PDA

View Full Version : PLEASE HELP



yYniiKaLnAa
09-19-2009, 18:16
Значи преди 1-2 години се скарах с едно мом4е от съседния квартал и от тогава се едно не се познаваме.. нито здр нито ни6то.. и с моите фр ре6ихме да си направиме skype за ебавки и аз запо4нах да си пи6а с него като си мислех 4е 6е е само некфа ебафка.. писанме си около 1 месец.. през тфа време си пратихме снимки (аз му пратих на моми4е, което мое да се каже, 4е е по-хубаво от мен) и тн.. и тои ме хареса и хлътна супер много.. както и аз :( и тои иска да тръгнеме и да се видиме ама нз тфа как 6е стане като аз не съм тая, за която сe представям .. и са попаднах в някфа супер ужасна ситуация.. нз кфо да правя.. да си призная ли, 4е съм аз или не.. :( PLEASE HELP :cry: :cry: :cry: :-# :-k

DoomShadow
09-19-2009, 18:19
12??

yYniiKaLnAa
09-19-2009, 18:20
kfo 12

FlashMX
09-19-2009, 18:21
11!!!!!!

AFT
09-19-2009, 18:23
На колко години сте?

Lincheto
09-19-2009, 18:26
без коментар.

yYniiKaLnAa
09-19-2009, 18:27
na 14

AFT
09-19-2009, 18:32
Еми, аз бих му обяснила всичко и от там нататък той решава... Ако иска да се видите само заради готиното момиче на снимката, значи не си струва да се занимаваш с него. Ако наистина те харесва, би трябвало да ти прости.
А за какво сте се скарали преди?


P.S. Боже, за първи път аз да отговоря сериозно, докато останалите се гаврят. Края на света сигурно е близо.

kidwestern
09-19-2009, 18:51
да тръгнете по скайп
еми кво се чудиш
лол не е достатъчно силно.
рофл също..
зомг може би,амна и то не е
фейл май ще да е.

Hilary_
09-19-2009, 19:10
Кажи му .. така или иначе няма какво друго да се направи .. :?

п.с. сега изобщо дори няма да те поглежда .. това е едно от най - тъпите неща, които могат да се направят .. :? :?

chefo9309
09-19-2009, 19:10
P.S. Боже, за първи път аз да отговоря сериозно, докато останалите се гаврят. Края на света сигурно е близо.
:razz: :razz: :razz: :razz: :lol:

themusicinme
09-19-2009, 19:18
Според мен на 14 години е рано да се мисли за такива неща. Но това е по-скоро проблем на родителите. Затова се стига до гадни неща като нежелана бременоост например. Трябва да се мисли какво се прави. А тя възраст е отвратителна. Не стига, че си в пубертета, ами толкова влияния отвън - приятелките правят това, правят онова. И какво? Недей бъди поредната овчица в стадото. Бъди различна. По проблема, той не харесва теб. По-скоро харесва те, но донякъде. Харесва те като човек, държание. Не знае коя си всъщност. Представяш се за друга. Видял е нечия друга снимка. Ако признаеш всичко, може да те отреже (не че губиш много) или да го приеме от забавната страна и да поиска да те опознае теб, истинската теб. Ако продължиш тоя сценарий, доникъде няма да се стигне. Само ще стане по-зле. Пак ще трябва да признаеш и най-вероятно никак няма да го очароваш. Айде успех \:D/

djuki
09-19-2009, 19:24
Според мен на 14 години е рано да се мисли за такива неща. Но това е по-скоро проблем на родителите. Затова се стига до гадни неща като нежелана бременоост например. Трябва да се мисли какво се прави. А тя възраст е отвратителна. Не стига, че си в пубертета, ами толкова влияния отвън - приятелките правят това, правят онова. И какво? Недей бъди поредната овчица в стадото. Бъди различна. По проблема, той не харесва теб. По-скоро харесва те, но донякъде. Харесва те като човек, държание. Не знае коя си всъщност. Представяш се за друга. Видял е нечия друга снимка. Ако признаеш всичко, може да те отреже (не че губиш много) или да го приеме от забавната страна и да поиска да те опознае теб, истинската теб. Ако продължиш тоя сценарий, доникъде няма да се стигне. Само ще стане по-зле. Пак ще трябва да признаеш и най-вероятно никак няма да го очароваш. Айде успех \:D/ в началото на поста си мисля , че леко прекаляваш ... няма нищо лошо на тази възраст всеки почва да търси гадже водят се за ръчичка и едни срамежливи целувки има я и другата крайност, които се ебат ама не мисля че трябва така да слагаш нещата темата е съвсем различна ...

Ами или ще го отрежеш по скайп и даваш напред ...
или ще му кажеш истината и ще се надяваш да е харесал теб , а не момичето от снимката ... или ще го излъжеш благородно ... но най- добре признавай всичко пък нещата ще си се подредят по най - добрия начин

Kukumqvka
09-19-2009, 19:46
От просто ебавка гледай кво станало.Ако искаш по-нататък да имаш няква връзка с него като истинската ''ти'',не му казвай,но ако смяташ,че с него нищо няма да стане му кажи истината и най-вероятно няма да ти проговри.

sulley
09-19-2009, 19:47
Постъпила си отвратително !
Аз ако бях на негово място,нямаше да искам да те погледна,защото най-малкото си лъжкиня,а не защото държа повече на външния вид.
Единстеното добро,което можеш да му направиш,е да си признаеш и да се надаваш да не е от агресивните.

chefo9309
09-19-2009, 19:59
ми то май е ясно, че трябва да кажеш истината...пък от там нататък зависи от него дали ще ти прости...

didity9
09-20-2009, 11:35
[/b] точната дума - детска история .. ;);) :? :? цттт..

Animalistic
09-20-2009, 13:16
You have failed with this post.

m0n4yyy
09-20-2009, 13:55
Почни да му задаваш въпроси от сорта ".. Ти заради самата мен, или заради външността ми ме харесваш?" .. ии той разбира се ще каже "Заради характера" (поне така си мисля де) ии тогава му кажи за какво става на въпрос. :) :)

LoveRetroMusic
09-20-2009, 16:06
Такива като теб не заслужават интернет. За какво не си спряла на време, ако искаш да се правиш на друга -> omegle.com ! :D

themusicinme
09-20-2009, 17:06
Според мен на 14 години е рано да се мисли за такива неща. Но това е по-скоро проблем на родителите. Затова се стига до гадни неща като нежелана бременоост например. Трябва да се мисли какво се прави. А тя възраст е отвратителна. Не стига, че си в пубертета, ами толкова влияния отвън - приятелките правят това, правят онова. И какво? Недей бъди поредната овчица в стадото. Бъди различна. По проблема, той не харесва теб. По-скоро харесва те, но донякъде. Харесва те като човек, държание. Не знае коя си всъщност. Представяш се за друга. Видял е нечия друга снимка. Ако признаеш всичко, може да те отреже (не че губиш много) или да го приеме от забавната страна и да поиска да те опознае теб, истинската теб. Ако продължиш тоя сценарий, доникъде няма да се стигне. Само ще стане по-зле. Пак ще трябва да признаеш и най-вероятно никак няма да го очароваш. Айде успех \:D/ в началото на поста си мисля , че леко прекаляваш ... няма нищо лошо на тази възраст всеки почва да търси гадже водят се за ръчичка и едни срамежливи целувки има я и другата крайност, които се ебат ама не мисля че трябва така да слагаш нещата темата е съвсем различна ...

Ами или ще го отрежеш по скайп и даваш напред ...
или ще му кажеш истината и ще се надяваш да е харесал теб , а не момичето от снимката ... или ще го излъжеш благородно ... но най- добре признавай всичко пък нещата ще си се подредят по най - добрия начин

Може да прекалявам малко. Но го казвам за нейно добро. Да бъде предпазлива. Нека има гадже, щом толкова иска, но трябва да е мн внимателна. Да не се доверява прекалено (особено на момчета). ;-)

themusicinme
09-20-2009, 17:08
Почни да му задаваш въпроси от сорта ".. Ти заради самата мен, или заради външността ми ме харесваш?" .. ии той разбира се ще каже "Заради характера" (поне така си мисля де) ии тогава му кажи за какво става на въпрос. :) :)

Хубава идея. Така ще го прецениш малко. :wink:

Rhype
09-20-2009, 17:31
Еми, аз бих му обяснила всичко и от там нататък той решава... Ако иска да се видите само заради готиното момиче на снимката, значи не си струва да се занимаваш с него. Ако наистина те харесва, би трябвало да ти прости.
А за какво сте се скарали преди?


P.S. Боже, за първи път аз да отговоря сериозно, докато останалите се гаврят. Края на света сигурно е близо.

Те решили да се изгаврят с момчето ,а ти какво предлагаш?!
Я се постави миличка(авторката на темата) в неговата ситуация и прецени ти как би се почувствала. :x Мислете малко бе хора - не е много трудно. :shock:

bloodyF
09-20-2009, 17:36
Кажи му .. така или иначе няма какво друго да се направи .. :?

п.с. сега изобщо дори няма да те поглежда .. това е едно от най - тъпите неща, които могат да се направят .. :? :?

+1...може пък да се окаже принц да се влюбите и да се ожените..кръстете едното на мен и на хилари (адашката ;д) айде със здраве и не прави такива простотии вече..

ImmortalForever
09-20-2009, 17:46
na 14

Стига бе! :shock: тези истории са за деца 8+..Израстни малко...

8992LIGHTER
09-20-2009, 17:52
кат си глЪмава :razz: не бе бъзикам се :lol: нека ти ... да си мислила :lol: пък сте и още хлапета много хаете 8-) и да тръгнете нищо няма да е :razz:

Sevgincho
09-20-2009, 17:56
Признай си , ако не те хареса - направи си друг скайп 8-)

sun4e
09-20-2009, 18:39
Леле най-добре му кажи...

SinTeTichnaTaaa
09-20-2009, 18:47
Признай си , ако не те хареса - направи си друг скайп 8-)


:razz: :razz: :razz: :razz: Напълно подкрепям.. ии така докато ен те хареса от някой .. ;ддд а ако все пак нищо ен стане събираш си багажа и отиваш пред вратата му ии му казваш че щом по скайп не става начи на живо ще опиташ.. ;дд

Боже.. аз на 14 не си спомням да съм ги правила тия.. ако искаш да се изгавриш с някой се прави за вечер а не за месец.. чувствата на хората не са играчка ;) .. ии все пак постави се на негово място.. мисля че ако го направиш ще почнеш със сълзливите теми разбиха ми сърцето и тн..

абе деца .. пораснете малко .. ии се замислете ен само за момента помислете и след това.. ;)

TheLegend
09-20-2009, 18:49
Пак тоя скайп.Запознанства по скайп...връзки по скайп...любов по скайп... :shock: абе авторке малка си и глупости вършиш,остави тоя скайп и признай на момчето как стоят нещата :x

kidwestern
09-20-2009, 18:53
ти големия ..

chefo9309
09-20-2009, 19:50
Пак тоя скайп.Запознанства по скайп...връзки по скайп...любов по скайп... :shock:
велика работа е скайп 8-) 8) :lol: :lol:

stup1fy
09-20-2009, 19:55
Ами като начало му признай ,че не си на 18 а си на 10.
След това натисни АЛТ+Ф4.
И не ,не отваряй интернет експлорера наново.