PDA

View Full Version : Защо мразите/обичате училище?



spasi99
09-18-2009, 11:26
Споделете вашето мнение...

Мразя:
Малоумните учасове... като физика :smt021

Харесвам:
Приятелите, които намерих там.

Lucho
09-18-2009, 11:45
Мразя:

Кифлите и всички надувки...

обичам:

нови френдове, стари френдове, интересни учители, нещо ново, малко разнообразие :)

Unendlich
09-18-2009, 11:53
Не мразя нищо и никого, просто има неща, които не ми допадат като : Новите г-жи по Химия и Математика ; Не харесвам физика, химия, математика. :-& :-&

Иначе в училище ми харесва : многото хора, с които се познавам ; класът ми, г-жата по Английски е адската ;р ; кефят ме закуските в стола, постоянното забавление, което е ; И не на последно място - история,география, езиците .. харесва ми и училището, в което съм. 8)

d00d
09-18-2009, 11:54
Мразя като даскалите се заяждат с мен заради глупости, защото няма кво друго да измислят!
Мразя това, че всички даскали мислят своя предмет за единствен и най-важен!
Мразя това, че в даскало има едно магазинче в което продават само боклучи на шибани цени!
И аз мразя кифлите и всички надувки ;д

clever
09-18-2009, 12:00
обичам у-ще защото съм в най-готиното училище в България ) учим интересни неща))запознах се с печени тийнове и учители )))

мразя тия киФлиЧки които само се фукат;подмазват и се правят на велики :o

lolichkazdro4oholichka
09-18-2009, 12:11
обичам...обичам :smt007 :smt007 :smt007
ама мразя подмазвачките и кифличките .... който станаха мноого ;(

adizitk1
09-18-2009, 12:12
Мразя надувките, гадните даскали, прекалено многото домашни, напълно безполезният час математика. :?
Обичам като става fun :P

lolichkazdro4oholichka
09-18-2009, 12:15
Споделете вашето мнение...

Мразя:
Малоумните учасове... като физика :smt021

Харесвам:
Приятелите, които намерих там.
ей аз съм физичка... и не е малумен час :D :D :D който го разбира..си го разбира и е як за него ! :P

Lucho
09-18-2009, 13:00
Мразя като даскалите се заяждат с мен заради
Знаеш ли оня ден като си лафихме с учителя по музика, какво ни вика: Колеги (той не вика деца, вика колеги, доста големи сме били, не сме деца), знайте добре, че един учител, ако реши да се заяжда с един ученик винаги ще си намери причина...например...Иване, посочва иван, хайде на дъската и напиши нотите на Ода на радостта и я изпей после...хайде. Или пък нещо друго...винаги си имат начини...

Millen4ety
09-18-2009, 13:01
Не харесвам: кифлите (ама само малоумните и простите, другите са ок), безсмислените предмети

Харесвам: Математика, Химия, Физика, Френски... Приятели и съучениеци, кафето през междучасието, ученето по любими предмети..

DeatAndBroken
09-18-2009, 13:38
Ми, не точно да го мразя, ноо... Не ми пука каква са ми учителите, или предметите.Те просто трябва да се учат.Не съм от тези дето се "тръшкат" и все говорят, че мразят даден предмет. Дори мога да кажа, че ми е приятно да уча.
Но пък не си харесвам училището и класа.
Първо, че сме в малък град, и има само курви и кучки които се мислят за много фешън, и разни идиоти.Няма раста,няма хора които обичат изкуството(като мене) няма скейтъри, или други, просто обикновенни хора,правилно мислешти, които знаят, че е тъпо да пушиш,пиеш,да се ебеш,да всимаш наркотици на 14...
В моят клас е учас, мразя го! Имам чувството, че намразвам училището заради класа. Насъбрали са се : около 5-6 идиота, които хобито им е да се ебават с другите, и да стигат до такива крайности.не знам какво толкова им харесва, да виждат как причиняват сълците на хората.... още 3-4 фешън идиотки, които ходят само с найк и адидас, и гледат да злобеят и те. Около 4 курви, около 6 цигани, още идиоти, две момченца за пример, които всеки ден изяждат бой, задето помагат на родителите си в домашната работа и си учат уроците :? и д/г това. Аз съм нещо като вълк единак...Не говоря почти с никои, в междучасията се квия в тоалетните, защото просто няма с кой да бъда...Ужасно е. Но ме разведрят тъпи те им скандали.Например вчера, имаше някакъм скандал с 16 годишното гадже на едната. Ние сме само на по 13, а те вече са пробвали всичко - секс,наркотици, цигари(дори някои са редовни пушачи от повече от 3 години) а за алкохол и псувни да не говорим.Те сякаш не могат и един ден без тях. Но това са предимно момичетата.За момчетата, всичко това, но без секса.няма нито една идиотка на наще години, която да се върже с тях. Те бягата към батковците..
Абе не знам просто...чувтвам се толкова малка и сама.Но все пак, колкото и самотна да се чувствам, предпочитам да съм си така отколкото да пропадна и да стана някаква сервитьорка или магазинерка...

Сори, че стана толкова дълго, но просто исках да си го излея някъде :?

d00d
09-18-2009, 14:07
Няма раста
"Растите" в днешно време са хлапета с дредлок прическа ;) рядко се среща раста душа :\

ThePowerOfLove
09-18-2009, 14:24
Като цяло не харесвам класа си, силно да е се каже, че го мразя.
Мразя някои госпожи ;) и предмети.

Допада ми, защото все пак имам и 3-4 приятелки от класа, с които съм по цял ден :)

Tempest
09-18-2009, 15:04
да мразя никой не заслужава... щом мразя нещо, значи ми е гадно около него, значи на него му е кеф... следователно като ми е брзразличен повече ше се нерви от мене :D

та безразличен ми е по-голямата част от класа, класната, програмата...

харесвам някои даскали, някои предмети и някои хора :D

teenems
09-18-2009, 15:13
мразя ; кифлите

обичам ; да ходя на даскало ,да научавам нови неща ..

Mar7i
09-18-2009, 15:33
Мразя:

Кифлите и всички надувки...

обичам:

нови френдове, стари френдове, интересни учители, нещо ново, малко разнообразие :)

casey
09-19-2009, 17:37
Мразя:
Хората, който се правят на печени, готини и т.н., а всъщност са само въздух (даже не и под налягане).

Обичам:
Приятелите, веселите случки, смешните учители, гафовете, които учителите правят, новостите и т.н.

Luscious_Heart
09-19-2009, 19:52
Мразя/не харесвам: горещите дни; миризливите съблекални; мъкненето на тежка чанта/торба; прекалената какафония в началото около подготовката и купуването на учебници; тъпканицата в стола; да пътувам с градския транспорт; часовете по музика и рисуване.

Обичам: задружните лудории с класа; ваканциите - дървени или недървени :lol: ; часовете по математика; часовете по физическо (без съблекалните и екипите :D ); да пишем есета на английски; ранните часове по физкултура (сутринта, макар че тая година такива няма |-( ); залезааа втора смяна (inlove) :-) ; изцепките на учителите; големите междучасия; свободните часове; да се събираме с класа в някое заведение

Ние кифли нямаме. :) При нас правят само пици, хотдози и хамбургери. :lol:

ByK
09-19-2009, 23:13
Мразя
- Некви ми се отварат
- Много учене
- Студени дни
- Дългия път до там
- Нямам време за нищо

Харесвам
- Срещам се с много хора :)

sladkish_14
09-20-2009, 07:50
Мразя : .. ами ако се замисля всъщност нищо не мразя 8-) , може би само единствено града в който е училището ,,
Обичам: .. Иначе го обичам адски много , харесвам си специалността , обичам много от преподавателите , обичам приятелите си , класа си , голямите батковци и едно момче (sun) ,, Като цяло обичам училището си , защото пътувам всеки ден това е едно много голямо разнообразие , обичам го , защото винаги ни е забавно и весело , заради интригите и флиртовете , заради новите наплашени зайчета , заради счетоводството най - вече , че ми е любим предмет (sun) Това е :-) 8-) :-P

courtney
09-20-2009, 09:27
Мразя:
- химия и физика
- че ми разместиха класа и повечето от приятелите ми са в съседната паралелка, а на мене ми треснаха зубърите на даскалото
- че всеки час въпросните зубъри се мазнят на даскалите и ми идва да ги удуша
- даскалите, които не знаят как да вдъхнат респект на учениците, и затова само крещят и заплашват
- даскалите, които не могат да си преподават предмета
- че най-готините учители, които съм имала през живота си, напуснаха, или преподават на по-малките
- като цяло не си харесвам класа
- и алтернативния клас, с който имам един два часа също ми е бая отвратителен
- и най-много от всичко мразя стълпотворението в обедната почивка в стола!
- както и заблудата, че ужким колкото по-голям ставаш, толкова повече узряваш, а при нас е обратното - мислех си, че 'кифленските и баничарските' истории останаха в 8 и 9 клас, бъркала съм.. сега е по-зле!

Обичам:
- .... айде де, трудно ми е
- обичам, когато се усетя, че съм зяпнала с отворена уста някой учител, защото ме е грабнал с думите си
- най-добрата си приятелка, с която вече не знам коя година не могат да ме разделят
- часовете по английска литература
- часовете по биология
- обедната почивка
- извънкласните занимания

Hilary_
09-22-2009, 10:27
мразя
хората в него, учениците (йоито всъщност са тъпи надуфчици ;д )

обичам
самото даскало си го обичам .. <3

viksit0y
09-22-2009, 10:37
Мразя:

Кифлите и всички надувки...

обичам:

нови френдове, стари френдове, интересни учители, нещо ново, малко разнообразие :)

mrtn
09-22-2009, 10:45
Не мразя училището, просто понякога не ми се ходи или нямам настроение за учене.
Весело ми е, когато съм с класа си..не сме от най-сплотените, но ми е хубаво с тях, става бъзика 8-)
обичам да се дразня с госпожата по химия :lol:
и други работи.. :)

ShtrudeL
09-22-2009, 13:28
Обичам го щото не си стоя по цял ден в нас,виждам се с всички,обикаляме с една фр по центъра след и по време на даскало,забавно е,стават простотии и т.н и т.н.

Не го обичам щото ставам мн рано сутрин.

PiSet0oo
09-23-2009, 22:52
Мразя : простите госпожи , които мислят само как да ти пишат 2-ката :-x
Харесвам : това че след време ,това че съм учила ще ми се върне някак си , не искам да съм необразована и бъркам из кофите (знам че не е за смях ) :D

tItEufFf
09-24-2009, 14:26
Обичам:
хората там (ученици и учители)
междучасията
смеха
чувството, когато учителят съобщава, че имаш 6

Мразя:
когато часовете минават бавно