PDA

View Full Version : 15 Септември ли е или е 15 юни???



Impche
09-18-2009, 20:32
Извинете сега ще ви разкажа какво стана точно... :-o. Всичко си вървеше добре докато не дойте фаталния 15 септември на който ми съобщиха че ще ме местят в другия клас... :o :shock: Не бях никак очарована ... Другият клас който в момента се пада 7б а аз бях 7а и сме само две паралелки... по-миналата година бяхме 3 паралелки 5а,5б,5в .. На следващата година ни смесиха 5а със 5б и станахме 6а .. а 5в остана 6б клас... и така аз съм от тези срамежливите трудно свикам в нов клас :? Цяла година си карах с тях но мойте приятели ми бяха упора... :) Въпреки това аз свикнах с този клас и си казах тази година ще уча по усърдно :oops: но на 15 септември ми казаха тази новина ... а този 7б клас е най отвратителния който сте виждали :-x Такива лигавета няма... :x , нищичко не мога да чуя от учителката[на всичкото отгоре има камери в стаята и те знаят] ще ни накзва строго защото всичките говорят и аз отнасям поселдствията 7 клас ми е много важен :-x :-x няма да завъша зарди тея :-x :-x и реших да се преместя до сега и това сторих взех документ за отпускното и го попълних още не съм го дала ... Гворих с бившата класна и няма как да ме върнат тъй като имало някакъв нов закон 28 човека в клас а ние бяхме 31 и преместиха 3 момичета аз и 2 мои приятелки ... но повечето ми приятели останаха в другия клас , вместо да съм последна година с тях само ще се разминава по коридорите :( това никак не е честно... А за правата сигурно сте влезли ами да .. преместиха ме насила не са ме питали нищичко по тоя въпрос :-x :-x НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ понеделник мисля да давам отпускното и точка!Защо преместиха мен а не други момичета защото аз съм по тихата аз няма да отворя една уста но тя греши ... защото не ме познава ... :-x не мога повече ... Срамота е да е госпожа тая Румяна Стоянова от СОУ "Неофит Бозвели" Учителите са яки но тази не заслужава респект


Заня Колко ще им е трудно но .. няма как трябва да се махна :smt089 :smt089 :smt089 Сълзите няма да се спрът скоро ...


:smt068 :smt068 :smt068 :smt096 [румяна стоянова]


:smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097


Ако има грешки много се извинявам писах го мн бързо :) Изкажете своето мнение за тази мърлява учителка и какво бихте направили на мое място?? :)

D12Respect
09-18-2009, 20:44
Стоиш в тоя клас и си траеш

Impche
09-18-2009, 20:48
Човеко как да уча там ... ела да пробваш :? :?

naviacha
09-18-2009, 20:50
ама как ви избраха трима човека на случаен принцип ли или нарочно?

Impche
09-18-2009, 20:52
ама как ви избраха трима човека на случаен принцип ли или нарочно?


Класната има трябвала да избира кой да прати.. моля те с тия подмазвачески извинения какви ли неща не съм чула.. като ми каза това каза че мн съжелявала.. а после чухме от другия клас че казала почвам да съжелявам че ги преместих :-x

D12Respect
09-18-2009, 20:54
ХАХАХАХА. Имало право друг път.Още на 15ти трябваше да кажеш на ваще че не искаш се местиш.Вероятно е късно

Impche
09-18-2009, 20:55
ХАХАХАХА. Имало право друг път.Още на 15ти трябваше да кажеш на ваще че не искаш се местиш.Вероятно е късно


Вероятно но директорката ме пусна :grin: :grin:

Impche
09-18-2009, 21:05
айде утре като свърша работа ще ви прочета коментарите :) благодаря все пак [не работя нищо особенно] :)

ExtrAc7
09-18-2009, 21:43
Абе бягай където ти е удобно живота е твърде кратък да ги търпиш тия нещастници :)

fashion4etyy
09-18-2009, 22:37
аз вече се преместих в др училище..и там са вс ми приятели :) по др причини но....щом неможеш и несисккаш няма що да стоиш там :?

FuCkInBuBbLeGuM
09-19-2009, 07:49
Момиче махай се от там. 7 клас е много много важен. Няма да си пропиляваш шансовете за кандидатстване заради няква шибана учителка...

ElenorRugby
09-19-2009, 08:20
Отиди в Гео Милев. На 10 минути от Бозвели е и учителите на седмокласниците са пекани (като изключим историчката и химичката,амаа..) Миналата година бях там :) Ще извадиш огромен късмет ако по руски ти преподава Калдеронова и по английски Симеонова. А Костадинова (математичката) е супер яка госпожа :)

teenems
09-19-2009, 08:44
ъ и не можеш ли просто да кажеш ,че не искаш :-o
пък и ако ти кажат пак така ,кажи че ще се преместиш в др. даскало

p1nk_girl4e
09-19-2009, 08:48
Ох милата разбирам те напълно :( . И в нащо училище тази година беше подобно положение. Или трябваше да ни слеят двете парлелки в една или някой от нашия клас да мина в "Б" ама слава богу директора се смили над нас ;-)

Impche
09-19-2009, 10:05
ъ и не можеш ли просто да кажеш ,че не искаш :-o
пък и ако ти кажат пак така ,кажи че ще се преместиш в др. даскало


Ами аз и това направих :) оная ми каза че неможе ... ся съм в Стоян Михаиловски въпреки че ще пада голям срам :oops: Братовчедка ми и една друга моя приятелка са там а и вчера се запознах с две момичета който ще бъдат от моя клас 8-)

Impche
09-19-2009, 10:07
Много ви благодаря :) Мисля да преодолея срама защото аз като кандидатсвам после пак ще съм с нови и като работя също :grin:


Но няма смисъл да съм с тоя лигав клас :-x