PDA

View Full Version : изрусяване



girl4eety
09-17-2009, 17:27
Боядисах си цялата коса в черно, но ми омръзна и не мога вече да се гледам така.
Може ли да ми предложите нещо с което да се изруся, но качествено и да съм руса, а не рижава.

Pepincetyy
09-17-2009, 17:37
блондор

Sintya
09-17-2009, 17:48
Доста трудно ще е, пък и косата ти ще пострада доста. По добре изчакай да ти се обезсветли ( във фризъорски салон или сама ) и чак тогава я боядисай.

POLLINA
09-17-2009, 20:51
имаш един единствен вариант, но в никакъв случай не го прави сама, а на фризьор,но процедурата е малко скъпичка,в зависимост с какви продукти работи фриззьорът ( на мен реди време ми взеха 80 лв)
Косата се обезцветява с обезцветител,което е адски вреднооо!Ставаш рижава...(буквално)И веднага се нанася боя в по-светъл нюанс.Ако искаш може и направо русо, но не вярвам някой фр.да се съгласи... не може да ти гарантира,че ще останеш с коса на галвата след това ;)

Ufff
09-17-2009, 21:42
фризьооооооррррр.... даже да ви излезе повече пари, не си правете гавра с външния ви вид бе хора

GaBiIi__
09-18-2009, 08:03
фризьооооооррррр.... даже да ви излезе повече пари, не си правете гавра с външния ви вид бе хора

PepSsSi
09-18-2009, 18:32
остави я да расте и да се позагуби само черното.... кофти е,че ще чакаш, но ако от черна искаш руса.... по-добре си търси перуки след това... може и да стане, но косата ти ше е като метла, суха,изгорена и поокапала.... ето затова се мисли хубаво преди да се мажеш :) ще си носиш последсвията просто :) (не нарежда, минах по пътя от ярко,дяволско червено до русо и знам какво е:)

miminka__94
09-18-2009, 18:42
аз бях 1 година руса значи не прави грешката сама да се боядисваш отиваш си до фризьора и му казваш ... аз му казах искам не рижаво руса а бяло руса и той ми я боядиса с боя extra blond която съдържа и супра и отделно ми направи няколко кичура по-светли много яко стана ... но да знаеш така корените на 2 седмици ги боядисваш цялата коса през 3-4 седмици :o отделно веждите си боядисваш щото се сещаш че не върви бяла коса почти и черни вежди ... тях сяка седмица максиму на две :-o и отделно не на всеки му отива ... но щом си решила успех

girl4eety
09-22-2009, 09:50
аз бях 1 година руса значи не прави грешката сама да се боядисваш отиваш си до фризьора и му казваш ... аз му казах искам не рижаво руса а бяло руса и той ми я боядиса с боя extra blond която съдържа и супра и отделно ми направи няколко кичура по-светли много яко стана ... но да знаеш така корените на 2 седмици ги боядисваш цялата коса през 3-4 седмици :o отделно веждите си боядисваш щото се сещаш че не върви бяла коса почти и черни вежди ... тях сяка седмица максиму на две :-o и отделно не на всеки му отива ... но щом си решила успех
И за това боядисване на веждите може ли да ми кажеш повече, защото аз се боядисах вече руса и съм с черни вежди.
С какво ги боядисват?
През колко време?
Личи ли си, че са боядисвани?

miminka__94
09-22-2009, 09:55
по принцип веждите при фрисьора си ги боядисвах-смисъл като ми боядиса косата боядисва и веждите обаче ако се боядисваш сама просто с боята за коса мацаш веждите(не гледай,че пише да не се нанася на вежди и мигли нищо не става) 8-)

Hilary_
09-22-2009, 09:58
ауу от черно към русо с доста мъки ще стане .. :?

vagarious
09-22-2009, 10:20
Ще останеш без коса.Изчакай да падне боята.Фризьора ще ти каже каквото трябва да се направи.Не вярвам много лесно да се навие да те изруси.Директно ще ти опада адски много.Задължително прави всичко при специалист. :?

kotenceto_bonbon
09-22-2009, 11:33
аз бях 1 година руса значи не прави грешката сама да се боядисваш отиваш си до фризьора и му казваш ... аз му казах искам не рижаво руса а бяло руса и той ми я боядиса с боя extra blond която съдържа и супра и отделно ми направи няколко кичура по-светли много яко стана ... но да знаеш така корените на 2 седмици ги боядисваш цялата коса през 3-4 седмици :o отделно веждите си боядисваш щото се сещаш че не върви бяла коса почти и черни вежди ... тях сяка седмица максиму на две :-o и отделно не на всеки му отива ... но щом си решила успех
И за това боядисване на веждите може ли да ми кажеш повече, защото аз се боядисах вече руса и съм с черни вежди.
С какво ги боядисват?
През колко време?
Личи ли си, че са боядисвани?

graphicflower
01-08-2010, 21:44
Аз гаджето ми днес го изрусявах. Той е с черна коса и му сложих блондор, за да го обезцвета, след 20минути го махнах и беше мого сладък русичък и после го минах с боя в пепеляво русо и стана един адски естествен цвят. Фантастично сладък стана. Веждите по същия начин ги изрусих, но държах блондора за по-кратко време.
Утре смятам и аз да си направя същата процедура. Косата ми е абаносово черна и от 3 месеца не съм се боядисвала....дано стане! И аз и гаджето ми сме с руска кръв и смятам, че този цвят ни отива. :)

chocolatee
01-09-2010, 09:27
Доооста мъки са това от черно.. на русо. :?

PepSsS
01-09-2010, 09:32
Доооста мъки са това от черно.. на русо. :?
Също така много ще и се развали косата , после ще съжалявава , че я е изрусявала

Chiana
01-09-2010, 11:55
Аз от червена се направих руса. Също толкова мъка е, колкото с черното. Най-трудната и изтощаваща за косата ми процедура, която, за да се получи хубав рус цвят, ми отне половин година. Косата се изтощава УЖАСНО МНОГО, така че мой съвет - тегли му една ... и си стой черна, но със здрава и хубава коса. Но ако си упорита, като мен, дерзай, ама задължително при фризьор. И приготви добра сума парички .. ;)

Harum_Scarum
01-09-2010, 12:11
Почти невъзможно :-D

ri41
01-11-2010, 10:01
тъмни вежди и светло русо съм виждала и е много яко не е необходимои да ги боядисваш

DevilWish
01-11-2010, 15:09
Ти си рискувала вече, но те съветвам поне за веждите не рискувай :shock:

PoppYy
01-11-2010, 20:47
Преди две години се изрусих. Изрусявах се в продължнетие на половин година всеки месец докато не постигнах бяло русо. Сега много съжалявам, защото цялата ми коса е изгоряла и трябваше да се подстрижа супер късо за да се оправи.... :? :?

Zaritu
01-18-2010, 11:16
всички или поне почти всички сме пощурявали от идеята за платинено руса коса ... но да ти кажа за нея са нужни мн усилия и средства ... та извода ми е не си заслужава :-o аз съм се изрусявала по мн начини самичка после при фризиор .. и когато отидох и и казах желанието си че искам руса до бяла коса тя ми каза че не си заслужава и че ако реша да направя тази процедура има опастност половината ми коса да изгори :shock: но аз не я послушах имах голямо желание за руса коса ... и след изпозлване на блондор в домашни условия останах с рижава коса пробвах отново уж да се изсветли повече но уви ...след потъмняване с кестенява боя след време косата ми стана тъмно руса (мн приятел цвят) но почна да ми омръзва и реших да се направя черна ... мн съм доволна от ефекта мисля че е супер :)
та идеята ми беше замисли се заслужава ли си целия този ужас които причиняваш на себе си и на косата си :? и успех от мен :mrgreen: