PDA

View Full Version : Проблеми с приятелката ми



xVesselinx
09-18-2009, 20:10
Здравейте, нуждая се от помощ, ако има по-компетентни и с повече опит по възможност жени. Имам приятелка от 6 месеца. Първите месеци бяха едни от най-хубавите мигове в живота ми, бяхме неразделни. Пропуснах да кажа, че сме в един клас. Та всичко нормално, докъто бившия и не разбра за мен и тя почна да излиза с него като с приятел, което за мен е нормално ходили са около година и нещо. Та приех го, разбирахме се вярвам и все още, че няма нищо повече от приятелска връзка с него. И наскоро започна да ме избягва, вече не е така влюбена във мен избягва дори целувки, вика ми, кара ми се понякога, казва ми, че и е тъпо с мен и, че иска да я оставя да дишам. Старая се да и давам свобода, но съм много влюбен в нея, страх ме е да не я загубя. Каза ми също, че със бившия и е интересно като излиза. И аз прекалявам понякога де, следвам я навсякъде разпитвам я постоянно, но така де..не си я давам. Не мога да оставя нещата така, страх ме е да не ме остави, казва ми, че по-свестен от мен не е срещала, но сякаш съм в някаква депресия не съм свикнал тя да е далеч от мен и не мога да я преодолея. Има моменти в които мълчим като пукали..има и моменти в които сме много радостни и си говорим постоянно, не сме правили секс от може би месец и повече мисля си, че това е причината да не е на кеф напоследък, но ме е страх да не е спала с бившия си. Дайте ми съвет какво да правя, какво да говоря с нея, как да преодолея тази депресия..Благодаря !

Hilary_
09-18-2009, 20:19
Е как така с тебе й е било скучно пък с него интересно ... :?

Аз си мисля, че трябва да си поговориш с нея .. :-o Според мен малко е тръгнала по пътя на "колкото повече, толкова по - добре" .. :-o :?

iashxui
09-18-2009, 21:39
това с излизанките с бивши уж като "приятели" никога не ми е харесвало се някой от тях ще испитва още чуства към другия ;-)
мм може да е щото не сте правили секс ;д той всичко оправя :-D ама незнам кво да говориш с нея .. кажи и че не ти е приятно да излиза с бившия си ..

sladur4etyYy
09-18-2009, 22:07
не е заради секса. тя ако искаше, щеше да спи с теб. просто си й омръзнал, а бившия й в момента й се струва по- интересен. спри да ходиш по нея! остави я да се сети какво би било да не си близо до нея по всяко време.

ShtrudeL
09-18-2009, 22:09
Остави я по дяволите.

DekoDenev
09-18-2009, 22:10
бъди мъжкар ман ..не и с евръзвай не може да и ходиш по дирите да и звъниш да и трепериш и да очакваш респект нямаа бате ...бъди мъжкар покажи и че тя е губещата от една ваша раздяла да видим как ше нааклониш везните

RaZzer
09-18-2009, 22:12
поговори с нея без да я притискаш... обясни й, че те притеснява нейното отношение напоследък, но не обвинявай конкретно бившия и не изказвай желание да спре да го вижда, защото така ще станеш лошия и задушаващия... а и наистина... дай й малко повече свобода и в най-кратък срок ще разбереш дали е момичето за теб 8)

UnABooMBeR
09-18-2009, 22:27
Водиш загубена битка.И грешката ти е била че си бил с нея постоянно,просто и е омръзнало да е стеб в 80% от случайте е така.Доста хора от класа ми тръгнаха бяха всеки ден заедно и накрая какво .Big dick in the face mothafoka.

sun4e
09-19-2009, 10:20
Остави я да види какво е без теб.Ако все още те обича ще те потърси.А ако не те потърси след като си я оставил за малко сама,поговорете и я попитай какво всъщност иска,когато даже не те е потърсила.

raia338
09-19-2009, 10:55
аз не бих позволила да ИЗЛИЗА С бивш ..веднъж ок ,но да излиза :?
Остави я малко да се осъзнае ,къде греши и какво прави :)

Violenza
09-19-2009, 12:40
Знам какво е някой буквално да те задушава и да не ти дава никакво лично пространство. Ти щом й позволяваш да излиза с други момчета значи далеч не е чак толкова тежко, а тя явно преувеличава много. Според мен трябва да се дистанцираш, когато тя се усети, ако направи нещо за връзката ви - заслужава си да я продължите. Но ако ти покаже, че не я интересува вече е ясно, че няма да я бъде.

sulley
09-19-2009, 12:48
Жалко за теб. :-o
Пък иначе поговори с нея и я питай има ли проблем,защото това вашето вече не е връзка,а триъгълник. :?

Fantomche
09-19-2009, 12:59
NE hodi postoqnno sled neq ,ostavi q sama da se seti za teb.

valdesbg
09-19-2009, 16:01
Ем, ти вече си напът да я загубиш. Тичаш и след полата и си се превърнал в лепка.

Ясно ти е показала че не те иска. Какво повече искаш - директно да ти го изрече?

fc
09-19-2009, 16:43
Вече си я изгубил. Трябва по някакъв начин да поддържаш интереса и!

kidwestern
09-19-2009, 16:47
така..
започнала е да го харесва пак.
покажи и че си по добрия ;с
понякога стремежа да не загубим любимия човек ни изиграва лоша шега.

LoveRetroMusic
09-19-2009, 17:56
така..
започнала е да го харесва пак.
покажи и че си по добрия ;с
понякога стремежа да не загубим любимия човек ни изиграва лоша шега.

Sweetlipss
09-19-2009, 19:06
Остави я малко на мира и ако на нея й пука за теб,ще те потърси :wink:
А за това с бившия незнам....лично моя приятел е в една компания с бившата си,ама нито ми е давал повод,нито нищо,за да ревнувам от нея.
Но това,дето казва,че с него й е по-хубаво,нещо или не осъзнава,че ти става гадно,или не й пука много за теб.

XcwetiX
09-20-2009, 08:30
Няма такива "приятелства" между момиче и момче..почти невъзможно е ..Остави я и ти" да си диша" и ще видиш как ще се опитва после нещата между вас да вървят..Тя знае,че я обичаш и обужаваш и се възползва :o

TheLegend
09-20-2009, 19:04
бъди мъжкар ман ..не и с евръзвай не може да и ходиш по дирите да и звъниш да и трепериш и да очакваш респект нямаа бате ...бъди мъжкар покажи и че тя е губещата от една ваша раздяла да видим как ше нааклониш везните

перфектен отговор според мен :smt023

kidwestern
09-20-2009, 19:07
бъди мъжкар ман ..не и с евръзвай не може да и ходиш по дирите да и звъниш да и трепериш и да очакваш респект нямаа бате ...бъди мъжкар покажи и че тя е губещата от една ваша раздяла да видим как ше нааклониш везните

перфектен отговор според мен :smt023

И ДВАМКАТА С ПЕРФЕКНИЯ ОТГОВОР СТЕ ЖАЛКИ

Neopitom3na
09-20-2009, 21:11
трябва да я зарежеш... ме усещаш ли, че те манипулира само :?

zagadkataa
09-20-2009, 23:34
жалка къртинка .. хаха бившия .. година и нещо ето защо ! инска отново него може би ... секи би казал да говориш с нея .. да ама да не си мислиш че тя пък ще ти каже кво е станало и т.н.

FlameGhost
09-21-2009, 00:33
Ти си я загубил вече .. Аз ще ти дам съвет, да я зарежеш [ първи ] моята сапунка беше същата... тя ме остави, и се върна при онзи... [аз съм с него в един клас] вече минаха 3 месеца и мога да кажа, че първия месец бях в депресия, но нали затова са приятелите, на които всъщност благодаря много :) :grin:

xVesselinx
09-30-2009, 20:36
Благодаря на всички за съветите ! Нещата между нея и мен потръгнаха. :)

Alli
10-02-2009, 10:16
не е вярно,че не й пука, в началото,когато тргнах с приятеля ми беше така,той само ми званеше,само искаше да е с мен по цял ден,много мил,но обсебващ,и а бях загубила малко интерес,но не начи че не го обичах,обаче след време се обърнаха нещата,сега а искам да съм с него,а той казва,че а съм обсебваща,сега му давам свобода...а да объена нещата,просто не и ходо след гъза,ще видиш,как ще тръгне тя след твоя :-D