PDA

View Full Version : Искам го!



MAKEmeFEELgood
09-18-2009, 14:56
3драсти.
Пускам тема,эащото се сетих эа форума и ми се прииска.
И моля,не местете темата ми,эащото си е в точния раэдел.
Ще говоря эа секс,но преди да тръгнете да ми мърморите эа раэдела,прочетете я цялата.
Имам един "приятел",с когото имахме не една и две по-интимни случки.Но не стигнахме до секс.А и двамата много го искахме!Всъщност,сложих думата ПРИЯТЕЛ в кавички,эащото от иэвестно време не го имам эа такъв.Вече му нямам доверието,което му имах.Нещата се промениха откакто отношенията ни се състоят само от лафче,мляскане и натискане.
Желая го эверски много!МНОГО!Не ми се е случвало.Но съм от хората,които не могат да си легнат с някого,само эащото ги кефи на външен вид примерно.Трябва да има и любов,привличане,тръпка,пе еруди и пчели в корема,абе сещате се.И го има.Постоянно ми е в мислите.3нам,че няма да имаме врэка,просто не става и няма да ви раэтягам локуми эащо.НО ГО ЖЕЛАЯ.Да,искам да правим секс.Само аэ и той,някъде,да се чукаме като животни,да има мнооого страст...оф...иэвинете эа вулгарния иэраэ,ама не мога да се сдържа,това мисля.Доста шансове эа това пропуснах,спаэвайки някакви мои си предраэсъдъци,ала бала...но раэмислих.ЖЕЛАЯ ГО.Не энам эа кой път го пиша.Просто го искам.То е някаква луда страст.Като че ли обаче той остана с впечетлението,че освен натискане по пейките,друго няма да се случи.Но аэ раэмислих,мамка му.Дори и да не се получи нищо,дори да е само эа едното ебане - искам го.Не ме оставя на мира таэи мисъл.
На сухо съм от много време.Имах много шансове да правя секс с раэни момчета,но не искам друг освен него.Искам да има желание и тръпка.С него ще ги има.Ще има едно тотално сливане,експлоэия от кеф.
На 18 съм,ако се интересувате.И тъпанарският ми въпрос е как да стигнем до там,при положение,че напоследък комуникацията ни много куца,не върви наникъде,рядко се чуваме,какво остава эа виждане. . .
Пишем си по малко в стария,добре поэнат и недолюбен Скайп эа сега и това е.Вие сте.Предварително merci эа вниманието! :)

pwnage
09-18-2009, 15:06
Ами странно е,че хем усещаш сексуално привличане към него,хем няма разбирателство помежду ви. Легнете си. Ако искаш единствено да правиш секс с него,значи няма кво да го мислиш. Ако пък искаш сериозни отношения и после секс,тогава трябва да се понапънеш.

FromAutumToAshes
09-18-2009, 15:11
Е какъв е проблема .. обаждаш му се и му казваш това което си написала във форума (не дословно.. ама това за искането о прочие ;)) и няма начин да не стане.. Поне аз не познавам момче, на което да му кажат искам да правя секс с теб и той да отвърне "оо ми не не мога сори, много те харесвам, но сме само приятели". Ако ти каже това значи е гей :lol:

pwnage
09-18-2009, 15:17
Поне аз не познавам момче, на което да му кажат искам да правя секс с теб и той да отвърне "оо ми не не мога сори, много те харесвам, но сме само приятели". Ако ти каже това значи е гей :lol:

Да се запознаем а? Кво? Мога да режа,така както и мене са ме рязали.
Хау куд ит би мор симпъл?

sulley
09-18-2009, 15:36
Ми покани го на разходка и му го кажи.Просто и ясно.Променила си си решението и ако те иска,се вземайте още в парка даже.

Айде нека ти върви на секс.

sweet_sorcerer
09-18-2009, 15:56
Поне аз не познавам момче, на което да му кажат искам да правя секс с теб и той да отвърне "оо ми не не мога сори, много те харесвам, но сме само приятели". Ако ти каже това значи е гей :lol:

Да се запознаем а? Кво? Мога да режа,така както и мене са ме рязали.
Хау куд ит би мор симпъл?
Можеш да режеш,ако те попита някой крокодил... :D :D :D

pwnage
09-18-2009, 15:59
Можеш да режеш,ако те попита някой крокодил... :D :D :D

Ами всъщност, зависи от настроението. Може да съм в хейт настроение и да режа наред.

sweet_sorcerer
09-18-2009, 16:02
Можеш да режеш,ако те попита някой крокодил... :D :D :D

Ами всъщност, зависи от настроението. Може да съм в хейт настроение и да режа наред.
Хубава работа...МН си бил лош :-D 8)

NamelessRomantic
09-18-2009, 16:06
Епа много искаш.

ShtrudeL
09-18-2009, 20:34
Фърбииииии в подписа! <3 И аз имам ама оранжево. ^^

П.П Извинявам се,не прочетох темата,не се сдържах. ^^

silky92
09-18-2009, 21:18
Хах идеално те разбирам 8-) трябва да започнеш пак да поддържаш връзка с него ,да се сближавате и след това бавничко да му намекваш и ще стане . Много е готино това желание , трябва да го направиш все някак си ,и аз съм на това мнение. :D

Kukumqvka
09-18-2009, 21:20
като го искаш,си го поискай пак .. ама вложи усилия и стани близка с него,че и той да те иска.

stup1fy
09-18-2009, 21:22
Е какъв е проблема .. обаждаш му се и му казваш това което си написала във форума (не дословно.. ама това за искането о прочие ;)) и няма начин да не стане.. Поне аз не познавам момче, на което да му кажат искам да правя секс с теб и той да отвърне "оо ми не не мога сори, много те харесвам, но сме само приятели". Ако ти каже това значи е гей :lol:
О,любими мой skillet фене,разочарова ме.

FromAutumToAshes
09-19-2009, 09:22
ц ц ц да нес е помайтапи човек ;( Ако става дума и аз съм рязал и без да сум в хейт настроение ... но това е друга тема. Просто исках да кажа на авторката с предния си пост, че има много начини това да стане факт ако "искането" го има и от 2те страни разбира се ;)

guinessgirl
09-19-2009, 10:04
мм няма по-лесно нещо от това да си легнеш с някого.
особено като се има предвид,че желанието е и от двете страни,в случая.