PDA

View Full Version : Майли Сайръс, Хана Монтана



Swe3ty5
09-19-2009, 20:45
Какво мислите за Майли? На мене много ми харесва, имам всичко на нея :-) Наскоро излезе и нейн филм - "Hannah Montana The Movie 2009" Мисля, че е невероятен! :smt050 Вижте този клип - http://www.vbox7.com/play:fdb3bed6 . Аз съм го правила, като съм събрала най-интересното от филма! Надявам се да ви хареса! :-) Моля за коментари :grin:

Bianca
09-19-2009, 20:48
РОК ЗВЕЗДА!
АХАХАХА
АХАХААХАХ
АХАХАХАХАХА
ХААХАХАХАХАХАХАХА
АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХ АХА
ХАХАХАХХАХАХАХХАХАХХАХАХА ХАХАХАХАХ
:)

Fiki_
09-19-2009, 20:57
Направи голяма грешка че пусна тази тема 8-) Сега всички ще почнат да те обвиняват,дано имаш здрави нерви (:

TellMeYourName
09-19-2009, 21:04
Моля за коментари :grin:
повръщам върху теб и хана монтана!
този коментар стига ли ти?

SuperBadSuperFresh
09-19-2009, 22:16
Трий преди да са го прочели повече хора,че сигурно ще те разплачат.Тук всички са зли 8-)

По темата:Страшно много ме дразни Майли някоя си,а филма е малко изкуствен (доста) ,ама като цяло става за гледане.Говоря за сериала.

TheNewReligion
09-19-2009, 23:03
И това девойче е известно с какво? С личния си живот ? Ясно тогава.

Swe3ty5
09-20-2009, 07:59
Моля темата да бъде изтрита!!

DeadSilence
09-20-2009, 08:09
Моля темата да бъде изтрита!!

а имаше ли смисъл изобщо да я пускаш?

FuCkInBuBbLeGuM
09-20-2009, 08:15
Лигава ми е... както и всички други селени, демита и т.н.

MonSitY
09-20-2009, 09:25
сериалът не е лош,ама филма не струва.с нищо не ме впечатли!

graceless
09-20-2009, 09:42
Абе Еминем ли имитираше Майли в We Made YOu с тва rock star или се бъркам с други?

Extremescream
09-20-2009, 14:16
Сериалчето ми харесва,филма в тъп.Майли като певица е посредствена в най-добрия случай,но не е толкова неприятна.
Само ми е жал за авторката на темата.За какво трябваше да храните момичето?Ми казва се 'Не ми харесва' и толкова.
Мда,българи сме до мозъка на костите

Swe3ty5
09-20-2009, 14:34
затворете темата или я изтрийте!!

guinessgirl
09-20-2009, 14:49
повръщам върху теб и хана монтана!

!!!

Rhype
09-21-2009, 08:32
Моля за коментари :grin:
повръщам върху теб и хана монтана!
този коментар стига ли ти?

Hell yeah!!!

giveupbitch
09-21-2009, 13:07
повръщам върху теб и хана монтана!

!!!
...

Swe3ty5
09-21-2009, 17:53
Ай стига бе, отвр*тителни сте :cry: :cry: Моля - ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА!!

teenems
09-21-2009, 18:04
Направи голяма грешка че пусна тази тема 8-) Сега всички ще почнат да те обвиняват,дано имаш здрави нерви (:

иначе аз не съм и огромен фен .симпатична ми е само !

ifilin4ica
09-21-2009, 21:06
Ай стига бе, отвр*тителни сте :cry: :cry: Моля - ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА!!
:razz: :razz: :razz:

моля ви не мъчете момичето...от къде да знае какви хейтъри са събрани тук.
ама и аз да кажа по темата де: СМЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪРТ за майли някоя си и всички подобни на нея лигави комерси

Tajnomomiche
09-22-2009, 00:08
няма по малоумна от тая и лигавите и песни :-& :-&

Jumbie483
09-22-2009, 06:23
Ай стига бе, отвр*тителни сте :cry: :cry: Моля - ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА!!

Извинявай, но ти какво очакваше ?
Всички да пишат колко харесват Хана-та и да слагат сърчица ли ?
В тоя форум са рядкост тези, които се кефят на Дисни и принцесите им там... и е нормално, ако не им харесва нещо, коментарите относно него да са отрицателни.
А пък на теб като не ти понасят такива неща, не пускай теми и не си рекламирай клипчетата.

По темата: Не ме кефи :D

Swe3ty5
09-22-2009, 09:39
Моля за коментари :grin:
повръщам върху теб и хана монтана!
този коментар стига ли ти?


Не рекламирам клиповете и те не са мои, искам коментари и отрицателни и добри, но това, което цитирах е ужасно!! Писна ми ей такива като TellMeYourName да пълнят темите с отвратителни думи! Но айде, задържам си мнението! Приятен ден на всички :P

vikipf
09-22-2009, 10:12
Човек да не напише за интересите си. Ама то в тоя форум друго освен хранилка не може да става. КАто не ви харесва, пак ще кажа като другите над мен, пишеш "не ми харесва, защото....", а не да си показвате простотията и да псувате.
По темата: Не ми харесва, защото сериалчето е толкова изкуствено, че само микрофоните и публиката липсват. Иначе не и песните и е стават, защото има твърде мъжки глас да пее лигави песнички. С няколко думи казвам, че гласът и хич не е приятен, а външният и вид няма да коментирам. Момиче на 16-17 (примерно) да играе в детски сериалчета ми е малко или много обидно.

teenems
09-22-2009, 11:15
Човек да не напише за интересите си. Ама то в тоя форум друго освен хранилка не може да става. КАто не ви харесва, пак ще кажа като другите над мен, пишеш "не ми харесва, защото....", а не да си показвате простотията и да псувате.
По темата: Не ми харесва, защото сериалчето е толкова изкуствено, че само микрофоните и публиката липсват. Иначе не и песните и е стават, защото има твърде мъжки глас да пее лигави песнички. С няколко думи казвам, че гласът и хич не е приятен, а външният и вид няма да коментирам. Момиче на 16-17 (примерно) да играе в детски сериалчета ми е малко или много обидно.

аз се чудя. какво толкова ви пречи момичето да я харесва !? веднага почвате да нагрубявате с отвратителни думи и на човек му става много гадно . то тука само метъл и вашите пълни отврати трябва да се слушат.този форум е за всякакви хора ,не само за МЕТЪЪЪЛ И РОООК ИИИ ХИП-ХОООООП

баси спеклите ,нищо не ви пречи ама нееее

ПОВРЪЩАЛИ !?? :razz:

тц-тц

graceless
09-22-2009, 11:42
:-o ми аз слушам просто по как да кажа,хъммм хо-сериозни изпълниетли,е не по-сериозни,няма такива,по-възрастни :D Харесвам изпълнители с опит,а не такива като Майли,които просто не ми се връзват с музиката :(

cherrygloss
09-23-2009, 18:36
Сериалчето ми харесва,филма в тъп.Майли като певица е посредствена в най-добрия случай,но не е толкова неприятна.
Само ми е жал за авторката на темата.За какво трябваше да храните момичето?Ми казва се 'Не ми харесва' и толкова.
Мда,българи сме до мозъка на костите
+1

giveupbitch
09-23-2009, 21:05
ауе,кво й харесвате на тя малоунца ве..сериала го гедам някой път,защото е весел и Лили е яка,о тая Майли е повърня.