PDA

View Full Version : Боли ме глава



Bukmop
09-17-2009, 20:28
Абе ходих на лекар за тая глава ама ми каза че нищо ми няма :-x .... Искам да попитам възможно ли е да ме боли главата понеже много рядко пия вода ?? Смисъл аз по принцип кой ко праи аз все пия разни Дерби-та газирани работи абе вода почти не пия ??

plamenka88r
09-18-2009, 06:12
bez voda nemoje 4ovek dr e himiq a i edvalite boli glavata ot tva moje da e ot mn dr raboti no nablegni varhu pieeneto na voda :D :grin:

Bukmop
09-18-2009, 10:49
:-D ok

ByK
09-18-2009, 14:15
Премести се пи по - умен лекар а колкото до напитките едва ли това да е проблема ;) Може да е кръвно ,може да е всичко ;) Легни си ,Наспи се :) и от това може да е .. аре бай ;)

hottie
09-18-2009, 15:19
В дните, в които не пия вода или пия малко вода задължително ме боли глава ! Така, че пробвай да пиеш повечко вода и да видим как ще ти се отрази.
Иначе си провери очите. А също може да те боли от стрес и преумора.

remix1912
09-18-2009, 19:04
Големи сте шматики
В дербито колата и другите сокове и газирани напитки главо според вас какво има
Да правил отг. ВОДА
останалото са оцветители и подсладители,както и газиране
А за болежите в главата сигурно е от преумора

Abigoria
09-18-2009, 20:32
Големи сте шматики
В дербито колата и другите сокове и газирани напитки главо според вас какво има
Да правил отг. ВОДА
останалото са оцветители и подсладители,както и газиране
А за болежите в главата сигурно е от преумора
Тъпчо, точно тея оцветители и подсладители са шитня! Ако не пиеш вода, организмът се изтощава, дори обезводнява...

ПТ: Вероятно е от преумора. Ако си първа смяна в даскало и си лягаш късно, най вероятно е от недоспиване...

bZzZ96
09-18-2009, 21:31
и мене ме боли глава само че от 6 месеца не е спирала.аз лично съм 1-ва смяна на училище и вечер не си лягам и не спя и съм се дересирала последните 2-3 месеца ама не съм ходила при чичо доктор и надявам се нямам нужда.може да ти е от преумора,а и ако мислиш много може да е от това , не се бъзикам. :shock: :shock: :shock:

ExtrAc7
09-18-2009, 22:05
Всички ни стяга шапката 8-) 8-) 8-)

Иначе това може да е много работа,притеснение,учене ако си напрегнат нещо се тормозиш пресмяташ :) ти си знаеш наспи се добре и се успокои дай си 1 ден яка почивка и ще ти мине :) и аспиринче :)

Дано се оправиш, че не е хубаво т'ва :)