клъощави момичета ... но да си прекалено слаба не е добре за самата теб :)

hottie
09-17-2009, 14:13
Имах подобен проблем преди време - просто трябва да се опитваш да ядеш по-често, но по малко. Така няма да ти става тежко и да ти се повръща. Например през 4 по няколко вилички/лъжички лека храна. Като избягваш целулозата. Пробвай със супички, пюренца... избягвай сурови плодове и зеленчуци и така лека полека стомаха ти ще свикне.

srpsko_1988
09-20-2009, 23:01
:?

AlaBalaa
09-21-2009, 17:01
ако си над 160 50кг са супер ти кво искаш да си кльощава писна ми да обяснявам на заблудени момичета че не са дебели... :smt102