PDA

View Full Version : Проблемче....



anna_georgieva
09-19-2009, 09:23
Знам,че ви е писнало от подобен вид теми , но просто искам да ви се извиня,затова че нямам смелост да търся и да чета.Просто ме е страх.

Проблема е следния:с приятеля ми правихме секс с презерватив , всичко беше точно.После той отиде до банята , мисля ,че не се къпа , но и не помни дали е уринирал, въпреки че попринцип го прави.Проблема идва в това , че правихме секс 2 път, но без презерватив.Члена му беше напълно сух след акта и момчето се изхвърли извън мен .
Въпреки всичко наистина адски много съм притеснена ,защото вече минаха около 2 седмици и усещам болки в яйчниците и в корема и не мога да разбера бременна ли съм или ще ми идва (трябва да ми дойде след 1 седмица) . МОЛЯ ВИ , не се отнасяйте с пренебрежение , не ме упреквайте ,защото аз самата осъзнавам грешката и не е нужно да ми казвате да съм мислила преди това.Просто моля да ми кажете признаци на бременност при жената. А тест ще направя ако не ми дойде на датата , в която трябва да ми дойде.
Благодаря ви...

Presley
09-19-2009, 09:28
Щом сте правили секс беэ преэервативи,естествено,че има шанс да си бременна.Но не съм от екстрасенсите по скат и дори и да ми кажеш на коя дата си родена и какъв цвят ти е косата,пак няма да мога да ти кажа дали си бременна или не.3а това има тестове эа бременност и гинеколоэи,скъпа.А,и нещо друго - и да си бременна,няма на първата седмица от бременноста да эапочне да те боли и да драйфаш като говедо.Теэи симптоми малко по-късно се проявяват.

t0d1t0
09-19-2009, 09:33
офф ... Чакай за теста , ако изобщо ти закъснее... От де да знаем дали си бременна или не... Ако ще го правите без презерватив трябва да знаете как да се предпазвате!

Presley
09-19-2009, 09:36
А на колко си ?

ExtrAc7
09-19-2009, 09:46
Направи си тест :) щом акта е бил чак преди 2 седмици нищо друго не можеш да направиш :)

Тест се прави поне след 8 9 дена след акта при теб са 14 какво чакаш ?!

Rofl4e
09-19-2009, 10:06
направи си тест.. :) и ще разбереш истината

anna_georgieva
09-19-2009, 11:47
на 16 и половина съм...

travmiriaN
09-19-2009, 12:25
Приятеля ти е СКЛЕРОЗИК!

човек да не помни дали е уринирал .. малко интересно :razz: :razz: :razz:

Колкото до бременноста изчакай ако не ти доиде тест :]

pisentseto
09-19-2009, 12:48
офф ... Чакай за теста , ако изобщо ти закъснее... От де да знаем дали си бременна или не... Ако ще го правите без презерватив трябва да знаете как да се предпазвате!

+1

amk933
09-19-2009, 13:38
След като са минали две седмици - тест! :wink: Точно толкова трябва да мине преди да го направиш! Десйтвай, защото се съмнявам някой тук да има някой дистанционнен гинеколог! Ако теста те изненада (не)приятно отиди на специалист. :)