PDA

View Full Version : Побърквам се..



ShowMeYourGenitals
09-17-2009, 17:28
И ето поредната отегчена история за любовта, написана от поредното малко лапе и изнервяща вас, но искам да споделя..и сега се надявам да не ми се нахвърлите, както винаги, с думите "пф, келешки му истории, лапе престани с тази шибана ревност" :) Просто искам да споделя, а вие 'ако ви се занимава' да ме посъветвате нещо..
И ето ме мен пред компютъра, слушаща за пореден път сдухана музика, намокрена от сълзите, капещи от подутите ми очи..и за какво?! за момче, за какво друго.. :) Тъпи женки сме ние, какво да се прави, признавам си :) Първа любов, първото момче, което наистина харесвам и не говоря за лапешките му 'харесвания', а за това, което наистина чувствам към човека до мен :) Заедно сме от почти половин година, на едни им се струва много, а на други малко..Е, аз съм от вторите :) Вярно е че за токова малко време няма как да осъзная какво наистина чувствам към него, но повярвайте ми, никога не съм се чувствала така!
И така де..от няколко месеца насам се чувствам като (психо)патка..Всеки божи ден аз си вкарвам тъпи филми, а ревноста само влошава нещата :? Не съм сигурна в човека до мен, а проблемът най-вероятно е това, че е с 5 години и половина по-голям от мен.. В компанията им, колкото и да е яка, аз не се чувствам на мястото си.. Ревнувам от всичко и всички, намразих всички момичета (освен 2те ми най-добри приятелки), и много често му се изнервям..имам чувството, че ми изневерява, не съм сигурна в него..Никога не ми е казвал "Обичам те", не за нещо, а просто ако го чуя от него някога наистина ще се почувствам малко или много по-сигурна..аз наистина имам някакви чувства към това момче, привързах се към него..А може би всичко това за ревността, за несигурността идва от това, че в началото на връзката ни се появи едно момче, което ме харесваше и искаше да излезем и аз си казах "еми добре, какво може да стане?"..и излязохме, говорихме си и по едно време той ме целуна..след тази случка ми е много кофти, много съжалявам, знам какво съм направила, но станалото станало :o Една грешка беше достатъчна, за да осъзная какво наистина искам :smt057 Отначалото мислех да му кажа, но все още не съм, страх ме е как ще реагира, не искам да го загубя..
Наистина не знам какво да правя, разпадам се (буквално) с всеки изминал ден, пропуших какви ли не неща, пропих :( Продължават скандалите с наще..е, поне те някак се примириха с мисълта, че дъщеря им ходи с 'батко' ;d А между другото с него сме се карали само веднъж..и беше нещо като сцена на ревност и очаквах да се ядоса, а той ми каза "евала за смс-а и за т'ва, което ми написа, показваш ми, че държиш на това, което имаш и не исаш да го загубиш" :)
Харесвам го (меко казано) адски много и просто не искам да го загубя..адски съм ревнива, разни момичета се опитват да го зарибяват, а аз си гния в шибаните филми :(
Sorry за романа ама исках да споделя..Е, благодаря Ви ако сте го прочели поне, надявам се да не съм ви изгубила времето в четене на 'лапешки истории' :)

ShowMeYourGenitals
09-17-2009, 17:48
извинявай ама ти ако си кажеш 'айде спирам да съм на кеф' примерно, можеш ли да го направиш?! ПО ДЯВОЛИТE, ако можех да се спра мислиш ли, че до сега нямаше да съм го направила?!

god damn! замисли се малко

ImmortalForever
09-17-2009, 17:52
Историята ми е до болка позната..Аз също съм много ревнива и се вкарвам в некви филми..Не знам как да ти помогна, но само знам, че ако сами не се преоборим с това, ще станем обсебващи кучки итн и тн и ще умрем сами..

pwnage
09-17-2009, 17:56
Ваня. Ти спря да се правиш на руснак а?

pwnage
09-17-2009, 18:20
То се терсене да направи тая Ваня. А и може и да се натресем на греда в опити да търсим хумористичната страна на твоята персона.

LadyDi
09-17-2009, 18:22
Ооо, ревността не можеш да я спреш. Изписахме хиляди редове в тоя форум по този въпрос. И не се самонавивай и заблуждавай, че ако чуеш "Обичам те" от него, изведнъж ще му повярваш, че няма да ти изневери.

Ти първата крачка си я направила - осъзнала си, че имаш проблем и сега е време да започнеш да действаш.
И като начало - вземи да спреш да пушиш глупости (какво се случи с добрите стари цигари), да пиеш и да се караш с вашите. Освен да си съсипеш нервичките, нищо друго няма да получиш.

Според това, което си написала за скандала между вас, ми се струва, че имаш свестен човек до себе си. Стисни зъби за малко и задръж ревността зад тях. Тя никога няма да изчезне, но може да се поуталожи малко.

sun4e
09-17-2009, 20:20
Ревността УБиВА любовта, колкото и голяма и силна да е тя.

TheBlueAvalanche
09-17-2009, 22:15
Ако е свестен, няма да те заебе заради друга. Ако го направи, значи не си струва да се хабиш заради него. Ревността МОЖЕ, повтарям - МОЖЕ, да бъде спряна. Аз съм живото доказателство. Рано или късно като човекът до теб не престава и не престава да ти се доказва не чувствата, ами ревността умира. Но ти е нужно най-закърнялото (едно от тях де) на българите - воля. Ако нямаш воля да се справиш, ще продължиш да употребяваш алкохол, тютюн, наркотични средства и тем подобни като пълна отрепка.

Python5
09-18-2009, 00:17
Първата авторка на тема от ... не помня от кога ... чийто стил на изказ не ме накара да посегна към остър предмет и да го придвижа към областта над китките.

1. На колко си? 5 години не са голяма разлика, ако си на 20, а той на 25. Но ме съмнява това да е случая.

2. Защо харесваш този "батко"? От какво по-точно го ревнуваш?

3. Кой според теб е виновен за сегашното ти положение? Той ли е направил нещо или по-скоро се измъчваш заради собствената си неискреност.

4. Спри цигарите и алкохола. И кафето също.

т.4 я казвам с най-голяма тежест.

ShowMeYourGenitals
09-20-2009, 20:13
1. Няма значение на колко съм. "Любовта граници няма" :)
2. Харесвам абсолютно всичко в него. Дори нещата, които не са 'хубави', така да се каже. От всичко и всички го ревнувам, такава съм си попринцип..макар, че бившото ми не го ревнувах изобщо (може би това се дължи на това, че не го харесвах, хах).
3. Измъчвам се по-скоро заради това, което съм направила и съжалявам адски много, но няма какво да направя сега. И също и от всички момичета, които си пишат с него, но не съм такъв човек, че да му забраня да прави каквото и да е било. :)
4. Не съм пристрастена (за сега) и не пия кафе :)

Иначе, Благодаря Ви за съветите, ще видя какво мога да направя и дано ревността да намалее, а сигурността да надделее, хахах :)

w0sh
09-20-2009, 20:15
И като начало - вземи да спреш да пушиш глупости (какво се случи с добрите стари цигари)

Тц.
Приемам го като лична обида.

Neopitom3na
09-20-2009, 21:07
"Не съм сигурна в човека до мен" ... "Харесвам го (меко казано) адски много и просто не искам да го загубя" кфо противоречие.. :-o

ShowMeYourGenitals
09-20-2009, 21:12
Хах явно не схвана к'во имам в предвид..аз го харесвам, но съм сигурна дали той е толкова на дълбоко, дали изпитва същото към мен..вкарвам си филми =)

RaZzer
09-20-2009, 21:50
Стисни зъби и си преодолей ревността, ако не искаш да си засе*еш сама връзката!

ShowMeYourGenitals
09-23-2009, 21:39
надявам се да не я зае*а наистина..но и се съмнявам, че това ще стане =)

LadyDi
09-23-2009, 21:42
И като начало - вземи да спреш да пушиш глупости (какво се случи с добрите стари цигари)

Тц.
Приемам го като лична обида.
Ти пък що ми се обиди?
Самият факт, че тя го определя като "глупости" означава, че смята пушенето на това за нередно. За тва да го спре. Ако й харесва - това си е нейна работа.
Всеки да си пуши каквото му изнася.

Не ми се сърди. Ще плача.