PDA

View Full Version : Пак прецакана ,а ?



raia338
09-17-2009, 15:56
.........

Nadelina
09-17-2009, 16:03
Почти съм сигурна, че си внушаваш, че харесваш това момче. Подсъзнателно искаш да бъдеш до бившия и търсиш варианти. Дори да го отречеш, то е така, защото не мисля, че приятелите на бившия ти са единствените ти възможни нови гаджета. Всъщност са най-неподходящите.

Dimana99
09-17-2009, 16:05
Почти съм сигурна, че си внушаваш, че харесваш това момче. Подсъзнателно искаш да бъдеш до бившия и търсиш варианти. Дори да го отречеш, то е така, защото не мисля, че приятелите на бившия ти са единствените ти възможни нови гаджета. Всъщност са най-неподходящите.
Много хубав отговор! :-)

raia338
09-17-2009, 16:11
тоно от това се притеснявам ,че са най-неподходящите :-o

Crazytu
09-17-2009, 16:35
тоно от това се притеснявам ,че са най-неподходящите :-o
Тогава спри да търсиш това момче и си намери някой друг, който няма нищо общо с бившия ти ..

sunshine92
09-17-2009, 16:53
При положение че знаеш, че е неподходящ и имаш такива съмнения (може и да не са верни, но все пак...), ти продължаваш да го търсиш и да мислиш за него. Щом смяташ, че не трябва да си с този човек просто бъди по-смела и го забрави. :)

LadyDi
09-17-2009, 18:10
При положение че знаеш, че е неподходящ и имаш такива съмнения (може и да не са верни, но все пак...), ти продължаваш да го търсиш и да мислиш за него. Щом смяташ, че не трябва да си с този човек просто бъди по-смела и го забрави. :)
Просто. Я, колко било просто.
Не се забравя току-така - щрак с пръсти и готово.

Nadelina, защо смяташ, че си внушава, че го харесва? Според мен, по-скоро си внушава, че той я харесва. Или някой ти допада, или не ти допада. Не можеш да си ВНУШИШ, че харесваш някого. Можеш да си внушиш, обаче, че го обичаш, което не е случаят тук.

Аз също споделям мнението, че приятелите на бившия са най-неподходящия избор, по ред причини. Но в повечето случаи, именно най-неподходящото ни привлича най-много.

pwnage
09-17-2009, 18:16
Абе те младежите сега си мислят,че с щракане на пръсти всичко се получава. :oops:

LadyDi
09-17-2009, 18:18
Да. И аз искам вълшебната пръчица да ми оправи живота, ама не става.

PurpleDream
09-17-2009, 21:49
набелязала съм си едно момче и мисля ,че започвам да го харесвам..
но пък стана още по зле ,харесвам неговия добър фр .
той също казва ми разни мили неща(целувки,закачки по my space) ,
вери куул...
ъъъ да не се вкарвай в никви филми, за тва може да пишеш после още 50 теми, вземайте се с момчето и да не ви пука...

258
09-17-2009, 21:53
При положение че знаеш, че е неподходящ и имаш такива съмнения (може и да не са верни, но все пак...), ти продължаваш да го търсиш и да мислиш за него. Щом смяташ, че не трябва да си с този човек просто бъди по-смела и го забрави. :)
Просто. Я, колко било просто.
Не се забравя току-така - щрак с пръсти и готово.

Nadelina, защо смяташ, че си внушава, че го харесва? Според мен, по-скоро си внушава, че той я харесва. Или някой ти допада, или не ти допада. Не можеш да си ВНУШИШ, че харесваш някого. Можеш да си внушиш, обаче, че го обичаш, което не е случаят тук.

Аз също споделям мнението, че приятелите на бившия са най-неподходящия избор, по ред причини. Но в повечето случаи, именно най-неподходящото ни привлича най-много.
Това ми хареса \:D/

xsonNyx
09-18-2009, 21:54
:-o

t0d1t0
09-19-2009, 08:56
ЪхЪ http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/aiw/cool.gif

Hilary_
09-19-2009, 09:47
Ключе .. :?

ShtrudeL
09-19-2009, 10:35
Ключе .. :?

...Модераторите,направете ме ключодържател.