PDA

View Full Version : По-голяма каша от тази няма как да забъркате,наистина



mmm_sweet
09-17-2009, 20:17
Така,ще се опитам да съм възможно най-кратка,защото самата аз не обичам да чета или пиша поеми :D Миналата година се преместих в друго училище и почти веднага започнаха да ме бъзикат с едно момче,което ми беше просто приятел.Той ми каза,че ме харесва,аз му казах,че нищо няма да се получи. Явно не се беше отказал и реших да си измисля,че имам приятел,за да го държа настрана.После той ми каза пък,че през цялото време е имал приятелка,която ТООООЛКОВА била срамежлива,че ходели,че ЧАК го накарала той да заблуди класа,че харесва някой друг :shock: Но аз продължих да лъжа,че имам приятел. След година (сега) излезе,че той менка повече момичета от мен,а той самия не е много красив. Въпрос номер 1: възможно ли е момче,което се води зубар на класа и не е много привлекателно да тръгне или изобщо да има шансове с мацки? Така,аз изведъж започнах да го харесвам,но той пък сега излиза с кифла меко казано и нямам много шансове пред нея. :? Той постоянно ми казва,че съм важна за него,а пък едновременно с това ходи с манекенка. Той не е тоя тип хора,които да ме излъжат,че ходят с еди-кой си,но пък не мога да разбера как е успял да спечели толкова хубаво момиче,просто не се връзва. Въпрос номер 2:Имам ли шансове да го спечеля ако наистина има връзка с такова момиче?(не казвам,че съм грозна или че не слагам грим или не се издокарвам,но тя е просто по хубава) :-#

LoveRetroMusic
09-17-2009, 20:19
Боже, не всички гледат външния вид ... тая тема е по тъпа и от моята. 8-)

LadyDi
09-17-2009, 20:20
Абсолютно нищо не разбрах. Някви кифли, някви манекенки и един зубър. Слаб сценарий.

mmm_sweet
09-17-2009, 20:22
Боже, не всички гледат външния вид ... тая тема е по тъпа и от моята. 8-)

:shock: стига бе,не е чак толкова тъпа темата. Бая оплесках нещата и искам съвет. :?

vagarious
09-17-2009, 20:23
По-объркано обяснение на нещата не бях виждала. :-o Както и да е.Г/д разбрах.Искаш да кажеш, че той не е нищо особено, а сменя момичетата и сега е с манекенка!?Ако е така, нали знаеш, че всеки гледа различно над нещата.За теб той може да не е привлекателен, но за други е много красив.И не виждам защо да не си има гаджета момчето, щом не е "привлекателен".Някой не обръщат особено внимание на външния вид.Много си повърхностна.Заблудила си се много.Не знам дали имаш шансове с него, но няма как да разбереш, докато не опиташ(разбира се, когато е свободен.)

Kukumqvka
09-17-2009, 20:27
Не бил особено красив .. ,ами вътрешната му красота?
Шансове може и да имаш,опитай се да разбереш може би все някога ще е свободен 8-)

rozovsluncho
09-17-2009, 20:31
Неразбрах едно нещо.. така де аз нищо не разбрах ама каква каша си забъркала :-o в заглавието пише едно в темата не видях никфа каша..
тая тема е многооо объркана нищо не разбрах.. :?

stup1fy
09-17-2009, 20:43
Боже, не всички гледат външния вид ... тая тема е по тъпа и от моята. 8-)

:shock: стига бе,не е чак толкова тъпа темата. Бая оплесках нещата и искам съвет. :?
Напротив.
Повърхностен буркан си ти , честно о.О
Може да има колкото си иска ,стига да знае как да се държи пред тях.

Bixel
09-17-2009, 20:52
повярвай ми, интелегентноста и логиката на високо ниво стават доста над това което си мислиш че е възможно... ако не разбра нищо с неколко думи:
Не можеж да му стъпиш и на малкия пръст :>

TheBlueAvalanche
09-17-2009, 21:23
Значи...Той има вътрешна красота, но ходи с кифли и си сменя гаджетата често. Той няма външна красота, ама много момичета ходят с него. За каква логика става на въпрос? А, да, освен това, ти си много над кифлите, но естествено, постоянно се вайкаш за външния вид, като твоят между другото не бил зле, защото все пак си слагаш грим.
Сега ето сега една различна гледна точка. Ти не ставаш. Онзи кретен не става. Дано това училище е далече от мен....
А как да ти помогна? Признай му. Всяко по-сложно нещо, което мога да ти дам като съвет, ще ти дойде в повечко. Особено като гледам начина ти на писане...

BringYourOwnBeer
09-17-2009, 21:59
Имам чувството, че прочетох за проблема на 1ви клас лапенце...
Баси определенията за красота дето имаш. Въобще не стаа ясно, кой кого е лъгал, но е ясно, че си се прецакала бруталнооо
Да го отреежеш и после да го ревнуваш.

Shadow1596
09-17-2009, 23:10
Once again the thread has failed thanks to - mmm_sweet
http://rofl.wheresthebeef.co.uk/Thread%20Failed.gif

Priceless
09-18-2009, 03:21
БХ ?

machoka
09-18-2009, 11:10
Начи ше ме прощаваш, ама си мега зле момичето.. и проблема е, че има много като тебе...
не казвам, че няма да се оправиш, ама в момента си типичната кифла.

момчето е искало да бъде с теб, обяснило ти е, че те харесва - а ти си му дръпнала шалтера.. имаш го за зубар и грозен... обаче като разбереш, че ходи с много момичета и в момента е с манекенка - и изведнъж проявяваш интерес (макар още да го смяташ за втора ръка човек) и искаш да го прибавиш в колекцията си.. или по-скоро да станеш част от неговата.. щото се имаш за по-грозна от манекенката (и сигурно си права), но искаш да си величаеш собственото его, измествайки я от престола и. Т.е. нищо няма общо със самото момче...

еми курвенска история бе, баси... айде пораствай по-бързо, че в момента си гола-вода.

chefo9309
09-18-2009, 11:28
Начи ше ме прощаваш, ама си мега зле момичето.. и проблема е, че има много като тебе...
не казвам, че няма да се оправиш, ама в момента си типичната кифла.

момчето е искало да бъде с теб, обяснило ти е, че те харесва - а ти си му дръпнала шалтера.. имаш го за зубар и грозен... обаче като разбереш, че ходи с много момичета и в момента е с манекенка - и изведнъж проявяваш интерес (макар още да го смяташ за втора ръка човек) и искаш да го прибавиш в колекцията си.. или по-скоро да станеш част от неговата.. щото се имаш за по-грозна от манекенката (и сигурно си права), но искаш да си величаеш собственото его, измествайки я от престола и. Т.е. нищо няма общо със самото момче...

еми курвенска история бе, баси... айде пораствай по-бързо, че в момента си гола-вода.
+1

sulley
09-18-2009, 15:30
Начи ше ме прощаваш, ама си мега зле момичето.. и проблема е, че има много като тебе...
не казвам, че няма да се оправиш, ама в момента си типичната кифла.

момчето е искало да бъде с теб, обяснило ти е, че те харесва - а ти си му дръпнала шалтера.. имаш го за зубар и грозен... обаче като разбереш, че ходи с много момичета и в момента е с манекенка - и изведнъж проявяваш интерес (макар още да го смяташ за втора ръка човек) и искаш да го прибавиш в колекцията си.. или по-скоро да станеш част от неговата.. щото се имаш за по-грозна от манекенката (и сигурно си права), но искаш да си величаеш собственото его, измествайки я от престола и. Т.е. нищо няма общо със самото момче...

еми курвенска история бе, баси... айде пораствай по-бързо, че в момента си гола-вода.


:mrgreen:

vampirekiss
09-18-2009, 15:37
ама и те не знаеш какво искаш.Ам замисли се дали таз кифла е нещо повече от теб.Може да не си кой знае колко готина и пак да се уредиш.Щом и той не е голям красавец....

sweet_sorcerer
09-18-2009, 16:07
Начи ше ме прощаваш, ама си мега зле момичето.. и проблема е, че има много като тебе...
не казвам, че няма да се оправиш, ама в момента си типичната кифла.

момчето е искало да бъде с теб, обяснило ти е, че те харесва - а ти си му дръпнала шалтера.. имаш го за зубар и грозен... обаче като разбереш, че ходи с много момичета и в момента е с манекенка - и изведнъж проявяваш интерес (макар още да го смяташ за втора ръка човек) и искаш да го прибавиш в колекцията си.. или по-скоро да станеш част от неговата.. щото се имаш за по-грозна от манекенката (и сигурно си права), но искаш да си величаеш собственото его, измествайки я от престола и. Т.е. нищо няма общо със самото момче...

еми курвенска история бе, баси... айде пораствай по-бързо, че в момента си гола-вода.


:mrgreen:
По-точно от това здраве му кажи!

taffy
09-18-2009, 16:32
И що се сети за него едва след като разбра, че ходи с друга? И след като го отряза? Слаба работа, тфа твойто е само временно увлечение.. Ако е и такова.. Остави момчето, не си играй с него. :)

Hilary_
09-18-2009, 16:49
Първо .. това, че не е от типичните "красавци" по сайтовете не значи, че всичко е само външен вид .. :? :?

Второ .. ти самата казваш, че не е привлекателен, НО самат ти го харесваш .. прави си изводите ... :-o Най - малкото вече си го резнала веднъж не се надявай на много ...

teenems
09-18-2009, 16:54
(не казвам,че съм грозна или че не слагам грим или не се издокарвам,но тя е просто по хубава) :-#

е това ме разцепи . :razz: :razz:



..


пука ти за някакъв грозник !? нали така беше
сега взе да ти харесва или просто завист ,че при него ходят мацета ..
кво човека върти мацки е
ама интересно нали бил грозен .. :?
много ми е неясно ,някво супер странно ..

YouKnowImBetterThanYou
09-18-2009, 17:01
Боже, не всички гледат външния вид ... тая тема е по тъпа и от моята. 8-)

:shock: стига бе,не е чак толкова тъпа темата. Бая оплесках нещата и искам съвет. :?

Е да, пооплескала си темата доста, но накратко успях да разтълкувам, че харесваш момче, което уж много го харесват и питаш дали имаш шансове с него. За второто не мога да ти кажа освен ако не постнеш снимка, защото все пак в своите очи всеки се вижда като красив или поне не толкова лошо изглеждащ, та колкото до първото дали е харесван. Ти виждала ли си го с гадже, че да си убедена, че не филмира за бройката момичета, която уж върти? Може би пък точно там да му е комплекса, все пак нали е "зубар" според вас "готините", та не би следвало да е много вървежен.

smiirnoff
09-18-2009, 17:03
По-голяма каша от тази няма как да забъркате,наистина

.. на т'ва "каша" ли му викаш :Д
ъъъхх :lol: :lol: :lol:

EritYy
09-18-2009, 17:09
Ако искаш да тръгнеш с него само защото е популярен,но не ти харесва просто се откажи ..А бтв ти сигурна ли си ,че тези момичета той самият не ги договаря , а всъщност да са му просто приятелки, има много момчета ,които в стремежа си да изглеждат яки правят какви ли не глупости и измислят най-различни лъжи

Ти сама каза ,че си го излъгала ,че имаш приятел,само за да се разкара от теб, той пък може да лъже ,че е ходил/ходи с тези момичета именно заради горепосочената цел - да изглежда як

TheNewReligion
09-18-2009, 17:25
Вариант 1: Той наистина е такъв, за какъвто го мислят другите т.е зубър и не особено красив. И не всички гледат външния вид и репутацията, най-добре свикни с тази мисъл.
Вариант 2: Както някой преди това написа, може да е наговорил момичетата, всичко е възможно. 8-)

Аз те съветвам въобще да не се занимаваш с него.

П.П.: А! Да добавя нещо. :Д Защо ми се струва, че го "искаш" само защото е "спрял" да те харесва и си осъзнала, че не е само в твоите крака, а се интересува и от други момичета? А? :Д