PDA

View Full Version : защо мълчи?!?!?!



dalinadali
09-17-2009, 14:46
Преди известно време се запознах с момче в скайп.Честно казано не приемам сериозно хората там..просто убивам времето си,но започнах да пиша с едно момче..първоначално ми беше безразличн,но за отрицателно време той ми влезе под кожата(много трудно мога да се влюбя,особено в човек,който не съм виждала)..пишехме около месец и след това се видяхме,посредник беше един наш познат.Срещата ни с него беше чудесна...след на другия ден аз му казах за чувствата си към него,той се зарадва да го чуе,но понеже си имал някакви проблеми не искал да замешва и мен и ме помоли да му дам малко време(помислих си,че с това просто се оправдава)..за мое щастие той често ми пишеше смс-си,в скайп ми пишеше абе вобще чувствах се желана.Дойде и моментът в който заминах за море,а след като се върнах известно време нямах и нет...след като ми го пуснаха-нета,започнах да му пиша,той се дуржеше малко по-усобено,попитах му дали има нещо,а той каза,че е изморен и че за това не говори много,много(за първи път той говореше само за себе си,без да пита аз как съм и т.н.).Вече не издържах и го попитах направо дали би могло да има нещо м/у мен и него без да ме лъже,защото аз съм човек,който приема истината такава каквато е,а и да знам какво да правч от тук насетне.Той обаче нищо не ми отговори,просто замълча...не мисля,че има друга и не мога да си обесня защо не ми отговори на впроса...Моля ви,ако бихте могли,дайте ми разумен отговор,защо той не ми отговаря???:(

Sa6eks
09-17-2009, 14:57
Скайп проваля ВСИЧКИ връзки и приятелства, за това не го исползвам.
Вижте се насаме поговорете то ще се усети, дали има някоя или просто не му е било добре както казва той...

yahhooo
09-17-2009, 15:11
подписа ти говори друго!

w0sh
09-17-2009, 15:12
подписа ти говори друго!

вземи думите изпод пръстите.


+ това крайно награмотен.

dalinadali
09-17-2009, 15:18
:D :-D :-D :-D :D s tva ne mi pomagate mnogo,po-dobre komentiraite temata :D :)

Hilary_
09-17-2009, 15:42
ахх тоя Скайп .. :o :D :D :D

Ами разбери какво се е слчуило за това време докато те е нямало .. ии този път бъди по - настоятелна .. :?

differentbynature
09-17-2009, 15:42
Остави нещата в негови ръце не го търси известно време да видиш дали ще се поинтересува от теб от държанието му би трябвало да си проличи дали има чувства... Успех,мила! :-)

Crazytu
09-17-2009, 16:42
Попитай го същото, но на живо. Тогава няма да има как да увърта или просто да замълчи ..

Kukumqvka
09-17-2009, 16:51
Попитай го същото, но на живо. Тогава няма да има как да увърта или просто да замълчи ..

++ :)

PurpleDream
09-17-2009, 20:58
според мен момчето просто си е търсило някое момиче да е*е и ти си се вързала, след като доста време не си влизала в скайп, той си е намерил друга.....с тоя скайп не става нищо бе, хора, не го ли разбрахте

dalinadali
09-17-2009, 21:07
emi toi ne e ot tezi koito tursqt ne6to za e*ane,ne go kazvam za da se za6titq ili ne6to podobno,a i toi ne bix kazala,4e e ot jenkarite....

PurpleDream
09-17-2009, 21:37
emi toi ne e ot tezi koito tursqt ne6to za e*ane,ne go kazvam za da se za6titq ili ne6to podobno,a i toi ne bix kazala,4e e ot jenkarite....
е да познаваш го по- добре от себе си, все пак вие сте си ПИСАЛИ цял МЕСЕЦ по СКАЙП, не къде да е другаде...това е СКАЙП!!! и след това сте се видяли 1 път....е няма как да не го познаваш....

TheBlueAvalanche
09-17-2009, 21:40
Пфу, влюбила се тя...Дрън-дрън, поредната заблуда. Просто си му станала безинтересна и това е. Поговори с него на живо на четири очи и реши проблема веднъж завинаги. Друг начин няма.
Sa6eks обаче наистина знае как да разсмее хората :D :D :D

TheLegend
09-17-2009, 22:03
С тоя ш*бан скайп и аз съм си патил много,без малко да загубя приятел и то за глупост,ама тъпия скайп всичко разваля.Така,че за*би скайпа и си поговорете лице в лице :x

Shadow1596
09-17-2009, 23:33
Скайпа е програма която е нож с 2 устриета...както и форумите и всичко свързано с интернета. Ако питаш мене виж кво става на дума наживо...и не се мъчи по скайпа. IT takes skill to pwn verbaly. (x

lubomirky
09-18-2009, 04:11
Напиши му, че ако не ти отговори дали може да има нещо между вас, няма да му родиш деца в скайп!

DeteNaDiavola
09-18-2009, 05:29
нещо ме кара да мисля, че с теб само си е запълвал времето..
+ едно за мнението на повечето за скайп..

LoveRetroMusic
09-18-2009, 10:35
Ако искаш любов по скайп, си плащай и-нета. 8-)

sulley
09-18-2009, 15:53
Всичко лъжа,заблуда и лъжа,както пее кака ти Андреа. :-o
Кажи му на живо или чрез вашия сватовник (скайпа) че времето му изтича.Или да ти даде отговор,или да поди да пасе. (без теб)

NamelessRomantic
09-18-2009, 16:07
Ддз,провери да не е мъртъв :-o