PDA

View Full Version : Алергия от бълхи



SkyEatsAirplane
09-19-2009, 10:35
Здравейте,
надявам се да ме приемете на сериозно и ако може тези, които са решили да ми се надсмиват въобще да не пишат. Благодаря!
Та работата е там, че съм силно алергична от бълхи. Преди няколко дена бяхме на село, а там е пълно със животни и започна ужаса. Върнахме се вече вкъщи и аз все още съм нахапана. Всеки ден нови пъпки. Майка ми е в чужбина. Баща ми само ме псува на майка, и гони, и не ми обръща внимание..... не знам какво да направя.
Всеки ден си сменям спалното бельо, пускам прахосмукачка. Когато искам пари за да купя нещо да напръскам, баща ми още малко ще ме пребие, че съм искала пари за глупости и че съм казвала на майка ми какво става в къщата.
Някой да ми каже как да се справя с това нашествие от бълхи, защото не мога повече, цялата съм надута и у пъпки.
Благодаря!

clever
09-19-2009, 10:51
Алергозан :)
действа
отново изпери дрехите .. ала бала ... изкъпи се
намажи пъпките с това кремче и си защитена
също можеш да си вземеш и хапчета алоргозан за да те излекуват вътрешно :)
3 пъти на ден вътрешно(след ядене пиеш хапче) и външно намазваш и след няколко дни ще си окей ))
хич и не ми е да ти се надсмивам ... знам колко е неприятно това :( и аз съм алергична а като малка бях още по-зле ...
успех и да ти мине бързо ! :)

ExtrAc7
09-19-2009, 11:01
Алергозан :)
действа
отново изпери дрехите .. ала бала ... изкъпи се
намажи пъпките с това кремче и си защитена
също можеш да си вземеш и хапчета алоргозан за да те излекуват вътрешно :)
3 пъти на ден вътрешно(след ядене пиеш хапче) и външно намазваш и след няколко дни ще си окей ))
хич и не ми е да ти се надсмивам ... знам колко е неприятно това :( и аз съм алергична а като малка бях още по-зле ...
успех и да ти мине бързо ! :)
тя ти даде сигурно най-точния съвет аз само исках да кажа горката ти с такъв баща..

SkyEatsAirplane
09-19-2009, 11:02
Алергозан :)
действа
отново изпери дрехите .. ала бала ... изкъпи се
намажи пъпките с това кремче и си защитена
също можеш да си вземеш и хапчета алоргозан за да те излекуват вътрешно :)
3 пъти на ден вътрешно(след ядене пиеш хапче) и външно намазваш и след няколко дни ще си окей ))
хич и не ми е да ти се надсмивам ... знам колко е неприятно това :( и аз съм алергична а като малка бях още по-зле ...
успех и да ти мине бързо ! :)аз за сега пия алергозан но нямам мехлем
ще си купя
мерси много :)

ameli
09-19-2009, 19:20
а като нямаш пари за "глупости", как ще си вземеш алергозан?

на мен лично нищо не ми помага като ме нахапят гадинките :?

SkyEatsAirplane
09-19-2009, 22:13
а като нямаш пари за "глупости", как ще си вземеш алергозан?

на мен лично нищо не ми помага като ме нахапят гадинките :?ами алергозана мехлема е 2 и 80 с джобните си пари за днес си го взех.. какво да се прави :(

clever
09-19-2009, 22:35
а като нямаш пари за "глупости", как ще си вземеш алергозан?

на мен лично нищо не ми помага като ме нахапят гадинките :?ами алергозана мехлема е 2 и 80 с джобните си пари за днес си го взех.. какво да се прави :(извинявай но се чудя на баща ти ..... за лекарства би трябвало той да ти дава пари а не ти с твоите джобни
и казва че това било глупости .. здравето ти е най-важно и това всеки родител би трябвало да го знае .. :shock:

SkyEatsAirplane
09-19-2009, 22:41
баща ми е неразбран човек с него трудно се общува и напоследък съм му нещо като кошче за душевни отпадъци... майка ми като я няма аз съм домашната прислужница и нямам право да искам нищо
сложно е