PDA

View Full Version : Кофти ме подстрига.



bloodyF
09-19-2009, 19:09
Бях при фризьорката ми,при която си ходя всеки път.И се решихме с най-добрата ми приятелка да си направим прави бретони.И тя си отиде при нейната,аз при мойта.И щото мойта попринцип ме изправя с преса и ме подстригва..а ся ме намокри и ме подстрига.И вика "ама мила то правия бретон се подстригва на мокро" и аз викам еми ок...и ме издуха леко със сешоар,взе ми с няколко лева повече и така..и на другия ден се изправих,гледам се...той накриво :-x :booooomb: :booooomb: :booooomb: и ся бретона ми е крив,къс и не мога го оправя.. :-x ШИБАНА ФРИЗьОРКА :-x и ся трябва пак да пръскам хининова вода.... фак офф :-x :-x :-x :-x :-x

просто исках да се оплача .;.мерси за вниманието :-D

dead_princess
09-19-2009, 19:12
След няколко седмици няма да си личи толкова много : ) просто си го вдигай с фибичка :)

your_secret
09-19-2009, 19:19
оо ако и е толкова къс едва ли ще може да си го вдига.. иначе другия път да знаеш- бритон се реже на сухо, защото като е мокра коса изглежда по-дълга :)

lipstik
09-19-2009, 19:19
Не можеш ли да го подравниш или ще стане много къс?

bloodyF
09-19-2009, 19:22
dead_princess,твърде къс е
your_princess,знам че се реже на сухо ама а питай я :-x + че е крив..айде да беше дълъг карай...
lipstik,ако го подравня ще ми дойде над веждите и ми седи много тъпо...ще изчакам месец и ще ида при друга да ми го оправи...

sunshine92
09-19-2009, 19:55
Е щом ако го подкъсиш ще дойде над веждите, вдигай го с фибичка няколко седмици докато порасне и после отиди да ти го оправят. :)

clever
09-19-2009, 20:28
:(

UnaBletoLoVeU
09-19-2009, 21:48
Изправя те с преса?
Супер странно ми звучи. Мен винаги ми мият косата и така ме подстригват.

mArMaLaDkA
09-19-2009, 22:16
И при мен така. Първо ми мият косата, после ме подстригват. Кофтито е, че никога не ми докарват бритона равен. Смисъл, то едно наум, че леееееекичко го филират, просто от едната страна, едно миниатюрно кичурче е малко по-дълго. И винаги, всички фризьори ми го пропускат. А аз понеже искам да ми е перфектен, си го подрязвам.
Помня обаче преди години, когато исках да си направя сам-сама прав бритон, пък стана много крив и за да го изравня, го направих над веждите. :lol: Не беше чааак толкова зле, порасна си. Два-три пъти ми се случи и после се научих да се докарвам. :D Пък, ако си купя и втората ножица, която фризьорката ми използва, мо-тамо ще стане.

С фибичка не вярвам бритона да се хване. Най-добре го остави или така, както си е, или с пяна(или каквото ти душа иска) го прави така, че да стои настрани.

bloodyF
09-19-2009, 22:23
мармаладке,аз си го хващам с черни фибички,обаче тъпото е че като е къс трябва да му сложа лак и то доста,и после става на дупе :-D
а настрани не се застоява пробвах.. :?

mArMaLaDkA
09-19-2009, 22:29
Е, колко лак, то флакона ти ще отиде. 8-)

Изправяй го. Прави го на вафли. Защипвай го с онея малките фибички-маргаритки. След баня го оформи със сешоар да стои настрани. Отивам да спя. Много ми дойде. Постовете ми не се получават.

sladi4ka_qni4ka
09-20-2009, 07:17
азз за това мраязя фризьорите.. аз има викам малко ... те стрижат двойно... :o

breathless
09-20-2009, 07:31
Спокойно, не си сама. :( На мен цялата коса ми 'офъца' за пореден път. 8-)

FuCkInBuBbLeGuM
09-20-2009, 07:52
Разрошвай си бретона, хващай до колкото можеш с фибички и ще си порасне. Моя като го подстрига преди си го хващах с много фибички и диадема за да седи по - мирно.

Beautyful
09-20-2009, 08:40
Малко са фризьорите,които разбират желанията на клиентите си.. :-x

vellvet
09-20-2009, 10:01
и аз ходя винаги при една една фризьорка и обикновенно като седна не се притеснявам тя си импровизира и став супер. миналото лято бях мн етажна и филирана долу горе до раменете дължина, но после реших че искам да я пускам и така 6 месеца само връхчета и порастна и отивам аз при моята фризьорка и тя като я филира и като се погледнах щях да получа инфаркт 8-) сега ми е смешно но тогава ми се плачеше :lol:
>> за бретона ти : ако не става с фибички можеш да го вдигаш назад с ластична лента за коса.

Hilary_
09-20-2009, 10:02
ахх много кофти адашке .. :o :( :o ще ти се наложи да поизчакаш известно време докато стане по - дълъг .. и после можеш да си го прихващаш назад с шноли .. :-o

casey
09-20-2009, 11:11
Просто го вдигай с фибичка нагоре, докато не порасне, а през това време го пръскай с хининова вода! Късмет!

Ufff
09-20-2009, 12:12
винаги ми режат бретона на мокра коса. фризьора /ако не е малоумен разбира се/ е наясно, че след сушене косата се скъсява.

vagarious
09-20-2009, 12:22
Майко и аз така сама си го подстигах.Мокър беше, малко под нослето и го клъцнах аз, суша се после и леле какво да видя.Ами той е над веждите.Леле идеше ми да се гръмна.И той леко криив и плътен.Абе ужасно беше.Срам голям.Казваха ми, че приличам на първокласничка. :D И с фиби не можех да го дигам, нито настрани седеш.Нииищо.Сега порастна и не мисля да го кълцам повече.Та твоя до 1 месец ще стане на нормална дължина.Не се притеснявай.Ще потърпиш известно време. :)

iiordanova
09-20-2009, 13:16
Гадно ..
Пръскай с хининова вода , както си решила.
Поне за известно време вдигай бритона на горе с фибички или с диадема.
Ще се оправи .. рано или късно. Спокойно. :wink:

thedarkkiss
09-21-2009, 13:04
И мен така май месец малее тая е псувах две седмици после :D :D ..Порасна и стана пък много дълъг отидох пак при нея и ми направи степени супер ама супер къси пак е псувах две седмици..Сега ще отида при една друга и ако и тя ми се "осере" на косата и нея ше е псувам! :-D

bilqnavod
10-09-2009, 23:01
Да и на мене никога тая не ми прави равен бретон се се налага да си дооправям сама :? :-x

Sunnyface
11-04-2009, 06:39
Леле,ужас! Каато чета на какви кръцкачки сте попаднали ми става лошо! Моята обаче е суперскааа! :grin: :P Както искам-така ме подстригва,а ако не съм решила-се оставям в нейните "ножици" :-D :-D И ефекта винаги е WOW (в добрия смисъл) Страхотно се получава винаги! :grin: :grin: А по темата-изчакай го да порасне,недей да се подкастряш сама,че ще стане още по-зле! :-D През това време на чакане:можеш да слагаш диадема,да се сплиташ на рибена кост(така бритонът ще ти е вплетен нагоре),можеш да се връзваш,да го вдигаш нагоре като го тупираш(за да не стои като лайно) :-D и тва мога да ти помогна! :-)

MaLty
11-04-2009, 07:59
ужас..

ValLoveYa
11-04-2009, 13:35
и на мен един път фризьорката ми окълца бретона над веждите даже беше и крив и ми скъси доста от дължината на косата направо ми идеше да я удоша 8-) голям срам беше и вече не ходя там
защипвай го с фибички или го оформяй с пяна

Cucko0
11-04-2009, 14:05
направи го крив моя е така от едната страна е по къс от другата е по дълъг

http://www.impulse.bg/photos/by/10418372/view/16990536 моя в така [[аз съм с черната коса ]] :D

MrUndaztood
11-04-2009, 14:37
Малеее кошмар!

И аз точно на 14-ти септември(мъжко съм) отивам да се подстригвам свежо. И викам "Искам малко да ме обереш,ама малко,бритона само го изравни леко и НЕ ми гор ежи,отстрани също искам да имам коса,просто обери излишното да се изравни.Нали ме разбра и обещаваш!
Тя отговоря "Да,разбрах те,няма проблем"

Реже,реже,реже...викам си ще омота нещо ама да видим.Стига до бритона и и повтарям само го обери и изравни,не ми го махай.Затварям очите.Реже.Отварям ги и направо ОТКАЧИХ.От 8-10 сантимтров бритон го беше направила на 1 см. Побрках се,просто ми идеше да и забия ножиците в гърлото. Едва се прибрах от срам. На 15-ти бях с шапка.3 седмици ходих с шапка докато ми изникне бритона.

Сега реших да го пускам до горната устна някъде (тип фешънски ще го правя,просто ми харесва,не заради модата) и ще ходя при един фризьор (млад уж,т.е дано разбира) на енда позната.Бил много добър.Направо като ти прочетох темата,си разпечатах снимки как искам да ме подстриже (8 снимки),за да няма излагации после след някой друг месец като ми порасне и отида.


Късмте и по-бързо да ти пораства.

bloodyF
11-04-2009, 16:25
мерси за новите отговори ама темата ми е стара 8-)
иначе порасна бретона ,но пък сега е някакъв..никакъв...чудя се какво да го правя.Да го режа ли,да си го оставя да расте ли.. :-o

perfektencom
11-04-2009, 16:29
и мен са ме подстригвали много зле

PinkFloydSound
11-04-2009, 16:38
Аз ти предлагам да идеш при някоя друга фризьорка и да си направиш къс асиметричен бретон! Супер яките сааа! И ще ти отива. :P