PDA

View Full Version : Наелектрезиране



sunnygirll
09-18-2009, 19:35
Да ми препоръчате нещо против наелектризиране на косата понеже като се изправям косата ми става все едно съм пипнала в контакта и хвърчи на 958305830 страни . Обаче на пресата ми пиша че преди да се изправям с нея не трябва да слагам никакви нещо. Е?

DimovB
09-18-2009, 21:12
Каква четка за коса ползваш?Има четки който йонизират и са против наелектризиране.

А балсам слагаш ли?Пробвай с такъв без отмиване.Кристалите за коса също помагат.



Към съветите на Сиси мога да добавя и да си вземеш някакъв продукт с антистатен ефект.
Аз например ползвам един гел за изправяне на Лонда с термичен и антистатичен ефект и действително действа, косата ми не се наелектризира.


Опитай да ги пригладиш с кристали.


Лакът въобще не е подходящ за целта. Силиконът е подходящ, или кристали, казано по нашему Very Happy


Тези на Биофарма са добри, на Сери е още по-добър. Други продукти, които са подходящи и от които аз съм доволна са Лис ултим серум на Лореал Професионел и на Керастаз олео релакс серум. Гледах по рекламите, че и непрофесионалната серия на Лореал имат някакво такова изглаждащо серумче в червена опаковка.

GOOGLE

ElinoOor
09-18-2009, 21:19
http://picnic.ciao.com/de/44852179.jpg