PDA

View Full Version : Как да постъпя ??



FaceffffffffffffControl
09-20-2009, 20:15
Значии преди 2 години имах връзка с едно момче (Християн). Всичко беше перфектно. Той се държеше адски мило, постоянно гледаше по сякви възможни начини да ми доказва колко много държи на мен и колко ме обича ии просто нямаше какво повече да искам... Със всеки изминал ден усещах как чувствата му се засилват и се привързва към мен все повече. Имах чувства към него, да... той беше първото момче, което съм обичала, а аз по принцип изобщо не се доверявам лесно на хората. Но някак си тая прекалена привързаност от негова страна ме стресна малко ии .. доведе до раздяла. Скъсах с него, за което съжалявах мн време, защото наистина е добро момче и не заслужаваше тъпото ми държание, което нито сега, нито тогава съм си обяснявала. :( Когато бяхме заедно, го обичах с цялото си сърце, а той ми казваше, че усеща, че не му се доверявам напълно, искаше от мен още и още ии почувствах, че не мога да му дам това, от което има нужда. Неусетно започнах да се отдалечавам от него. Тва доведе до много караници. Накрая не издържах и му казах, че имам нужда от малко почивка и лично пространство, въпреки че имах чувства към него... Друга причина да го зарежа, въпреки че не му я казах тогава, беше че приятелките ми ревнуваха от него и от тва, че бяхме постоянно двамата. За мен винаги приятелите са били на 1во място, за тва реших да ги послушам (макар че не бяха прави, но го осъзнах твърде късно)
Трябваха ми доста месеци да забравя хубавите ни моменти, мислех си, че съм направила голяма грешка и че никога няма да намеря момче, с което да се чувствам толкова хубаво , но гордостта ми надделяваше и така и не се реших да му се извиня и да му кажа, че ми липсва :] ..
Мина доста време след като скъсах с Хрис, имала съм други връзки след него, но са били незначителни. Докато не срещнах бившият ми приятел (Николай).
Той беше второто момче, към което съм изпитвала нещо толкова силно.. Факт е, че обичах Никито много повече, отколкото преди обичах Хрис. Просто Хрис ми беше нещо като първата любов , а тва не се забравя никога :P Връзката с бившия ми беше нещо уникално..... не мога да ви опиша как се чувствах тогава... Давах всичко за него!! Просто го обожавах, нямаше нещо, което да не съм харесвала в него.. (като изключим тва, че беше малко груб понякога, ноо всичко си е било в рамките на нормалното и даже ми харесваше :D ) .. чувствата ми към него бяха почти същите като тези на Хрис към мен преди 2 години. Всичко вървеше повече от перфектно .. Не веднъж ме е карал да вярвам, че връзката ни е по-силна от шибаното мнение на хората и че няма нещо, което да раздели, а тва ме караше да се чувствам сигурна в него .. Всичко беше нормално до един момент .. Изведнъж почнахме да се караме постоянно, усещах как го губя..Той не оценяваше факта, че аз правех всичко по силите си да останем заедно, и тва ме нараняваше допълнително. Правила съм компромиси милион пъти, знаейки че ако не отстъпя АЗ, той също няма да го направи и щяхме да се скараме отново .. В един момент усетих как просто няма смисъл да мъча нещата. Спрях да отстъпвам, казах си, че този път е негов ред да се извини ПОНЕ ВЕДНЪЖ .. нещо, което естествено не стана хах .. Той ме скъса, като ми каза, че имал нужда от почивка. Няколко дни просто не знаех на кой свят се намирам.. Обичах го адски много, бях и много привързана към него, което още повече усложни нещата за мен. И тук идва моето разочарование. хах След точно 10 дни го видях, че се е събрал с момичето, с което беше ходил преди мен. Останах потресена и просто ми стана ясно, че не е такъв, за какъвто го мислех. Бях адски разочарована. За жалост всичко си остана с тъпите обещания и думите му, които с времето осъзнах, че за него не са значели НИЩО, а мен са ме измъчвали месеци наред.. Сега се старая да не се връщам назад, колкото и да ми е трудно .. :]
Такаа и ето къде е проблема :D през всичките тези 2 години Християн не е спирал да ми казва, че още ме обича, че ми е простил и дава всичко да е с мен отново. Казваше, че ще чака колкото е нужно, стига да знае, че един ден ще бъдем отново двамата. Наистина тва момче дава всичко за мене - имало е предостатъчно ситуации за тия 2 години, в които го е показал и доказал.. Мислех си, че чувствата ми към него са отминали отдавна, но след като скъсах с Николай, всичко беше различно. Бях наранена иии сега наистина имам нужда от някой да ме обича. : ) От милите думи на Хрис напоследък ми се случва все по-често да ми се свива сърчицето :oops: Наистина тва момче ми даваше всичко, от което имах нужда, естествено имаше и недостатъци (като тва, че не се виждахме всеки ден), ноо пък бях щастлива, като прекарвах времето си с него.
Сега Хрис отново иска да е с мен, а не искам да го подлъгвам за 31987831093 път. Наранявам го все повече, а не искам да съм с него само като заместител на Николай.. защото не го заслужава. Сега всичките ми приятелки ми казват "Ти си луда да не си с него, не бягай от щастието" и т.н. Имам нужда от момче, което да ме накара да забравя Николай напълно. И усещам, че с начина, по който се държи Хрис с мене тва ще стане.. ще забравя Никито, но просто не искам да използвам Християн... а е факт, че още го обичам и ми липсва ... ии ни знам какво да правя ..
Дали да опитам с Хриско илиняма да бъдат същите нещата между нас .. охх нз, кажете какво мислите .. :S

w0sh
09-20-2009, 20:23
Някой би ли резюмирал, за да си дам коментара.

Animalistic
09-20-2009, 20:24
Някой би ли резюмирал, за да си дам коментара.

Да, добре ще е...

LoveRetroMusic
09-20-2009, 20:25
Имала е прекрасно гадже. Скъсала е с него. Тръгнала е с друг. Той я е скъсал. Чуди се дали да тръгне с тоя, който е скъсала, за да забрави бившия си. 8-)

Animalistic
09-20-2009, 20:26
Моя коментар ще да е:

"Lame."

vagarious
09-20-2009, 20:27
Нямаш право да нараняваш Хрис и да го използваш.Смисъл, според мен това е супер егоистично.Незнам.Може по-лесно да забравиш за Николай, но не използвай Хрис.Постави се не негово място. :?

LoveRetroMusic
09-20-2009, 20:27
Тоя Хрис да не е от Търново. :D

Kukumqvka
09-20-2009, 20:30
Оф,седни и хубаво помисли имаш ли чувства към първото момче,ако да..трябва да си с него,не си мисли,че го ползваш като заместител на втория.

w0sh
09-20-2009, 20:30
Имала е прекрасно гадже. Скъсала е с него. Тръгнала е с друг. Той я е скъсал. Чуди се дали да тръгне с тоя, който е скъсала, за да забрави бившия си. 8-)
Ми не.
Това ми е отговора.

pwnage
09-20-2009, 20:32
Някой би ли резюмирал, за да си дам коментара.

Да, добре ще е...

Няма да е добре,понеже точно детайлите правят всяка ситуация уникална. Как можеш да помогнеш на някой,като той ти дава клиширана ситуация. Ще му помогнеш с клиширани отговори,които няма да са му от полза. :shock:

П.С: Нищо лично.

w0sh
09-20-2009, 20:39
Че аз тука да не съм за общото благо.

ShtrudeL
09-20-2009, 20:41
Някой би ли резюмирал, за да си дам коментара.

Да, добре ще е...

Няма да е добре,понеже точно детайлите правят всяка ситуация уникална. Как можеш да помогнеш на някой,като той ти дава клиширана ситуация. Ще му помогнеш с клиширани отговори,които няма да са му от полза. :shock:

П.С: Нищо лично.

Основното обикновено в такива теми е украсено/изрисувано в мноого клишета,но основата си остава една и съща.

П.П w0sh искам на мястото на човека от аватара ти! Оо

TheBlueAvalanche
09-20-2009, 20:50
Обичала си Николай много по-силно, отколкото от Християн, по собствените ти думи, въпреки че Християн се е държал в пъти по-добре. Няма логика. Значи е време да намесим и малко логика.
Да проследим какво ще стане, ако тръгнеш с Християн. Дори да го ползваш като заместител, той пак няма да знае и ще си е щастливо и заблудено момче. А ти от друга страна ще заместиш Николай и ще си щастлива (доколкото е възможно) също. Защо още не действаш ?

w0sh
09-20-2009, 20:51
Този е Claude VonStroke

ShtrudeL
09-20-2009, 20:53
Обичала си Николай много по-силно, отколкото от Християн, по собствените ти думи, въпреки че Християн се е държал в пъти по-добре. Няма логика. Значи е време да намесим и малко логика.
Да проследим какво ще стане, ако тръгнеш с Християн. Дори да го ползваш като заместител, той пак няма да знае и ще си е щастливо и заблудено момче. А ти от друга страна ще заместиш Николай и ще си щастлива (доколкото е възможно) също. Защо още не действаш ?

Все едно прочетох математическа задача. Оо

TheBlueAvalanche
09-20-2009, 21:04
Обичала си Николай много по-силно, отколкото от Християн, по собствените ти думи, въпреки че Християн се е държал в пъти по-добре. Няма логика. Значи е време да намесим и малко логика.
Да проследим какво ще стане, ако тръгнеш с Християн. Дори да го ползваш като заместител, той пак няма да знае и ще си е щастливо и заблудено момче. А ти от друга страна ще заместиш Николай и ще си щастлива (доколкото е възможно) също. Защо още не действаш ?

Все едно прочетох математическа задача. Оо
По дяволите, как бързо ме разкриха, че уча в математическа гимназия :grin:

ShtrudeL
09-20-2009, 21:41
Обичала си Николай много по-силно, отколкото от Християн, по собствените ти думи, въпреки че Християн се е държал в пъти по-добре. Няма логика. Значи е време да намесим и малко логика.
Да проследим какво ще стане, ако тръгнеш с Християн. Дори да го ползваш като заместител, той пак няма да знае и ще си е щастливо и заблудено момче. А ти от друга страна ще заместиш Николай и ще си щастлива (доколкото е възможно) също. Защо още не действаш ?

Все едно прочетох математическа задача. Оо
По дяволите, как бързо ме разкриха, че уча в математическа гимназия :grin:

Еми... обяснило си го като:

"Иван е имал 5 ябълки,а Пешо - 10.Ябълките на Иван са били по-хубави,ама на Пешо са били жълти. Кои ябълки са по хубави?"

TheBlueAvalanche
09-20-2009, 21:45
:grin: :grin: :grin: Е, сега, случват се и такива неща. Гледам да изразя мнението си, а това как го правя, много не ме интересува. Важното е авторът/авторката да ме е разбрака.
"Иван е имал 5 ябълки,а Пешо - 10.Ябълките на Иван са били по-хубави,ама на Пешо са били жълти. Кои ябълки са по хубави?"
Бтв това е лесно :grin: :grin: :grin:

ShtrudeL
09-20-2009, 21:56
О.о Така е. Ябълки са все пак...за ядене са.

TheBlueAvalanche
09-20-2009, 21:57
О.о Така е. Ябълки са все пак...за ядене са.
Не! Пита се кои са по-хубави, а то е казано в условието. Като питаш кои са по-хубави, броят не те интересува. Друго е да попиташ къде си по на далавера. :-P

tanch3t093
09-20-2009, 22:17
Aмаа ние тука за ябълки ли ш си говорим, или за проблема на момичето? :lol: Е както и да е, по - темата: мисля, че е по-добре да си изясниш чувствата към Хрис, тогава ще разбереш дали искаш да си с него или не, защото няма смисъл да си с някого, с когото не си щастлива, и другото, което е - права си да мислиш, че е по-добре да не го използваш, за да преодолееш болката от втория, защото по този начин нараняваш и него. Е, желая ти успех :)

zagadkataa
09-20-2009, 23:30
убаркана съм :shock: :razz:

прави квото ти казва сърцето хахаха др не можах да измисля :D

ddddz
09-21-2009, 03:56
"Aко не си сигурна,че искаш да си с Християн не го подлъгвай.Николай ще го забравиш -не е бил коректен и те е наранил,но не бъди с човека,който наистина държи на теб,само ,за да забравиш бившия !Сигурно си на около 16 години,ще срещнеш още много хора по пътя си "
Напълно съм съгласна!!!