PDA

View Full Version : Третата Световна война



Sevgincho
09-20-2009, 09:27
Третата световна война [редактиране]

Съгласно предсказанията на Нострадамус тази война ще бъде гигантски сблъсък между исляма и християнството. Конфликтът ще продължи 25 или 27 години. Ще бъдат унищожени много градове, ще има осквернени църкви, изнасилени жени, обезглавени пеленачета. Третият Антихрист- водачът на ислямските войски, ще бъде въплащение на великия хунски император Атила, от коогто през V век треперела цяла Европа. Този човек с името Мабюс или Алюс ще бъде със свинско лице и у него ще доминират занците Скорпион, Рак и Риби.
В бъдещия световен конфликт двете настъпващи ислямски сили ще бъдат Персия (днешен Иран) и Византия, с която по традиция Нострадамус обозначава Турция. Войната ще започне през пролетта и преди да избухне, в небето ще се появят странни птици, които ще крещят "Днес! Днес!" При своето настъпление срещу Европа "мохамеданите ще намерят слабите ѝ места". Византийският (турският) водач, подкрепен от иранците, ще настъпва през Балканите към Централна Европа, а Иран чрез поредица от удари- към Ирак, Саудитска Арабия, Кувейт, Сирия, Израел, Египет, отрязвайки Запада от петролните залежи, а оттам през Северна Африка по море ще удари Италия, Испания и Франция.
На Балканите ще се развият едни от най-драматичните събития. Нострадамус споменава, че Турция и Иран ще нахлуят в Македония. В Гърция ще започне страшен мор, причинен от някакъв изкуствен прах, явно химическо или бактериологично оръжие. От Гърция епидемията ще се разнесе по целия полуостров. Турските войски ще завземат замите до Сърбия включително и ще навлязат в Унгария, а оттам ще се насочат към Германия - точно както преди пет века. Турският вожд ще тръгне срещу славяните, за да ги обърне в исляма и дори "хералдът на Буда" (Будапеща) няма да може да му противопостави нищо. Срещу турсите сили ще воюват две загадъчни фигури, наречени от Нострадамус Херцога и Маркиза, които след дълги борби ще успеят да ги сломят, и накрая, съгласно библейските пророчества, Турция ще бъде заличена като държава и народ.
Още по-драматично ще се развият събитията по южното (иранското) направление на настъплението срещу Европа. Иранските войски ще разорят цяла Италия. Ще бъдат разрушени градове като Пиза, Генуа, Модена, Рим. Папският престол ще бъде унищожен, а християните ще бъдат подложени на страшни гонения и ще бъдат избивани поголовно. След това през Италия и Испания Антихристът ще нахлуе във Франция и тогава войната ще стане всеобща, защото ударите му ще бъдат насочени и отвъд океана, към САЩ, които ще понесат тежки загуби по различни фронтове.Страшен небесен огън ще изгори "Новия град", намиращ се на 45-ия градус. Това разположение и името отговарят точно но Ню Йорк, а "небесният огън" явно е атомен взрив. Войната от конвенционална ще се превърне в ядрена и разсеяната радиация ще причини чудовищни мутации в биосферата- "дивите животни ще проговорят". Целия ужас ще бъде придружен от природни катаклизми като суша, наводнения и земетресения, най- вероятно причинени от американски климатични и сеизмични оръжия. Гладът и болестите ще са повсеместни.
Загубите и на двете враждуващи групировки ще бъдат огромни, и когато светът бъде застрашен от пълна разруха, ще се появи победителят в бъдещата война. Той ще бъде от страната Armorique, която американците тълкуватели преиначават на Америка, но всъщност това е старата римска провинция Amorica в днешна Западна Франция. Накрая Антихристът ще бъде победен и ще загине мъчително, притиснат между две реки- Тигър и Ефрат в днешен Ирак. След края на опустошението, когато почти няма останали живи хора, ще се появи и великият цар, владетел- свещеник, който ще възтанови справедливостта и благоденствието, които ще подължат 1000 години. Християнството отново ще се възправи от руините, по- велико отвсякога, а хората, избавили се от злото ще преоткрият древната мъдрост и ще разберат, че любовта, животът и мирът са най- голямата ценност.

Sevgincho
09-20-2009, 09:29
Здравейте , намерих много интересна тема , за края на света .. Според Нострадамус може да настъпи края на света , чрез Третата СВ .. Вие какво ще кажете .. Коментирайте :)

Sevgincho
09-20-2009, 09:32
а и пише , че Турция и Иран две могищи сили ще се изправят срещу целия християнски свят , та и че Иран ще удари даже Арабските страни заради петрола ... :shock:

Naman07
09-20-2009, 10:21
Еееми, "интереса клати феса", както се казва, боли ги дали са арабски или не. А до колкото прочетох според Нострадамус това няма да е края на света, по-скоро края на света който познаваме... Но така или инак, дано не става.
Тя и Баба Ванга е предрекла, че 2023-2025 водеща религия в Европа ще е мюсюлманството и чак към 2027-2028, Франция ще създаде анти-ислямистко движение,... но както казах, дано всичко е наред.

montana6
09-20-2009, 13:53
Дали ще е Трета Световна или не, нещо ще се случи - в това съм почти сигурен. Каквото и да е, ще разберем много скоро. :)

Sevgincho
09-20-2009, 16:31
Ами ддз ама Турция и Иран срещу целия свят звучи невереятно 8-)

ZipFail
09-20-2009, 17:06
Турция в момента е 2ра в света по армия, а Иран никой не знае какво може да е извади изпод бункерите.. 8-)

Dimana99
09-20-2009, 17:21
Яко

montana6
09-20-2009, 19:10
По принцип това нещо няма да е изненада за мен, ако се случи, колкото и странно да звучи. Все пак вижте този клип - http://www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU&feature=channel_page

Предвид сегашното световно положение (криза), ще се случи нещо много скоро и то ще е война, най-вероятно. Не е изключено и да се заобиколи, но можем само да гадаем.

kalokairi
09-20-2009, 20:05
Попитали Айнщайн каква ще бъде според него третата световна война.
Той отговорил - НЕ знам, но знам каква ще бъде четвъртата, с камъни и пръчки, защото третата световна война ще ни върне обратно в каменната ера.
Ако света не унищожи нас (2012) ние ще унищожим света и в двата случая губим.

bulgarian1878
09-20-2009, 21:11
Първо - трета световна война има и тя не е от скоро, не знам за кой път ви го пиша в този форум, ама явно наистина не можете да го проумеете. Може би трябва да се сблъскате малко с икономическите показатели, да влезете по-навътре в нещата и в живота, та тогава ще ви огрее и там, дето не огрява по принцип.

И второ - Турция не е втора, а трета в света от гледна точка на армията. Втора е в НАТО. Това е МНОГО лошо, всъщност. Дори и трета, има силна и стабилна армия, която може да помете МНОГО държави наред, а със сигурност тя няма да воюва сама. Относно Иран не съм много запознат, но там действат на принципа "Ние сме, защото сме". И за тях са си прави. Иран са може би единствената мюсюлманска държава, която не ми пречи на тоя объркан и несправедлив свят.

И трето - най-хубавото изказване от всичко до тук беше това:


Ако света не унищожи нас (2012) ние ще унищожим света и в двата случая губим.

За съжаление обаче много от виновниците го осъзнават, но им е все тая.

Sevgincho
09-21-2009, 13:59
и САЩ да е нямат шанс срещу целия свят та остана Турция , няма значение колко армия има , колко оръжия има .. Само към Русия и да воюват , ще дадат сериозни поражения , да не говорим и че ще изгубят е зависи от стратегията ...

amk933
09-21-2009, 17:21
Ако Европа, САЩ, Русия и Израел намерят сили да се съюзят, нито Иран, нито Турция ще има някакви шансове. :?

In_And_Out_of_Love
09-21-2009, 17:30
Ееей брао бе, за да се коментира нещо трябва да излезне на парва страница в замундата иначе не... :D:D

Goebbels
09-21-2009, 17:47
Ако може мюсюлмани и чифути да се избият, а аз да си пия биричката би било прекрасно.

ZipFail
09-21-2009, 19:39
Ако може мюсюлмани и чифути да се избият, а аз да си пия биричката би било прекрасно.
;-)
С предимство за вторите :D

SolusChristus
09-22-2009, 16:02
Ако Европа, САЩ, Русия и Израел намерят сили да се съюзят, нито Иран, нито Турция ще има някакви шансове. :?

Русия няма да се съюзи със САЩ и Израел, не знам от къде имаш такива амбиции. :-D

amk933
09-22-2009, 18:00
Ако Европа, САЩ, Русия и Израел намерят сили да се съюзят, нито Иран, нито Турция ще има някакви шансове. :?

Русия няма да се съюзи със САЩ и Израел, не знам от къде имаш такива амбиции. :-D

За това казах, ако намерят сили...на мен ми е пределно ясно, че всички други две държави са по-близки от САЩ и Русия. Но смятам, че ако има война на религиите, то със сигурност двете трябва да преодолеят тази бариера и да "покажат мускули". И смятам, че ислямът ще е движещата войната сила и няма да се учудя, ако Китай и Индия също настръхнат, редом с християните. :)

Naman07
09-22-2009, 18:20
Настръхнал християнин пред чужда вяра, няма :P .

In_And_Out_of_Love
09-22-2009, 18:25
По-вероятно САЩ vs. Русия, понеже САЩ е закупила Аляска от Русия за 100 години и сега тези 100 години изтичат и ми е много интересно дали ще се сперкат като малки деца или ще успеят да решат проблема като големи хора..
Надявам се да е по втория начин! ;)

bulgarian1878
09-22-2009, 20:01
Ако погледнем нещата реално, когато се води религиозна война нито САЩ ще се защити, нито Русия. И имайки в предвид, че армията в Русия е изградена на половина на мюсюлманска религия и вътре близо 40% са рязани, нямат къде какво да правят. За САЩ няма какво да ви говоря, там има всякакви.

Войната на религиозна основа ще се води по-скоро като "гражданска война" или нещо такова, не се сещам за друго определение, което да я доближава повече. Ако някой се досети да даде пример, ще бъда благодарен. :)

montana6
09-22-2009, 20:41
По-вероятно САЩ vs. Русия, понеже САЩ е закупила Аляска от Русия за 100 години и сега тези 100 години изтичат и ми е много интересно дали ще се сперкат като малки деца или ще успеят да решат проблема като големи хора..
Надявам се да е по втория начин! ;)

Нещо се бъркаш за Аляска. Никъде не пише, че е наета за 100 години, а че е купена. А и да е в притежание за 100 години, то те отдавна да са изтекли, защото Аляска е станала притежание на САЩ през 1867.

BomberStomper
09-22-2009, 20:49
Само ако Фюрера възкръстне, он че ни спаси!18

Sevgincho
09-23-2009, 11:27
Ами мисля , че войната ще е за малко останалите ресурси .. ПЕТРОЛЪТ... и една война за петорла неможе да е без САЩ и към нея ако се съюзат още държави и ето ти световна война .. А религиозната война , като почна Израел да нападва Палестина , Турция беше на косъм да се вкючи ( та и аз така очаквах) но поради много причини не се случи. Иран обяви , Израил незабавно да си спре .. Та Израел ако не беше спряла , войната щеше да е неизбежна :o

SolusChristus
09-23-2009, 13:26
А ако влезнат Американци в Ирак, Русия фърля Бомбата над Израел.

Sevgincho
09-23-2009, 17:38
А ако влезнат Американци в Ирак, Русия фърля Бомбата над Израел.


Американците вече нападнаха Ирак .. Кой мислиш , че свали Саддам Хюсеин от поста си ?

SolusChristus
09-23-2009, 19:05
А ако влезнат Американци в Ирак, Русия фърля Бомбата над Израел.


Американците вече нападнаха Ирак .. Кой мислиш , че свали Саддам Хюсеин от поста си ?

Иран, де... :oops:

Трябва да спра да гледам сериали докато пиша. :lol:

Sevgincho
09-23-2009, 19:13
Ам да .. и аз мисля , че Русия и Иран си имат таен съюз помежду си , щот Русия е давала урана на Иран за обогатовяване :)

SolusChristus
09-23-2009, 19:17
Ам да .. и аз мисля , че Русия и Иран си имат таен съюз помежду си , щот Русия е давала урана на Иран за обогатовяване :)

Не помня Медведев ли беше или Путин, ама си го каза открито. Американците влезнат ли в Иран, ще пуснем атомна бомба над Израел.

Даже и "над Израел" да я пуснат, без да се целят в някой град, ще е достатъчно..

ZipFail
09-23-2009, 19:51
Русия открито е защитавала Иран, при това не веднъж :)

А пък Ахмадинеджад, беще намекнал по някъв повод, че САЩ смеят ли да им се бъркат в политиката, има подходящите хора в Израел, с подохдящото количество експлозиви, готови да сринат някои много важни сгради в някои много големи израелски градове... 8-)

amk933
09-23-2009, 20:42
Русия открито е защитавала Иран, при това не веднъж :)

А пък Ахмадинеджад, беще намекнал по някъв повод, че САЩ смеят ли да им се бъркат в политиката, има подходящите хора в Израел, с подохдящото количество експлозиви, готови да сринат някои много важни сгради в някои много големи израелски градове... 8-)

Ахмадинеджад да не намеква много, за да не му се наложи да обяснява, че гъбата е биологично класифицирано същество, а не ефект от атомна бомба....А и като имаме предвид какво е в Иран, май е крайно време да се загрижи за собственото си население, вместо да изобретява ядрено оръжие със силата на две шашки тротил. И да не заплашва много много, защото най-много да си навлече милитарния гняв на НАТО и САЩ. 8)

SolusChristus
09-23-2009, 20:53
И да не заплашва много много, защото най-много да си навлече милитарния гняв на НАТО и САЩ. 8)


Нали знаеш, че НАТО и САЩ в момента нямат пари да се прекръстят?

bulgarian1878
09-23-2009, 21:00
Какво значи "НАТО и САЩ", че нещо не разбирам?

Пък за Иранеца... Този много го уважавам! Има смелостта да казва много неща, които не са удобни за твоите любимци. Хубавото е, че е в собствената си държава и няма никой продажник-педераст от горе да му наложи някакви санкции и да го прати в затвора, както в Германия хората осмелили се да се изправят пред лъжата с истина... Досещате се какво става с тях.

amk933
09-23-2009, 21:34
^А иранския президент го ненавиждам. Да погледне първо собствената си държава в която жените ги третират като пета ръка хора, а населението умира от глад, пък после да се грижи за света и да прави ядрени опити. Един голям смешник. Собствените му хора умират в ръцето му a той тръгнал бомби да ми прави (със съмнително качество и съществуване). Не заслужава уважението ми.




И да не заплашва много много, защото най-много да си навлече милитарния гняв на НАТО и САЩ. 8)


Нали знаеш, че НАТО и САЩ в момента нямат пари да се прекръстят?

:razz: :razz: Добро въображение, но, ако Америка и НАТО нямат пари, то в Иран още не са слезли от клоните. Ама какво ли ти и говоря. Много си чувал/а за ембаргото и умиращите хора в ирански болници без вода и ток и с повредена канализация. Да не говорим че там западни части за машини и техника не са стъпвали от 20 години и положението не е розова, ама да бе забравих...тя най-силната икономика в света пари няма... :razz: :razz: :razz:

SolusChristus
09-23-2009, 21:38
И да не заплашва много много, защото най-много да си навлече милитарния гняв на НАТО и САЩ. 8)


Нали знаеш, че НАТО и САЩ в момента нямат пари да се прекръстят?

:razz: :razz: Добро въображение, но, ако Америка и НАТО нямат пари, то в Иран още не са слезли от клоните. Ама какво ли ти и говоря. Много си чувал/а за ембаргото и умиращите хора в ирански болници без вода и ток и с повредена канализация. Да не говорим че там западни части за машини и техника не са стъпвали от 20 години и положението не е розова, ама да бе забравих...тя най-силната икономика в света пари няма... :razz: :razz: :razz:

Най-силната икономика в света има 16 трилиона долара дълг, от които 4 към Китай...

Не знам защо изобщо ти отговарям, obvious troll. :P

amk933
09-23-2009, 21:49
И да не заплашва много много, защото най-много да си навлече милитарния гняв на НАТО и САЩ. 8)


Нали знаеш, че НАТО и САЩ в момента нямат пари да се прекръстят?

:razz: :razz: Добро въображение, но, ако Америка и НАТО нямат пари, то в Иран още не са слезли от клоните. Ама какво ли ти и говоря. Много си чувал/а за ембаргото и умиращите хора в ирански болници без вода и ток и с повредена канализация. Да не говорим че там западни части за машини и техника не са стъпвали от 20 години и положението не е розова, ама да бе забравих...тя най-силната икономика в света пари няма... :razz: :razz: :razz:

Най-силната икономика в света има 16 трилиона долара дълг, от които 4 към Китай...

Не знам защо изобщо ти отговарям, obvious troll. :P

Да само че по тази логика знаеш ли и България колко дългове има за които никoй нищо не говори? Само към Русия имаме за руско-турската освободителна война 82 милиона франка... тъй че не на мене тия...

SolusChristus
09-23-2009, 21:58
82 милиона франка не са нищо в сравнение с 16те трилиона, които САЩ дължи.

amk933
09-23-2009, 22:00
82 милиона франка не са нищо в сравнение с 16те трилиона, които САЩ дължи.

Тя и българската икономика не е нищо сравнение с американската, а и това че има дълг не значи че е бедна...Абе ако на Америка викаш бедна, не знам как ще наречеш България тогава...ама нали все да гледаме в чужда паница и да плюем чуждото...

SolusChristus
09-23-2009, 22:09
82 милиона франка не са нищо в сравнение с 16те трилиона, които САЩ дължи.

Тя и българската икономика не е нищо сравнение с американската, а и това че има дълг не значи че е бедна...Абе ако на Америка викаш бедна, не знам как ще наречеш България тогава...ама нали все да гледаме в чужда паница и да плюем чуждото...

Ще видим след 20 години каква песен ще пееш. :oops:

ZipFail
09-24-2009, 08:31
82 милиона франка не са нищо в сравнение с 16те трилиона, които САЩ дължи.

Тя и българската икономика не е нищо сравнение с американската, а и това че има дълг не значи че е бедна...Абе ако на Америка викаш бедна, не знам как ще наречеш България тогава...ама нали все да гледаме в чужда паница и да плюем чуждото...
Федералния Резерв е признал отдавна, че при сегашната финансова система Америка никога (освен чрез война) няма да може да изплати външния си дълг :)

Naman07
09-24-2009, 08:41
^
http://prikachi.com/files/1080137d.jpg

Goebbels
09-24-2009, 08:52
Еврейските банкери за 10 минути могат да сринат икономиката на САЩ

Sevgincho
09-24-2009, 09:21
Ами никой неможе да отрече , че САЩ е номер едно по армия по икономика и т.н. , но викам и да не подценявате Иран , не се знае , каква сила крие и ако наистина са съюзници с Русия способностите на Иран може да са опасни за Израел за САЩ и за всичките им съюзници...

amk933
09-24-2009, 16:09
Еврейските банкери за 10 минути могат да сринат икономиката на САЩ

А за 5 да платят вътрешния дълг...въпреки че в момента евреите не са най-влиятелните в американската политика, ами няколко други етнически групи дърпат конците...И доста американци се дразнят на това...А то не ми е ясно коя държава си изплаща външния дълг. Някой, ако може да поясни тук, коя държава няма такъв и без свободни съчинения, а с линкове.

ZipFail показах бележката от червения кръст, която ти наричаш официален доклад за жертвите на Холокоста и учителите ми се спукаха от смях. :D Първо казаха, че, ако загледаш, всички линкове от където идва са анти-семитски и неонацистки сайтове. Второ изобщо не е ясно какво пише на нея и, че може да си е просто някаква драсканица или доклад за първите 6 месеца от Холокоста. Трета, червеният кръст не е организация, която би се изложила да подхвърля някаква хартишка с размери 10 на 10 и да и вика официален доклад. И четвърто, за съжаление на всички мразещи евреите, немците са се оказали доста тъпи и са водели записки за всичките идиотщини, които са вършели и има и списъци на избавни хора. Пето, ако бяха 300 000, защо на паметника в Аушвиц пише 1 500 000? И не се хващай за едно от тях, а за всички. Сори за офа.

bulgarian1878
09-24-2009, 19:48
Ако ще говорим така, доказателствата, че съществува холокост винаги изникват от хора свързани с масонството и еврейската мафия.

amk933
09-24-2009, 20:05
Ако ще говорим така, доказателствата, че съществува холокост винаги изникват от хора свързани с масонството и еврейската мафия.

Направо... То немските генерали всички са били евреи, и всички командващи концентрационни и екстерминационни лагери са били евреи, и гестапото и те и SS войниците и те....стига глупости. Историците не обичат генерализации, а факти. Това са неподплатени с нищо твърдения...А, ако си мислиш, че всички доказалтелства за Холокоста са от евреите, положението не е добре...В Европа не са били слепи по това време, и самите немци са се натопили сами с многото си акъл. (под немци визирам нацисти в случея)

bulgarian1878
09-25-2009, 09:30
Та ти сам написа: "Направо". Именно - да си го кажем направо:

Доказателствата за Холокост са няколко, които изкарват на световно ниво и те НЕ включват самопризнанията на генералите от щаба на чичо Мустак, защото ако реша и те хвана на тясно в едно мазе и теб ще накарам да си признаеш, че си избил един милион евреи, повярвай ми, имам си методи. ;)

Та, да минем по същество, доказателствата за Холокоста са намерените "фабрики" и снимковите материали. До тук само два "факта", които да разнищим един по един /чудно защо ли си губя ценно време от почивката да ти обяснявам нещо, което е ПИСАНО ХИЛЯДИ ПЪТИ, уви.../. Така, за тия глупости от червения кръст, които ти дадоха не мога да коментирам, защото фалшификации там може да има винаги, но нека спретнем една бърза статистика, млади ми момко. По времето на Холокоста 42-43 година в Европа не е имало повече от 5,5 млн еврейско население от 0 до 100+ години. Считай го, че чичо Мустачко не може да е избил 6,000,000 евреи, тъй като те по някакви си случайни стечения на обстоятелствата са били 5,5, но кой да го каже.

Освен това! - Снимковия материал? - Снимковия материал, който съм виждал аз на поредица от десетина снимки, тъй като съм работил доста време във фотографско студио и заедно с шефът ми тогава, който между другото не е на мое мнение, но поне каза на черното, че Е черно, също са съгласи, че ЯСНО се виждат нагласените и наслагвани снимки за трупове, за бесения и разтрели. Няма да коментирам повече, ти си достатъчно промит, за да вярваш на снимки, които пък аз ей сега за два дни работа с фотошопчето /тогава не са имали фотошоп, а са ползвали методи за наслагване на кадри и обекти/ мога да ти направя, че ти стоиш до Хитлер с вдигната дясна ръка.

Освен това! - Фабриките. Фабриките намерени от червената армия в Германия наречени "конц лагери" не са нищо повече от трудови лагери преобразувани на "смъртните лагери", които са толкова известни в този обърнат с краката надолу свят. И в тоя ред на мисли нека ти кажа нещо: отричам Холокоста като масово изтребване на евреи, но не отричам трудовите лагери. Както и не отричам разтрелите, които са правили частите на чичко Мустак, които вече са доказани не с два измислени факта, а с ред куп документации. Там фактите говорят, че има избити между 600,000 до 1,000,000 души от еврейски произход.

И нека продължа. Хитлер е лошия, защото е избил 600,00-1,000,000 евреи във войната, а Сталин? Знаеш ли за Сталин какво сочи статистиката? Неговите жертви надминават два пъти тези на лошия Мустак. Но уви! Разпискаха се къдравите и клюмналите носове в света, че Хитлер е лошия и Сталин остана на заден план.

Е, естествено, че ще се разпискат, все пак един единствен в близката история ясно каза, че иска страната му да бъде горда с историята си и парите да отиват в хазната им, а не те да я крадат, и ето - почти седемдесет години след това малцина осъзнават правилната национална постъпка на водача на германците.

Айде, отивам да хапвам, че пак ме чакат задължения.

amk933
09-25-2009, 13:31
^Ами голяма част от това, което каза изобщо не е така. Първо в България може и да не ви говорят колко е лош Сталин и колко хора е избил. Напълно разбираемо е, предвид българо-руската соц-комунистическа дружба в продължение на 40 години. Няма как просто да не се изкриви и историята. Аз като учещ в американско училище мога да ти кажа, че при нас по този въпрос не се мълчи. Сталин си е наравно с Хитлер и отнася толкова критики, колкото и нациста...

Сега да минем към Холокоста. Първо еврейското население в Европа преди ВСВ е било 8 900 000, а след нея 2 900 000. Това не го казвам само аз, ами и немските доказателства, които твърдиш, че не съществуват. Чувал ли си за Wansee Conference? Това си е абсолютно официална такава. Хитлер дава задачата на своите генерали и помощници да се преброи приблизително еврейското население в Европа, като за евреин се брои всеки, които има дори само баба или дядо от тази група. По времето на тази конференция се стига и до така нареченото final solution.

Само снимки??? Кой те излъга? Аз снимки не съм виждал - виждал съм останките, Аушвиц и т.н. И гледката никак не е хубава. Да не говорим, за лагерите, на които американските войници са се натъкнали при инвазията от към Франция заедно с Англия. Само в записките ( не самоптизнания и т.н., а записките) на един от немските генерали управлявали Аушвиц показва че в екстерминационния лагер са избити между 1 500 000 и 2 000 000 евреи. Освен това има мнооооого немски документи, които доказват, че Холокостът не е лъжа, защото немците са записвали всичко в детайли (щото са много умни). Имало е два вида лагери. В едните умираш от работа, в другите - в камерата. Има една книга, която се казва The Night и е разказ на един евреин оцелял Холокоста, но загубил цялото си семейство в него. Прочети да разбереш как са ги третирали като животни, как са ги обирали и са ги бутали в гета и после как са ги местили от лагер в лагер. Ами доктор Менгеме? И той ли е лъжа? Знаеш ли колко малки деца е ползвал за "експерименти в полза на армията?" Ако прочетеш книгата (не е много-100 страници), ще прочетеш и за него, защото авторът се е срещнал очи в очи и с него в един от лагерите...Не ми се спори повече по темата. Аз съм го учил това достатъчно дълго и в момента пиша точно разширено есе на тема Истина или лъжа е Холокоста и смея да твърдя, че познавам фактите доста добре. А това какво нео-нацистите и анти-семитите пропагандират ми е все едно. Факт е, че отричането на Холокоста е подсъдимо и, че днешните немци ги е срам от Хитлер и тази страница на историята. Достатъчно красноречиво е...

SolusChristus
09-25-2009, 20:13
Прочетете Второзаконие глава 28 (http://www.biblegateway.com/passage/?search=Deutoronomy%2028:15-68&version=BG1940) и ми кажете, че това не е изпълнение на предупрежденята...

bulgarian1878
09-25-2009, 20:32
^Ами голяма част от това, което каза изобщо не е така. Първо в България може и да не ви говорят колко е лош Сталин и колко хора е избил. Напълно разбираемо е, предвид българо-руската соц-комунистическа дружба в продължение на 40 години. Няма как просто да не се изкриви и историята. Аз като учещ в американско училище мога да ти кажа, че при нас по този въпрос не се мълчи. Сталин си е наравно с Хитлер и отнася толкова критики, колкото и нациста...

Сега да минем към Холокоста. Първо еврейското население в Европа преди ВСВ е било 8 900 000, а след нея 2 900 000. Това не го казвам само аз, ами и немските доказателства, които твърдиш, че не съществуват. Чувал ли си за Wansee Conference? Това си е абсолютно официална такава. Хитлер дава задачата на своите генерали и помощници да се преброи приблизително еврейското население в Европа, като за евреин се брои всеки, които има дори само баба или дядо от тази група. По времето на тази конференция се стига и до така нареченото final solution.

Само снимки??? Кой те излъга? Аз снимки не съм виждал - виждал съм останките, Аушвиц и т.н. И гледката никак не е хубава. Да не говорим, за лагерите, на които американските войници са се натъкнали при инвазията от към Франция заедно с Англия. Само в записките ( не самоптизнания и т.н., а записките) на един от немските генерали управлявали Аушвиц показва че в екстерминационния лагер са избити между 1 500 000 и 2 000 000 евреи. Освен това има мнооооого немски документи, които доказват, че Холокостът не е лъжа, защото немците са записвали всичко в детайли (щото са много умни). Имало е два вида лагери. В едните умираш от работа, в другите - в камерата. Има една книга, която се казва The Night и е разказ на един евреин оцелял Холокоста, но загубил цялото си семейство в него. Прочети да разбереш как са ги третирали като животни, как са ги обирали и са ги бутали в гета и после как са ги местили от лагер в лагер. Ами доктор Менгеме? И той ли е лъжа? Знаеш ли колко малки деца е ползвал за "експерименти в полза на армията?" Ако прочетеш книгата (не е много-100 страници), ще прочетеш и за него, защото авторът се е срещнал очи в очи и с него в един от лагерите...Не ми се спори повече по темата. Аз съм го учил това достатъчно дълго и в момента пиша точно разширено есе на тема Истина или лъжа е Холокоста и смея да твърдя, че познавам фактите доста добре. А това какво нео-нацистите и анти-семитите пропагандират ми е все едно. Факт е, че отричането на Холокоста е подсъдимо и, че днешните немци ги е срам от Хитлер и тази страница на историята. Достатъчно красноречиво е...

Дано не забравя нещо от написаното ти, но ще се опитам да те оборя.

Така, аз не ти говоря за това как е в България и ме тук за Сталин не сме чули лошо нещо, напротив, дядо ми е комунист от едната страна на рода и е бил верен член на партията, а лично той ми е говорил против него много. Както и да е, срамна част... ^^

Така, за еврейското "малцинство", което е било толкова, колкото го изкара, че е било може да се спори МНОГО. Значи, когато трябва да се говори ти евреин ли си или не си се гледа дали майка ти е такава, но ако не е - те захвърлят и те отричат изобщо. И по преброявания по този начин, по който Хитлер е считал за чистак евреин са били 5,500,000 приблизително.

Виждал си останки? Купчина с кокали? :D

"а един от немските генерали управлявали Аушвиц показва че в екстерминационния лагер са избити между 1 500 000 и 2 000 000 евреи." - не говориш за самопризнания, а за записки, които кой знае кога и защо е написал, не мислиш ли? И това, което пишеш ти, че те били "глупави, защото си водели записки" не ти ли се струва прекалено опростен вариант на "абе, ние намерихме, че те са написали едно към едно колко индивида са убили!"?

А относно книга писана от евреин "бил в лагер" дори не искам да докосвам в книжарница, щото тая книга първо, че като я купя ще напълня с ОЩЕ пари джоба на евреите, които достатъчно смучат от данъкоплатеца, че дори от собствената си "гибелна история" си правят пари, щото евреин евреи не предава, ако не му предложиш пари в "кеш" дето има един модерен израз. Та така, книжи за холокоста пълно с доказателства, ама под внимание се взимат два: снимкови материали и намерените лагери, за които ти обясних в предния пост.

За д-р Менгеме не мога да коментирам, защото не съм достатъчно запознат, не съм и чел особено, нямам и намерение, защото честно казано всичко, което съм чел за Адолф Хитлер беше преди години, когато ме тресеше пубертетското любопитство, когато си изградих едно доста негативно мнение за него, но с течения на обстоятелствата и с тук-там осъзнаване на различни факти осъзнаха, че понякога лошо представения не е лош, а добър. Затова по тая тема с доктора може и да си прав, може и да не си, не знам. :)

Ще ти кажа само нещо друго: отричането на Холокоста е подсъдимо в една страна, където имаш свобода на словото. Свобода на словото, стига да не говориш против "богоизбрания народ". Всичко друго е свободно иначе.

Ако мафията не те убие, можеш до утре да плюеш по мафиотите. Ако шефът ти не те изгони, до утре можеш да плюеш по него. Ако не те набият в дискотеката, можеш до утре да псуваш, че пускат чалга. Но все пак не си подсъдим.

Когато обаче засегнеш един тип тема наречена "ционизъм" веднага си подсъдим. Е, прави си сам изводите кой крив и кой прав. ;)

Относно срамът на днешните германци от Хитлер е обяснимо.
Ще ти дам и пример: голяма част от българите днес ги е срам, че са българи. Защо? Защото политиката в страната е АНТИнационална, каквато е и там. Пък и индивиди като теб, които вярват и искат да вярват на една изградена от хиляди години система, постигната за съжаление след грешката на Адолф, помагат този вид антинационална политика да се развива. За съжаление има много такива хора като теб, които са съгласни някого да ги управлява, да гид ържи като скрити роби и прочее.

Затова и Холокостът е забранена тема, ако се говори отрицателно, разбира се. Ако обаче изкарам нов факт, че Холокостът е съществувал, моите тези задължително ще се прибавят към другите хиляди измислици. След врем даже и депутат може да стана.

amk933
09-25-2009, 22:17
Първо не е вярно, че Хитлер е считал за чист евреин всеки, който има такъв рдоител. Считал е всеки, който има баба или дядо евреин. Второ, не спомена нищо за конференцията в Wannsee. Аз обаче съм я изучавал в детайли, ако щеш дори адреса и т.н. и какво се е случила в нея и с най-малките подрбности. Така че евреите са били 8 900 000 и не защото само съюзниците го казват, а, защото и самият Хитлер и неговите хора са смятали, че дори са били повече. И за да не голословя ето какво показва официялният доклад представен на конференцията в Wannsee http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5c/WannseeList.jpg . Колко пише там? Опааа повече от 11 000 000...

След това купчина с кокали няма как да видиш, защото, когато съюзниците са наближавали Германия и се е виждал края, каквото не е успяло да мине през крематориумите е горено на отворено на купчини. Имало е естествено и места, на които не са успели да ги изгорят, но нали не си мислиш, че някой ще ти остави стотици хиляди тела да се разлагат и да пренасят какви ли не болести.

Нататък. Не не мисля, че едни записки са подозрителни, защото точно, когато един човек не е под съд или напрежение, изписва това, което мисли и вижда реално. А и, ако тръгнем така да подлагаме всяко доказателство на съмнения доникъде няма да стигнем. И не не ми се струва прекалено опростен вариянт, защото освен многобройните доказателства преборяването на евреите след войната, показва, че липсват около 6 000 000, като в Америка специално се казва между 5.1 и 6.3 милиона. Май станаха много, записки, преброяване, final solution, конфренцията в Wannsee, концентрационни и екстерминационни лагери, гета, липса на евреи. Нещо не ми приличат толкова много улики на нагласени.

След това. Книгата аз не съм си я копувал просто можеш да я намериш в училищната библиотека и я изучавахме по история, защото авторът и е един от най-известните критици, който го е преживял всичкото, така че не е въпрос да наливаш пари в книгата, а да я намериш....дори в Интернет сигурно я има. И както казва господинът по история едното от най-важните неща при оценяване на едно историческо доказателство е неговият произход. И ако е primary source, което включва лични преживявания и мемоари, непреразказани от още 5 човека - най-добре. Та в този ред на мисли, книгата също е едно от силните доказателства за Холкоста.

Това за свободата на словото, вече няколко съфорумци се опитват да ми го пробутват, ама не става. Първо да пропагандираш масовото избиване на един народ, което се води престъпление срещу човечеството, не е в правата на нито един престъпник и е напълно нормално едно такаво пагубно престъпление да е подсъдимо. Геноцидът във всичките си форми трябва да е подсъдим, както и неговото стимулиране. А говоренето срещу Холкоста е точно това. И не искам някакви фанатизирани нео-нацисти да промиват главата на бъдещото ми дете, например, така че това е напълно в нормите и изобщо, ама изобщо не засяга свободата на словото. :?

Втором, думта ционизъм в случая е крайно неподходяща, зашото тя засяга политическа идеология, а не историческо събитии, свързано с убийства и т.н и не всеки евреин е ционист - напротив даже, много малко са. Адолф Хитлер, ако кажеш, че е водил анти-национална политика и немците за това ги е срам от него, ще е смешно. Та точно той е извадил Германия от кризата и промотирал икономическа стабилност и подсигуряване на населението. Мен изобщо никой не ме държи като скрит роб - това са пълни простотии, които дори няма да коментирам. Никой не ме държи като роб, просто, защото семейството ми е част от най-влиятелната организация в американската политика днес и знам много неща, които ще се случат, преди другите да ги знаят и т.н., но това не е тема на този разговор. Мен не ме е срам, че съм и българин. Срам ме е, че правителството беше корумпирано и ме е яд, че настоящето, колкото и добре да се справя с разни въпроси е готово да извърши най-антибългарския ход в новата история на България, като забрани двойното гражданство. Е това случи ли се - забравям за България с чиста съвест, колкото и да ми е тъпо, че ме принуждават. Има много начини вотът от Турция да се спре, така че не ми го изтъквай това като основна причина... :?

SolusChristus
09-26-2009, 02:35
http://img3.imageshack.us/img3/1765/putin.gif

In_And_Out_of_Love
09-26-2009, 15:21
Първо не е вярно, че Хитлер е считал за чист евреин всеки, който има такъв рдоител. Считал е всеки, който има баба или дядо евреин. Второ, не спомена нищо за конференцията в Wannsee. Аз обаче съм я изучавал в детайли, ако щеш дори адреса и т.н. и какво се е случила в нея и с най-малките подрбности. Така че евреите са били 8 900 000 и не защото само съюзниците го казват, а, защото и самият Хитлер и неговите хора са смятали, че дори са били повече. И за да не голословя ето какво показва официялният доклад представен на конференцията в Wannsee http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5c/WannseeList.jpg . Колко пише там? Опааа повече от 11 000 000...

След това купчина с кокали няма как да видиш, защото, когато съюзниците са наближавали Германия и се е виждал края, каквото не е успяло да мине през крематориумите е горено на отворено на купчини. Имало е естествено и места, на които не са успели да ги изгорят, но нали не си мислиш, че някой ще ти остави стотици хиляди тела да се разлагат и да пренасят какви ли не болести.

Нататък. Не не мисля, че едни записки са подозрителни, защото точно, когато един човек не е под съд или напрежение, изписва това, което мисли и вижда реално. А и, ако тръгнем така да подлагаме всяко доказателство на съмнения доникъде няма да стигнем. И не не ми се струва прекалено опростен вариянт, защото освен многобройните доказателства преборяването на евреите след войната, показва, че липсват около 6 000 000, като в Америка специално се казва между 5.1 и 6.3 милиона. Май станаха много, записки, преброяване, final solution, конфренцията в Wannsee, концентрационни и екстерминационни лагери, гета, липса на евреи. Нещо не ми приличат толкова много улики на нагласени.

След това. Книгата аз не съм си я копувал просто можеш да я намериш в училищната библиотека и я изучавахме по история, защото авторът и е един от най-известните критици, който го е преживял всичкото, така че не е въпрос да наливаш пари в книгата, а да я намериш....дори в Интернет сигурно я има. И както казва господинът по история едното от най-важните неща при оценяване на едно историческо доказателство е неговият произход. И ако е primary source, което включва лични преживявания и мемоари, непреразказани от още 5 човека - най-добре. Та в този ред на мисли, книгата също е едно от силните доказателства за Холкоста.

Това за свободата на словото, вече няколко съфорумци се опитват да ми го пробутват, ама не става. Първо да пропагандираш масовото избиване на един народ, което се води престъпление срещу човечеството, не е в правата на нито един престъпник и е напълно нормално едно такаво пагубно престъпление да е подсъдимо. Геноцидът във всичките си форми трябва да е подсъдим, както и неговото стимулиране. А говоренето срещу Холкоста е точно това. И не искам някакви фанатизирани нео-нацисти да промиват главата на бъдещото ми дете, например, така че това е напълно в нормите и изобщо, ама изобщо не засяга свободата на словото. :?

Втором, думта ционизъм в случая е крайно неподходяща, зашото тя засяга политическа идеология, а не историческо събитии, свързано с убийства и т.н и не всеки евреин е ционист - напротив даже, много малко са. Адолф Хитлер, ако кажеш, че е водил анти-национална политика и немците за това ги е срам от него, ще е смешно. Та точно той е извадил Германия от кризата и промотирал икономическа стабилност и подсигуряване на населението. Мен изобщо никой не ме държи като скрит роб - това са пълни простотии, които дори няма да коментирам. Никой не ме държи като роб, просто, защото семейството ми е част от най-влиятелната организация в американската политика днес и знам много неща, които ще се случат, преди другите да ги знаят и т.н., но това не е тема на този разговор. Мен не ме е срам, че съм и българин. Срам ме е, че правителството беше корумпирано и ме е яд, че настоящето, колкото и добре да се справя с разни въпроси е готово да извърши най-антибългарския ход в новата история на България, като забрани двойното гражданство. Е това случи ли се - забравям за България с чиста съвест, колкото и да ми е тъпо, че ме принуждават. Има много начини вотът от Турция да се спре, така че не ми го изтъквай това като основна причина... :?


Пффф, братле пиши по-кратки коментари бе! Никой не ти ги чете тия дългите... ;)

SolusChristus
09-26-2009, 16:40
Пффф, братле пиши по-кратки коментари бе! Никой не ти ги чете тия дългите... ;)


Не всички в този форум са идиоти.

bulgarian1878
09-26-2009, 17:02
amk, ама ти сериозно, имам чувството, че си минал някакъв курс за пропаганда, добре са те обучили. Пък ако не си, явно просто си е вродено в промитите мозъци да убеждават, щото за момент сериозно си помислих "абе, тоя май говори верни неща", ама нали така - само за момент.

Добре, да започнем.


Първо не е вярно, че Хитлер е считал за чист евреин всеки, който има такъв рдоител. Считал е всеки, който има баба или дядо евреин. Аз не ти говоря за "такъв родител", а става въпрос за "определен родител" - майка. Самата им религия го пише. Относно какво е считал Хитлер и какво не е считал, може на места да го е отричал и да е казвал друго, но истината се гради на фактът, че той е познавал тях и техния начин на мислене и затова проблемът е бил изцяло към тези с еврейск клони от майчиния линия.


Второ, не спомена нищо за конференцията в Wannsee. Аз обаче съм я изучавал в детайли, ако щеш дори адреса и т.н. и какво се е случила в нея и с най-малките подрбности. Какво да споменавам, когато лично ти отричам едни от "нашите" доказателства, че не са били 6,000,000, по абсолютната съща причина отричам и тоя вид доказателство.


Така че евреите са били 8 900 000 Знам, че си ги броил на ръка, но все пак си изтървал двамца сред тях. :razz:


и не защото само съюзниците го казват, а, защото и самият Хитлер и неговите хора са смятали, че дори са били повече. А, не съм отрекъл, че Хитлер е смятал, че са повечи. То и аз сега смятам, че са много, но сигурно чистите евреи нямат и половината на това, което предполагам.


И за да не голословя ето какво показва официялният доклад представен на конференцията в Wannsee http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5c/WannseeList.jpg . Колко пише там? Опааа повече от 11 000 000... Относно това ти обясних, че не приемам нито наше, нито ваше подобно доказателство.


След това купчина с кокали няма как да видиш, Изопачаваш ми думите, което не ми харесва и хора, които ми изопачават думите ми влизат в черните листи. Е, с теб едва ли ще се видим, така че това не трябва да ти пука, но все пак не го прави. Попитах ТЕБ дали си видял купчината с кокали, щом пишеш, че си виждал останки?


защото, когато съюзниците са наближавали Германия и се е виждал края, каквото не е успяло да мине през крематориумите е горено на отворено на купчини. Да, Германците са видели, че нещата са вървели на зле и са палили дори и жените и децата си, мушкали са ги в газови камери, пускали са газта /или поне така казват :D/ и без да искат са убили и някои свои хора от бързане? Разбираемо, притеснили са се хората... Ц-ц... :D Направо така е станало.


Имало е естествено и места, на които не са успели да ги изгорят, но нали не си мислиш, че някой ще ти остави стотици хиляди тела да се разлагат и да пренасят какви ли не болести. Пак ми говориш за някакви изгаряния, когато за пореден път ще ти кажа, че е имало РАЗТРЕЛИ, не изгаряния.


Не не мисля, че едни записки са подозрителни, защото точно, когато един човек не е под съд или напрежение, изписва това, което мисли и вижда реално. Аз пък мисля, че когато никой не изписва нищо и някой го победи може да изпише всичко от негово име.


А и, ако тръгнем така да подлагаме всяко доказателство на съмнения доникъде няма да стигнем. Ами да, но за съжаление в този свят няма справедливост, затова почти всяко доказателство /включително и на "наш" тип доказателства не вярвам на 100%, а сам си намирам логиката/ бива подложено на съмнение.


И не не ми се струва прекалено опростен вариянт, защото освен многобройните доказателства преборяването на евреите след войната, показва, че липсват около 6 000 000, като в Америка специално се казва между 5.1 и 6.3 милиона. Много странно как се казва, че липсват 6,000,000, при условие, че след войната първо избитите евреи са 1-2 милиона, обаче това не буди особен интерес у обикновенния човек и цифричката се повдига, докато хората не се замислят "Иха! Колко хора е избил тоя лош чичко...".


Май станаха много фалшификации. То и аз ако тръгна да разобличавам някого няма да се задоволя с едно.

[quote]След това. Книгата аз не съм си я копувал просто можеш да я намериш в училищната библиотека и я изучавахме по история, защото авторът и е един от най-известните критици, който го е преживял всичкото, така че не е въпрос да наливаш пари в книгата, а да я намериш....дори в Интернет сигурно я има. И както казва господинът по история едното от най-важните неща при оценяване на едно историческо доказателство е неговият произход. И ако е primary source, което включва лични преживявания и мемоари, непреразказани от още 5 човека - най-добре. Та в този ред на мисли, книгата също е едно от силните доказателства за Холкоста. Този цитат няма да го разнищвам част по част, а ще напиша изцяло всичко, дано обаче пак не пропусна нещо.

Първо, книгата дори не искам да я докосвам, защото не знам дали от нейна част или от други писаници, съм чел разкази и простотии на хора "били" в газови камери, били свидетели на разтрели и т.н. /за разтрели може и да се доверя, защото тях поне ги е имало, но колко са били свидетели е друг въпрос/. Там се пише все едно: "ние, добричките, само си живяхме, а той, лошя, направо ни е*а майката".
Общо взето евреинът е като кучето: леко да го настъпиш по опашката и пищи, та целия квартал да го чуе. Така, че пред мен тия номера няма да минат.


Това за свободата на словото, вече няколко съфорумци се опитват да ми го пробутват, А, не, не. Крадецът вика дръжте крадецът. Ти се опитваш да ми пробутваш глупости и после казваш, че аз ти ги пробутвам. ;) Мен не ме интересува какво са се опитвали да ти пробутват разни съфорумци. Виждам тук-там някое свястно момче от всичките, ама да се оправят и да пробутват каквото си искат. Аз си споря за себе си и за идеята, не за тях. И не ти пробутвам нищо, свободата на словото гарантира да отричаш всичко. И аз когато отричам дори давам живот на около 5,000,000 евреи, иначе ако кажа, че е имало камери ги обричам на смърт. Ама явно не можеш да го проумееш, защото сам ми казваш неща, коиго са в твой минус.


Първо да пропагандираш масовото избиване на един народ, Масовото пропагандиране за избиването им го правят те и още един куп продажници. Напротив, ние пропагандираме, че НЕ е съществувало толкова масово избиване.


което се води престъпление срещу човечеството, не е в правата на нито един престъпник и е напълно нормално едно такаво пагубно престъпление да е подсъдимо. В такъв случай те самите са подсъдими, но вече ти написах - няма справедливост в тоя свят.


Геноцидът във всичките си форми трябва да е подсъдим, както и неговото стимулиране. Напълно съгласен съм. Геноцидът е доста недостойна постъпка, дори в случая с циганите тук /ако имах властта/ не бих действал против племето им, просто бих ги ограничил и бих ги накарал да работят. И именно, аз отричам, че е имало геноцид, както и не го стимулирам.


А говоренето срещу Холкоста е точно това. Чак ми се припи вода...


И не искам някакви фанатизирани нео-нацисти да промиват главата на бъдещото ми дете Твърдата ти глава не увира, че не съществува дума като "нео-нацисти", но добре, да приемем, че съществува. Аз пък не искам хора като теб, които докараха света до това положение с великата си демокрация, да възпитават и да промиват детето ми, защото именно малоумници като теб са в училището на мястото на учителите и говорят, че не трябва да сме расисти и да дискримитираме. Всеки си решава какво да прави, нали? Аз пък не искам детето ми да бъде по-мургаво, не искам и внукът ми едва ли не да не го позная като го видя.


например, така че това е напълно в нормите и изобщо, ама изобщо не засяга свободата на словото. Напротив.


Втором, думта ционизъм в случая е крайно неподходяща, Вече в друга тема обясних, че думата ционизъм и масонство са крайно изкривени, както и думата "расизъм", което изобщо не е това, което вдлъбнатите ви глобалистични глави си мислят, че е.


и не всеки евреин е ционист - напротив даже, много малко са. Лично съм казвал същото, дори тук. Ако искаш го намери.


Адолф Хитлер, ако кажеш, че е водил анти-национална политика и немците за това ги е срам от него, ще е смешно. Обаче това и да се убиеш да търсиш, няма да го намериш. Никъде не съм написал нищо подобно, явно не си достатъчно наясно с Българския език, защото ми разбираш думите доста грешно, или наистина просто изопачаваш. Много лошо...


Та точно той е извадил Германия от кризата и промотирал икономическа стабилност и подсигуряване на населението. Точно на мен пък не ги обяснявай тия неща... :D


Мен изобщо никой не ме държи като скрит роб - това са пълни простотии, които дори няма да коментирам. То и аз си мисля, че не съм роб, щото осъзнавам доста неща, само дето де-факто се оказва, че съм роб. Както и ти. Естествено, робството не е в онзи смисъл, който предполагам разбираш. Порастни малко, ще разбереш.


Никой не ме държи като роб, просто, защото семейството ми е част от най-влиятелната организация в американската политика днес Дано мама и тате не видят какви ги дрънкаш по форумите, че ще те накажат без телевизор за една седмица, ей! ; )


и знам много неща, които ще се случат, преди другите да ги знаят и т.н. Ако ми кажеш дали ще мога да си взема държавния изпит от първия път, много ще съм ти благодарен! И повярвай ми - наистина имаш една бира от мен... ;D


Мен не ме е срам, че съм и българин. Радвам се, това е хубаво. Малко сме тези, в това отношение.


Срам ме е, че правителството беше корумпирано Мен пък не ме беше срам, щото не съм го избрал аз. Друг е въпросът, че негодувах.


и ме е яд, че настоящето, колкото и добре да се справя с разни въпроси е готово да извърши най-антибългарския ход в новата история на България, като забрани двойното гражданство. Това е минус, да. Макар и донякъде да не съм напълно съгласен, все пак. Но определено не е най-анти българската политика.


Е това случи ли се - забравям за България с чиста съвест, колкото и да ми е тъпо, че ме принуждават. Прав ти път. ; )


Има много начини вотът от Турция да се спре, така че не ми го изтъквай това като основна причина... Дори не съм си го помислил. Само заблудените "националисти" в АТАКА ги бърборят тия глупости.

amk933
09-26-2009, 18:21
^Ама ти отричаш всички доказателства, така че няма смисъл да се спори с теб. Ти тотално си се филмирал и живееш в някакъв друг свят. :) Аз вярвам на историята. Ясно ми е, че всеки може да си напише каквото иска, но има доказателства, речи, мемоари, факти, числа. Аз вярвам на тях. Ти, ако искаш напиши твоя собствена история, която ти харесва и си и вярвай. Просто не ми е ясно за какво е тази нетолерантност и този анти-семитизъм, при положение, че се съмнявам да познаваш и един евреин, а от всички, които аз познавам, мога да кажа, че са добри хора, сравнително заможни, за което много хора им завиждат. Еми просто приемете, че са по-сплутени от нас и имат цяла мрежа, която ги подържа заедно като едно семейство. А ние вместо да плюем другите и да се плюем един друг, няма да е зле да се позамислим малко и да последваме част от техния пример. :)

ПС: А това за толерантността, Холокоста и свободата на словото няма и да го коментирам, защото е смешно. Тежко му и горко на твоето дете след като ще го ограничаваш до това да дели хората по цвят на кожата...

Goebbels
09-26-2009, 18:58
Тежко му и горко на твоето дете след като ще го ограничаваш до това да дели хората по цвят на кожата...

Да делиш хората по цвят на кожата е срамно, но да ги дискриминираш въз основа тяхното поведение си е съвсем резонно и нормално.

amk933
09-26-2009, 19:05
Тежко му и горко на твоето дете след като ще го ограничаваш до това да дели хората по цвят на кожата...

Да делиш хората по цвят на кожата е срамно, но да ги дискриминираш въз основа тяхното поведение си е съвсем резонно и нормално.

Да, но не можеш да генерализираш по постъпката на един човек и да раздаваш квалификации по цвят на кожата за една цяла група хора. Нали се сещаш колко бандюги има в Европа, които са българи и като ги арестуват и им видят гражданството, ако тръгнат да създават квалификации и генерализации и започнат да ни дискриминарат по тях, ние трябва да се закопаме. Във всяко стадо си има мърша - къде повече, къде по-малко...

Goebbels
09-26-2009, 19:11
Тежко му и горко на твоето дете след като ще го ограничаваш до това да дели хората по цвят на кожата...

Да делиш хората по цвят на кожата е срамно, но да ги дискриминираш въз основа тяхното поведение си е съвсем резонно и нормално.

Да, но не можеш да генерализираш по постъпката на един човек и да раздаваш квалификации по цвят на кожата за една цяла група хора. Нали се сещаш колко бандюги има в Европа, които са българи и като ги арестуват и им видят гражданството, ако тръгнат да създават квалификации и генерализации и започнат да ни дискриминарат по тях, ние трябва да се закопаме. Във всяко стадо си има мърша - къде повече, къде по-малко...

Не генирализирам. Не може постъпката на отделни индивиди да се приписва на цели етноси, но повечето от бандюгите, за които говориш са от ромски произход. Но има и свестни роми, така че да не генерализираме
Ако искаш,за еврейските банкери може да поспорим също? http://forum.segabg.com/img/i_laughing.gif

amk933
09-26-2009, 19:17
Не, не ми се спори. Защото от сега знам на каква вълна ще превключиш за МВФ и т.н. Имат пари хората - управляват. А и евреите пак ти казвам са от влиятелните в Америка, но в момента не са най-влиятелните. ;)

Goebbels
09-26-2009, 19:20
А кои са силните в САЩ в момента?

amk933
09-26-2009, 19:26
А кои са силните в САЩ в момента?

Хехе. Много искаш да знаеш. Не мога да ти кажа. Нямам право. Питай някой американец, който се интересува от политика да ти каже на кого се крепи Обама, кой наля половин милиярд в кампанията му, на коя група зависи вота в Калифорния, кои са най-богатите калифорнийци, от кои хора зависят доста от законодателните промени и каква етническа групи има висши представители в екипа на Обама. Ако си отговориш на тези въпроси, ще разбереш. ;) После ми кажи, че служа на някого...

bulgarian1878
09-28-2009, 09:56
^Ама ти отричаш всички доказателства, така че няма смисъл да се спори с теб. Ти тотално си се филмирал и живееш в някакъв друг свят. :) Аз вярвам на историята. Ясно ми е, че всеки може да си напише каквото иска, но има доказателства, речи, мемоари, факти, числа. Аз вярвам на тях. Ти, ако искаш напиши твоя собствена история, която ти харесва и си и вярвай. Просто не ми е ясно за какво е тази нетолерантност и този анти-семитизъм, при положение, че се съмнявам да познаваш и един евреин, а от всички, които аз познавам, мога да кажа, че са добри хора, сравнително заможни, за което много хора им завиждат. Еми просто приемете, че са по-сплутени от нас и имат цяла мрежа, която ги подържа заедно като едно семейство. А ние вместо да плюем другите и да се плюем един друг, няма да е зле да се позамислим малко и да последваме част от техния пример. :)

ПС: А това за толерантността, Холокоста и свободата на словото няма и да го коментирам, защото е смешно. Тежко му и горко на твоето дете след като ще го ограничаваш до това да дели хората по цвят на кожата...

Не, не съм се филмирал. Живея в този реален свят, в който живееш ти, но аз поне гледам реално на нещата и не се оставям да ме манипулират. Има много неща, на които вярваш ти, има много, на които вярвам аз. И не съм аз този, който трябва да пише историята, най-малкото пък да си вярвам на нея. Не съм Елти Психото. Но следейки развоя на събитието конц лагери не е имало и точка. Факт.

А относно това, че не ти е ясно защо е тази нетолерантност и анти-семитизъм. Първо ще ти кажа за пореден път, че не съм анти-семит в пълния вариант на думата, тъй като мога да уважавам ред евреи. Имат добри изпълнители и не мога да го отрека, имат личности, които със сигурност не се вписват в онова число, което бих искал лично да им смажа мутрата. Напротив, дори на тоя свят, особено в България, има повече българи чиито носове, ако имам възможността, бих натрил в асфалта. И какво? Сега ще ме изкараш анти-българин?
И да, познавам поне един евреин, бил съм съученик с него и знам що за стока е. Той беше един от общото петима в тоя клас /останалите бяха българи/ които си ме дразниха на ниво.

За това, че твоите познати такива са сравнително заможни и за завистта - не знам, може повечето да им завиждат, аз не им завиждам. Като бях на твоите години, може би малко по-малък имах възможността да тръгна по път, по който сега сигурно щях да ти пиша от лаптопа в лимузината си. Но уви, за мен честта и достойнстовото ми не позволяват да крада, да преча на другите около мен и да ги умъртвявам с разни прахове. Определено не им завиждам, аз съм си щастлив с това, което си имам сега - някой лев в джоба, свястно и стойностно момиче до мен и щастлива майка горда от това, което правя по линията на живота ми. Обаче, когато тия "заможници" пречат на милата ми майчица, на приятелката ми, на пирятелите ми и най-вече на народа ми - тогава вече те НЕ СА просто заможници, а са едни охранени с нашите пари мерзавци. /а те не са само евреи и не за първи път ти пиша, че аз НЕ харесвам и мразя всеки, който краде, включително и българи! дори в тази страна повечето тикви, които бих строшил са на българи./ А ние не се плюем помежду си. Аз срещу човек изградил се като достойна личност, дори да ми е антипатичен, няма да ме видиш, да ме чуеш, нито да ме прочетеш да плюя.

А това, че съм расист и т.н., където някъде по-назад беше писал - въобще не ми излизай с глупавите обвинения. Научи какво е расизъм и какво е дискриминация. Да, расист съм /расизъм означава да не се сношаваш с чужда раса, а не да биеш, да псуваш и да не харесваш някого си/, да - дискримитирам /дискриминация означава да дискриминираш когото и да е, за каквото и да е, а не само етноси./. Именно, расист съм по отношение на негрите и циганите. Не бих си взел жена негърка или циганка. Но бих бил приятел с негър или циганин, негърка или циганка, китайка или португалец. Това е расизъм. А дискриминацията е да се деля от чалгарчетата, фешънчетата и педерастчетата.

Дано най-накрая разбере какво означават думите, които ползвате постоянно, а дори не знаеше и част от значението им. Расизъмът НЕ е лошо нещо, дискриминацията също. И расизъмът НЕ означава да не харесваш дадена раса или етнос, а дискриминацията НЕ е расизъм. Проумейте го! Имам приятели цигани, имал съм и ще имам. Но защо един, а не всички, които познавам? Защо един е станал нещо, а другите са боклуци?

amk933
09-28-2009, 14:45
^То си личи кой не знае значението на думите дискриминация и расъизъм. Расизъм е дискриминация на базата на цвят на кожата, вероизповедания, култура, етнос...Означава да считаш една група хора за по-нисши от теб. Аз не намирам такива хора въпреки че, ако се придържам към моралните ценности и нравите на обществото и нацията, в която съм израстнал, сега изобщо не трябваше да си говоря с никой друг освен евреи, американци, масони, гърци, французи и англичани.(това е единственото нещо, което много ме дразни) Нали се сещаш кога ще стане? Точно никога... Просто не съм достатъчно тъп и промит. Когато стана достатъчно ограничен, тогава ще почна да деля хората по цвят на кожата и да ги дискриминирам. Толерантността ще избави света от крах, защото както сме тръгнали точно на базата на дискриминацията и нетърпимостта ще тръгне новата световна война. Аз така виждам нещата.

А това, че е нямало концентрационни лагери изобщо не е факт. И не само, че концентрационни, ами и екстерминационни е имало Факт.. ;)

xHARDCANDYx
09-28-2009, 19:23
Еми ще видим кфо ще стане...

Rebirthing
09-29-2009, 18:34
Не вярвам на този текст въпреки че звучи заинтригуващо и интересно но и прекалено ужасно :o .Тези катаклизми се случват и без това така че...

Vimeo
09-29-2009, 20:17
Ае да ви кажа според мен това е една масове психоза 1-во 2000 кво стана ам нищо какво ще кажете по въпроса а :D :D :D :lol: :lol: ? 8-) 8-) 8-)

In_And_Out_of_Love
09-30-2009, 12:59
Ае да ви кажа според мен това е една масове психоза 1-во 2000 кво стана ам нищо какво ще кажете по въпроса а :D :D :D :lol: :lol: ? 8-) 8-) 8-)

Ще ти кажа, че нямаше смисъл на казваш "1-во" , тъй като няма "2-ро"
Изглежда не си осмислил к'во точно си искал да напишеш! :)

А сега по темата:
Смятам, че ще се случи нещо, което ще ни накара да си отворим очите веднъж за винаги и да разберем кое е истина и кое неистина.
Смятам, че ще се случи нещо, което ще промени коренно представата ни за света!
Но не смята, че 21.12.2012г. ще е края на живота на Земята като цяло...
;)

SolusChristus
09-30-2009, 19:33
Много ще се смея 2013та година. :-D

Goebbels
09-30-2009, 19:53
Много ще се смея 2013та година. :-D

Единственото спасение е да приемем комунистическите идеи на другaря Христос, който слезе преди 2000г. на земята и пося комунистическите идеи.
А през 2012г. ще слезе да провери до къде сме стигнали.

SolusChristus
09-30-2009, 20:26
Много ще се смея 2013та година. :-D

Единственото спасение е да приемем комунистическите идеи на другaря Христос, който слезе преди 2000г. на земята и пося комунистическите идеи.
А през 2012г. ще слезе да провери до къде сме стигнали.


Хахах. Яко. :P

PurpleDream
09-30-2009, 22:33
абее ще се мре.... дали ще е през 2012, дали през 2025, дали утре, дали ще умрем от естествена смърт, просто е факт, че ще умрем всички....изобщо не ми пука каква ще е причината, само искам да е бързо и безболезнено 8-)

Goebbels
10-01-2009, 04:45
хах +1

bulgarian1878
10-01-2009, 10:18
абее ще се мре.... дали ще е през 2012, дали през 2025, дали утре, дали ще умрем от естествена смърт, просто е факт, че ще умрем всички....изобщо не ми пука каква ще е причината, само искам да е бързо и безболезнено 8-)

Много точно изказване!

novvvsum
10-04-2009, 12:59
2012 - новото начало но съм сигурен че няма да умрем 8-)

veny96
10-05-2009, 07:44
Ако започне 3 световна война аз заминавам за Австалия!!!!!!
Там ще бъде най-сигорно казвам ви! :D

SolusChristus
10-05-2009, 23:23
Ако започне 3 световна война аз заминавам за Австалия!!!!!!
Там ще бъде най-сигорно казвам ви! :D

Всички ще измрете последни от лъчева болест...

Предпочитам ядрения взрив, не отнема седмица ужасни мъчения.

veny96
10-07-2009, 09:12
Ако започне 3 световна война аз заминавам за Австалия!!!!!!
Там ще бъде най-сигорно казвам ви! :D

Всички ще измрете последни от лъчева болест...

Предпочитам ядрения взрив, не отнема седмица ужасни мъчения.
Силно се съмнявам , че ще умрем ,но все пак има само 3 години до тогава, така че скоро ще разберем истината.Все пак знаем , че според Ванга 2010 е началото на 3 Световна Война ,така че............

Vimeo
10-07-2009, 12:19
А май въоще няма да има кво стана с 2000 г ?

bulgarian1878
10-07-2009, 18:16
Какво стана ли? Ами ако изключим земетресенията и наводненията и има-няма над милион жертви само от тези фактори - нищо.

Vimeo
10-07-2009, 20:25
Човек през 2000 предрекоха края на света.Е дойде ли края на света ?

bulgarian1878
10-14-2009, 20:19
Те много неща са предрекли, само дето аз за 2000 бях чел, чул и видал хора да предричат "потоп", а не край на света.

Потоп означава голямо, мощно наводнение. милион-два > души как ти се струват за едно цунами? Или това е нормално, всеки ден става и затова дори новините вече не го дават като поредната новина.