PDA

View Full Version : При секс без презерватив?



skalata45
09-18-2009, 12:55
значи чух неква версия че примерно като си го правил веднъж без презерватив и си свършил извун момичето смисъл избърсал си се от сперамата и сичко е точно и примерно същата вечер искате да правите секс още веднъж ми казаха че било оставао сперма след първия път и имало шанс от забременяване ВАПРОСА МИ Е ИМА ЛИ ТАКОВА НЕЩО КАТО ОСТАНАЛА СПЕРМА ?

buzka
09-18-2009, 12:59
разбира се че има даже маи до 12 часа след 1вото изпразване.

skalata45
09-18-2009, 13:02
а има ли опасност момичето да забременее толкова ли много остава и как остава като се пак и до тоалетна се ходи ала бала

t0d1t0
09-18-2009, 13:04
много и разбирате :lol: Да има сперма , в топките ти :lol:
ти нали отиваш да пикаш? Е ти ще изместиш останалата сперма в члена.
Нали ще се изкъпеш или поне измиеш? Тогава ползвай сапун и нямаш проблеми.
бъти и темата ... То от въздуха вече се забременява бе , не знаете ли? :razz:

Значи , ако ще го правите без презерватив е същата работа. Правите си 1вия тек и после отиваш и се изпикаваш , миеш се добре със съпун и си готов за 2рия път ;)

skalata45
09-18-2009, 13:06
епа и на мене ми се струва тъпо че може да остане ама реших да питам се пак :D

buzka
09-18-2009, 13:11
сперма остава по каналите :-D пикочният мехур няма нищо общо.Ако искаш пикаи и 20 пъти.Ако не вярваш пробваи ма си купи и бебешка количка :grin: :D :D :D

Ico_
09-18-2009, 13:16
епа и на мене ми се струва тъпо че може да остане ама реших да питам се пак :D
Вярно е.Всъщност, това е много сигурен начин да направиш белята, ако сте случили на момент.Проблема се решава с пикаене.Защото buzko, тя пикнята не излиза от пикочния мехур, а от каналите ;)
И все пак, не забравяй, че при секс без презерватив, има и много други опасности.

t0d1t0
09-18-2009, 14:06
НЕ Е ИСТИНА КОЛКО СИ ТЪПА, ПРОСТОО...
Като не разбираш, замълчи си. :lol: :lol:
остави децата да се радват :lol: Къде чули нещо , къде видяли... И най-накрая - НИЩО НЕ РАЗБРАЛИ! :lol:

ExtrAc7
09-18-2009, 14:20
много и разбирате :lol: Да има сперма , в топките ти :lol:
ти нали отиваш да пикаш? Е ти ще изместиш останалата сперма в члена.
Нали ще се изкъпеш или поне измиеш? Тогава ползвай сапун и нямаш проблеми.
бъти и темата ... То от въздуха вече се забременява бе , не знаете ли? :razz:

Значи , ако ще го правите без презерватив е същата работа. Правите си 1вия тек и после отиваш и се изпикаваш , миеш се добре със съпун и си готов за 2рия път ;)

Той попита ако се е избърсал само :)

Преди втори тек се изпикаите и се измийте хубаво защото да остава ти сперма и по каналчетата а може и по главичката ако само се забършете :) ! :)

t0d1t0
09-18-2009, 14:34
е да , ама ако се е избърсал , но и казва , че дали може да го правят чаааааааааааааааааааааааа ак вечерта 8-)

xRoSHaVx
09-18-2009, 14:37
чел съм че дори да свърши извън вагинапа има шанс макар и малак да забременее поне така съм чел колко е вярно нз 8) 8) 8)

glamouros
09-18-2009, 15:52
Знаеш ли какво? СЛАГАЙ КАПУТ ВИНАГИ ЧЕ ОТ ТОЛКО МИСЛЕНЕ НА МЕНЕ ПОНЕ ЩЕ МИ СЕ ОТЩЕ ДА СЕ ЧУКАМ!!!!!!!!!!!

plum
09-18-2009, 16:09
Смешните мнения на някой индивиди ме накара да си направя регистрация.Значи по темата да има опасност дори и след няколко часа, накарай го да се изпикае и скачайте в леглото веднага ако искате :grin:

ImmortalTechnique
09-18-2009, 17:30
На мен пък смешните паранои на някои други индивиди дето си мислят, че се забременява едва ли не от въздуха, също много ме дразнят, но как да му го обясниш на някой 14 годишен. Лошото е, че първо се ебат, после питат, вместо обратното.

MaLkaTa_LaDy
09-18-2009, 17:47
чел съм че дори да свърши извън вагинапа има шанс макар и малак да забременее поне така съм чел колко е вярно нз 8) 8) 8)
Абсолятно вярно! И това не е за подценяване.
Иначе каналите по които излиза спермата и тези на урината в крайната си част съвпадат. Пф... :?

xRoSHaVx
09-18-2009, 18:05
чел съм че дори да свърши извън вагинапа има шанс макар и малак да забременее поне така съм чел колко е вярно нз 8) 8) 8)
Абсолятно вярно! И това не е за подценяване.
Иначе каналите по които излиза спермата и тези на урината в крайната си част съвпадат. Пф... :?
може да се забременее дора ако е свуршил извън теб поради предеякулационната течност, която отделя ето http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=281492 четете 8) 8) :? :?

travmiriaN
09-18-2009, 18:08
абе няма може неможе , ако не искате бебе ползвайте презерватив .!. :-)

xRoSHaVx
09-18-2009, 18:10
абе няма може неможе , ако не искате бебе ползвайте презерватив .!. :-)

прав си :smt041 :!: :!: :!: =;

Hilary_
09-18-2009, 20:47
.. а защо просто не ползвате презервативи?? :-|

MaryPebals
09-18-2009, 20:49
значи чух неква версия че примерно като си го правил веднъж без презерватив и си свършил извун момичето смисъл избърсал си се от сперамата и сичко е точно и примерно същата вечер искате да правите секс още веднъж ми казаха че било оставао сперма след първия път и имало шанс от забременяване ВАПРОСА МИ Е ИМА ЛИ ТАКОВА НЕЩО КАТО ОСТАНАЛА СПЕРМА ?

Няма никаква опасност да забременееш ако питаш това!Пък и няма разлика ако го е правил с презерватив по тая твоята логика.Презерватива да не би да изсмуква всичката сперма...!!!!!!

t0d1t0
09-18-2009, 20:58
не ползваме презервативи защото приятелите/приятелките ни не са спинозни , а и ако е за бременност то си има други решения 8)