PDA

View Full Version : Тема за НОРМАЛНИ хора, не за``ШОЛЬОВЦИ`` :)



diksi
09-18-2009, 13:37
НЯКОИ ВЪПРОСЧЕТА... и ЕДИН ПРОБЛЕМ, КОЙТО СЕ ПРАВИМ, ЧЕ НЕ ЗАБЕЛЯЗВАМЕ

Чудно ми е, защо всеки "по-умен" ученик лъже, че не ходи на уроци, а пък иначе си скъсва дупето от ходене на какви ли не работи. Тъпо е, някак си много им се дразня на такива, а от моя клас всички викат НЕ, ама в петък след обяд ВИНАГИ имат работа.. Другото което е: Вие криете ли, че ходите на уроци? Ако Да....ЗАЩО? Интересно ми е 8-) А ако не ходите пак ЗАЩО ? :D


И едно друго, от кои хора сте, от тези които обичат училището, или от тези които го ненавиждат? Иска ли Ви се да сте в "по - умен" дисциплиниран клас, или за Вас това е "тъпотия" ? А случвало ли Ви се е да кажете, например, че не ви се ходи на "даскало" само и само да не ви помислят за "зубар"?

Питам ви всичко това защото познавам такива хора, които иначе са свестни, но го крият за да не се "злепоставят".

Според мен, това е доста голям проблем и ако има такива хора тука, искам да ви кажа : Не се косете от мързеливите ви съученици, вие се старайте и го показвайте :)

Lucho
09-18-2009, 13:39
Изкарах си изпитите след 7 клас благодарение на книжките на Стандарт.Аз имах 3.70, говедата с уориците - 3.71 :razz:

diksi
09-18-2009, 13:42
Аз пък мога да ти кажа, че повечето ходели на уроци, изкарват около 5-6 по БЕЛ и 4-5 по МАТ :D Виж сега ако си си умен толкова че да закрепиш 4ка и не искащ повече... Да, разбирам.

Lucho
09-18-2009, 13:51
Без частни уроци изкарах 5.143 по БЕЛ ! :)

diksi
09-18-2009, 13:54
Значи наистина ти върви БЕЛ.. И аз на пробни тестове за след седми клас някъде там докарвам... По математика според мен е малко по-трудно... :)

Lucho
09-18-2009, 14:00
Значи наистина ти върви БЕЛ.. И аз на пробни тестове за след седми клас някъде там докарвам... По математика според мен е малко по-трудно... :)
Винаги е било така. Въпреки че БЕЛ ми върви съм в математическо училище, не ме бърка чак толкова, но когато кандидатстваш, трябва да помислиш, а не като мен - секундата преди да дам листа с желанията реорганизирах написаните специалности :)

d00d
09-18-2009, 14:00
Не съм зубар. Няма смисъл да уча нещо което няма да ми трябва или нещо което не разбирам и не ми е интересно само за добрата оценка.
Уча само материала, който може да ми потрябва за в бъдеще. А останалото което наистина ще ми трябва си го уча в къщи .

diksi
09-18-2009, 14:10
Ами не знам в днешно време не става само с това което ще ти трябва в бъдеще, или поне не става ако искаш например като мен да станеш архитект и да влезнеш във ВИАЗ, например. Не, там трябва и оценките да летят нагоре.. СЕЩАШ СЕ

d00d
09-18-2009, 14:12
Ами не знам в днешно време не става само с това което ще ти трябва в бъдеще, или поне не става ако искаш например като мен да станеш архитект и да влезнеш във ВИАЗ, например. Не, там трябва и оценките да летят нагоре.. СЕЩАШ СЕ
Трябва ли ти химия?
Или биология може би?
Етика, право?

diksi
09-18-2009, 14:17
Както и да е :D То па може да реша да правя атомни бомби :D

ThePowerOfLove
09-18-2009, 14:20
Аз пък не съм крила, че съм ходила на уроци. Не е нещо "срамно" ;) На другия въпрос - Да, иска ми се да съм в по-дисциплиниран клас. Винаги казвам, че не ми се ходи на даскало, и винаги е вярно ;) 8-)

Tempest
09-18-2009, 14:30
Не съм зубар. Няма смисъл да уча нещо което няма да ми трябва или нещо което не разбирам и не ми е интересно само за добрата оценка.
Уча само материала, който може да ми потрябва за в бъдеще. А останалото което наистина ще ми трябва си го уча в къщи .

брао брат, евала!

Аз, с риск да повторя d00d, уча само каквото ще ми трябва в бъдеще.. и наблягам на специалните предмети, както и на общите, от които имам реална полза в бъдещето си :)

Mar7i
09-18-2009, 16:04
Никога не съм ходила на уроци, дори за изпитите се готвех сама в къщи и наистина изкарах по-високи оценки от хора които всяка година ходеха на уроци. И да искам да съм в по-дисцлипиниран клас.Никога немога да случа на хора, на които им пука за бъдещето и за това с какво ще се занимават занапред.Винаги когато съм казвала, че не ми се ходи на даскало, което се случва често, е било истина.Ама няма на къде 8-)

diksi
09-18-2009, 16:19
И аз искам малко по - спокоен клас, то в нашия е лудница чупят се дъски върху чиновете, непрекъснато някъде шуми, бучи , бръмчи нещо.. И системни момичета пищят без причина :o Тази година е по-спокойно :-o Само дето по химия и биология... :?

YouCantStopMe
09-18-2009, 16:26
М,никога не съм ходила на уроци.
Задължително ли е добрите ученици да ходят?
Та.. както и да е.
Не мисля,че ако ходя,ще крия това,защото.. то не е срамно.НЯМА защо да крия.. Аз отивам там да се уча,съвсем нормално си е. :-o
Миналата година е имало някакви подмятания от типа на 'зубар',защото си учех както трябва за изпитите..а то явно в моя клас просто не се приемаше това.
Относно за дисциплината-В новия ми клас се спазва много добра дисциплина,смея да твърдя,по-добра отколкото в предишния.
Пък и сега...просто не можем да си позволим лоша дисциплина,че с тия учителииии...

faststep
09-18-2009, 17:11
Изкарах 5,60 по БЕЛ и 5,25 по математика, без да съм ходил на частни. 8)

Bee
09-18-2009, 17:32
Никога не съм лъгала, че не отварям учебник вкъщи, просто като ме питат - отговарям. На уроци съм ходила около 1 месец по математика, шото си мислех, че теста ше бъде нещо непосилно за мен, и от никого не съм крила. А откога е задължително умните ученици да ходят на уроци, някои просто са умни.. Другите просто завиждат и такам..

Обичам училището, там са всичките ми приятели, въпреки че в момента съм с нови хора около себе си, но пак ми харесва, забавно ми е, интересно е.. запознанства, ала-бала. И без това старото си училище го научих наизуст, сега започваме с новото 8-)

Всеки клас е уникален с нещо. Не знам, харесва ми, не са затворени, забавно ми е с тях, пада голяма лиготия 8-)

Никога не лъжа, за да бъда такава, каквато искат хората. Понякога наистина не ми се ходи на училище, понякога имам голямо желание. Всеки път е различно, не виждам защо да лъжа, данък обществено мнение и то на дрисльовци, които хабер си нямат за кво изобщо влизат в часовете, не плащам. Никога не ми е пукало кво мислят хора, които едва познавам, за мен. Тва да криеш собственото си АЗ правят хората с ниско самочувствие. И аз познавам такива и наистина адски ми е любопитно защо просто не се покажат на другите в собствената си светлина. Такива, каквито са всъщност ТЕ, за какъв чеп ти е да се правиш на някой друг? Ако не те уважават такъв, какъвто си.. не знам, нямаш работа при такива хора.

ifilin4ica
09-18-2009, 17:40
На уроци съм ходила само по български преди година - две за изпита след 7-ми клас и мисля, че си заслужаваше, защото изкарах 5,893 , а по математика 5,00 без уроци. Според мен няма нищо срамно да си кажеш, че ходиш при учител, все пак понякога се налага

bloodyF
09-18-2009, 18:53
мен пък ми е яко да кажа че ходя на еди-кво-си :lol:
иначе не уча кой знай колко ,и всеки го знае..затва няа кво ново да научат..е виж ,ако почна да уча ше им кажа...зася съм решила да уча месец и нещо (до екскурзията) обаче никой не ми вярва :( :(

MimOSiNitY
09-18-2009, 23:48
Защо пък да лъжат? Аз завърших 7 клас с 6.00 без да ходя на уроци по български и математика,защото не разполагах с достатъчно време (тогава ходих на уроци по испански и немски).
Не съм зубарка,просто слушах внимателно даскалите и половината урок вече го знаех 8-)

TheHellion
09-19-2009, 07:07
bez nikakvi uroci imam 5.6 po bel i 4.1 po mat :)

sry ama nemam kirilica

ps na drug komp sum za malko nqma da q durpam

ps neznam koi buton e za zapetaikite xD

RememberxMe
09-19-2009, 10:18
Еми аз не ходя на уроци ,но мисля тази година да тръгна на уроци по Математика.. Още не се знае де ,но го обмислям.. ММ в моя клас ако някой ходи на някакви уроци си казва ,не ми се е случвало някой да каже ,че не ходи и в същото време след даскало да е там.. Ето примерно най-голямите отличнички по Английски ни казаха ,че ходят на уроци в Училища Европа и затова са толкова добри.. И според мен не е нужно да ходиш на уроци за да искараш 5 или 6 по Бг.. Ако учиш в къщи водиш си редовно тетрадката и слушаш в час мноу ясно ,че няма да искараш 2! А относно тва дали ти се ходи на даскало или не.. Еми имало е дни в който много ми се ходи. Имало е и дни в който изгарям от желание да си седя вкъщи ,така че.... Не бих казала ,че обичам училището нито ,че го ненавиждам има и по приятни неща от ходенето на училище ,обаче се налага да ходя нали ? :?

clever
09-19-2009, 10:45
НЯКОИ ВЪПРОСЧЕТА...
Вие криете ли, че ходите на уроци? - не .. защо да крия ... не съм гений))Когато ми се налага ходя-съвсем нормално.
И едно друго, от кои хора сте, от тези които обичат училището, или от тези които го ненавиждат?-От хората;които обичат училището съм)
Иска ли Ви се да сте в "по - умен" дисциплиниран клас, или за Вас това е "тъпотия" ? -да хубаво би било класът ми да е по-умен и дисциплиниран))
А случвало ли Ви се е да кажете, например, че не ви се ходи на "даскало" само и само да не ви помислят за "зубар"?-не .. това би било пълна глупост да си го помисли някой ...

YouKnowImBetterThanYou
09-19-2009, 11:05
Просто никой не иска да си признае, че учи защото мисли, че ще бъде подиграван. В днешно време, за да си от "готините" трябва да си бееед ес мадафака и да демонстрираш как (уж) ти е през поялника за ученето. Ако те хванат, че случайно си пишеш домашните автоматично си зубър и подмазвач. :o

Tempest
09-19-2009, 11:23
аз от тази година започвам импровизирани уроци - майка ми е даскалка по математика и ше ме подготвя за висшо :D

casey
09-19-2009, 17:26
Само по английски ходя на уроци. Иначе нямам проблеми. Не съм натегачка, учаси в рамките на нормалното и не крия, че го правя. Например преди някоя важна контролна уча и си го признавам. Което за всички ме прави зубърка, но когато дойде контролната всички " Абе моря ти сее кажи ми кво е на 12" - пък уж не им пука колко ще изкарат. Иначе на мен не ми пречи да ми викат зубърка. Просто им казвам, че следващет път като рева, че имат 4-ка ( което се случва изключително често) аз ще се смея като побъркана :grin: :razz: :razz: :razz: и всички млъкват!

impassive7
09-19-2009, 18:11
Без НИТО ЕДИН частен урок на изпитите след 7 клас изкарах по БГ 5.732 и по математика 5.214 8) А за безмозъчните идиотчета, чиито родители хвърлят луди пари за частни уроци и вярват, че скъпоценното им детенце задължително ще излезе с налят акъл, оставам без коментар :?

diksi
09-19-2009, 18:40
Относно това за ``умните`` и уроците, имах предвид, че някои им върви и защото ходят на уроци, а го крият и се правят, че не отварят учебник, а в същото време си знаят всичко.. Аз ходя на уроци по математика защото имам чувството, че изпитите са за зверове :D Пък и госпожата ми е симпатична :)

elito0o0o0
09-19-2009, 19:24
А за безмозъчните идиотчета, чиито родители хвърлят луди пари за частни уроци и вярват, че скъпоценното им детенце задължително ще излезе с налят акъл, оставам без коментар :?
:-D :-D ти така си мислиш .. зависи при кого ходиш ;) аз за 8-те часа по БЕЛ дет съм ходила.. научих толкоз мн нещаа .. така че ;) и не съм хвърляла луди пари на вятъра .. по 8 лв беше на час .. 8х8=64 лева сичко ;);)

ПП:По БЕЛ през годината не съм учила,освен някое друго стихотворение и в последния момент преди изпитите реших ,че тряа да уча :D таа.. ходих 7 8 часа и тфа беше.. по БЕЛ на изпита имам 5-ца

ПП2: По математика съм ходила на уроци безплатно :D не мога да кажа с точност колко часа,но пак беше в последния момент :D .. btw 50% от задачите не бях и чувала за такива като тях :lol: Абе.. ии моля без нападки и т.н ;) Имам по математика 4-ка на изпита ;)
Доволна съм .. сега съм в Езикова гимназия и всичко ми е ОК ;)

Luscious_Heart
09-19-2009, 20:16
Аз ходих на уроци по БЕЛ и математика 7 клас... Общо взето, нашите искаха, защото всички други ходеха. :D И парите никога не са били проблем. Изкарах 5.87 по БЕл, 5.25 по математика... тва беше преди година-две.

diksi
09-19-2009, 21:23
При мене наще не искаха много, много! Аз настоявах.. :) Някои пък деца ходят на уроци щот е на мода :lol:

asp1r1n94
09-19-2009, 22:08
е в седми клас си ходих ,ама не по мое желание

MonSitY
09-20-2009, 08:27
амии може и да мина за зубарка,защото се интересувам от образованието си и ще не неща сядам и си уча,щот мисля,че щом ни е дадено трябва да го направя.да,ходя на уроци и да,крия го защото не ми е много приятно всеки да ме обсъжда и да казва че съм добра примерно защото ходя на уроци.това не е така,защото и без да ходя си изкарвам оценките,аз ходя за да достигна по-високо ниво.тва да го обесняваш на посредствените ученици не мерси,не е тяхна работа!!! :)

XcwetiX
09-20-2009, 09:00
Страх ме е да не прозвуча надуто,но бих казала ,че имам завидни умствени способности и не ми се е налагало от уроци или такива работи...Не се имам за "зубар" просто имам силна памет..рядко уча,но изкарвам добри оценки,защото още в час разбирам нещата..има хора на които им е нужна повече подготовка,но има ли нещо лошо в това да искаш да знаеш?Защо ако се стремиш да учиш трябва непременно да си смотан?Аз се кефя на всики хора,които имат цел в живота,а не се лигавят за да се правят на интересни..Понякога обичам да ходя на училище,понякога не ..Имало е хора,които са се опитвали да ме обидят затова ,че сам от "умните мухливци",но истината е ,че ги е яд на тях самите ,че не се справят добре..Учете хора няма нищо срамно в това да искаш да научиш нещо! :o

diksi
09-20-2009, 09:30
И азне съм закъсала, за да ходя.. Просто съм алчна за знания :razz:

courtney
09-20-2009, 09:42
diksi, и мен ме дразни този факт. Тази година попаднах в много кофти клас, където 2/3 се избиват кой ще впечатли повече учителя. Много интелигентни се пишат, с успех 6.00, а отидеш ли да го заговориш на някаква често дискутирана тема, на която се очаква да е компетентен, гледай дали някой може да ти каже нещо.
Миналата година класът ми беше подобен, само дето повече от приятелите ми бяха с мен, сега ги преместиха в друг клас и виждах какво е мнението на зубърите за нас. Някви там глупаци, които нямат цел в живота, защото не прекарват по 7-8 часа на ден да се съдират от учене и защото петък вечер са на купон или концерт. Въпреки това в края на годината имах над 5.50, как стана тоя номер? Винаги съм се карала с нашите по този повод, те винаги са искали да имам някакъв нечуван успех, а не ме слушат като им казвам, че само с него няма да ме вземат никъде. Има също толкова важни неща като спорта, извънкласните занимания, интересите.. С успех 5.50, два спорта, инструмент и още поне 2 занимания определено човек има много по-голям шанс от успех 6.00 ... и дотам.
Та както вече казах, никога не съм била спрягана за зубърка, има предмети, по които ми тряскат яко двойки, има и такива, по които съм чук. Тази година ще ходя на подготовка за сат и тойфел и не е нещо, от което да се срамувам, имам доста големи амбиции за бъдещето и почвам да работя по тях. И без това училището ми ги предлага безплатно тази година, гледам максимално да се възползвам.

xoxi
09-20-2009, 10:00
Мен никога не ме е било срам да кажа, че ходя на уроци или че не мога да изляза, защото имам да уча.
Тази година попаднах във възможно най-добрия клас (сега съм 8ми клас). Всички са разбрани, няма надменни погледи, няма завист, няма подигравки. Страшно съм доволна. Понеже сме в езикова и не е тайна, че всички сме "жадни" за знания по изучавания език.
А мнението ми за тези, които казват, че не учат, само за да се правят на готини е много отрицателно. Такъв човек просто страшно много ми пада в очите. Това показва, че се водят по "задните части" на някой си "готин", който не учи, изкарва двойки и го мислят за як. :?

diksi
09-20-2009, 18:11
courtney` Аз също спорувам две неща ходя на иконопис и национални пленери по изобразително и наще ми говорят, както ваще на тебе :D


Мен никога не ме е било срам да кажа, че ходя на уроци или че не мога да изляза, защото имам да уча.
Тази година попаднах във възможно най-добрия клас (сега съм 8ми клас). Всички са разбрани, няма надменни погледи, няма завист, няма подигравки. Страшно съм доволна. Понеже сме в езикова и не е тайна, че всички сме "жадни" за знания по изучавания език.
А мнението ми за тези, които казват, че не учат, само за да се правят на готини е много отрицателно. Такъв човек просто страшно много ми пада в очите. Това показва, че се водят по "задните части" на някой си "готин", който не учи, изкарва двойки и го мислят за як. Confused

+ 1

vampirekiss
09-20-2009, 18:49
Изкарах 5,60 по БЕЛ и 5,25 по математика, без да съм ходил на частни. 8)


Брееей!Машина си бe човек!

elito0o0o0
09-20-2009, 20:20
Изкарах 5,60 по БЕЛ и 5,25 по математика, без да съм ходил на частни. 8)


Брееей!Машина си бe човек!

+1 или е учил яко.. а може би е леко зубар :-o 8-)

swidinka93
09-20-2009, 20:34
е в седми клас си ходих ,ама не по мое желание

и аз така

Ax3
09-21-2009, 05:11
"зубар"?

OMFG :D Пише се с Ъ бе :D

И аз си уча изкарвам си 6-тиците (нищо по-ниско)
И тея от класа ми викат зубър даже, но аз не си давам толкова зор да уча, а вкъщи ми викат, че малко уча и че тия оценки нищо не значат и че трябва да седа по-малко на компа и т.н

Ax3
09-21-2009, 05:12
Изкарах 5,60 по БЕЛ и 5,25 по математика, без да съм ходил на частни. 8)


Брееей!Машина си бe човек!

+1 или е учил яко.. а може би е леко зубар :-o 8-)

Ми иди го изпитай... (не знаете на какво викате зубар)

simba007
09-21-2009, 06:46
Да споделя и моето мнение...Имам се за умна и интелигентна,когато бях 7клас сама си учих не съм ходела на уроци.Сега съм 12клас и ще ходя на уроци,за да се подготвя за матурата по бел,за другата ми матура ще се готвя сама.Нямам се забар,но си имам хубави оценки.А за хората които ходат на уроци,може да не са разбрали нещо в час или де да знам и за тва да ходат.Това дали ще ходиш на уроци или не си е лично прави и избор :) :) :)

thedarkkiss
09-21-2009, 09:40
Не ходя на никакви извънкласни дейности.Стига ми даскалото.От класа ми има много такива каквито ги описваш,правят се на гъзари,не учат уж а си скъсват дупенцето от ходене по различни дейности..

sunity06
09-21-2009, 09:57
Кви уроци :shock: айде у лево :lol: Спомням си за изпитите след 7ми клас никък не си давах зор (не, че сега си давам :lol: ) :) и пак имах по-високи оценки от тия дето си скъсаха задниците от учене...

lolichkazdro4oholichka
09-21-2009, 10:34
пффф и в 7 клас и сегаа не уча многоо много .. изкарвам си 5 и 6 ей така :D :D :D :D и се води че тряяя съм умна щот съм в НПМГ :lol: :lol: :lol: :lol:

MoonFruit
09-21-2009, 11:19
Не съм зубар. Няма смисъл да уча нещо което няма да ми трябва или нещо което не разбирам и не ми е интересно само за добрата оценка.
Уча само материала, който може да ми потрябва за в бъдеще. А останалото което наистина ще ми трябва си го уча в къщи .

брао брат, евала!

Аз, с риск да повторя d00d, уча само каквото ще ми трябва в бъдеще.. и наблягам на специалните предмети, както и на общите, от които имам реална полза в бъдещето си :) Ай кфо се праиш и ти....сякаш нямаш 6 по всичко :D :D . БТВ не се сърди за дет малко така те резнах...

Hilary_
09-22-2009, 10:23
Чудно ми е, защо всеки "по-умен" ученик лъже, че не ходи на уроци, а пък иначе си скъсва дупето от ходене на какви ли не работи.

Защото сега е по - важно да си "готин" пред другите и всеки живее за мнението на останалите .. :?

Вие криете ли, че ходите на уроци?
Ходих преди .. после спрях сега сигурно пак ще почвам .. но не съм криела .. :? :?

от кои хора сте, от тези които обичат училището, или от тези които го ненавиждат?
обичам си училището .. мразя учениците ... :?

Иска ли Ви се да сте в "по - умен" дисциплиниран клас, или за Вас това е "тъпотия" ?
без значение в какъв клас съм .. :? а сегашния е истински кокошарник ... :D :D

А случвало ли Ви се е да кажете, например, че не ви се ходи на "даскало" само и само да не ви помислят за "зубар"?
Казвала съм ог по други причини .. но за това не се бях сетила .. :D

gret4ety
09-22-2009, 13:24
А ти откъде знаеш че ходят на уроци апък се крият :)
Аз не съм ходила на уроци, просто внимавам в час :-D и то ми е достатъчно.
Аз не обичам да ходя на даскало само когато имам нещо друго да правя даскало
8-)
Ем моя клас е възможно най дисциплинирания в даскало. Сички си седат по чиновете и мълчът, а кат дойдат мои фр от др клас и става на кръчма
А случвало ли Ви се е да кажете, например, че не ви се ходи на "даскало" само и само да не ви помислят за "зубар"?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Ти сигурно си го казвала много пъти като гледам. Мен по принцип не ми се ходи на даскало. и нз що го пи6е6 в кавички "даскало" :lol: :lol: :lol:

sladkish_14
09-22-2009, 13:40
1.Чудно ми е, защо всеки "по-умен" ученик лъже, че не ходи на уроци?

2.Викат НЕ, ама в петък след обяд ВИНАГИ имат работа..

3.Другото което е: Вие криете ли, че ходите на уроци?
Интересно ми е 8-) А ако не ходите пак ЗАЩО ? :D

4.И едно друго, от кои хора сте, от тези които обичат училището, или от тези които го ненавиждат?

5.Иска ли Ви се да сте в "по - умен" дисциплиниран клас, или за Вас това е "тъпотия" ? А случвало ли Ви се е да кажете, например, че не ви се ходи на "даскало" само и само да не ви помислят за "зубар"?




1.От къде си толкова сигурна , че всички ходят на уроци ?! + това ако е умен няма защо да ходи на уроци , по - скоро глупавите правят това ;)

2.Това , че в петък следобяд някой не иска да излезе с тебе , не значи , че е на уроци ! Може да има домакинста работа , да ходи на гости или да има такива.

3.Не , не крия , защото не ходя на уроци , а когато съм го правила съм си казвала.Защо не ходя ли - защото по - горе казах уроците не са за умните , а за глупавите деца .. И аз съм ходила , защото по математика не чаткам нищо , ако разбирах математика нямаше да ида на уроци , което потвърждава мнението ми , че само тъпите ходят !

4.АЗ съм от тези който еднакво обичат и ненавиждат училището.Като всички нормални обичам веселието и приятелите , ненавиждам дългите домашни и страшните изпитвания при някой учители ;)

5.Така не е нужно да си в клас със зубари за да си умен и ти,, Ако имаш дадени заложби по който и да е предмет и с лудницата да учиш пак ще се докажеш и покажеш .. А последния въпрос е прекалено глупав . На 12 ли си ? Защото от всички тези въпроси предполагам , че си 14 годишна зубарка без приятели , която се дразни , че само тя си признава , че ходи на уроци ;)?

ELS0N
09-22-2009, 14:56
Не съм ходил никога на уроци...! Винаги съм завършвал прилично (прилично не ви говора 6) Тези дето викат завършил-завършила съм с 6.00 ама не съм зубар... абе айде моля ви се... някой ще ми завърши с 6.00 и ще ми вика че не е зубар.. да бе ! Учете по каквото ще ви трябва за напред ! Като гледам някой какво пишат ами вие незнам как ви е минало детството.. Като постояно учите след даскало преди даскало на уроци ехе...

diksi
09-22-2009, 19:59
1.Чудно ми е, защо всеки "по-умен" ученик лъже, че не ходи на уроци?

2.Викат НЕ, ама в петък след обяд ВИНАГИ имат работа..

3.Другото което е: Вие криете ли, че ходите на уроци?
Интересно ми е 8-) А ако не ходите пак ЗАЩО ? :D

4.И едно друго, от кои хора сте, от тези които обичат училището, или от тези които го ненавиждат?

5.Иска ли Ви се да сте в "по - умен" дисциплиниран клас, или за Вас това е "тъпотия" ? А случвало ли Ви се е да кажете, например, че не ви се ходи на "даскало" само и само да не ви помислят за "зубар"?




1.От къде си толкова сигурна , че всички ходят на уроци ?! + това ако е умен няма защо да ходи на уроци , по - скоро глупавите правят това ;)

2.Това , че в петък следобяд някой не иска да излезе с тебе , не значи , че е на уроци ! Може да има домакинста работа , да ходи на гости или да има такива.

3.Не , не крия , защото не ходя на уроци , а когато съм го правила съм си казвала.Защо не ходя ли - защото по - горе казах уроците не са за умните , а за глупавите деца .. И аз съм ходила , защото по математика не чаткам нищо , ако разбирах математика нямаше да ида на уроци , което потвърждава мнението ми , че само тъпите ходят !

4.АЗ съм от тези който еднакво обичат и ненавиждат училището.Като всички нормални обичам веселието и приятелите , ненавиждам дългите домашни и страшните изпитвания при някой учители ;)

5.Така не е нужно да си в клас със зубари за да си умен и ти,, Ако имаш дадени заложби по който и да е предмет и с лудницата да учиш пак ще се докажеш и покажеш .. А последния въпрос е прекалено глупав . На 12 ли си ? Защото от всички тези въпроси предполагам , че си 14 годишна зубарка без приятели , която се дразни , че само тя си признава , че ходи на уроци ;)?

1. Значи през ваканцията, излизахме по всяко време, а като почнахме училище например една фр, от 2 до 3 не може... Питам ли я на уроци ли ходи, тя сменя темата...

2. --

3. Може да си умен, и да си чаткаш материала в училище, но да искаш повече.. Не е ли истина, че уроците могат да ти го осигурят, пък и на мене ми е по-лесно, защото това, което взимаме аз вече го знам и го затвърждавам...

4. Аз ненавиждам гигантските контролни по география и писмените по история :) Обичам междучасията и новите неща..

5. на 13 и нещо съм, както искаш ме разбирай аз лично мисля, че зубър е човек, който не разбира нещата и затова ги наизустява, а не като мене да знае много неща без чак толкова усилия... Имам мнооого познати и около 5 истински приятели..

ПС- Недей се прави изводи за хора, с които не си говорила лично :)

Айде чао, почна ми филма :P

Vincitore
09-22-2009, 20:25
Най ми е смешно като кажат :
- НЕЕЕЕЕЕ въобще не съм учила - а после получават 6 :D :D

ValzZi
09-22-2009, 20:30
абсолютно . когато бях 7ми клас си ходех на уроци и не съм лъгала за тва , изкарах си оценките които исках и не ми пуууука !!

tanch3t093
09-22-2009, 22:26
Никога не съм ходила на уроци. Имала съм си проблеми по математика, но не съм ходила по простата причина, че ако се напрегна малко и ако попитам госпожата да ми ги обясни - ще ми се изясни всичко! А относно въпроса дали обичам училището .. Да, обичам си училището, обичам си и съучениците, и ми е кеф да ходя на училище. Сега всички ще ме помислит за някаква зубърка, даже оценките са ми в окаяно състояние. Но да лъжа, че не ми се ходи, при положение, че е обратното, за да не ме мислят другите за зубър - според мен е адски тъпо :?

Tempest
09-23-2009, 05:45
Най ми е смешно като кажат :
- НЕЕЕЕЕЕ въобще не съм учила - а после получават 6 :D :D

аз пък си умирам от смях като кажа на даскалката, че не съм бутвал и тя ми напише 6, щото казвам всичко, дето ме е питала :D

Jumbie483
09-23-2009, 05:51
^^ А аз как се дразня, като почнат всички да викат "Аууу аз сигурно ще имам двойка, леле-леле нищо незнам, ау ужас.."
И после - ХОП шестица :D

Tempest
09-23-2009, 05:57
е.. аз сериозно и искрено мога да се похваля с нито един бутнат учебник през учебната 2008/2009 и годишна оценка 5,72 ;) всичко е от часовете кво съм чул и от качеството на пищовите :D

Jumbie483
09-23-2009, 08:46
е.. аз сериозно и искрено мога да се похваля с нито един бутнат учебник през учебната 2008/2009 и годишна оценка 5,72 ;) всичко е от часовете кво съм чул и от качеството на пищовите :D

а като дойде време за контролно или някакъв тест, почваш ли да се оплакваш, че нямаш представа за какво става въпрос и че си сигурен, че ще имаш двойка ? 8-)

diksi
09-23-2009, 12:47
е.. аз сериозно и искрено мога да се похваля с нито един бутнат учебник през учебната 2008/2009 и годишна оценка 5,72 ;) всичко е от часовете кво съм чул и от качеството на пищовите :D

а като дойде време за контролно или някакъв тест, почваш ли да се оплакваш, че нямаш представа за какво става въпрос и че си сигурен, че ще имаш двойка ? 8-)

Според мен, едва ли.. То като ползваш пищов си сигурен колко ще изкараш (разбира се ако найстина пищовите са му ``качествени`` :D )
Освен, ако в последствие не се е усетила учителката... :D

Jumbie483
09-23-2009, 16:16
Да де, ама мисълта ми е, че ако се оплаква така и после хоп отличната оценка, това дразни много..
Иначе ако си мълчи и си изкарва шестиците няма проблем.
Мен лично много ме дразнят такива, които търсят внимание от другите и си просят добра дума.
В моя клас има няколко отличнички, които преди всяко контролно започват "ауу сега ще имам двойкааааа" и другите като някакво стадо "спокойно беееее, ще имаш шеееест" :D

Tempest
09-23-2009, 16:45
е.. аз сериозно и искрено мога да се похваля с нито един бутнат учебник през учебната 2008/2009 и годишна оценка 5,72 ;) всичко е от часовете кво съм чул и от качеството на пищовите :D

а като дойде време за контролно или някакъв тест, почваш ли да се оплакваш, че нямаш представа за какво става въпрос и че си сигурен, че ще имаш двойка ? 8-)

не се оплаквам, думите ми най-често са "ше видим какъв ми е късмета" :D

lisi4ety
09-23-2009, 17:47
НЯКОИ ВЪПРОСЧЕТА... и ЕДИН ПРОБЛЕМ, КОЙТО СЕ ПРАВИМ, ЧЕ НЕ ЗАБЕЛЯЗВАМЕ

Чудно ми е, защо всеки "по-умен" ученик лъже, че не ходи на уроци, а пък иначе си скъсва дупето от ходене на какви ли не работи. Тъпо е, някак си много им се дразня на такива, а от моя клас всички викат НЕ, ама в петък след обяд ВИНАГИ имат работа.. Другото което е: Вие криете ли, че ходите на уроци? Ако Да....ЗАЩО? Интересно ми е 8-) А ако не ходите пак ЗАЩО ? :D


И едно друго, от кои хора сте, от тези които обичат училището, или от тези които го ненавиждат? Иска ли Ви се да сте в "по - умен" дисциплиниран клас, или за Вас това е "тъпотия" ? А случвало ли Ви се е да кажете, например, че не ви се ходи на "даскало" само и само да не ви помислят за "зубар"?

Питам ви всичко това защото познавам такива хора, които иначе са свестни, но го крият за да не се "злепоставят".

Според мен, това е доста голям проблем и ако има такива хора тука, искам да ви кажа : Не се косете от мързеливите ви съученици, вие се старайте и го показвайте :)

Да бе, тва ако е проблем - аз съм Елвис Пресли. Никакъв проблем не е това. Това е проблем само ако си някакъв супер повърхностен, който се прави на изключително умен и разбиращ, за да впечатлява дечицата по форумите..

По темата - първо не, не ходя на уроци. Разбирам си достатъчно и без тях.
Аз съм от тези, които НЕ обичат училището. Не го ненавиждам, просто има и по-забавни неща от това да правиш контролни и да бъдеш изпитван, right?
Класа ми е супер як, има ги и тъпи, и умни - абсолютно нормален клас.

cherrygloss
09-23-2009, 18:12
Аз лично не крия, че ходя на уроци,изкарах 4.511 по Мат и 5.589 по Бел ... За училището не го мразя ,ама не ми е от любимите занимания.Пък иначе си уча имам си добри оценки :D :P

Shinah
09-24-2009, 12:37
Хъм, аз съм по-голяма, сега ще съм девети клас.
В седми ходех на курсове в огромни групи - по 25 човека. Изкарах адски добри оценки - няма да ги споменавам, с цел запазване на анонимността. Но да кажем, че резултатът ми стигаше за приемане в кое да е училище. javascript:emoticon(':wink:')

Чак да обичам, не, но харесвам училището и не обичам да съм във ваканция повече от месец. Омръзва ми... и не, не съм луда.

diksi
09-24-2009, 16:52
На мене не ми омръзва ваканцията докато не мине август, 14 дена адски ми се ходи и на 15 много ме мързи :neutral: После вече се свиква.. :D
Леле са с тия входни... :D Сега не ми се иска да съм почвала.. 8-)

Jumbie483
09-24-2009, 19:22
МолИм ви се.. 8-)
Единственото предимство на ваканцията е свободното време. Иначе е пълна тъпня.

S0nia
09-25-2009, 10:52
ако човек слуша в час не са му нужни частни уроци :)

snufff
09-25-2009, 18:23
ходИла съм и не крия..че кво срамно има?!

diksi
09-27-2009, 20:50
Именно~! А между другото вече ходя па уроци по математика и е мноого по-лесно с един два урока напред съм и имам повече свободно време, вместо да уча с часове :0

bori96
09-28-2009, 17:00
Ходя на уроци и не го крия, защото наистина е тъпо. То се разбира като започнеш да изкарваш по-високи оценки през годината, най-малкото.

Не мога да кажа "Да, обичам училище!" или "Не, мразя училище!". В някакво средно положение съм - нито мразя да ходя, но и не ми е от най-любимите места.

Три години съм вече в олигофренски клас и нямам търпение да се преместа в дисциплиниран

Колкото до "зубъра" не съм зубър (не зубря, а УЧА), а и не ми дреме кой какво ще каже, ама ни най-малко, така че винаги казвам каквото мисля. НЕ СЪМ казвала, че не ми се ходи на училище, за да не ме помилят за зубър.

LoveRetroMusic
09-28-2009, 17:02
Аз не съм ходила до сега, ама май ще тръгвам на английски, че искам да го науча добре. :-o

desitoyoy
10-03-2009, 19:35
ами аз попринцип се славя като "умна" ама хич не си късам задника от учене. Примерно мога да си науча по всичко за 30 минути... Ходя на английски ама и за там не се старая много а имам най-високи резултати в групата. Човек може да си изкарва оценките с ум, а не с учене (зубрене имам в предвид) Не се надувам ама не се напрягам да уча и не съм и лъгала за това колко съм учила

charmy
10-03-2009, 20:41
Ходя по някой път на математика (9 клас съм).Често казвам,че не ми се ходи на даскало,ам не за да не ме мислят другите за зубър,а защото наистина го мисля!Не мразя даскало,но не го и обичам, с една дума се ми е тая.Не зубря,уча,всяка година свършвам с 6,00.И така... :)

charmy
10-03-2009, 20:42
Аааааа и класа ми е ненормален :grin: :grin: :grin:

Unendlich
10-04-2009, 13:21
Да, ходя на уроци по немски (от миналата година, сега съм 9-ти клас). Ходя, защото съм в ЕГ и паралелката ми е такава, обучението по езика е засилено, а ми е мерак да го науча както трябва и смятам, че се справям доста добре. :) Не крия, че ходя на уроци като ме попитат - защо да крия ? Няма нищо срамно в това да ходи някой на уроци. ::: Колкото в училище - уча само това, което ми трябва и това, което ми е интересно. Не намирам полза в някои предмети (Химия,Физика, Математика), защото след време няма да се занимавам с тях, а и не ми трябва нищо повече от най-елементарните свойства, за да си сметна парите :lol: И така .. :)

LuxurySk0B
10-06-2009, 13:51
Аз ходих 5,6,7 клас 7 клас по-интензивно , за да мога да вляза в хубаво уилище и вече не мисля да ходя. По едно време ми беше омръзнало супер много

VIPkuklichka
10-06-2009, 14:49
Ами аз като бях 7ми клас ходех. Не, не съм се опитвала да го скрия :) Аз не виждам нищо лошо или странно в това ! Ходих на уроци, за да влезна в елитната гимназия, в която исках :) Е, така и стана.. ВЛЕЗНАХ :grin: А когато казвам, че не ми се ходи на училище, не е защото другите ще ме помислят за 'зубрач', а защото съм МЪРЗЕЛ и предпочитам да се наспЪ едно хубавко.. 8-) Също така искам да добавя, че не искам друг по-умен и по-дисциплинирам клас, защото вярвайте ми.. от моя випуск няма такъв.. не че се хваля нещо или от сорта, просто сме най-елитната паралелка.. 8)