PDA

View Full Version : Искам да продължа напред, но.... (вижте)



reAL_TRuth
09-20-2009, 04:58
Разделихме се... вече официално от 3-4 дни, но и преди това имахме някои подобни случки. Осъзнавам, че ми липсва, но явно не го обичам, защото не се чувствам чак толкова зле. На моменти ми става много тъжно, но рядко.
Тук идва дилемата:да продължа ли напред или е прекалено рано?
Има едно момче, с което искам да изляза. Но нещо ме тегли назад, най-вече това че бившия ме търси. Не ме разбирайте погрешно, разделихме се по негово желание и ако трябва аз да избирам, бих избрала да съм си с него, но насила хубост не става.
Иска ми се да излезем и да изясним този въпрос, но от друга страна не виждам смисъл, защото нашите разговори стигат до едно и също положение всеки път:абе разделяме се, ама ще се виждаме :?
Той има чувства, но явно е загубил тръпката(мое предположение)
Та как е редно да постъпя според вас? Да оставя хубавото минало в спомените или да опитам за последно да говоря с него?

ElinoOor
09-20-2009, 05:03
Доколкото схванах той не иска да сте заедно. Ти не го обичаш,но си се привързала някак си и предпочиташ да не късате..

И да му говориш и да не му говориш няма да му се заиска пак. Ако ще те успокои излезте,изяснете си нещата и се оставете на мира..

LDto
09-20-2009, 05:20
zabravigo dokato e vreme
shot eto i az sum tui i to blizo 8 meseca i vseki put shtom se vidim stigame do edno polojenie ela u nas da se vidim i posle az stradam a toi si pita huq :-x i shto i sega kogato az mu pravq mrusno s negof fr mu e gadno nali em kogat ma imashe samo za nego shto ne me uceni mi si pita huq em ne vs shto pada ot nebeto e za izhvurlqne
zabravqi go i produljavai na pred tva ne e mom4e za teb i na men mi sa go kazvali
razdelqme se ama shte se vijdame za kvo za edna nosht ili za nqkolko chasa da mi kaje nqkolko luji i az da se hvana ne mersi predpo4itam da si pravq kefa jalko 4e kusno go usuznah :-x

sweet_sorcerer
09-20-2009, 12:58
Дали е рано или не - това ти трябва да го усетиш.Ако мислиш,че си готова - излез с другото момче и виж дали ще се получи. По мое мнение няма смисъл да задълбаваш в миналото - само разваляш хубавите моменти.Давай смело напред и успех! :)

Sweetlipss
09-20-2009, 13:01
По-добре продължи напред :wink: Той не е последното момче,и други ще намериш.Щом той не иска да продължавате,няма как да продължите просто..
Намери си друго момче и ще се разсееш :)

kidwestern
09-20-2009, 15:55
като си намериш трети?
втория.
защо?
защото първия не струва.
какво очакваш да стане дори и да се върнеш при него?
още макс 1 месец и чао.
щом е изгубил тръпката ...? накъде?

vampirekiss
09-20-2009, 18:34
ти сама си написала,че на сила хубост не става,което ще рече,че няма на къде повече да се вреш да бившия.Дали ще излезеш с някого толкава скоро си е често твое решение и ти най-добре можеш да си прецениш дали си готова за тази стъпка.Внимавай само да не оплетеш някое момче без да имаш някакви намерения към него,защото така за него ще е адски гадно.

RaZzer
09-20-2009, 21:43
Е, излез с това новото момче... опознайте се по-добре... не е казано, че като излезнеш и трябва да стане нещо - в движение ще решиш дали си готова за него! :wink:

Hilary_
09-20-2009, 21:44
Това твоето е нявик .. няма смисъл да продължаваш с него .. :? Пък и сте се разделили по негово желание .. :?

themusicinme
09-21-2009, 18:14
Трудно ти е, вижда се. Но отговорът не е тук във форума. В теб е. :!:

ddddz
09-21-2009, 19:59
Съгласна съм с един от коментарите по-горе: просто си свикнала с бившия. Моето мнение е, че трябва да си дадеш малко време, а след това да видиш какво ще стане с второто момче.

AnzaRe
09-21-2009, 22:04
Каквото чустваш...

LoveRetroMusic
09-21-2009, 22:06
Доколкото схванах той не иска да сте заедно. Ти не го обичаш,но си се привързала някак си и предпочиташ да не късате..

И да му говориш и да не му говориш няма да му се заиска пак. Ако ще те успокои излезте,изяснете си нещата и се оставете на мира..

LiveToWin
09-21-2009, 22:52
Попринцип разговора му е майката но в този случей май няма да помогне много... Незнам първо ти трябва да се увериш в собствените си чувства след това да решиш какво точно да правиш. Историята ми е позната... и според мен най доброто нещо което можете да направите и двамата е да продължите всеки по своя път. Ако е писано да сте заедно ще бъдете ... някой ден.. Успех :wink:

sLadkaTa_LoRi
09-21-2009, 23:28
В една нормална връзка често се случва двама души да се карат.. и отново да се събират.. това е нещо съвсем нормално! Дори това до някаква степен придава трипка на любовта ви. Но помисли над това.. щом пускаш тук тема с въпроса: "Да оставя хубавото минало в спомените или да опитам за последно да говоря с него?" ..това означава, че ти самата се съмняваш в своите чувства! Ако го обичаше наистина.. място за подобни въпроси нямаше да има! ;)

julushko
09-22-2009, 00:30
Били сте заедно - привързали сте се. Търси те, защото му липсваш, но това не бива да те кара да мислиш, че той иска да сте заедно. Липсва му старото и познатото и търси да запълни празнината без да осъзнава как може да усложни нещата
Отдалечи се и като си готова изпробвай новото

Amateur
09-22-2009, 01:37
НИЩО БИВШЕ НЕ ВАЖИ!!!САМА ДИ ПРАВИ ИЗВОДИТЕ!!!

09-23-2009, 07:34
Дали е рано или не - това ти трябва да го усетиш.Ако мислиш,че си готова - излез с другото момче и виж дали ще се получи. По мое мнение няма смисъл да задълбаваш в миналото - само разваляш хубавите моменти.Давай смело напред и успех! :)
Аз съм за