PDA

View Full Version : Объркана съм...той има дете или пък не ?!



TooLittelTooLate
09-17-2009, 16:08
Много съм объркана, защото преди три-четири месеца започнах да се зарибявам с един сервитьор. Ходех всеки ден на заведението, запознахме се и по думите и действията му си личеше, че ме харесва. Постоянно колегите му ме питаха разни неща за него, извиняваха ми се, че не ме обслужва той, питаха ме дали му се сърдя и т.н. А той гледаше да е все около мен, да ме докосва уж без да иска, когато минава покрай стола ми или когато ми подава бар-картата, постоянно ми се усмихваше и ако случайно не му отвърна със същото почва да ми се цупи и да си мисли, че му се сърдя. Абе всичко си беше супер до един ден, в който си тръгнах без да му се усмихна за чао, защото му бях сърдита и той ми писа, и в края на разговора ми каза, че е правил нещо, което не е трябвало да прави. И така около седмица не ми се усмихваше, не ми говореше и се държеше гадничко. Но после пак си стана същия, даже оня ден като отидох да платя на колегата му и той ми вика "внимай, че колегата ще равнува" и аз много се зарадвах, че отново си е същия. И така до днес, отидох си пак там и по едно време се появи една бременна с около 3 годишно дете и един мъж и едната мацка там вика "къде загубихте тати". И малко след това се повява той и сяда на тяхната маса. Или доколкото разбрах, той е бащата на тва дете... А е само на 20 години и дори не носи халка, за да ряазбера, че е женен и изобщо до сега не съм го виждала с нея или с детето и не мисля, че колегите му биха потдържали нашата зарибявка при положение, че има дете. И ся се чувствам супер гадно, щот наистина го харесвам, различен е и може винаги да ме накара да се усмихна. А от друга страна се чувствам гузна заради жената, не знам със сигурност дали са женени и дали наистина детето е негово, но ако е така и ако е баща и на детето, което е на път, се чувствам виновно, че започнах да се зарибявам с него...Наистина съм много объркана, защото нещата не ми се връзват... не искам да им се меся, каквито и да са им отношенията...ще продължа нататък с усмивка и ще го забравя все някак си :)

Kukumqvka
09-17-2009, 16:10
Ии какъв ти е въпроса?

TooLittelTooLate
09-17-2009, 16:16
Нямам въпрос. Просто споделям, ако имаш мнение как да разбирам цялата тази история или дали съм права, че се отказвам, пиши. :)

Kukumqvka
09-17-2009, 16:19
ами аз мисля,че е по-хубаво да поговориш с него,за да си сигурна дали детето наистина е негово.Щото тия всичките ''зарибявки'' определено значат нещо..

TooLittelTooLate
09-17-2009, 16:23
Еми и аз мислех да поговорим и да се разберем, ама не знам дали ще стане скоро. Но мерси за мнението :)

Jumbie483
09-17-2009, 16:37
Ако наистина го харесваш говори с него. Давай директно, така само с усмивки и неволни докосвания до никъде няма да стигнете.
Ако детето е негово, по-добре гледай да не ходиш повече там и ближи раните у вас или с приятели.
Но ако не е и той е свободен, най-добре го покани да излезете и готово.
Не прибързвай с крайните изводи, щом още не си сигурна дали са правилни или не.. (от личен опит ти казвам) .. Нищо не губиш, ако го попиташ.

ImmortalForever
09-17-2009, 17:55
Направо го питай!Това е ужасно!

LadyDi
09-17-2009, 18:27
Направо го питай!Това е ужасно!
Да. Или извади кристалната топка. Нямаш голям избор.

Dimana99
09-17-2009, 18:28
Оле божке!

LoveRetroMusic
09-17-2009, 18:45
Питай го. :lol:

PurpleDream
09-17-2009, 21:57
Оле божке!

BlackWings
09-18-2009, 11:21
Е да , ама ти освен ако не вземеш да го питаш , ние няма шанс как да знаем женен ли е не е ли , има ли дете - няма ли...
Ясно обърквация станала , случва се , ама с млъвки-недомлъвки доникъде няма да стигнете.
Ако се окаже че е семеен - изходът е ясен според мен.

RaZzer
09-18-2009, 18:19
Е да , ама ти освен ако не вземеш да го питаш , ние няма шанс как да знаем женен ли е не е ли , има ли дете - няма ли...
Ясно обърквация станала , случва се , ама с млъвки-недомлъвки доникъде няма да стигнете.
Ако се окаже че е семеен - изходът е ясен според мен.

+++

JoyfulCompany
09-18-2009, 22:32
3-4 месеца си подхвърляте чаровни двусмислени реплики и нищо повече ? Никакво желание да доразвиете отношения (излизане, разговори...)? Да не би да имате голяма възрастова разлика (неговите години прочетох, твоите - липсват)? Ако е така, девойко, те съветвам поначало да не се занимаваш емоционално повече, доста вероятно е да излезеш от това наранена.
Колкото по другия въпрос, какво си чула, какво не и доколко е вярно, е съмнително. Поразпитай (него), поослушвай се, за да си изясниш.

TooLittelTooLate
09-19-2009, 05:12
Нямаме кой знае каква възрастова разлика, аз съм на 17. А за излизанията - не сме предприемали нищо, главно защото той работи от 16 до 24, а аз работя от 8 до 17 и не сме се засичали и двамата свободни. А за разговорите, сме си говорили, не кой знае колко, но все пак се поопознахме.