PDA

View Full Version : Тъп клас



precakana
09-17-2009, 17:50
Офф искам и аз да се оплача.. Просто при мен положението е трагично.. Предишния ми клас беше супер печен и по цял ден се лигавихме и т.н.. А този.. Не знам.. Ужасно е и причината не е в това, че не са се отпуснали, а напротив, държат се все едно сме клас отдавна.. Но просто нямам никакви приятели.. /освен разбира се в всички други паралелки, там има хора от бившия ми клас../ Седя сама във всички часове, защото сме нечетен брой момичета, а досега никога не съм била така изолирана, винаги съм имала супер много приятели от всички класове.. А не мога през цялото време да съм с бившия ми клас, щото те вече си имат други фрс, а и все пак не сме в един клас.. Има 1 печено момиче, но то седи до една друга и съм сигурна, че няма да се навие да седи до мен.. А 3те печени момчета.. Ем момчета са, ако седна с някой от тях, всички ще почнат да шушукат, че сме гаджета и т.н., а и те /момчетата/ си имат приятели с които стоят.. Оф нз, всичко ми е мн объркано, реве ми се яко, знам че тва е началото, ама ако нищо не потръгне още от началото, кво повече да очаквам?!?! Майка ми вика да не мрънкам, щото аз съм си била избрала тази паралелка, амаа... Нз просто, с половината от учителите си говоря в часовете, защото и преди 8ми клас бях в това училище, иии просто имам чувството, че заради това още повече ме игнорират от класа.... Не знам, съжалявам ако съм ви досадила, знам, че има много теми за 8ми клас, но няма с кой да споделя...

Sintya
09-17-2009, 17:54
Просто се отпусни и общувай с хората, които те кефят, без да се натрапваш.
Със сигурност ще си намериш дружки, дори да мине малко време ;) .

lipstik
09-17-2009, 17:55
Или се сприятели с момичетата,или седни до момче(ще шушукат,да не сте 1 клас :-D ),или се премири и си стой сама.

precakana
09-17-2009, 17:57
Няма до кой да седна всички момчета и момичета са по двойки, освен мен.. И аз съм си се отпуснала, може би отчасти щото съм в същото училище, не е проблема в отпускането..

tArIkAt
09-17-2009, 18:01
Аз още почти не говоря :D Иначе не седя сам и съм забелязал,че днес почнахме да се отпускаме вече...

FuCkInBuBbLeGuM
09-17-2009, 18:06
Не си прави прибързани изводи... 2-ри ден е се пак. Щом не е до отпускане въпроса = > трябва да се опознаете по - добре. Стой сама - по - добре ще се съсредоточаваш в час. Някои от класа за 2 дни се разместиха няколко пъти. Спокойно. Има време.

asp1r1n94
09-17-2009, 18:18
е нормално ново у4или6е,нов клас,нови хора,нови интереси....

lipstik
09-17-2009, 18:20
Трябвало е още на 15 като влезнете в стаята да седнеш до някое момиче,не да седнеш на последния чин и да се надяваш някой да дойде до теб....

Lucho
09-17-2009, 18:23
В идните 5 години ще се отпуснеш и оправиш, после даже няма да искаш да се разделяте :) Повярвай ми :)

balon4eee
09-17-2009, 18:24
мойте са най-големите тъпаци

precakana
09-17-2009, 18:31
Трябвало е още на 15 като влезнете в стаята да седнеш до някое момиче,не да седнеш на последния чин и да се надяваш някой да дойде до теб....

Седях до 1 момиче, но на 2рия ден тя отиде при една друга..

tArIkAt
09-17-2009, 18:35
Трябвало е още на 15 като влезнете в стаята да седнеш до някое момиче,не да седнеш на последния чин и да се надяваш някой да дойде до теб....

Седях до 1 момиче, но на 2рия ден тя отиде при една друга..
Трябваше да пребиеш другата и да преследваш тая до живот :D Еми заговори някого...Примерно "Извинявай,къде е лафката" или "Ще ми покажеш ли къде е тоалетната" или "Ко стаа пич :D "

teenems
09-17-2009, 18:36
ех понякога е по-добре да си сам.
ще внимаваш в час и после ще ти е по-лесно с уроците вкъщи.
на контролните никой няма да те занимава и да ти пречи.
пък опознай се с някого ,ходи при тези момичета ..

precakana
09-17-2009, 18:40
Момичетата са ужасно разглезени кифли,, предпочитам да съм фр с момчетата, но ме е срам да заговоря някой просто ей така..

asp1r1n94
09-17-2009, 18:40
Седях до 1 момиче, но на 2рия ден тя отиде при една друга..
може6е и по-зле да е [/quote]

tArIkAt
09-17-2009, 18:42
Момичетата са ужасно разглезени кифли,, предпочитам да съм фр с момчетата, но ме е срам да заговоря някой просто ей така..
Почерпи ги със солети,или ги питай "Къде е лафката" или ги питай "От кое училище идваш" и т.н.

vagarious
09-17-2009, 18:42
Ее спокойно.И аз бях така в новото ми училище.Втория ден не го изкарах целия и се прибрах, едва се сдържах да не избухна в сълзи още там или по пътя към нас(това се случи преди 4години).Та питай ги разни работи:"ей някой гладен ли е".."айде да ходим на кафе след у-ще" е ей такива работи.Не се притеснявай и излез от "черупката си".Отпусни се и малко по малко ще се впишеш и ти към всички останали.Успех. :wink:

nesquiky
09-17-2009, 18:46
xaxax

adizitk1
09-17-2009, 18:46
защо не се преместиш в друга паралелка :)

nesquiky
09-17-2009, 18:50
xaxaxax

precakana
09-17-2009, 18:53
мерси nesquiky, предпочитам да не казвам от кое у-ще съм, да не се окаже че има някой от моя клас тука 8-) иначеее... нз, аз първоначално винаги съм срамежлива, после се отпускам, но докато стане.. А и нз как да заговоря някое момче, най-мн да ми се присмее..

Kajo
09-17-2009, 18:59
Ем момчета са, ако седна с някой от тях, всички ще почнат да шушукат, че сме гаджета и т.н.,



Уж си в 8 клас пък се държиш като че ли си в 3 :-o

precakana
09-17-2009, 19:01
не, просто зн ква ще им е реакцията..

Abigoria
09-17-2009, 19:19
не, просто зн ква ще им е реакцията..
И кво ти пука каква ще е реакцията им?

precakana
09-17-2009, 19:31
еми пука ми, после ще ми говорят зад гърба, а и не съм чак такава непукистка, нито който и да е било

YouKnowImBetterThanYou
09-17-2009, 20:57
Към всичко, което ти казаха преди мен ще добавя и други неща, може би със свои думи ще кажа вече казаното, но не проследих всички постове. Не се нахвърляй срещу останалите, по този начин самоизолираш себе си. Не те теб. Търси контакти, които можеш да поддържаш. Никой не е казал, че трябва да си приятелка със всички. Добави към списъка си с потенциални приятели, тези които също така като теб се чувстват изолирани. Може пък да намериш много общо с тях, просто не прави подобни разгранчиения "печени" и "непечени" преди да си опознала напъно характера на хората защото по този начин не печелиш никого на своя страна. Но както казах вече, поддържай контактите, които си държала и преди, нали във випуска си имаш вътрешни хора от стария ти клас, това че сте в различни паралелки не пречи да сте си гъсти както преди. Айде, успех! :)

nesquiky
09-18-2009, 10:59
xaxaxax

Sarafina
09-18-2009, 11:09
И аз съм в подобно положение и не знам какво да правя...

precakana
09-18-2009, 11:30
Днес пак стоях сама.. Нооо беше по-добре, защото след часовете с едно момиче от класа си говорихме, докато чакахме други момичета,, иии се оказа, че е доста готина по характер. Питах я в сряда дали иска да седим заедно, каза че е навита само за един от часовете :S

nesquiky
09-18-2009, 11:49
xaxaxaxax

tArIkAt
09-18-2009, 11:51
Пусни един лист на който всички да си напишат скайповете и така...

adizitk1
09-18-2009, 11:55
защо не се преместиш в друга паралелка :)

Това няма ли да е много сложна продцедура?!? Толкова ядове а нищо! Ако после стане по зле да ама.. :-o :( Не знам от друга страна защо да протака та после пак да е нова! Аз прелагам да опита още един два дни!!
местиш се за няколко минути, не е сложно :)

petinkataaa
09-18-2009, 16:42
мойте са най-големите тъпаци


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Emo3111
09-18-2009, 16:47
Споко и при мен беше така...ама сега вече всички се отпуснахме и си дивеем.. :grin: :grin: :grin:

Slave4You
09-18-2009, 16:58
Според мен пък няма нищо лошо да седнеш до някое момче;) Може да се сприятелиш с тях повече, отколкото с момичетата например:Р

lllXayclll
10-20-2009, 17:32
Ако не започнеш от самото начало да общуваш с тях, после просто забрави някой да седне до тебе. Много е важно да говориш със всички и да градиш връзки без да се стесняваш. Няма как да се справиш с премеждията в даскало ако нямаш някой до тебе...
Някой ден ще ме разбереш 8)

eclipsegirl
10-20-2009, 17:52
Оф и на мен ми е много гадно.Седем години с един клас който много обичам,а сега с нов клас ми е толкова трудно и в смисъл хората са приятни обаче просто не мога без старият клас. :cry:

DevilWish
10-20-2009, 18:20
Още си 8ми клас.Не се отчайвай.А и е началото на годината.Ако сама не искаш да си намериш приятели няма как да стане.И при мен беше така ,но бяхме четни и имаше едно момче ,което до тази година ми беше доста антипатичен.Но седнах до него и ето ,че сега си говорим и всичко.
Ще се оправи всичко.

Tempest
10-20-2009, 22:47
добре, че си осъзнала, че е тъп рано.. после да не те е яд.. иначе сега по-добре обърни внимание на ученето, не на класа си...

plmn
10-21-2009, 08:10
сядай с който искаш и си говори с който си искаш
кво щели да кажат кво ти пука?

CrAzYanDlaZy
10-21-2009, 20:35
Еее срам те е ... и аз между другото предпочитам момчетата. :grin: Тея от класа ми са адски пекани ... в началото постоянно се събираха всичките на моя чин и си лафихме. :grin: Ся няма как щото 15 човека са болни. :? Иначе аз с всички си говоря, е основно момчета и просто и ти трябва да пообщуваш, с който ти е приятен иначе ако стоиш така нищо няма да стане, трябва да преодолееш срама си, тва е просто един разговор ... не чакай на другите, защото ще си останеш с чакането... направи ти първата стъпка! И по- смело. ;)

revolver
10-22-2009, 14:25
Момичетата са ужасно разглезени кифли,, предпочитам да съм фр с момчетата, но ме е срам да заговоря някой просто ей така..

Срам те е? Ти си ммного сдухана значи! Самоубиийсе!

По темата ти си сдухана в 8 клас леле.Сприатели се с някое момиче,нищо че са кифли :)

Rza
10-22-2009, 14:55
Пофай тревица :D

john95
10-22-2009, 15:03
Пускаш лист 'Я си дайте скайповете' 8-) после правиш общ чат и там ще се отпуснете в началото ще сте някфи супер разговорливи в скайп а в даскало не точно ама след седмица всичко си идва на мястото и за някое контролно се уговаряш с някой да седнете заедно да си помагате и така си оставате и след контролното :D

А да седнеш до момче - какво лошо има ако си някоя печена и харесаш някое момче го заговаряш (нищо че звучи парадоксално щот ние 8класниците сме срамежливи момчета 8-) ) и после като седнеш до него той няма да те изяде/изгони, аааа и трябва да станеш непукиста - това му е майката 8) - аз като седя обграден от момичета, пичовете от класа викат че съм женкар, ама само завиждат 8-) 8)

john95
10-22-2009, 15:04
Пофай тревица :D


:shock: :shock: :shock: е тя като няма с кой закво да го прави 8-) :D

Ne7w0rK
10-22-2009, 15:11
и моя клас не е от най добрите но като знам че ще трябва да изкарам още 5 години с тях трябва да се оправям и да се разбирам с тях ;)