PDA

View Full Version : Да си кажа.



ShtrudeL
09-18-2009, 20:50
Искам огроомно тревисто пространство (поляна) без край с много дървета,тичащи зайчета,таралежи и катерички ^^ Искам дъга и малко слънце,хубава мелодична,тиха музика и меко червено одеало насред тревистите връхчета/поляната. Искам идеално синьо небе с много бели облачета,които се местят бавно,бавно от леекия вятър. Там искам и човек,който да пресъздаде всичко това в себе си,да е червеното одеалце и допира на прясната,свежа зелена простираща се навсякъде трева,но върпеки това да е само за мен. <3 ^_^ Искам времето да спре,да няма бъдеще,нито минало. Искам слънцето да ме приспива и прегръща,но никога да не заспивам. ^^ Искам да си чета от време на време някоя затъпяваща книжка под огромните дървета с шарена сянка,заобиколена от зайците,които споменах по-горе,или просто да съм сама сред този рай. ^^ Искам да съм сбъднато желание. ^^ Искам още,амЪ няма да споделя. ^^

П.П Не ми разваляйте настроението (не че ще можете...т.е не се опитвайте ^) със злобарските си коментари. ^^

Едит: Като видях овцата от аватара си (което по между другото е ебати яката) се сетих че искам и няколко малки и белички агънца из треваата. ^^

Kukumqvka
09-18-2009, 20:51
Хубави желания,а дано се изпълнят 8-)

smileforyou12
09-18-2009, 21:29
Добре.