PDA

View Full Version : Как алчноста убива!!!!



vanesa0pld
09-20-2009, 18:48
Здравейте!Искам да изкакажа моето мнение за Нова телевизия.
Когато бях по-малка гледах само Нова телевизия.Например БТВ за цяла годиня я бчх гледала само 2 пъти. :shock:
Бях се привикнала към Нова телевизия.Гледах само нея.
След извесно време започна ,,Бига Брадър 1'' Казах си-''Ок,ново предаване ще го гледам'' Дам,първият сезон ми хареса.След извесно време започна и ,,Биг Брадър 2'' Казах си:Ами айде ще го гледам да видя дали ще има разлика в държанието на учасниците от 1 и 2 сезон''
Ок,свърши.Отново идва ред на ,,Биг Брадър'' само че сега 3.Много,много не ми се гледаше но какво да правя-гледах една малка чат от епизодите.Започна и свърши и ,,Биг Брадър 4'' Казах си: От Нпва телевизия ще видят че вече няма интерес към това риалити и ще го спрът''Да,ама не.
Оттогава започна алчноста за пари.
Въпреки че виждаха че кун ,,Биг брадър''вече няма никакъв интерес и съответно рейтинг те решиха да направят риалитото ,,Вип брадър'' Започна 1,2,3 та дори и 4 сезон.Замислих се само колко пари ще се дадът през 4-сезона за хонорари,ядене и удобства за ,,виповете'' Но решиха да се подмажат на зрителите и четвъртият сезон бе благотворителен...или поне така се водеше.А можеше вместо тези от Нова да бъркат в джобовете на състрадателните българи,които дават последните си 1,20 лв ,по добре да бяха дарили тези пари които се изразхдоваха за къщата,хонорари и т.н.Но НЕ.Не защото Нова нямаше от къде да лапат пари.Правеха сърцераздирателни клипчета за да събират от бедните българи.Но докато течеше ,,Биг брадър 4,, по Нова трябваше да се излъчна един българси сериал....Да точно така-,,Забранена любов''.Това е може би най-добрият и най-бързоразвиваштият се български серият.Йеновете му можеха да се порадваъ извесно време на любимият си сериял... докато незапочна ,,Вип Брадър'' Хиляди българи чакаха да стане 22.00 за да гледат ,,Забранена любов''..но уви вместо това гледахме добре изиграните караници на Аня Пенчева и Ивайла Бакалова.В крайна сметка 2 ,,випки,, се сдобриха...а за веновете на серияла остана надежда че ще могат да гледат серияла си поне през септември.НО мечтите им бързо се зарбиха.Започна ,,Вип Денс,,,съшото предаване като ,,Денсинг Старс''(БТВ), само че копирано от Нова.А вместо жартиерите и ,,прелестите'' на Сашка Васева,драгите зрители можеха
да гледат ,,Забранена любов,,Разбира се и това нестана защото в ,,Вип Денс,, могат да печелят пари чрез гласуване кой да остане за разлика от филма.Дано феновете на серияла да могат да го гледат поне след приключването на ,,Вип денс,,
Такаа...пренася ме се към ,,ценат на истината,, За това предаване имам само 1 въпрос?-Нетрябва ли да го дават след 12.00 през ноща.Как може в Националния ефир да се питат въпроси от рода-Вярно ли че любовникът ти е еакулирал в теб???? И това в 20.30 мин когато повечето семейства вечерят..заедно с децата си!!!! на какво прилича това!!!?? Има доста съмнения че предаването е нагласено но въпреко това могат ли да се питат такива въпроси??Други просто неискам да цитирам ,защото ме хваща срам!!
Такаа..нека се захванем с ,,Царете на комедията''.То всъшност ням какво и да говорим-разбира се видяно от БТВ и по точно от ,,Комиците,,.По-различни са само декора и смешките,които чесно казано са изтъркани и не се получават.Имач е е същото-някой оттях си имат прякори,има гости които в определен момент се влючват в предаването и т.н.Мисля че тук повече няма какво да говоря.
Сега ще започне някакво си ново предаване ,,Станция нова,,.Разбира се и това е копирато-само че този път от БНТ 1.Да имам предвид ,,В неделя със...''Предаването по БНТ1 е в няделя и е няколко часа,а по ново ще бъде,разбира се в Неделя по 8 часа!! Е на какво прилича това??
Относто тези търси сериали-НАЛИ СМЕ БЪЛГАРИ,ЖИВЕЕМ В БЪЛГАРИЯ,защо е нъдно по цял ден да се изпъчват някакви турски БОЗИ!! После да не путате защо нямаме хубави българки филми-еми вместо да дават някакви сълзливи,изтъркани сапънки да дават български сериялчета-,,Забранена любов,, ,,Морска сол,, ,,Хотел България,, например....Омръзна ми от тези турски пумии.
НАПРАВО НЯМАМ ДУМИ!!!!!!!!

Това е засега от мен.
Благодаря на всички прочели темата. :-D

FuCkInBuBbLeGuM
09-20-2009, 18:50
кво!?

TellMeYourName
09-20-2009, 18:54
http://i207.photobucket.com/albums/bb273/pippicoldfeet/fightnarrator.gif

breathless
09-20-2009, 18:55
:shock: Ужас, ама верно ли? Наистина? :shock:

bog4eto
09-20-2009, 19:19
22.00 ?? ?? ????????? ?????????????????? , ?????????????????? ????????? ???? ?? ?????????,????,?????????... :-# :-# :-#

vanesa0pld
09-20-2009, 19:24
22.00 ?? ?? ????????? ?????????????????? , ?????????????????? ????????? ???? ?? ?????????,????,?????????... :-# :-# :-#

съжалявам за това,но нещо се беше бъгнало O:)

SuperBadSuperFresh
09-20-2009, 20:54
"Денсинг старс" беше преди "Vip Dance".Звучиш като зле написана статия в жълт вестник.Предвидливите родители ще знаят че питат такива въпроси и ще сменят канала,примерно...Пък и не се коси толкова те на по 11-12 си знаят всичко,че чак и теми в "Секс" пишат.
И аз не харесвам турските,ама за без пари и мен ще пуснат по телевизията.А и "Морска сол" си гледам на компа,защото много ме радва :grin:
И все пак-Добре дошъл/дошла в България...

bog4eto
09-20-2009, 20:58
Кво лошо има да пуснат Vip Dance,примерно или там другите предавания. :? Като не ви е кеф сменята програмата и толкова.В най-лошия случай ще си гледате забранената любов на компа. :?

Bianca
09-20-2009, 21:03
http://i207.photobucket.com/albums/bb273/pippicoldfeet/fightnarrator.gif
8-)

monika551
09-20-2009, 21:20
пража си.хубажа тема но и ти маи го каза а и други това е БГ излагазия от всякаде! :(

graceless
09-20-2009, 21:22
нищо против турските ей,ама като българите не можем и кино да правим монголски ли да ти пускаме?
Има една Забранена любов с един сух диалог и нищо не струващи актьори,ВИП Денс е много готино за мене,аз го следя