PDA

View Full Version : Ако може съветче..



AnGel_fReE
09-20-2009, 20:37
Здравейте искам просто да си излея това което ми тежи и ако може съветче :p на който не му се чете да не чете ;) и такаа.. С едно момче се виждахме началото на лятото но той замина за цялото лято и се отчуждихме но след като се върна прояви желание отново да сме заедно.. тъпото обаче беше че той излизаше вечер с приятелите си и се виждахме късно вечер. Много пъти сме говорели за нас и сме стигали само до това че и двамата искаме да сме заедно но така и не тръгнахме. също така той постоянно се зарибяваше с момичета в аха.бг и веднъж ме излъга. оттогава разбрах че нищо няма да се получи и му казах че искам да прекратим всичко той се ядоса и се съгласи и каза че не изпитва чувства към мен а до преди това го показваше мн явно. знам че е тъпо но според вас мога ли по някакъв начин да разбера какво изпитва към мен и струва ли си да се боря за него?

Kukumqvka
09-20-2009, 20:41
Абе,остави го тоя .. най-добре.
Нещата са нещо от рода:искам,ама не ми стиска :?

sladkalady
09-20-2009, 20:41
Едва ли можеш да разбереш дали има чувства към теб.Според мен няма смисъл да се бориш за него ..

Hilary_
09-20-2009, 20:41
Ама чакай малко ти смаата си прекратила всичко .. и какво очакваш?? Той да ти падне в краката .. много ясно, че ще реагира така .. :? Тъпо е заради някъф си сайт да му правиш проблем, че не ти е казал нещо си .. което съм исгурна, че е нещо незначително .. :? :?

Ако го искаш за себе си му го кажи ..

TheBlueAvalanche
09-20-2009, 20:41
Веднъж те е излъгал? Трябва да е била голяяма лъжа. Зарибявал се е с момичета? Ако уточниш как, ще ми е по-лесно.
Той се е отказал от теб, а ти искаш да се бориш за него? Освен това самата казваш, че си разбрала, че нищо няма да се получи. И още нещо - явно е показвал, че изпитва нещо към теб, а сега искаш да разбереш как се чувства.

BlueKnife
09-20-2009, 20:58
е не може..

Lincheto
09-20-2009, 21:04
остави го

AnGel_fReE
09-20-2009, 21:14
Ама чакай малко ти смаата си прекратила всичко .. и какво очакваш?? Той да ти падне в краката .. много ясно, че ще реагира така .. :? Тъпо е заради някъф си сайт да му правиш проблем, че не ти е казал нещо си .. което съм исгурна, че е нещо незначително .. :? :?

Ако го искаш за себе си му го кажи ..

не е само заради една лъжа която знам или зарибявките а просто имам чувството е той просто ме разиграва а пък аз много искам да съм с него :(

RaZzer
09-20-2009, 21:40
имам чувството е той просто ме разиграва а пък аз много искам да съм с него :(

Имаш нужда да бъдеш разигравана, така ли? :?

Ако не - остави го!

Hilary_
09-20-2009, 21:42
не е само заради една лъжа която знам или зарибявките а просто имам чувството е той просто ме разиграва а пък аз много искам да съм с него :(

.. за да не се чудиш дали е така или не го питай и после решавай к'во ше праиш .. :-o

PurpleDream
09-21-2009, 13:44
мн тъпо си постъпила, като искаш да разбереш- ГОВОРИ С НЕГО!!!!!!

AnGel_fReE
09-21-2009, 19:36
ем в най - скоро време смятам да говора с него пък да видим :( и благодаря за съветите

sweet_sorcerer
09-21-2009, 19:55
ем в най - скоро време смятам да говора с него пък да видим :( и благодаря за съветите
Кажи после какво е станало...
И аз се присъединявам към съветите "остави го".

FromAutumToAshes
09-21-2009, 21:07
Тоз е някаква шматка е... Според мен не си заслужава

valdesbg
09-21-2009, 21:10
оттогава разбрах че нищо няма да се получи и му казах че искам да прекратим всичко


знам че е тъпо но според вас мога ли по някакъв начин да разбера какво изпитва към мен и струва ли си да се боря за него?

Айде да ни кажеш какво искаш всъщност? :-o

AnGel_fReE
09-21-2009, 21:16
оттогава разбрах че нищо няма да се получи и му казах че искам да прекратим всичко


знам че е тъпо но според вас мога ли по някакъв начин да разбера какво изпитва към мен и струва ли си да се боря за него?

Айде да ни кажеш какво искаш всъщност? :-o

искам да съм с него но ако той продължава да се държи тей и само да се мъча няма смисъл просто и няма значение ко искам аз щото не се знае ко иска той и ме е страх да му призная сичко

valdesbg
09-21-2009, 21:21
само да се мъча - няма смисъл
Тъй е :)
просто и няма значение ко искам аз
Има. Всъщност това е основното в тоя живот.
щото не се знае ко иска той
Дали?
и ме е страх да му призная сичко
Ем ето ти проблема, с който да се справиш.