PDA

View Full Version : Нововъведените правила в даскало



dandan97
09-18-2009, 11:51
Искам да се оплача от новите правила,които вкараха тази учебна година.Оплакванията ми са в разрез с правилата за по консервативно обличане и премахването на храните с консерванти в бюфетовете.Че сложиха оценка по възпитание и камерите. :o :o Сега не можем нито да се ебаваме с учителите,нито можем да преписваме,нито да се тичаме в коридорите,абсолутно нищо не можем да правим.Пускам тази тема,за да могат и другите да се оплачат :D :D :D :D

clever
09-18-2009, 11:53
:(

somanycookies
09-18-2009, 11:54
А ти ходиш на училище, за да се ебаваш с учителите, да преписваш и да тичаш из коридорите ли?

dandan97
09-18-2009, 11:55
еми общо взето да.Хода в час колкото да не ми пишат оцъствие и за испитите за една нощ назубрям всичко 8)

adizitk1
09-18-2009, 11:57
... Училището не е джунгла, трябва да има ред! :-o

PiruBloodz
09-18-2009, 12:02
еми общо взето да.Хода в час колкото да не ми пишат оцъствие и за испитите за една нощ назубрям всичко 8)

по-големите, които искат да научат нещо, знаеш ли колко им е до шибани пишлеменца като теб, дето бягат из коридорите?

добре, че не съм една и съща смяна с лапетата..

DisturbiaV
09-18-2009, 12:03
На 12 си /ако съдя по ника/ кво по дяволите искаш?Да се ебаваме с даскалите вика.Смешник.Още не знае азбуката ще се ребчи на хора с много години по-големи.Ако си мислиш,че си ларж дето се опитваш да затапиш някой учител-не си вървежен.За яденето си е кофти,че не може да ядеш каквото искаш,ама пък го правят за добро/поне малко да се ограничим/.


ПП ненавиждам такива пиклювци като тебе дето са на 12 и се правят на онези големите"готините" и прости

dandan97
09-18-2009, 12:08
не се права на готин с тва,че се репча на учителите,ама кво да права кат ми е тъпо в час.Намирам си някво занимание и кат ме видат ми се карат.И аз кво?Еми пък ше кажа:
-Еми кат ми е тъпо кво да права?-Много ясно!!! :-x :-x :-x

teenems
09-18-2009, 12:09
... Училището не е джунгла, трябва да има ред! :-o

DisturbiaV
09-18-2009, 12:14
не се права на готин с тва,че се репча на учителите,ама кво да права кат ми е тъпо в час.Намирам си някво занимание и кат ме видат ми се карат.И аз кво?Еми пък ше кажа:
-Еми кат ми е тъпо кво да права?-Много ясно!!! :-x :-x :-x

Ти какво си мислиш?Не си само ти на който му доскучава,но какво да се прави.Ти си едва 5 или 6 клас.Колкото и да ти е тъпо слушай то пак може да си драскаш примерно.

dandan97
09-18-2009, 12:17
Най-честото ми занимание в клас,поправка на целия клас е да си пишем бележки през целия час,ама кво да правим като зад гърба ни слажат една камера? :( :(

DisturbiaV
09-18-2009, 12:20
абе вие да не мислите,че някой ще гледа на лупа ввсиииички записи от всички стаи и коридори.хич да не ти пука.

Lucho
09-18-2009, 12:58
Училището е създадено за хора, които ходят за да учат. А не за търчащи говеда. Като толкова ти се търчи - взимай едно стадо овце и хайде на планината. Какви хора сте само...въпреки, че си 6 клас вече се дразниш...ама ти какво искаш, като не ти се учи - ами не учи. Твоя си работа. Ама утре да не ревеш че не те взимат на работа, нали така ? А относно бюфетите - не се спазва това с пълна сила. Я виж до повечето гимназии какво става - от оградата нататък е пълно с дюнерджийници. Има и баничарници, против тях лошо нямам, но против дюнерите... :? трябва да се въведе в добавка към закона следното:
Забранява се наличието на търговски обекти, продаващи дюнери, мазни и нездравословни храни в радиус от училището от 1 км.
Трябва да се храним нормално, колкото и трудно да е...

ecstazy
09-18-2009, 13:03
3.3. да не се явяват с опасни обувки ( токчета ) :razz: :razz: :razz: правилника е адски тъп, никой не го пазва пфф .. а тва за лафките хаха :-D тия сички фаст фууд дюнери и etc. тряа да палят свещи на МОН!! ако знаете около нащо даскало кви километрови опашки има точно пред тия заведения :D абе без коментар :shock:

diksi
09-18-2009, 14:15
3.3. да не се явяват с опасни обувки ( токчета ) :razz: :razz: :razz: :lol:
ОПАСНИ?! :shock:

YouCantStopMe
09-18-2009, 16:16
ОМГ.Какво толкова ви пречи тази оценка за поведение?Да не мислите,че ще пишат двойки.Не ми се вярва да има много лоши оценки..и мисля,че няма да се дават поводи за това,защото ти ходиш на училище да учиш и да спазваш дисциплина,а не в час да прилича на джунгла с 20-30 маймуни. :? Не е ли така?
За камерите-Еми.. не виждам кой знае какъв проблем,но наистина е малко тъпо.И ние имаме камера в класната стая и тя е точно пред мен,обаче не се оплаквам.Щом са я сложили няма какво да направя.Имаме още три в коридора..Еми.. не мисля да се гоня по коридорите и такива простотии,затова не ме притеснява.Но,извинявай,то а,че в някои училище ще слагат в тоалетната е БЕЗБРАЗИЕ.Big brother направо..
За другите забрани-Така и предполагах.Няма да се спазват,поне не и в моето училище.Продават се вафли,чипсове,газирани напитки,хамбургери(оооо.. сетих се за божествените хамбургери,които правят ей там пред даскало ;д) .Абе... всичо както преди.
Късите поли,деколтетата,най-височките токчета-няма да коментирам.Ясно за късите поли.Едно малко по-оформено деколте е добре,разбира се,без няк'ви цепки до пъпа като на чалгаджииките.А тези,които носят токчета-Еми какъв е проблема?Не ви забраняват всички токчета,а само тия,които са много високи(не искам да казвам сантиметри,защото не запомних много добре).
Пък униформите,ако са някакви по-хубавки-защо да не ги носим?

Dimana99
09-18-2009, 16:23
А ти ходиш на училище, за да се ебаваш с учителите, да преписваш и да тичаш из коридорите ли?
Явно само за това ходят

EritYy
09-18-2009, 16:28
какво толкова ,еми да тва са правила и са много точни,трябваше много по-рано да ги въведат.Като чели сте някои лапета в детската градина че да тичате по коридорите -за тая работа има детски площадки..
А относно камерите и оценката за поведение -ми нормално ,не може един учител да взима средна заплата от по 400 лв и да си трови нервите от някакви разглезени лапета и аз да съм учителка и аз бих гласувала за тея правила

bishop
09-18-2009, 17:12
Училището е създадено за хора, които ходят за да учат. А не за търчащи говеда. Като толкова ти се търчи - взимай едно стадо овце и хайде на планината. Какви хора сте само...въпреки, че си 6 клас вече се дразниш...ама ти какво искаш, като не ти се учи - ами не учи. Твоя си работа. Ама утре да не ревеш че не те взимат на работа, нали така ? А относно бюфетите - не се спазва това с пълна сила. Я виж до повечето гимназии какво става - от оградата нататък е пълно с дюнерджийници. Има и баничарници, против тях лошо нямам, но против дюнерите... :? трябва да се въведе в добавка към закона следното:
Забранява се наличието на търговски обекти, продаващи дюнери, мазни и нездравословни храни в радиус от училището от 1 км.
Трябва да се храним нормално, колкото и трудно да е...

И като в радиус от 1 километър от училището има супер маркет кво? Ще го затворят за да не продава кола ли?

Повечето от новите правила и закони са отлични като идея обаче никой не е вложил грам мисъл в това колко приложими са на практика. Аз на г-жа Фандъкова възлагах надежди щото уж нали директор била някога, ама излиза че нейния екип повтаря грешката на госдсподин Вълчев да въвежда неща, несъобразени с обстановката в и около училищата. За тия дето ще кажат че ред тр да има имам няколко въпроса:
-Кой решава дали полата на момичето Х е прекалено къса?
-Като лафката не продава кола, а на момчето Х му се пие кола, то няма ли просто да излезе от училище ид а си купи от кафенето точно срещу входа?
-Камерите не са ли в разрив със солидна част от човешките ни права? (който се интересува повече да попита гугъл ид а попрочете, тук проблемът е по скоро принципен от колкото практически но все пак)
-Какво стана с редчето ан края на бележниците в което пише че учителите нямат право да накърняват достойнството на учениците си? А не е ли двоен стандарт да има оценка поведение на учениците, но да липсва какъвто ид а било контрол над поведението на учителите?
-Колко дограми, чинове и столове можеха да се купят и колко стаид а се пребоядисат с парите които бяха изхарчени за камерите (и лаптопите на учителите, имайки предвид факта че 3ма от 12те които преподават на мен дори незнаят как да ги включат)?
-Има го и моментът със свободните часове. Предполагам вс вече сте чули, че свободни часове няма да има, а като учител отсъства ще си довлачва задника произволен дежурен човек от инспектората, нестъпвал в училище от незапомнени времена и който отгоре на всичкото хал хабер си няма кои са тези ученици, по какъв учебник учат, какво им е преподавано и дори не е сигурно че ще е по същия предмет, по който липсва учител. Това се нарича некадърно изпълнен опит за отчитане на дейност, колкото някое светилод а може да каже 'Ето, ние контролираме неконтролируемата обстановка в училищата'. Коментари?
-Последно, я се замислете, кои ще пострадат от новите правила? Точно така всички, освен тези заради които са въведени, точно както се случва с вечерния час, до сред нощ стоят същите тези, които преди стояха до 1/2/3, обаче аз ако закъснея с половин час това вече е проблем. Или може би аз греша и правилата ще се спазват най осърдно там, където са необходими?

Ся не казвам че тр да става лудница, 11 клас съм, дразня се като постоянно ме препъват 5токласниците в мойта смяна и препускат като коне наоколо, обаче поне правилата да бяха изготвени кадърно.

Sasha2k8
09-18-2009, 17:36
На 12 си /ако съдя по ника/ кво по дяволите искаш?Да се ебаваме с даскалите вика.Смешник.Още не знае азбуката ще се ребчи на хора с много години по-големи.Ако си мислиш,че си ларж дето се опитваш да затапиш някой учител-не си вървежен.За яденето си е кофти,че не може да ядеш каквото искаш,ама пък го правят за добро/поне малко да се ограничим/.


ПП ненавиждам такива пиклювци като тебе дето са на 12 и се правят на онези големите"готините" и прости
+1

Abigoria
09-18-2009, 20:12
Училището е създадено за хора, които ходят за да учат. А не за търчащи говеда. Като толкова ти се търчи - взимай едно стадо овце и хайде на планината. Какви хора сте само...въпреки, че си 6 клас вече се дразниш...ама ти какво искаш, като не ти се учи - ами не учи. Твоя си работа. Ама утре да не ревеш че не те взимат на работа, нали така ? А относно бюфетите - не се спазва това с пълна сила. Я виж до повечето гимназии какво става - от оградата нататък е пълно с дюнерджийници. Има и баничарници, против тях лошо нямам, но против дюнерите... :? трябва да се въведе в добавка към закона следното:
Забранява се наличието на търговски обекти, продаващи дюнери, мазни и нездравословни храни в радиус от училището от 1 км.
Трябва да се храним нормално, колкото и трудно да е...

И като в радиус от 1 километър от училището има супер маркет кво? Ще го затворят за да не продава кола ли?

Повечето от новите правила и закони са отлични като идея обаче никой не е вложил грам мисъл в това колко приложими са на практика. Аз на г-жа Фандъкова възлагах надежди щото уж нали директор била някога, ама излиза че нейния екип повтаря грешката на госдсподин Вълчев да въвежда неща, несъобразени с обстановката в и около училищата. За тия дето ще кажат че ред тр да има имам няколко въпроса:
-Кой решава дали полата на момичето Х е прекалено къса?
-Като лафката не продава кола, а на момчето Х му се пие кола, то няма ли просто да излезе от училище ид а си купи от кафенето точно срещу входа?
-Камерите не са ли в разрив със солидна част от човешките ни права? (който се интересува повече да попита гугъл ид а попрочете, тук проблемът е по скоро принципен от колкото практически но все пак)
-Какво стана с редчето ан края на бележниците в което пише че учителите нямат право да накърняват достойнството на учениците си? А не е ли двоен стандарт да има оценка поведение на учениците, но да липсва какъвто ид а било контрол над поведението на учителите?
-Колко дограми, чинове и столове можеха да се купят и колко стаид а се пребоядисат с парите които бяха изхарчени за камерите (и лаптопите на учителите, имайки предвид факта че 3ма от 12те които преподават на мен дори незнаят как да ги включат)?
-Има го и моментът със свободните часове. Предполагам вс вече сте чули, че свободни часове няма да има, а като учител отсъства ще си довлачва задника произволен дежурен човек от инспектората, нестъпвал в училище от незапомнени времена и който отгоре на всичкото хал хабер си няма кои са тези ученици, по какъв учебник учат, какво им е преподавано и дори не е сигурно че ще е по същия предмет, по който липсва учител. Това се нарича некадърно изпълнен опит за отчитане на дейност, колкото някое светилод а може да каже 'Ето, ние контролираме неконтролируемата обстановка в училищата'. Коментари?
-Последно, я се замислете, кои ще пострадат от новите правила? Точно така всички, освен тези заради които са въведени, точно както се случва с вечерния час, до сред нощ стоят същите тези, които преди стояха до 1/2/3, обаче аз ако закъснея с половин час това вече е проблем. Или може би аз греша и правилата ще се спазват най осърдно там, където са необходими?

Ся не казвам че тр да става лудница, 11 клас съм, дразня се като постоянно ме препъват 5токласниците в мойта смяна и препускат като коне наоколо, обаче поне правилата да бяха изготвени кадърно.

Не смятам, че пикльовци като нас могат да си търсят правата. Непълнолетен си, както и аз, както и повечето ученици в България. Пък и да ги потърсиш- файда нулева.
Идеята на цялата тая история е да научат такива като автора на елементарна култура, защото те 1 че нямат възпитание, 2 че са адски мързеливи, 3 че за тях няма такива неща като благоприличие примерно... Както разбра, авторът се интересува от тичане по коридорите и зверене на даскалите.. А да не говорим за отвратителния му правопис, което показва, че още от втори клас Въпросният се занимава с тези изключително важни дейности, изискващи невероятна интелигентност и изобретателност... (бюфетовете :lol: )
Верно, всичката тая работа е закъсняла с поне 5- 6 години и полза от нея надали ще има. Ама важното е, че се усетиха че всичко ни куца.. .

giveupbitch
09-18-2009, 20:32
да уе,тия идиоти ще слагат камери,че и ни събраха по 10лв :D Няма да можем да ядем в час :/

Impche
09-18-2009, 20:38
ами аз също не съм доволна искам да има ред но прочетете темата ми и ще разберете от какво не съм доволна също и от облеклото и от храната ... не аз мога и без къси панталони но без чехли .. не абсурд :? какво ги прихвана тия хора лятото да се потим кат мангали :? не благодаря :? Ако ще ми перат чорапите съгласна съм :D :D :D :D :razz: :razz:

dandan97
09-18-2009, 20:55
ами аз също не съм доволна искам да има ред но прочетете темата ми и ще разберете от какво не съм доволна също и от облеклото и от храната ... не аз мога и без къси панталони но без чехли .. не абсурд :? какво ги прихвана тия хора лятото да се потим кат мангали :? не благодаря :? Ако ще ми перат чорапите съгласна съм :D :D :D :D :razz: :razz:

:lol: :lol: :razz: :razz:

За кво всички направихте въпрос за тичането.Дадох го в смисал такъв,че няма да се предвижвам кат някоя баба в коридорите.Взимам си ги на спринт.Междучасията са достатъчно малки и без тва. [-(

bishop
09-18-2009, 21:56
Училището е създадено за хора, които ходят за да учат. А не за търчащи говеда. Като толкова ти се търчи - взимай едно стадо овце и хайде на планината. Какви хора сте само...въпреки, че си 6 клас вече се дразниш...ама ти какво искаш, като не ти се учи - ами не учи. Твоя си работа. Ама утре да не ревеш че не те взимат на работа, нали така ? А относно бюфетите - не се спазва това с пълна сила. Я виж до повечето гимназии какво става - от оградата нататък е пълно с дюнерджийници. Има и баничарници, против тях лошо нямам, но против дюнерите... :? трябва да се въведе в добавка към закона следното:
Забранява се наличието на търговски обекти, продаващи дюнери, мазни и нездравословни храни в радиус от училището от 1 км.
Трябва да се храним нормално, колкото и трудно да е...

И като в радиус от 1 километър от училището има супер маркет кво? Ще го затворят за да не продава кола ли?

Повечето от новите правила и закони са отлични като идея обаче никой не е вложил грам мисъл в това колко приложими са на практика. Аз на г-жа Фандъкова възлагах надежди щото уж нали директор била някога, ама излиза че нейния екип повтаря грешката на госдсподин Вълчев да въвежда неща, несъобразени с обстановката в и около училищата. За тия дето ще кажат че ред тр да има имам няколко въпроса:
-Кой решава дали полата на момичето Х е прекалено къса?
-Като лафката не продава кола, а на момчето Х му се пие кола, то няма ли просто да излезе от училище ид а си купи от кафенето точно срещу входа?
-Камерите не са ли в разрив със солидна част от човешките ни права? (който се интересува повече да попита гугъл ид а попрочете, тук проблемът е по скоро принципен от колкото практически но все пак)
-Какво стана с редчето ан края на бележниците в което пише че учителите нямат право да накърняват достойнството на учениците си? А не е ли двоен стандарт да има оценка поведение на учениците, но да липсва какъвто ид а било контрол над поведението на учителите?
-Колко дограми, чинове и столове можеха да се купят и колко стаид а се пребоядисат с парите които бяха изхарчени за камерите (и лаптопите на учителите, имайки предвид факта че 3ма от 12те които преподават на мен дори незнаят как да ги включат)?
-Има го и моментът със свободните часове. Предполагам вс вече сте чули, че свободни часове няма да има, а като учител отсъства ще си довлачва задника произволен дежурен човек от инспектората, нестъпвал в училище от незапомнени времена и който отгоре на всичкото хал хабер си няма кои са тези ученици, по какъв учебник учат, какво им е преподавано и дори не е сигурно че ще е по същия предмет, по който липсва учител. Това се нарича некадърно изпълнен опит за отчитане на дейност, колкото някое светилод а може да каже 'Ето, ние контролираме неконтролируемата обстановка в училищата'. Коментари?
-Последно, я се замислете, кои ще пострадат от новите правила? Точно така всички, освен тези заради които са въведени, точно както се случва с вечерния час, до сред нощ стоят същите тези, които преди стояха до 1/2/3, обаче аз ако закъснея с половин час това вече е проблем. Или може би аз греша и правилата ще се спазват най осърдно там, където са необходими?

Ся не казвам че тр да става лудница, 11 клас съм, дразня се като постоянно ме препъват 5токласниците в мойта смяна и препускат като коне наоколо, обаче поне правилата да бяха изготвени кадърно.

Не смятам, че пикльовци като нас могат да си търсят правата. Непълнолетен си, както и аз, както и повечето ученици в България. Пък и да ги потърсиш- файда нулева.
Идеята на цялата тая история е да научат такива като автора на елементарна култура, защото те 1 че нямат възпитание, 2 че са адски мързеливи, 3 че за тях няма такива неща като благоприличие примерно... Както разбра, авторът се интересува от тичане по коридорите и зверене на даскалите.. А да не говорим за отвратителния му правопис, което показва, че още от втори клас Въпросният се занимава с тези изключително важни дейности, изискващи невероятна интелигентност и изобретателност... (бюфетовете :lol: )
Верно, всичката тая работа е закъсняла с поне 5- 6 години и полза от нея надали ще има. Ама важното е, че се усетиха че всичко ни куца.. .

ОО, права имаме по конституция и по огромен набор международни закони. Това го споменах, както вече отбелязах, заради принципа, а не защото камерите с нещо ми пречат. За мен е проблем не толкова че са решили да вкарват дисциплина по училищата, а че не го правят като хората, щото ми се върти мисълта че в крайна сметка всичко което ще стане ще бъде дисциплиираните да бъдат изтормозени допълнително. И не можеш да не се съгласиш с мен.

ExtrAc7
09-18-2009, 22:12
Стана ебати казармата ...

UnABooMBeR
09-18-2009, 22:49
Малко е ,трябва още да затегнат.То си го просят всички,какво очакват да отиват на училище е така заради идеята или просто защотото им е скучно вкъщи.Сега искренно се надявам да се спазват правилата ,защотото положението е много зле навсякъде!НЯма първа немска нема 1 АЕГ няма нищо ,навсякъде от 1400 ученика примерно 1000 са там само за бройка и пречат на другите,затова според мен трябва мерките да се затегнат още повече (въпреки че не ми харесва работата с камерите и така нататък е за наше добро).

fashion4etyy
09-18-2009, 22:50
И аз съм Против! Ама ти ако си 97ма нистина свиквай от сега :D
щото тея правила поне за мен няма да важат...скоро завършвам :grin: :D 8)

bathory
09-18-2009, 22:57
Затворниците имат повече права от нас.. :?

Tempest
09-18-2009, 23:02
Училището е създадено за хора, които ходят за да учат. А не за търчащи говеда. Като толкова ти се търчи - взимай едно стадо овце и хайде на планината. Какви хора сте само...въпреки, че си 6 клас вече се дразниш...ама ти какво искаш, като не ти се учи - ами не учи. Твоя си работа. Ама утре да не ревеш че не те взимат на работа, нали така ? А относно бюфетите - не се спазва това с пълна сила. Я виж до повечето гимназии какво става - от оградата нататък е пълно с дюнерджийници. Има и баничарници, против тях лошо нямам, но против дюнерите... :? трябва да се въведе в добавка към закона следното:
Забранява се наличието на търговски обекти, продаващи дюнери, мазни и нездравословни храни в радиус от училището от 1 км.
Трябва да се храним нормално, колкото и трудно да е...

интересно, в моя град няма да има баничарници и дюнери... ИЗОБЩО! Аман от логики и недообмислени предложения... виждаме сами докъде доведоха :) относно великите творения на Фандъкова... засега наредбите не ми влияят, макар да забраняват изцяло стила ми на обличане... никой нищо не ми казва, минавам покрай камерите с мазен чипс в ръка - пак никаква реакция, ходя с метълска тениска и смъкнати панталони - никаква реакция... дори учителите не го забелязват, хм, интересно ЗАЩО ЛИ?! :razz:


bathory - не е вярно... те поне имат ток по оградите, ние нямаме :(

ecstazy
09-19-2009, 17:50
3.3. да не се явяват с опасни обувки ( токчета ) :razz: :razz: :razz: :lol:
ОПАСНИ?! :shock: мдам ОПАСНИ !! :lol:

blackphobia
09-20-2009, 09:59
Който каквото ще да си приказва.И мен ме хвана яд на новите там закони.Сори ама някои от нещата са направо абсурдни.