PDA

View Full Version : Кожата на ръцете



vellvet
09-20-2009, 13:34
здр :) от скоро имам един роблем. като си намокря ръцете и пръстите ми се сбръчкват и е доста неприятно. след 10тина мин вс е ОК но все пак искам да предотвратя това набръчкване. ако може да ми препоръчате някакво кремче ще съм мн благодарна :)

ameli
09-20-2009, 17:39
ми и на мен ми стават така и при допир стават много чуствителни :-o мажи се с някакво кремче или олио, за да не ти остава вода :lol:

Boyd
09-21-2009, 22:42
здр :) от скоро имам един роблем. като си намокря ръцете и пръстите ми се сбръчкват и е доста неприятно. след 10тина мин вс е ОК но все пак искам да предотвратя това набръчкване. ако може да ми препоръчате някакво кремче ще съм мн благодарна :)

Кожата се нарича попупропусклива мембрана. Като ти седят ръцете във вода леко се "напояват" с вода. След известно време, като изсъхнат, се оправят. Не можеш да го предотвратиш, освен да не си пъхаш ръцете във вода.

DrHouse
09-22-2009, 23:12
ili moje da si rezne6 rycete...
razbira se, kato gi potopi6 vyv voda pak 6te se nabry4kvat...
ama pyk ve4e nqma da ti puka... ta eba...

ameli
09-23-2009, 08:42
^^^ досега аплодираше боткодоки, като ми се караше, да не пиша в тема, ако не мога да помогна, а ти си същия :?

vellvet
09-27-2009, 08:06
здр :) от скоро имам един роблем. като си намокря ръцете и пръстите ми се сбръчкват и е доста неприятно. след 10тина мин вс е ОК но все пак искам да предотвратя това набръчкване. ако може да ми препоръчате някакво кремче ще съм мн благодарна :)

Кожата се нарича попупропусклива мембрана. Като ти седят ръцете във вода леко се "напояват" с вода. След известно време, като изсъхнат, се оправят. Не можеш да го предотвратиш, освен да не си пъхаш ръцете във вода.

ОК ясно, но лятото не беше така и не питам защо а с какво да ги мажа за да не са толкова чувствителни. най лесно е да ида в магазина и да си взема крем за 1.50 но все пак ако някой може да препоръча нещо което е ползвал ... :)

bloodymirror
09-27-2009, 09:18
Междодругото при мен също беше така докато си почиствах лицето с един лосион Acne Out.. всеки път като си намокря ръцете и ми се сбръчкваха..но когато вече свърши премина.. спокойно,с времето ще се оправят,а и може също да ти е предизвикано от някакъв лосион,гел.. знам ли (: