PDA

View Full Version : Как да се харесаме?



BiboW
09-18-2009, 18:05
Как да се харесаме на едно момиче? И без тъпи коментари "потърси в търсачката". Защото нещо са я пре*бали търсачката. ;)

EritYy
09-18-2009, 18:12
като заначало купи си чисто нова кола,води я насам натам, плащай й сметките на кафе :-o угаждай й.....

това по -горе може да чуеш като предложения от много момичета във форума ,както бях чела по рано в една тема,инече трябва да си напълно естествен, да не показваш,че се притесняваш или че си срамежлив,да пускаш по някоя шега от време на време-момичетата харесваме момчета със чувство за хумор :oops:

Hilary_
09-18-2009, 18:13
Не случайно е направена като ВАЖНА ТЕМА !!!

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838 :-x :-x

ShtrudeL
09-18-2009, 20:23
И без тъпи коментари "потърси в търсачката".

оуукей
потърси в главната си кутия

Bvlgar
09-18-2009, 20:33
Взимай най малко 600 лева заплата и карай най-малко BMW :D

silky92
09-18-2009, 21:21
Начините са много , трябва да си естествен това си е най-важното,да не бъдеш прекалено нахален , да се държиш мило и разни такива глупости. :D

kykyto
09-19-2009, 08:13
Не се вманиячавай брат, просто се отпусни.. Трябва да придобиеш така нареченото от мен "социялен интелект" компетентност в отговорите. Изказвай собствената си позиция по въпроса. Отракване му е майката.
trail and error.

RaZzer
09-19-2009, 08:34
Не се вманиячавай брат, просто се отпусни.. Трябва да придобиеш така нареченото от мен "социялен интелект" компетентност в отговорите. Изказвай собствената си позиция по въпроса. Отракване му е майката.
trail and error.

Май си избързал със "социЯлния интелект"... пробвай да започнеш от грамотността :D

t0d1t0
09-19-2009, 08:41
браво бе смотан! 8)
ПП - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838

Presley
09-19-2009, 08:59
Ай спрете с тея тъпанарски въпроси.И темата,която е направена като важна и тя е пълна простотия.Наръчник эа такова нещо няма смисъл да бъде направен,а ако бъде,то е тотално беэполеэен.И ако се чудиш эащо - эащото не всички хора са еднакви.Ако на един примерно му харесва да яде чийэбургери от макдоналдс,на друг може хич да не му е приятно.Прави нещата така както ти идват отвътре и както ти е кеф на самия теб бе,чиче.И това важи эа абсолютно всичко.

BiboW
09-19-2009, 11:14
Ай спрете с тея тъпанарски въпроси.И темата,която е направена като важна и тя е пълна простотия.Наръчник эа такова нещо няма смисъл да бъде направен,а ако бъде,то е тотално беэполеэен.И ако се чудиш эащо - эащото не всички хора са еднакви.Ако на един примерно му харесва да яде чийэбургери от макдоналдс,на друг може хич да не му е приятно.Прави нещата така както ти идват отвътре и както ти е кеф на самия теб бе,чиче.И това важи эа абсолютно всичко.

Точно...

не всеки може да бъде простак като Presley :)

sulley
09-19-2009, 12:32
Ай спрете с тея тъпанарски въпроси.И темата,която е направена като важна и тя е пълна простотия.Наръчник эа такова нещо няма смисъл да бъде направен,а ако бъде,то е тотално беэполеэен.И ако се чудиш эащо - эащото не всички хора са еднакви.Ако на един примерно му харесва да яде чийэбургери от макдоналдс,на друг може хич да не му е приятно.Прави нещата така както ти идват отвътре и както ти е кеф на самия теб бе,чиче.И това важи эа абсолютно всичко.

Точно...

не всеки може да бъде простак като Presley :)

Боже,ако той е простак,който си го каза толкова вярно,за теб не знам..

aloveyou
09-19-2009, 13:15
Ми според мен НАЙ-ВАЖНОТО Е ДА СИ ЕСТЕСТВЕН и да не показваш,че се притесняваш..Както каза EritYy - от време на време пусни някоя шега - ние момичетата наистина харесваме момчета с чувство за хумор :-)

vagarious
09-19-2009, 13:31
Не се опитвай да се харесаш, а бъди естествен.Повярвай, че в повечето случай се получава. :)