PDA

View Full Version : Аз съм виновна



Sharon
09-17-2009, 17:53
........

w0sh
09-17-2009, 17:57
Нема женско приятеслтво.
Туй то.

LadyDi
09-17-2009, 18:25
Нема женско приятеслтво.
Туй то.
Няма и да има, докато не спрем да оправяме бившите на "приятелките".
Тва е единствената грешка на авторката.

vagarious
09-17-2009, 18:27
Винаги съм пазела приятелството ми с НАЙ-БЛИЗКАТА ми приятелка и винаги ще го пазя от такива неща, а именно МОМЧЕ да застане между нас!?Божее, извинявай, но каква приятелка си ти!?Така реагирвам, понеже аз такива долни(без извинение) неща не ги намирам за много редни.Все пак ти си знаеш. :? :? :?

Dimana99
09-17-2009, 18:31
Нема женско приятеслтво.
Туй то. :-o

Kukumqvka
09-17-2009, 19:49
И все още се наричаш приятелка на това момиче?Самия факт,че и за миг си изпитала нещо към него,говори много ..

LadyDi
09-17-2009, 19:50
И все още се наричаш приятелка на това момиче?Самия факт,че и за миг си изпитала нещо към него,говори много ..
Грешиш. Не можеш да си заповядаш какво да изпитваш. Това, което говори много е фактът, че си е позволила да предприеме нещо с него. А не че има чувства.

Kukumqvka
09-17-2009, 19:52
Моя грешка,ще се науча да различавам нещата като порасна .. важното е,че има грешка.

LadyDi
09-17-2009, 19:54
Моя грешка,ще се науча да различавам нещата като порасна .. важното е,че има грешка.
Няма нужда да се заяждаш. Аз не те нападам.

Исках да обясня по-скоро, че истинското приятелство е тогава, когато има чувства към бившия на приятелката си, но заради нея не си позволява да предприема нищо спрямо него.

Kukumqvka
09-17-2009, 19:56
Моя грешка,ще се науча да различавам нещата като порасна .. важното е,че има грешка.
Няма нужда да се заяждаш. Аз не те нападам.

Исках да обясня по-скоро, че истинското приятелство е тогава, когато има чувства към бившия на приятелката си, но заради нея не си позволява да предприема нищо спрямо него.

Не се заяждам,даже не съм си помислила за това,озъснах че съм объркала.Може би изречението ми не беше добре осмислено :)

Bixel
09-17-2009, 19:59
1во скъпа си долна курва
2ро според това което си писала изглежда, че се мислиш за богиня на красотата, но предполагам си една малумна тинейджерка която е тъпа като коза и всички момчета гледат да се възползват от това твое качество... :>
3то Дано си намериш приятел който да ти чупи зъбите всяка вечер, та за да можеж да съжаляваш защо не си била по умна при избора си на спътник в живота :>

надявам се че съм бил прекалено откровен >:(

GossipGirl89
09-17-2009, 20:04
Един единствен път си позволих момче да застане между мен и приятелка и от тогава съм се зарекла, че повече няма да я допусна тая грешка. Има едно нещо дето е малко като правило - "Бившите на приятели/приятелки не се пипат" ;) Същото се отнася и за настоящите разбира си :D Грешката, която си допуснала е, че си се поддала на привличането... но същност - ти май не осъзнаваш, че това е главния проблем. Доколкото прочетох ти не съжаляваш за случилото се, а точно обратното - искаш да си го върнеш, което е доста кофти спрямо приятелката ти :?

Shadow1596
09-17-2009, 23:08
Абе...как да отговоря като има само некви точки бе...я върни контента веднага..

pwnage
09-18-2009, 02:06
Абе...как да отговоря като има само некви точки бе...я върни контента веднага..

Ае и аз викам тва да не е някой линк. Те коментрират па аз гледам точки.

Но по темата: ,,,,,,,,,,,,, !!!!!!!!!!!!! ................ ^^^^^^^^^^^^^^^

Дано съм ти бил от помощ и да си ме разбрала,така както аз те разбрах.