PDA

View Full Version : Въпрос...



crazy_punk_girl
09-17-2009, 15:03
Искам да ви попитам нeщо.Баща ми е против да тренирам спортни танци защото майка ми има разширени вени и съм предразположена към това заболяване.Казва че от многото напрежение ще ми се появят още по бързо (ако имам тъкъв проблем).Моля ви кажете според вас това вярно ли е защото смятам да се занимавам със спортни танци и професионално не само за забавление... :(

dan40123
09-17-2009, 17:54
това от части баша ти е прав ама по-принцип момичетата вземат повече ген от баша си, отколкото от майка си. ама не виждам спортните танци как ще те натоварят най-добре попитай някой вещт доктор най-вероятно...

montana6
09-18-2009, 03:08
Да, консултирай се първо с някой доктор за разширените вени. Но, според мен, няма проблем да си тренираш. Дори и да ти се появят впоследствие, това си е лечимо.

ExtrAc7
09-18-2009, 09:34
Искам да ви попитам нищо.

Една малка грешчица иначе по-темата консултирай се с доктор а и не мисля, че това ще е проблем тренирай си :)

terawatt
09-18-2009, 09:57
Стига да не си предразположена към разширени вени всичко е окей. Ако не си, също е важно да не се претоварваш, да си с подходящи обувки, а и да възстановяваш добре - тогава проблеми няма да имаш. :)